کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در شارلوت بسته خواهد شد به مطبوعات


Balloons fall after Republican presidential candidate Donald Trump spoke and accepted the party nomination on the last day of the Republican National Convention on July 21, 2016, in Cleveland, Ohio.
بالن سقوط پس از انتخابات ریاست جمهوری نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد و پذیرفته حزب نامزدی در آخرین روز از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در جولای 21, 2016 در کلیولند اوهایو است.
جیم واتسون/گتی ایماژ

ما در حال حاضر می دانستم که کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در شارلوت بود و واقعا مدرج-بازگشت امر با توجه به کروناویروس محدودیت. اما در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن را نیز می تواند اولین کنوانسیون در تاریخ مدرن بسته شود به مطبوعات. اگر چه به نظر می رسد این مسئله هنوز مورد بحث اگر با برنامه پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده به این معنی خواهد بود وجود دارد هیچ روزنامه نگاران در اتاق هنگامی که نمایندگان به طور رسمی رای به renominate جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “ما در حال برنامه ریزی برای تمام شارلوت فعالیت بسته می شود را فشار دهید: جمعه, مرداد 21 – دوشنبه 24 با توجه به سلامت و محدودیت ها و محدودیت ها در جای خود در دولت” سخنگوی این کنوانسیون گفت: Arkansas Democrat-Gazette, که برای اولین بار به گزارش اخبار بود که بعد از تایید توسط دیگر رسانه های خبری. “ما خوشحال به شما اجازه می دانم که اگر این تغییرات اما ما در حال کار در درون پارامترهای تنظیم قبل از ما توسط دولت های محلی و دستورالعمل در مورد تعداد افرادی که می توانند در حوادث.”

این خبر پس از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه رفته است از طریق بسیاری از تغییرات در هفته گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفت: این کنوانسیون برگزار خواهد شد در جکسون ویل فلوریدا به جای شارلوت به دلیل coronavirus محدودیت. اما در اواخر ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اوراق جکسون قصد دارد که نگرانی این بود کم حضور داشتند. “من در تیم من و من گفت: زمان برای این رویداد درست نیست. آن را نه تنها حق” مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت. “به کنوانسیون این زمان مناسب نیست.”

حتی اگر مطبوعات نمی شود مجاز به حضور در چندین بخش از کنوانسیون رسیدگی خواهد شد livestreamed از جمله رای گیری به طور رسمی renominate مغلوب ساختن پیشی جستن. با توجه به محدودیت فضا تنها 336 نمایندگان رای خواهد داد در این کنوانسیون به نمایندگی از بیش از 2500 رسمی نمایندگان.

چندین روزنامه نگاران صحبت می کرد تا در برابر توقیف مطبوعات در این کنوانسیون از جمله آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار Zeke میلر که مشخص می شود آن را به عنوان “بیمار توصیه می شود.” اما او بعد از پیشنهاد این تصمیم ممکن است و در عین حال تغییر و نوشتن در توییتر که مقامات “هنوز در حال کار از طریق فشار دهید گزینه های پوشش.” نیویورک تایمز’ مگی Haberman با اشاره به این که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا آن را هر دو راه بودن “عصبانی در coronavirus مربوط به تعطیلی و با استفاده از پوشش آنها ارائه به مطبوعات نوار.” Haberman بعد اضافه شده است که حتی اگر Aug 21-23 خواهد بود بسته به مطبوعات آن هنوز مشخص نیست چه خواهد شد این طرح برای 24th که رای دادن به renominate تهمت برگزار خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی