“موش ها در حال خروج از کشتی در حال غرق شدن”: لیندزی گراهام موافقت خود را با اجازه رابرت مولر شهادت

کمیته قضایی مجلس سنا Charman لیندزی گراهام (R-Sc) حیرت زده ناظران سیاسی در روز یکشنبه توسط جانبداری با دموکرات ها اجازه می دهد تا مشاور ویژه سابق رابرت مولر به شهادت قبل از خود را به کمیته مورد بررسی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

پس از مولر op-ed شنبه منتشر شده در واشنگتن پست ابراز نارضایتی با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد راجر سنگ جمله گراهام پرسیدم ظاهرا آقای مولر حاضر است – و همچنین قادر است از دفاع از مولر تحقیقات از طریق اصول ارزیابی در واشنگتن پست” قبل از اضافه کردن “دموکرات در کمیته قضایی مجلس سنا قبلا درخواست آقای مولر به نظر می رسد قبل از کمیته قضایی مجلس سنا به شهادت مورد بررسی است. که درخواست داده خواهد شد.”

تبلیغات:

با بسیاری از توییتر مفسران گفته گراهام s تصمیم را مغلوب ساختن پیشی جستن بسیار ناراضی با دادن مولر یک فروم برای بحث در مورد بررسی برخی از احساس گراهام — است که تلاش در پای صندوق های رای — در تلاش بود برای قرار دادن فاصله بین خود و محبوب جمهور.

به عنوان یک فرد اشاره کرد به نظر می رسد مانند ” موش ها در حال خروج از کشتی در حال غرق شدن.”

بیشتر توییتر مشاهدات زیر:

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>