روز بعد من را جلب بصری فلوچارت به توضیح دهید که چگونه همه گیر به نام برای عموم. به طور خاص وجود دارد و منطق به کار گرفته شده توسط هر دو رسانه و جامعه علمی هر چند نه آن صحبت می کنند با صدای بلند. این شروع می شود با این سوال که در آن ویروس سرچشمه: آن است که در حال حاضر در ایالات متحده و یا در یکی دیگر از غرب کشور ؟ اگر آن را به عددی تعیین (به عنوان مثال H1N1) و یا مرجع حیوانات است که در آن ما فکر می کنیم آن آغاز شده (به عنوان مثال آنفلوآنزای خوکی یا جنون گاوی). اما اگر آن آغاز شده در کشور است که آمریکایی ها باید کلیشه ها نسبت به این نامگذاری پس از آن منطقه — به عنوان با سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS), اسیایی, آنفولانزا, و در حال حاضر ووهان Coronavirus — یک راه عالی برای بازی در بیگانه و نژادپرستانه استعارههای.

بله, که بدان معنی است که سفید برتری می تواند یک عامل حتی در راه است که ما نام ویروس ها — مانند زمانی که زبان در اطراف آن ظاهرا هدف و علمی ناشی از یک محور بیگانه چشم انداز. ترس بیش از همه گیر ممکن است بیش از 2019-nCoV coronavirus (برچسب گذاشته شده توسط بسیاری از رسانه ها از جمله نیویورک تایمز “ووهان کروناویروس”) است transmogrified به بدون کنترل بیگانه ستیزی و نژاد پرستی با کودکان محروم از درس موسیقی و مردم در حال اجرا به دور از هر کسی که به نظر می رسد شرق آسیا. در شهر نیویورک شده اند وجود دارد گزارش های متعددی از ضرب و جرح بر مردم ضارب با مشت و لگد و یک زن خواستار یک “بیمار b*tch” و مغلوب ساختن پیشی جستن-فعال نژادپرستان @-ing او را در توییتر نشان می دهد کل کشور از چین باید “nuked.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن را بیش از حد گرم و بلاغت در مهاجران و مردم رنگ — و “s**قبه کشور” را به عنوان او به تماس های زیادی از جهان کاملا برگرفته شعله های آتش از نژادپرستانه پاسخ به کوروناویروس. و در عین حال مهم است به رسمیت شناختن که این تعصب در برابر آسیایی ها چیز جدیدی نیست; که موتور سفید supremacist زبان و فرهنگ به طور مستمر hums زیرزمینی تا زمانی که چیزی شبیه 2019-nCoV باعث می شود آن قابل مشاهده است.

ایده این است که آسیایی هستند, کثیف, خوردن غذاهای عجیب و غریب هستند و ناقل بیماری وجود داشته است زمانی که آسیایی شده اند در ایالات متحده, و این ایده ها همچنان به امروز وجود دارد. در 1850s, چینی, مهاجرت برای اولین بار استقبال از آنجا که ما در حال رشد کشور نیاز مبرم به نیروی کار و تحسین شد برای شهرت خود را به عنوان سخت uncomplaining کارگران است.

در سال های پس از آن هنگامی که در ادامه هجوم مهاجرت شروع به تهدید چشم انداز شغلی برای کارگران خواستار مهاجرت محدودیت آغاز شد در کنار شایعاتی که چینی بودند بیماری بردار. در طول شیوع آبله در سان فرانسیسکو در سال 1876 جمعیت 30,000 چینی در آنجا زندگی می کنند تبدیل شد, پزشکی سپر بلا چینی مقصر شناخته شد به عنوان یک “آزمایشگاه عفونت” و قرنطینه در میان مجدد تماس برای توقف مهاجرت. قانون خروج چینی ها اولین قانون مهاجرت بر اساس نژاد به تصویب رسید و در سال 1882.

تبلیغات:

این “غیر بهداشتی” انتقال است به راحتی دیده می شود امروز به عنوان مثال در شهر نیویورک یک زن و شوهر به تازگی باز خوش شانس لی چینی-رستوران و مواد غذایی که تیز آگهی خود را به عنوان “پاک” — و درستی ناشی از تظاهرات.

اما شاید کمتر آشکار است که ما روزمره شبه علمی زبان حفاظت از بکر آمریکایی (سفید) اکوسیستم از مهاجمان خارجی—که آسیایی ها منجر فهرست.

با توجه به زبان رسمی یک فرمان اجرایی در گونه های مهاجم به قانون امضا شده در سال 1999 توسط رئیس جمهور کلینتون قانون به دنبال “کنترل و به حداقل رساندن اقتصادی, زیست محیطی و سلامت انسان اثرات است که گونه های مهاجم شود.” این تعریف “گونه های بیگانه” را به عنوان هر گونه “قادر به تبلیغ آن گونه که بومی است که اکوسیستم.”

تبلیغات:

هر دو اسب که اسپانیایی ها به ارمغان آورد و مهاجر چینی (و هر مهاجران) می تواند هر دو مناسب است که تعریف. اما اسب را تبدیل به بخشی از بنیادی و چشم انداز ملی اساطیر (به عنوان سفید مهاجران) در حالی که زن و همچنین بنیادی به کشور ما داستان باقی می ماند دائمی, خارجی, خارجی ها آماده می ترسید و ناسزا با هر Asian-inflected جرقه.

در وزارت کشور لیست گونه های مهاجم, شایع ترین demonym در لیست کسانی است که توجه داشته باشید آسیایی مبدا (نزدیک به دنبال آفریقایی demonyms مانند “آفریقا غول حلزون” و “Africanized قاتل زنبور عسل”):

تبلیغات:

Formosan موریانه

Knotweed ژاپنی

چینی یا شرقی گل داوودی

آسیایی, کپور

چینی, درخت سماق

آسیایی, longhorned سوسک

این خطر زرد آفات-مجاور تصاویر از آسیایی ها عمیقا جاسازی شده در ملی ما روان است.

با توجه به آخرین سرشماری جمعیت آسیایی ها تشکیل می دهند تنها در حدود 5% از جمعیت اما به نوعی تصور را به تاخت و تاز همه گوشه و کنار زندگی آمریکایی (به خصوص overrunning دانشگاه). شاعر و memoirist کتی پارک هنگ بازگو نگهداری از کودکان برای عمه اش و در لا آپارتمان های حذف شده عصبانی resident که اصرار آنها احتمالا نمی تواند ساکنان فانتزی اکثریت سفید مجتمع آپارتمانی در حالی که در همان زمان گله مند “آنها در همه جا.”

سکس در معرض خطر تبدیل شدن می ترسید پزشکی سپر بلا یک بار دیگر. گونه های مهاجم کمیته مشورتی در واقع شمارش ویروس ها به عنوان گونه های مهاجم با استناد به ویروس نیل غربی به عنوان مثال از یک ارگانیسم “تهاجمی و نامطلوب توسط تقریبا همه.”

تبلیغات:

با توجه به CDC Coronaviruses مانند غرب رود نیل شایع در حیوانات و در انسان در سراسر جهان — هفت وجود دارد شناخته شده بشر-afflicting coronaviruses است که باعث خفیف تا کشنده علائم. یکی دیگر از انسان و دام زنده (به این معنی که عبور بیش از به انسان) است Bovine Spongiform انسفالوپاتی یک.k.یک. جنون گاوی یک بیماری کشنده است که به آهستگی مغز و نخاع در گاو — بیماری بیشتر ایجاد شده توسط انسان صنعتی از طریق شیوه های کشاورزی (مانند تغذیه بافت مغز و خون گاو که گیاه خوار). شده اند وجود دارد موارد انسان خوردن این گاو آلوده و ابتلا به بیماری ها; این موارد رخ داده است تقریبا به طور انحصاری در میان مردم در بریتانیا و یا کسانی که یک بار زندگی می کردند وجود دارد. و در عین حال از آن شده است لقب “جنون گاوی” نه در همه برچسب به انگلستان و مردم آن مشترک بردار. اگر دانشمندان و رسانه ها شد و مطابق آن خواهد بود به نام چیزی مانند “بریتیش پریون بیماری است.”

منشاء امروز رمان coronavirus 2019 n-COV است و به طور قطعی مشخص نشده است, اما از آن است که تصور می شود انتقال به انسان از طریق خفاش ها. با انتشار این خبر یک عکس از یک شرق آسیایی زن خوردن “سوپ خفاش” به سرعت ویروسی رفت و به سرعت ویروس نژادپرستی و بیگانه ستیزی بود و فعال.

دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دانشجویی مرکز بهداشت و حتی اظهار داشت که supremacist بیگانه ستیزی یعنی “ترس از برقراری ارتباط با کسانی که ممکن است از آسیا” یک “مشترک” و واکنش طبیعی به ترس بیش 2019 n-COV.

تبلیغات:

ضد, آسیایی, بیگانه ستیزی همچنان ادامه دارد به عنوان یک بیماری سفید ملی روان. این است که کنجکاو در واقع ناخودآگاه و خودآگاه راه ما طبقه بندی گونه های مهاجم به عنوان خوب (اسب, درختان نخل, خانه, گنجشک) و تصمیم می گیرید که آنهایی که بد هستند (آسیا ___); هر چند این ساحل زیبا گل رز (همچنین به عنوان شناخته شده ساحلی رز), رزا rugosa همچنین یک مهاجم از کره و ژاپن و چین است.

با این نوع فریم از چه چیزی و چه کسی است که خوب و بد این جای تعجب گونه های مهاجم عمل نیز اخیرا به حوزه وزارت امنیت داخلی از جمله گمرک و مرز کنترل (CPB) که به اجرای قوانین منع یا محدود کردن ورود گونه های مهاجم. این استعاره بدیهی است که عبارتند از: راه ما در مورد بحث و dehumanize nonwhite مهاجران.

من در بازدید از کره شمالی به عنوان بخشی از یک دانشگاهی در سال 2008; در حالی که انتظار در خط در فرودگاه پیونگ یانگ برای ورود به کره شمالی در دو رنگ سفید دانش آموزان در گروه ما کشیده شد خط گرفته و به بسته-درب اتاق. این باعث هراس شدید میان ما به خصوص زمانی که آنها نمی بازگشت برای پانزده دقیقه پس از آن نیم ساعت پس از آن بیشتر به عنوان ما عرق در صف انتظار برای ورود.

دو بازگشت هیچ بدتر برای پوشیدن دارم. دلیل این تاخیر کاملا کره شمالی: آنها می خواهم انتخاب شده به صورت تصادفی متوسط چک تاخیر ناشی از یک جفت معیوب دماسنج. آنها تا به حال شده است به طور خاص به آنها پراکنده در ناباوری چون کره شمالی فکر می کنم سفید غربی ها به عنوان یک آنفولانزای خوکی تهدید.

تبلیغات:

هنگامی که وضعیت معکوس شده است, از آن آسان است برای دیدن چگونه مسخره نژاد پرستی و بیگانه ستیزی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی