پاکسازی ممکن است بیش از: کاخ سفید رود رها پنتاگون نامزد پس از استیضاح تبرئه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهان انصراف از نامزدی سابق top وزارت دادگستری رسمی که نظارت موارد مربوط به روسیه بررسی به یک پست جدید نظارت بر تحریم های اقتصادی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف از نامزدی جسی لیو سابق آمریکا وکیل برای سی برای خدمت به وزارت خزانه داری این وزارتخانه در امور تروریسم و جرائم مالی سه شنبه تنها دو روز قبل از او مجموعه ای به نظر می رسد در سنا تایید شنوایی Axios اول گزارش شده است.

تبلیغات:

لیو به رهبری ایالات متحده بزرگترین دفتر دادستان کشور که نظارت تعقیب از مغلوب ساختن پیشی جستن کاردانی راجر سنگ سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort همه آنها هم به اعدام محکوم شده و یا مجرم به فدرال جنایات. (فلین از خارج خود گناه.)

لیو پا را از موقعیت خود در ماه ژانویه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد خود را برای پست خزانه داری. او انتظار می رود در وزارت دادگستری تا او را تایید کرد اما دادستان کل ویلیام Barr “غیر منتظره” به اطلاع او ماه گذشته که او را جایگزین خود دید مشاور تیموتی درخت روغن قلم با توجه به Axios.

یک NBC News گزارش جزئیات بر حرکت های اخیر به “کنترل از مسائل حقوقی از منافع شخصی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” اشاره کرد که لیو همچنین نظارت رسیدگی به اقدام سابق FBI مدیر اندرو McCabe که اخراج شد پس از رسم مغلوب ساختن پیشی جستن خشم. رئیس جمهور خواستار آن شدند که McCabe پیگرد قانونی خواهد اما وزارت دادگستری پرونده سابق معاون James Comey متوقف شده است.

تبلیغات:

همراه با جایگزینی Liu بر ستایش بود روز شنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن برای مداخله به منظور کاهش به صدور حکم, توصیه, برای, سنگ, حرکت, که باعث شد تمام چهار دادستان نظارت بر این مورد برداشت. یکی از دادستان استعفا از وزارت دادگستری به طور کامل. Barr همچنین مداخله در فلین را مورد فشار دادستان به کاهش خود را توصیه می شود شش ماه زندان حکم به آزادی مشروط به گفته NBC News.

این حرکت به عنوان برگ برنده بود که تبرئه توسط جمهوری خواهان در مجلس سنا استیضاح دادگاه هفته گذشته پاکسازی بسیاری از مقامات دولت درگیر در استیضاح پرس و جو.

ارتش ستوان سرهنگ الکساندر Vindman یک شورای امنیت ملی رسمی که شهادت در برابر تهمت و برادر دوقلوی او برداشته شد از مواضع خود در کاخ سفید و همراهی در خارج از ساختمان جمعه ماه قبل از تکالیف خود را برنامه ریزی شده بود به پایان رسید. سفیر اتحادیه اروپا گوردون Sondland بستری به “عوض” در اوکراین به کنگره اخراج شد که در همان روز با وجود درخواست از قانونگذاران جمهوری خواه.

تبلیغات:

جنیفر ویلیامز یک مشاور سابق معاون رئیس جمهور مایک پنس همچنین در سمت چپ و موقعیت خود را در هفته گذشته با توجه به سیاست.

و پاکسازی ممکن است هنوز رتبهدهی نشده بود. کاخ سفید در حال انتظار برای لغو نامزدی ایلین McCusker به پنتاگون حسابرسی و رئیس امور مالی پس از او در برابر دولت دستور به توقف کمک های نظامی اختصاص کنگره به اوکراین با توجه به New York Post.

تبلیغات:

ایمیل های به دست آمده فقط امنیت در ماه گذشته نشان داد که McCusker که در خدمت در حسابرسی و CFO موقعیت در یک اقدام اساس, عقب رانده در یک دستور از کاخ سفید و دفتر بودجه به توقف کمک های اولیه و هشدار داد که این حرکت می تواند نقض قانون است.

بودجه رسمی مایکل Villalpando گفت McCusker در ماه سپتامبر بود که پنتاگون مسئولیت برای متفرق کردن بودجه حتی اگر آن دستور داده شد نه به کاخ سفید است.

“اگر شما قادر به اجباری بودجه آن شده اند DoD تصمیم که به هر علت impoundment از وجوه” Villalpando نوشت.

تبلیغات:

“شما نمی تواند جدی” McCusker پاسخ داد. “من لال هستم.”

با توجه به McCusker را وزارت دفاع زیستی او در پنتاگون حسابرسی را در طول دولت اوباما و برنده وزارت دفاع مدال برای برجسته خدمات غیرنظامی جایزه در سال 2016 و مشترک برجسته خدمات غیرنظامی جایزه در سال 2017.

“این دولت نیاز به افرادی که متعهد به اجرای رئيس جمهور در دستور کار” یک مقام کاخ سفید گفت: نیویورک پست “به طور خاص در سیاست خارجی و تلاش برای خنثی کردن آن است.”

تبلیغات:

اما McCusker هشدار درست بود. دولت دفتر پاسخگویی یافت که کاخ سفید نقض قانون است که بارها رئیس جمهور خودداری از بودجه اختصاص داده شده توسط کنگره است.

“وفادار اجرای این قانون اجازه نمی دهد رئیس جمهور به جای خود اولویت های سیاست برای کسانی که در کنگره به تصویب رسید و به قانون. OMB نکردن بودجه برای یک سیاست دلیل که مجاز نیست تحت Impoundment کنترل عمل (ICA)” گائو گفت: در تصمیم گیری آن است. “خودداری نمی شد یک برنامهای به تاخیر بیاندازد. بنابراین نتیجه می گیریم که OMB نقض ICA.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی