خواه معضل که می تواند آنها ریخته مغلوب ساختن پیشی جستن! اما در حال حاضر آنها گیر کرده است با او

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب اعتبار بیش از coronavirus همه گیر در سقوط آزاد, سقوط داشتن 10 امتیاز در طول ماه گذشته به 39 درصد در جدید امرسون نظرسنجی. این comports با megyn kelly ردیابی از مغلوب ساختن پیشی جستن را به طور کلی تایید است که نشان می دهد که پس از یک رالی-round-the-flag پاسخ به coronavirus مردم شروع به درک که مردی که می رود در تلویزیون و نشان می دهد تزریق خانواده محصولات تمیز کردن کامل ابله. علاوه بر این او دلیل اصلی ایالات متحده عظیم کسری در تست و چهار بار به عنوان بسیاری از رسمی موارد COVID-19 به عنوان دومین سخت ترين آمار کشور اسپانیا است. (این است که بدون در نظر گرفتن متاسفانه چقدر دولت چین ممکن است fudged که ملت شماره.)

که گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را به طور کلی تایید شماره هنوز هم نمی فرو بردن زیر را ابتدا در حدود 42 درصد است که به نظر می رسد غیر منقول. چرا که مغلوب ساختن پیشی جستن پایه رای دهندگان در مورد مراقبت از چسباندن آن را به لیبرالها بیشتر از آنها در مورد مراقبت از هر چیز دیگری از جمله خود سلامت شغل خود و یا حفاظت از کشور ما از فروپاشی است.

تبلیغات:

قرار می دهد که جمهوری خواهان در حال اجرا در سال 2020 به خصوص در معرض خطر امتیازهای در نوسان متحده کاملا در یک اتصال. بله, ما در حال صحبت کردن در مورد شما سوزان کالینز — همراه با دیگر مخاطره آمیز اوباما مانند کوری گاردنر از کلرادو تهم Tillis کارولینای شمالی و مارتا McSally آریزونا. به تراز خود را به طور کامل با پرتقال ارباب است برای بیگانه ممکن است نوسان رای دهندگان که نیست بیش از حد مشتاق در “تزریق مواد ضد عفونی کننده” پلت فرم. اما اگر آنها سعی می کنند فاصله خود را از رئیس جمهور Clorox Chewables بیش از حد آنها خطر پایین آوردن تهمت توییتر خشم نزد آنها و بیگانه کسانی که پایه رای دهندگان آنها را کاملا نیاز به هر گونه امید بازمانده از آنچه به نظر می رسد به سختی چرخه انتخابات برای حزب خود.

نه این که هر کسی باید احساس یک لحظه از ترحم برای هر واحد جمهوریخواه در کاپیتول هیل. دموکرات ها به جمهوری خواهان یک فرصت طلایی برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل سال جاری پس از مجلس نمایندگان استیضاح رئیس جمهور در ماه دسامبر به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره مربوط به او باج طرح در برابر رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky.

اما به جای این که استیضاح برای هدیه ای که در آن بود — یک فرصت برای حذف یک هرج و مرج حضور که به طور مداوم تضعیف حزب با او رفتار نامنظم — رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بسیج نیروهای نظامی خود را. با تنها استثنا از ایالت یوتا میت رامنی هر جمهوری خواه رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب از آسان دریچه فرار از جایگزین کردن او با معاون رئیس جمهور مایک پنس که ممکن است جناح راست مسیحی dingbat اما حداقل نمی هرج و مرج میمون که پیچ بیش از همه او در دیدار حتی خود سیاسی همکاران و حامیان.

تبلیغات:

معمای خواهان ایجاد شده برای خود با آزادسازی تهمت زمانی که آنها تا به حال شانس مشهود است در مبارزه بین رئیس جمهور دوباره انتخابات و ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته.

روز جمعه سیاسی گزارش داد که این کمیته توصیه می کند که مجلس سنا نامزد خود را اجرا می کند, صادر یادداشت مشاوره نامزدها “آیا دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن” به جای این یادداشت پیشنهاد کرد که هنگامی که توافق نامزدها خواسته توسط خبرنگاران و یا رای دهندگان در مورد تهمت عظیم شکست در برخورد با هر بیماری همه گیر کوروناویروس یا ویرانگر اقتصادی خرید اینترنتی آنها باید سعی کنید برای تغییر موضوع و “حمله به چین است.”

از نظر خالص و بی رحم سیاست این مشاوره خوب است. مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار شده است غیرقابل دفاع سنین قبل از تزریق-ضد عفونی کننده افتضاح. مغلوب ساختن پیشی جستن ماه را صرف نادیده گرفتن بحران و حتی زمانی که او سست شروع به مقابله با آن, خود را اولویت مهم بود به آهسته راه رفتن coronavirus تست که لازم برای بازگشایی اقتصاد از آنجا که او نگران است که بالاتر caseload باعث می شود او را نگاه بد. تلاش برای تغییر این موضوع ممکن است بدبینانه و amoral اما آن را قطعا یک تماس هوشمند برای جمهوری خواهان. اگر کالینز گاردنر Tillis و دیگر جمهوری خواهان در مسابقه دشوار می خواهید برای دریافت رای دهندگان بالا که 42 درصد Trumpian پایه آنها نیاز به تصویر کشیدن خود را به عنوان نه به عنوان بی کفایت خود را به عنوان انبوه بی کفایت رهبر.

تبلیغات:

هوشمند رهبر حزب خواهد اجازه رای گیری نامزدهای فاصله خود را از او اگر این است که آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود. مجلس نانسی پلوسی است که به خوبی شناخته شده برای گفتن اعضای انجمن می توانید آنها را انتقاد او علنا در صورتی که آنچه در آن طول می کشد برای برنده شدن در یک مسابقه نزدیک.

اما تهمت که هیچ وفاداری به کسی جز خودش بود و قابل پیش بینی خشمگین از این یادداشت و شدت انتقاد کرد, ارسال مشاور سیاسی جاستین کلارک به تهدید جمهوری خواهان که در تلاش برای فاصله خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: “نامزدها گوش دادن به مشاوره بد در این یادداشت خود را در خطر” و “مغلوب ساختن پیشی جستن برخوردار از حمایت بی سابقه ای در میان رای دهندگان جمهوری خواه.”

تبلیغات:

که ممکن است درست باشد اما با کسی که خارج از هسته ای جمهوری فرقه جنبش مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فزاینده و به درستی به عنوان دلیل این کشور در حال سقوط از هم جدا. سناتور مانند گاردنر کالینز Tillis, McSally جونی ارنست از آیووا, Steve Daines از مونتانا کلی Loeffler گرجستان و احتمالا حتی مک کانل خود نیاز به گیر حداقل چند مغلوب ساختن پیشی جستن-تردید رای دهندگان اگر آنها در حال رفتن را به نفع خود و نگه دارید و بر روی آنها اکثریت سنا.

برای اینکه آن را بدتر حتی اگر جمهوری خواهان بازگشت تا مغلوب ساختن پیشی جستن نامنظم دیدگاه ها و رفتار از طریق coronavirus بحران, او به احتمال زیاد به پرتاب آنها را در زیر اتوبوس برای وفاداری خود را.

که آنچه رخ داده به گرجستان-رژیم صهیونیستی. برایان کمپ, بعد از همه. کمپ برداشت در مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار نکات unsubtle که او می خواست متحده به “بازگشایی” و اجازه دهید این ویروس شایع اجرا در این باور غلط که انجام این کار منجر به یک بهبود اقتصادی. (در واقع شانس هستند که چنین بازگشایی خواهد شد و فقط مردم را بیشتر بیمار و اقتصاد بدتر است.) کمپ نیز مضاعف مطمئن شوید که چه تهمت می خواستم با صحبت کردن به رئیس جمهور بخش خصوصی و حمایت خود را.

تبلیغات:

سپس, زمانی که کمپ اعلام کرد طرح خود را برای بازگشایی گرجستان مغلوب ساختن پیشی جستن — که هیچ شرم و احساس می کند هیچ وفاداری به کسی عمل کرده و شگفت زده با این همه گفته او “نبود مبارک” با کمپ را انتخاب که به وضوح رفته بیش از حد است. این هیچ راز که چه مغلوب ساختن پیشی جستن بازی است که در اینجا: او می خواهد به ادعای او در تلاش برای “بازگشایی” امریکا بلکه می خواهد هیچ مسئولیت ممکن است مرگ و ویرانی اقتصادی است که ممکن است باعث شود. او شما را اعتباری برای هر چیزی که می رود و البته, اما هر چیزی که می رود اشتباه است foisted در برنداشته است.

وجود دارد به سادگی هیچ برنده شدن با این مرد و جمهوری خواهان باید متوجه شدم که مدتها پیش. مطمئن می شده اند وجود دارد برخی از کوتاه مدت سیاسی درد به عنوان پایه whined و گریه در مورد حذف از تهمت اما در دراز مدت جمهوری خواهان خواهد شده اند بسیار بهتر است و بدون او. پلوسی به آنها هدیه پیچیده فرصت آنها مورد نیاز خود را از شر این chaos-demon قبل از او آنها را پیچ در راه آنها مشروع ممکن است هرگز از بازیابی. آنها تبدیل به هدیه ای پایین و در حال حاضر آنها به دنبال در رکود بزرگ سطح بیکاری افزایش نرخ مرگ و رئيس جمهور که به نظر می رسد در این فاجعه و شروع spitballing در مورد چه شاید راه حل را می توان در محصولات خانگی راهرو در Walgreens.

اما کاملا احساس ترحم برای جمهوری خواهان. آره و من به معنای هیچ است. آنها ساخته شده خود را در مقابله با شیطان و به نظر می رسد این لایحه در حال آمدن است به علت.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>