پرچم قرمز است که پیش بینی گرجستان 9 ژوئن اولیه انتخابات بحران نادیده گرفته شد

علائم نگه داشته به آینده است که گرجستان 9 ژوئن اولیه نمی خواهد به خوبی. در آخرین روز از اوایل رای گیری روز جمعه قبل از انتخابات جان Ossoff یک دموکرات آمریکا نامزد منتظر بیش از سه ساعت به رای دادن در آتلانتا در سمت غرب. آن زمان Nikema ویلیامز گرجستان حزب دموکرات صندلی و یک سناتور از شهرستان بیش از پنج ساعت در سالگرد عروسی خود را.

در شب قبل از او رای Ossoff گفت: حامیان که Fulton County در مترو آتلانتا را از دست داده بود هزاران ایمیل درخواست به صورت غیابی. که وحی پیشنهاد کرد که رای دهندگان که هرگز خود را دریافت پست الکترونیکی-در رای گیری به احتمال زیاد نشان می دهد تا در آنچه که کمتر فرد در حوزه های رأی گیری — کاهش در تعداد در پاسخ به خروج از نظرسنجی کارگران در گیر و با توجه به تماس با مقامات برای رای دادن از طریق پست. اما Ossoff اخبار اشاره در اختلالات عمیق تر.

تبلیغات:

برای هفته آندره میلر عضو هیئت مدیره مرکز زمین مشترک است که از ژانویه ارسال شده است میلیون ها نفر از کارت پستال ها و متون به رای دهندگان در سرکوب رای دهندگان ایالت ، پیام یادآوری رای دهندگان از آنچه به انجام ثبت نام و پست الکترونیکی-در انتخابات مهلت آمد و رفت. اما هیچ کس تا به حال شده است با پاسخ دادن به تلفن در شهرستان Fulton در انتخابات ، یک هفته قبل از تاریخ 9 ژوئن اولیه میلر در نهایت آموخته چرا.

“این Fulton County مدیره از انتخابات تا به حال COVID شیوع و آنها را بسته به مدت سه هفته. ظاهرا هیچ کس در آنجا می دانستند و یا فکر به جلو همراه, پس از آن فقط زنگ زد و زنگ زد و زنگ زد,” او گفت: برافروخته. “ببخشید من مردم. این است که یک انتخابات. این اصلی است اما هنوز هم یک انتخابات… شما تا به حال هیچ [اورژانس] طرح اگر شما مجبور به ترک دفتر؟”

Fulton County نظر نیست اما یک مشاور کار با مقامات گرجستان گفت: “درست است که در مورد Fulton.” (واشنگتن پست گزارش داد که “این شهرستان را بالا دو پست رای گیری مقامات” رو ویروس و یک نفر در 15 آوریل به عنوان برنامه ای برای رای گیری غایب بودند و پوسته پوسته شدن تا جاهای دیگر.) اما Fulton دیگر مترو آتلانتا شهرستان و روستایی شهرستان در فاصله نمی شد فقط حمایت جلد از رای گیری برنامه های کاربردی. این شهرستان است که باید به دنبال دستورالعمل از حزب جمهوری خواه وزیر امور خارجه براد Raffensperger دولت انتخابات هیئت مدیره و گرجستان قانون شد دیگر مشکلات آماده سازی برای دولت در حال حاضر به تعویق افتاد اولیه. کسانی که مشکلات آشکارا پختند تا زمانی که آنها پخته بیش اوليه روز است.

تبلیغات:

ایالت آریزونا-بر اساس رای گیری چاپ و پستی پیمانکار دیر شده بود. استان ها, در ضمن با داشتن مشکل پیدا کردن به اندازه کافی نظرسنجی کارگران برای فرد در سایت های رای گیری. بسیاری از کسانی که هنوز هم مایل به کار در انتخابات نمی خواهم برای رفتن به اضافی جلسات آموزشی. گرجستان انتخابات نیز خواهد بود با استفاده از جدید e-نظرسنجی کتاب های لمسی روی صفحه نمایش کامپیوتر است که چاپ های رای خلاصه و اسکنر—اولین سیستم جدید مستقر شده در سال. که تکنولوژی ویروس یا نه اضافی مورد نیاز آموزش در بالای همه گیر احتیاطی. و به دلیل اجتماعی فاصله نظرسنجی کارگران تا به حال به گسترش ماشین آلات. در برخی از سایت های است که به معنای ماشین آلات کمتر استفاده می شود.

اینها تنها برخی از مسائل که مطرح پرچم قرمز به عنوان زودهنگام و اولیه روز رای گیری. وجود عوارض دیگر مانند گرجستان قوانین انتخابات که در محل بار اضافی بر روی رای دهندگان برای به دست آوردن و بازیگران غیابی. این بود نکات فنی را برآورده سازد. رای دهندگان تا به حال به ثبت نام در این برنامه نه صرفا پر کردن فرم آنلاین. رای غیابی می تواند به رها کردن جعبه یا اوایل رای گیری سایت, اما آنها پذیرفته نمی شود در هر نظرسنجی اوليه روز است.

به عنوان ترک در تدارکات شروع به ظهور در آخرین لحظه تصمیم گیری ساخته شده بودند و پشت درهای بسته و تاثیر رای دهندگان — با کمی توضیح عمومی و یا اطلاعات ارائه شده است. این تصمیم گیری به نظر می رسد محور در مترو آتلانتا و با توجه به گزارش های مطبوعاتی. شیوه ای که در این نظرسنجی بسته شدن و جابجایی گشوده موجب سوء ظن به ویژه در میان رای گیری طرفداران حقوق که سالها وقت صرف رقیب با سرکوب رای دهندگان در گرجستان است.

تبلیغات:

در روز قبل از 9 ژوئن اولیه میلر متوجه شدند که دیرین سنجی که بسته شده در آتلانتا سیاه و سفید محله. او با داشتن یک زمان سخت پیدا کردن که در آن کسانی که رای دهندگان قرار بود به رای دادن. این توسعه پس از شهرستانهای نشده بود به آسانی ارسال اطلاعات که در آن غایب رای رها کردن جعبه واقع شد, او گفت:, باعث متحدان به جستجو و پیدا کردن آنها برای ارائه رای دهندگان با اطلاعات مورد نیاز که باید به طور گسترده ای در دسترس است.

“که یکی از نگرانی های من است Fulton County حوزه 11P. که ارشد مرکز زندگی. آن است که 38 طبقه میلر گفت:” که پرسید اگر بسته شد و با توجه به COVID-19 رای دهندگان سرکوب و یا برخی از سیاسی سریع ترکیبی از هر دو. “ساختمان مدیران اعلام کرد و آن را نمی خواهد یک مکان سنجی اولیه اما در آن زمان نمی دانستم که در آن خود را به محل رای گیری خواهد بود. بنابراین در حال حاضر این سوال در ذهن من است, ‘چگونه بسیاری از رای گیری مکان آنها نزدیک و یا حرکت می کند؟’ و چرا آنها اطلاع مردم در مورد آن ؟ NAACP نمی دانم در مورد آن. این ProGeorgia جدول نمی دانم در مورد آن. اشتباه شد در هر دو ون [حزب دموکرات رای دهندگان پایگاه داده] سیستم است.”

تبلیغات:

“که همه چیز درست است” گفت: حلقه گل Favorito از VoterGA که حمایت به صورت دقیق و قابل اثبات در انتخابات است. “وجود دارد یک تن از مسائل مانند آن. شما لازم نیست به اندازه کافی نظرسنجی کارگران به هیات مکان های موجود. شما نمی توانید به اندازه کافی تجهیزات در آن وجود دارد. آن را شکست.”

این عکس رخ داده است قبل از اینکه برای اولین بار در شخص رای ریخته شد در اولیه روز در گرجستان است. این علائم با اشاره به اضافی خرابی که فوران یک بار پای صندوق های رای باز کرد.

“آنچه که ما تجربه شده است که خرابی تجهیزات نظرسنجی کارگران نه آموزش درستی در مورد نحوه کار جدید رای گیری ماشین آلات داشتن کافی نیست برگه کاغذ که ماشین آلات تعطیل خطوط طولانی — دو-به-دو ساعت صبر کنید بار گفت:” هلن ساقی, مدیر اجرایی گرجستان ائتلاف برای مردم کرد زبان در یک روز انتخابات جلسه برگزار شده توسط وکلا’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون که زد خطوط تماس ویژه کارکنان توسط وکلا در گرجستان کارولینای جنوبی و نوادا در ماه ژوئن 9 مقدماتی. “همچنین ما تجربه شده است و نه حق داشتن انواع برگه های رای در دسترس برای مردم; داشتن تنها غیر حزبی رای نمی خاص حزب [اولیه] برگه های رای. و قادر به واقعا در تماس با مقامات انتخاباتی برای درمان [مشکلات]. یک county, Gwinnett County, فقط به ارمغان آورد و ماشین آلات حدود 11 صبح باز خاص سنجی و مکان است.”

تبلیغات:

“این انتخابات شده است یک فاجعه” گفت: کریستن کلارک وکلا’ کمیته, مدیر اجرایی, باز این جلسه. “اگر ما در مشاهده اولیه انتخابات به عنوان یک خشک اجرا برای نوامبر و سپس گرجستان می شود ‘F’ امروز. ما آب گرفتگی شده است با شکایت از رای دهندگان که موانع مواجه می شوند… گرجستان یک مجرم تکرار است وقتی که می آید به رای دهندگان سرکوب تلاش ها و اقداماتی که تضعیف رأی است. با اراده سیاسی آنها می توانند این حق است. امید من این است که ما با استفاده از درس هایی که ما را از امروز به اطمینان حاصل شود که هر رای دهنده ورزش می تواند صدای خود را در ماه نوامبر انتخابات پارلمانی در گرجستان است.”

“زمینه را برای این انتخابات مهم است,” او توضیح داد. “گرجستان تاخیر اولیه آن انتخابات به خودی خود به اندازه کافی زمان به حق آن را دریافت. آنها فرستاده غیابی به ثبت نام رای دهندگان. اما هیچ یک از این اقدامات کار کرده است. وزیر امور خارجه برون سپاری پردازش غیابی به یک فروشنده در آریزونا و موفق به ارائه کافی دستورالعمل که اطمینان حاصل شود که این فرآیند به درستی انجام نشده است. برخی از برگه های رای بودند از طریق پست به رای دهندگان خیابان, آدرس, حتی زمانی که های مختلف آدرس پستی ارائه شد. برخی از رای دهندگان دریافت اشتباه رای غیابی است که اعمال می شود به انتخابات اتفاق می افتد در حوزه های مختلف. برخی از رای دهندگان از دریافت رای غایب که تا به حال هیچ درونی رای گیری محرمانه پاکت به عنوان مورد نیاز تحت قانون است. و برای دیگران آنها هرگز دریافت غایب رای گیری در همه. که در سمت چپ مقامات با این کار رقیب با بیشتر رای دهندگان امروز در روز انتخابات.”

این مشکلات نبودند منحصر به فرد به گرجستان. آنها فقط بیشتر متمرکز وجود دارد.

تبلیغات:

سردرگمی بیش از تقاضا برای یک پست الکترونیکی-در رای گیری آنلاین led به هزاران نفر از رای دهندگان از دریافت یک در کارولینای جنوبی نیز برگزار اولیه آن در تاریخ 9 ژوئن و همچنین عرضه یک سیستم رای گیری جدید ایالت گفت: Duncan Buell, یک Richland County انتخابات کمیسر. او گفت که 12,000 رای دهندگان در شهرستان — جایی که پایتخت کشور کلمبیا واقع شده است—و نه کامل غایب رای گیری فرایند نرم افزار به درستی که تا حدودی ناشی از ادارات دولتی نه برقراری ارتباط موثر چه رای دهندگان نیاز به انجام. (این رای دهندگان پر در اطلاعات خود را آنلاین, اما نمی, چاپ, ثبت نام و پست الکترونیکی که در فرم. آنها را در یک رای گیری و شهرستان پیش بینی شده است که آنها رای در فرد است.)

“ما در حال استفاده از ماشین آلات جدید است که مردم با آن آشنا نیست و ما باید یک مشکل واقعی با داشتن کافی نیست صالح کارگران در محل رای برای رای دادن به کمک به مردم در صالح راه خود را با نگرانی گفت:” سوزان دان حقوقی مدیر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ایالت کارولینای جنوبی در سخنرانی خود در این کمیته جلسه. “ما همچنین بدست گزارش های بسیاری با افرادی که برای درخواست رای غیابی که یا نمی آنها را دریافت و یا دریافت آنها را تا اواخر که آنها در مورد آنها را دریافت کرده و [با انتخابات] در پست امروز.”

کشورهای دیگر نیز دست کم در دوره از رای دهندگان که مایل به رای دادن در فرد است. در نوادا حل و فصل از حزب دموکرات به رهبری دعوی بدان معنی است که پست الکترونیکی-در برگه های رای ارسال شد به همه رای دهندگان در شهرستان کلارک که در آن لاس وگاس و 80 درصد از رای دهندگان قرار دارد. حقوقی توافق نیز منجر شهرستان برای گسترش آن برنامه ریزی شده در شخص رای گیری از یک تا سه سایت. با اینحال, آخرین رای, بازیگران در لاس وگاس بود که در 3:09 صبح روز چهارشنبه بیش از هفت ساعت پس از آن رای دهندگان رو در خط. “مکان های بیشتری هستند که قطعا مورد نیاز است گفت:” امیلی سامرا, مدیر اجرایی نقره ای دولت صدای در وکلا’ کمیته تماس بگیرید.

اما گرجستان مشکلات گنجانده شده است و به مراتب بیشتر این مسائل دیده می شود در کارولینای جنوبی و نوادا. چه بود به خصوص قابل توجه در گرجستان بود که چگونه قبل از روز انتخابات, چالش های لجستیکی شد مرکب انتخابات قوانین است که تحمیل بار اضافی بر رای دهندگان و نظرسنجی کارگران است.

تبلیغات:

“بخشی از مشکل در فولتن و دکالب و همه [آتلانتا] استان ها — کاب و Gwinnett مشکلات مشابه — این است که وقتی ما منتقل تاریخ انتخابات [به ژوئن 9] و فرستاده 6.9 میلیون absentee ballot برنامه ما اجازه نمی دهد برای کسانی که [بازگشت برنامه های کاربردی] برای پردازش قبلا” باتلر گفت. “قانون می گوید که آنها برای ارسال اولین absentee ballot 49 روز قبل از انتخابات. که زمان به اندازه کافی برای آنها را برای پردازش برنامه های کاربردی. آنها [دولت] با استفاده از یک فروشنده در آریزونا و در آن طول می کشد بیش از 10 روز برای رای گیری برای رسیدن به برخی از مردم است. پس با مردم داشتن برگه درخواست و گرفتن آنها را در یک مد به موقع در حال حاضر آنها در حال پایان دادن به رفتن به مکان های رای گیری.”

ساقی همچنین یک انتخابات رسمی و نشستن بر روی Morgan County مدیره از انتخابات است. که نقش او می تواند به یاد چه چیزی می افتد تحت شهرستان اجراء مانند نظرسنجی آموزش کارگران و اداره حوزه. اما او نمی تواند تغییر و یا به چالش کشیدن دولت-دستور داد تا قوانین و مقررات که اصلا حس در میان رای گیری در یک بیماری همه گیر. در این وکلا’ کمیته تماس او مشخص اضافی علل قابل رویت ترین ضعف: بلوک-صف های طولانی و ساعت-انتظار طولانی برای رای دادن.

یکی دیگر از مهم تنگنا شناسایی شده توسط ساقی بود چه نظرسنجی کارگران مجبور به انجام زمانی که رای دهندگان که نمی توانید ایمیل خود را در انتخابات نشان داد و انتظار برای رای دادن. او گفت: نظرسنجی کارگران در چک در میز تا به حال به استفاده از دولت جدید اپل-بر اساس نظرسنجی کتاب به انصراف از خود غایب رای گیری قبل از اجازه دادن به آنها برای رفتن و رای دادن.

“نظرسنجی کارگر به تماس به منظور بررسی با هیئت مدیره از انتخابات است که آنها می توانید پیش بروید و انصراف از انتخابات است,” او گفت:—اضافه کردن کسانی که تماس های تلفنی در زمان. “سپس [اگر تایید] آنها باید به رای دهندگان ثبت نام استشهاد کرد و گفت که آنها نمی با استفاده از است که [پست الکترونیکی-در] انتخابات آنها را نمی خواهد به نوبه خود آن را در و از آنها لغو روند. هنگامی که آنها انجام می دهند که آنها می توانید یک [کامپیوتر] کارت [برنامه ریزی شده وجود دارد را درست رای گیری جدید صفحه نمایش لمسی ماشین رای گیری] در واقع به رای است.”

تبلیغات:

لغو و یا تسلیم شدن پست الکترونیکی-در برگه های رای اضافه شده به تاخیر می اندازد. کشورهای دیگر نیز باید این روند اما اغلب نیازی به نظرسنجی کارگران به تماس county انتخابات دفاتر به تصدیق که رای دهندگان واجد شرایط بودن آنها را ببینید و اگر رای دهندگان ذکر شده است در e-نظرسنجی کتاب ثبت نام فایل های. اما نیز وجود دارد مشکلات را با نظرسنجی کارگران نمی دانستند که چگونه به استفاده از حالت های جدید اپل نظرسنجی کتاب و همچنین با نظرسنجی کارگران به اشتباه قرار دادن انتخابات-برنامه نویسی کارت های جدید رای گیری مارک دستگاه رایانه است. همانطور که واشنگتن پست گزارش داد برخی از نظرسنجی کارگران قرار دادن در کارت های وارونه و سپس گفت: سیستم شکسته شد.

پس از 9 ژوئن اولیه Raffensperger و مترو آتلانتا مقامات گرجستان دموکرات ها و جمهوری خواهان شده اند و با اشاره انگشتان دست در هر یک از دیگر و خواستار تحقیقات. اما آنچه روشن است این است که گرجستان انتخابات مقامات بالا و پایین نردبان ساخته محاسبات غلط در مورد تدارکات به عنوان ژوئن 9 انتخابات و همچنین در سمت چپ بسیاری از روش دست و پا گیر و فنی در محل.

وقتی پرسیده شد که چه چیزی می تواند ثابت Butler, دریغ نکنید به قرقره کردن پیشنهادات.

“آنها [دولت] می تواند انجام برخی از چیزهایی که با توجه به واقع نیاز به درخواست یک رای و امضای آن—جسمی به ثبت نام در این برنامه و گرفتن آن را پشت در. فروشنده — شاید آنها باید نگاهی به یک فروشنده محلی [چاپ و پستی غیابی] در مقابل یک فروشنده در آریزونا که گسترش پستی زمان,” او گفت:. “نظر سنجی آموزش کارگران… نه یک زن و شوهر از هفته قبل است. شاید آنها نیاز به آموزش مداوم برای هر کسی که با این نسخهها کار در محلی بانک مرکزی دفاتر.”

تبلیغات:

در ضمن تیتر گرفتن اولیه روز بحران شد و از 9 ژوئن انتخابات پارلمانی در گرجستان و کشورهای دیگر برگزاری مقدماتی آن روز. بیش از 1 میلیون پست الکترونیکی-در برگه های رای تا به حال به پردازش در گرجستان شروع با پذیرش یا رد امضای خود را در انتخابات پاکت نامه.

“خواهد شد که یک مسئله است که ما خواهد شد نگاه بسیار نزدیک شروع فردا گفت:” وکلای کمیته کلارک با اشاره به روز بعد از انتخابات. “ما لازم نیست که اطلاعات در عین حال که مسئله ای است که ما شکایت بیش از برگشت در سال 2018 است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesbuy stripe accountMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetMobilbahisVenusbetBetvoleElexbetMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowistanbul escort