رقابت برای ریاست جمهوری نمایندگان رسما آغاز شده است. پیگیری آنها را در اینجا.

تعداد سحر و جادو را به نفع حزب دموکرات نامزدی را برای ریاست جمهوری است 1,990 نمایندگان. آن می تواند ماه به طور رسمی وجود دارد.

نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در حال رقابت برای اکثریت 3,979 متعهد نمایندگان. به صورت جداگانه نیز وجود دارد 771 اتوماتیک نمایندگان در غیر این صورت شناخته شده به عنوان “superdelegates.” اما پس از ستیز 2016 اولیه کمیته ملی حزب دموکرات تغییر قوانین خود را در اطراف superdelegates به طوری که آنها ممکن است در حال حاضر رای گیری در اولین انتخابات برای انتخاب یک نامزد در کنوانسیون ملی دموکرات ها تنها در صورتی یک کمپین است امن فمن متعهد نمایندگان. (در غیر این صورت وزن آنها در در صورت دور دوم رای گیری در مجمع.)

نامزدهای رقابت برای این نمایندگان در برابر یک پس زمینه از قوانین پیچیده: نمایندگان تعلق می گیرد متناسب و اکثر ایالت ها و مناطق نیاز به یک آستانه حداقل 15 درصد از مواد اولیه یا حزبی رای برای کسب متعهد نمایندگان. این باعث می شود این مسابقه کمی عادلانه تر بلکه به معنی آن است که بسیار سخت تر برای امن که شماره سحر و جادو در یک رقابت اولیه تا بعدا در سال است.

آیووا قفقاز رسما لگد نماینده مسابقه. اما در حالی که اوایل متحده, همه چیز در مورد به دست آوردن شتاب این مسابقه در نهایت مورد که می تواند کیسه ترین نمایندگان و رسیدن به آن شماره سحر و جادو.

این ها همه می تواند بیش از سرعت اگر یک نامزد قفسه تا مانع سرب و ظهور از شلوغ بسته و یا آن را می کشیدن به بهار و تابستان پیش از کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای.

Vox دارای یک نماینده ردیاب با همکاری دوستان ما در تصمیم میز و ویرجینیا موسسه سیاست است.

این ساده ترین راه برای فکر اولیه مسابقه در سه مرحله:

  • فاز یک: اوایل متحده است. این همه مهم باز سالوو آیووا, New Hampshire, نوادا و کارولینای جنوبی اما اهمیت خود را همه چیز در مورد شتاب — نه نمایندگان. این چهار متحده به حساب 155 نمایندگان یا فقط 4 درصد از کل متعهد اختصاص داشت.
  • فاز دو: سه شنبه و اواسط ماه مارس در مسابقات. در مارس 3, سه شنبه و در آن 14 مسابقات هستند که انتخابات ریاست جمهوری شیفت به ملی واقعی اولیه است. در مجموع 1,344 نمایندگان اختصاص داده خواهد شد در روز سه شنبه به تنهایی حدود 33 درصد از کل است. و 11 بیشتر دولت مسابقات هستند تا برای grabs در مارس 10 و 17. آن زمان 17 مارس در سراسر رول 61 درصد از نمایندگان متعهد خواهد شد اختصاص داده شده است.
  • فاز سه: به تقلا کردن. به عنوان Vox اندرو Prokop اشاره کرد ما هم می تواند یک حس بسیار خوبی که نامزد خواهد شد و از اواسط ماه مارس یا اولیه هنوز هم می تواند رقابت به عنوان آن بود در سال 2016. اگر دومی این مسابقات برای تصمیم گیری برنده خواهد شد اتفاق می افتد از 18 مارس تا ژوئن 6. آن سه ماه خواهد بود که باقی مانده 39 درصد از نمایندگان اختصاص داده خواهد شد; مهم ترین روز در این کشش آوریل 28, زمانی که نیویورک و پنسیلوانیا, رای, در میان دیگران.

چهار اولین متحده شامل نمی شود بسیاری از نمایندگان است اما عمل آنها را به باد افشان زمینه به آن جدی ترین رقیب. این خواهد بود که به ویژه مهم در این سال با بیش از 10 نامزد هنوز هم در مسابقه.

بالابر زمینه است نیمی از نبرد است. مسابقه به کیسه نمایندگان بطور جدی شروع فوق العاده در روز سه شنبه.

“این یک مجازی ملی اولیه دلیل وجود دارد بسیاری متحده است. ریاضی خود را تغییر می دهد و هر شبکه دارای نوعی از نمودار نشان دادن بینی نماینده شمارش” دیرین کالیفرنیا دموکراتیک مشاور لایحه کریک گفت: Vox به تازگی.

و این نه فقط در مورد برنده متحده آن را نیز در مورد برنده شدن نمایندگان در کنگره در سطح منطقه. اکثر ایالت جایزه هر دو نمایندگان بر دولت در سطح بالغ و همچنین نمایندگان در هر فرد منطقه است. منطقه در سطح نمایندگان در حال رای دهندگان و فعالان محلی که ثبت نام از طریق خود دولت به عنوان نمایندگان — با هم آنها را اکثریت قریب به اتفاق نمایندگان واجد شرایط.

این مهم است برای نامزدهای دموکرات برای به دست آوردن حداقل 15 درصد در آستانه متحده و یا فردی کنگره مناطق به منظور واجد شرایط برای متعهد نمایندگان. و یک بخش بزرگ بدانند نماینده ریاضی به معنی مبارزات را به تمرکز بر خرد اعداد خاص برای هدف قرار دادن مناطق با جمعیتی که می تواند مناسب برای آنها.

در اینجا شکست از نماینده ریاضی هر دو متعهد نمایندگان و اتوماتیک نمایندگان:

متعهد نمایندگان

سطح منطقه: 2,591

در بزرگ: 898

رهبران حزب و دولت های محلی و مقامات منتخب (PLEO): 490

مجموع: 3,979

اتوماتیک (“فوق العاده”) نمایندگان

دموکراتیک ملی اعضای کمیته: 445

دموکراتیک اعضای کنگره: 280

دموکراتیک فرمانداران: 24

رهبران حزب: 22

مجموع: 771

آن را شایان ذکر است بزرگترین DNC تغییرات قوانین در اطراف بودند superdelegates. این بدان معناست که این 771 superdelegates خواهد شد تا حد زیادی نشستن در حاشیه در اولین رای گیری مگر در مواردی که در حال حاضر وجود دارد یک نامزد با یک فمن متعهد نمایندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی