پوتین دفاع: تا چه حد خواهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به ماندن در قدرت ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز با آن روبرو حتی کوچک ترین فرصتی است که دو سوم از این کشور ایالات متحده آمریکا خواهد رای به او پیدا کردن گناه در استیضاح محاکمه ما در حال حاضر گفته خواهد آمد به آن رسوا پایان در اواسط هفته آینده. شما لازم نیست برای قرار دادن در دفاع هنگامی که شما در حال حاضر می دانیم نتیجه دادگاه. او می تواند رفته اند با آنچه که شما ممکن است تماس بگیرید “گیاه گلدانی دفاع” ارسال Jay Sekulow یا پت Cipollone یا حتی یکی از کمتر چراغ در تیم خود را به اصل نشستن وجود خود و تماشای خانه مدیران مجموعه ای از موی خود را در آتش است. او حتی نمی نیاز به درخواست برای آنچه به مبلغ یک کارگردانی حکم تبرئه. او تا به حال تمام جمهوریخواه رای مورد نیاز او از سمت راست شروع.

تهمت نمی زحمت صرفا سخنان کنار حاکمیت قانون و قانون اساسی است. او کاهش یافته است همه تظاهر و رفت کامل در اقتدارگرا بهره برداری کمتر از یک شکل از جفری اپستین رفیق Alan Dershowitz به ارائه پوتین دفاع: اگر آن را خوب است برای مغلوب ساختن پیشی جستن آن را خوب است برای این کشور و این بدان معناست که نمی توان آن را غیر قانونی است.

تبلیغات:

من حدس می زنم ما همیشه می دانستم که این امر به این آمده است. دیگر چگونه شما می توانید حساب کاربری برای مغلوب ساختن پیشی جستن رژه obsequiousness به ولادیمیر پوتین ؟ آن را به عقب می رود تا دسامبر 2015 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا بود برای حزب جمهوری خواه نامزدی. او به نظر می رسد در “صبح جو” چندی پس از پوتین تا به حال ستایش او را به عنوان “درخشان” و “با استعداد است.” میزبان جو Scarborough از او پرسید که آیا او هنوز هم قبول پوتین ستایش در برابر خشونت آمیز سیاست.

“او در حال اجرا در کشور خود و حداقل او را یک رهبر” مغلوب ساختن پیشی جستن جامعی خیره کننده Scarborough و شرکت میزبان میکا برژینسکی. “اما دوباره او را می کشد روزنامه نگاران که موافق نیستم با او” Scarborough stammered. “من فکر می کنم کشور ما مقدار زیادی از قتل نیز جو” مغلوب ساختن پیشی جستن با آرامش جواب داد. “در بسیاری از مسائل در جهان در حال حاضر جو. بسیاری از قتل در جریان است و بسیاری از حماقت و است که راه آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را نشانه رفته ستایش در پوتین در طول سال 2016 کمپین فراموش نشدنی ساخت “روسیه اگر شما در حال گوش دادن…” درخواست که آنها را از فضل دنبال هیلاری کلینتون ایمیل در بازگشت. قابل ملاحظه ای از آن بدتر پس از او گرفت ، وجود دارد بدنام اجلاس G20 در هلسینکی در سال 2018 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان پوتین کلمه که روسیه تا به حال نه دخالت در انتخابات 2016 بیش از یافته های خود را سازمان های اطلاعاتی. او در ادامه به سرزنش مولر پروب برای تنش آمریکا و روسیه روابط در زمانی که روسیه تا به حال حمله و تصرف کریمه و راه انداختن یک جنگ برای خاک در شرق اوکراین است. او منتظر کمتر از یک سال به تهدید اوکراین توسط خودداری از کمک نظامی علیه روسها مگر اینکه رهبران در کیف فساد کمک کرد تا با او دوباره انتخابات.

تبلیغات:

او بی اعتنا حتی خصمانه به اروپا داشتند و توصیف آهن-شدید دیکتاتورها از ورشو به بوداپست. اما مورد علاقه خود را دیکتاتور از همه این است که سابق KGB افسر که قوانین روسیه مانند یک قرن 21 استالین. مغلوب ساختن پیشی جستن که حمایت مردمی هرگز بالاتر از اواسط 40s در پای صندوق های رای رفته و رای مردمی در انتخابات گذشته نزدیک به سه میلیون عملا slathers در فکر برنده “انتخابات” مثل پوتین که 72 درصد از “رای” در سال 2004 64 درصد در سال 2012 به 77 درصد در سال 2018 است.

پوتین دفاع نبود برخی از لنگ تنوع در “من آن را انجام داد و پس از چه؟” از سال 2017 تا 2019 ما تا به حال یک مشاور ویژه بررسی اینکه آیا نسبت ناروا به حال فساد با توطئه روس ها در مبارزات انتخاباتی خود در سال 2016. اما با توجه به پوتین دفاع این نوع از تحقیقات را هرگز خواهد بود که لازم است دوباره به دلیل درخواست رهبران خارجی برای کمک به شما در انتخابات برای رئیس جمهور است که در حال حاضر کسب و کار به عنوان معمول و کاملا قانونی است. معلوم تهمت نمی نیاز دادستان کل ویلیام Barr به دفن مولر گزارش. همه او نیاز به صورت خانه به استیضاح او در مجلس سنا به پیدا کردن او بی گناه است. هر چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و از هم اکنون برای دریافت خود را انتخاب خواهد بود-OK.

به یاد داشته باشید Bridgegate? این زمانی بود که فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی مجازات شهردار فورت لی برای حمایت از او با بستن چند خط از پل جورج واشنگتن در طول یک ساعت یک عجله. شما می خواهم فکر می کنم که غیر قانونی خواهد بود درست است ؟ با توجه به پوتین دفاع. نگاهی به برخی از فرماندار میانه است که تصمیم می گیرد او را حمایت نمی مغلوب ساختن پیشی جستن. شاید او باید به فکر کردن در مورد کسانی که در بزرگراه بودجه خواهد شد که به طرز مرموزی برگزار می شود و یا پزشکی پول که ممکن است جریان آزادانه به خزانه دولت است.

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر نشان داده شده که چگونه از آن آسان است به شود ناشی از خست با امداد رسانی به طوفان در پورتوریکو و آتش سوزی در کالیفرنیا است. فقط تصور کنید آنچه در آن مانند برای آبی متحده پس از سنا pats مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت و می گوید: شما می دانید چه, pal? شما سمت راست جلو بروید و انجام آنچه شما می خواهید برای دریافت دوباره انتخاب به دلیل آن را در جهت منافع ملی! آن را خوب به ضرب و شتم نیازمندان در کشورهایی مانند اوکراین برای به دست آوردن آنچه شما می خواهید. همان می رود برای نیازمندان متحده است. برو جلو و تاخیر آن فاجعه بودجه! چه خوب است برای مغلوب ساختن پیشی جستن برای امریکا خوب است!

“هر مقام دولتی من می دانم که معتقد است” انتخاباتی خود را “در راستای منافع عمومی” Dershowitz مطمئن سناتور. او در زمان یک و نیم assed تصویب در کنده کاری یک استثنا که آن را به شخصی به دست آوردن مالی اما مغلوب ساختن پیشی جستن شده است رانندگی یک کامیون را از طریق که راه گریز پس از مراسم تحلیف خود زمانی که او مطرح 107 میلیون دلار و پرداخت 26 میلیون دلار به یک شرکت کالیفرنیا متعلق به رفیق از Melania Trump را برای “برنامه ریزی رویداد.” هیچ کس نمی داند که در آن است که 26 میلیون دلار رفت. حداقل برخی از آن به نظر می رسد به پرداخت برای اجاره از ballrooms در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی و در نتیجه به پایان رسید تا در مغلوب ساختن پیشی جستن جیب.

تبلیغات:

اخیرا تهمت مواجه شده است و انتقاد برای اعطای 400 میلیون دلار قرارداد برای ساخت یک بخش از دیوار در مرز مکزیک به یک داکوتای شمالی شرکت متعلق به یک سیاسی حامی چه کسی اهدا به مبارزات انتخاباتی خود را. اما این خوب است با توجه به پوتین دفاع به دلیل ساخت دیوار در “منافع ملی است.” اگر شما فکر نمی کنم که تهمت می توانید آمد تا با راه هایی نه تنها برای منافع ملی همزمان با مورد علاقه خود را, اما به خط خود را در جیب شما بیش از حد می تواند یک سناتور.

ولادیمیر پوتین ریاست بیش از یک مسخره دموکراسی با مسخره انتخابات و مسخره مطبوعات آزاد و مسخره اقتصاد است که خود را نگه می دارد oligarch رفقا در روبل و شهروندان در ژنده پوش. او دستور داد که مرگ و میر ناشی از روزنامه نگاران که او دلگیر و مسموم کسانی که او فکر می کند شده اند بی وفا. در حال حاضر او مانور برای حفظ خود در قدرت به طور نامحدود.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از پوتین دفاع برای یک دلیل. آیا واژه “ورزش قدرت اضطراری” ارسال لرز پایین ستون فقرات خود را? اگر نه شما رو شرکت. قرار داده و خود را MAGA کلاه و ثبت نام برای تجمع و یادگیری کلمات به “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Uber Alles.”

تبلیغات:

و یا تماس بگیرید تا دوستان خود را و به نوبه خود و رای دادن. آن را به یک یا دیگر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی