خواه زن که رفت Undercover با نهاوند و نئو نازی ها به مبارزه دیوید دوک


Close-up of David Duke smiling and holding a microphone.

دیوید دوک در حال سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی در لیک چارلز لوئیزیانا در سال 1991.

رویترز/جو کاپیتان

بث Rickey در بر داشت سیاست خطر ناک بلکه کمی وحشتناک است. به عنوان یک عضو از لوئیزیانا دولت جمهوری کمیته مرکزی او کمک کرد تا مدیریت دولتی, پارتی, از پشت درهای بسته. Rickey دوست game, تماشای عمل از اندکی حذف ساخت مزاح کلمات قصار در مورد خط مقدم بازیکنان. اما گاهی اوقات او نمی تواند مقاومت در برابر صحبت کردن کمی بلندتر.

“من واقعا عصبانی اگر من فکر می کنم کسی پا بر روی” او گفت: در سال 1991 در یک مصاحبه رادیویی مستند. “اما من از آنها بدم میاید به—من از آنها بدم میاید نقد. من این فرد حساس.”

Rickey رشد در یک خانه بزرگ در, Lafayette, لوئیزیانا, و او تا به حال تحمل و مدل موی پف کرده از جنوب debutante. او بت پدرش هوراس Rickey که فوت کرد زمانی که او جوان بود. هوراس در جنگ جهانی دوم و کمک به آزادسازی آلمانی اردوگاه های مرگ. او نیز یکی از چهره های کلیدی در لوئیزیانا حزب جمهوری خواه که پشت segregationist دموکرات حکومت جنوب. بث رشد و اعتقاد داشتند که ایران ایستاده بود برای rectitude و اخلاق است. قبل از اینکه دیوید دوک رو انتخاب به ایالت لوئیزیانا مجلس نمایندگان او هنوز هم اعتقاد بر آن است.

در سال 1989 Rickey بود 32 ساله دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی در تولان در نیواورلئان. او همچنین کار برای دوک حریف در آن خانه مسابقه جان Treen. در طول این کمپین Rickey زمان زیادی را صرف خواندن در دانشگاه دوک در تولان کتابخانه. این مواد که او کشف شوکه او.

“من می آیند محدوده پله بالا با تمام این کتاب لیست و نوشته” او گفت:. “و من گفت:” خدای من او یک نازی.’ او نه تنها سر از Klan, او یک نازی.”

این Treen کمپین ارائه Rickey یافته است به رای دهندگان. یک عکس از دوک در نازی لباس شاهانه یا فاخر. دوک ادعا می کنند به عنوان یک دانش آموز کالج که آدولف هیتلر نبرد من بود “بزرگترین قطعه از ادبیات از 20th century.” او به مدت طولانی در آغوش اصلاح نژاد.

“ما فکر کردیم که اگر شما این پیام را مورد دیوید دوک مردم می شود و آنها نمی خواهد رای برای او” Rickey گفت.

زمانی که دوک موفق به کسب صندلی Rickey احساس متزلزل. اما او آماده است تا به تا او را در مبارزه با. دو هفته پس از روز انتخابات در ماه مارس سال 1989 او به دنبال دوک به شیکاگو. او قرار بود به صحبت می کنند در کنوانسیون ملی از پوپولیستی حزب—حاشیه راست گروه که با حمایت کرده بود اجرا خود را برای ریاست جمهوری یک سال پیش از آن. Rickey می خواستم به شنیدن آنچه که دوک گفت: زمانی که او در میان دوستان است.

حلق آویز کردن با یک دسته از میانه فاشیست بود یک راه یقین برای دوک به سالی خود را تمیز کردن تصویر. اما این افراد کسانی هستند که شادابی و طراوت دوک فعالیت های سیاسی و کسانی که کمک کرده بودند پشتوانه خود را موفق اجرا برای دولت قوه مقننه. دوک تصمیم گرفت که او نمی تواند به نوبه خود پشت خود را بر روی آنها.

Rickey تا به حال ثبت نام برای پوپولیستی حزب کنوانسیون به عنوان یک روزنامه نگار و دوک گفتار بسته شد به رسانه ها. برای رسیدن به اتاق Rickey رفت و مخفی به عنوان یک عضو از حزب.

“نگهبانان در درب من پیدا کردم بعد آنها با آمریکا حزب نازی در شیکاگو” Rickey گفت. “اگر من می خواهم شناخته شده است که من نمی دانم اگر من می خواهم خیلی شجاع در حال حاضر. اما من وانمود یکی از آنها را یکی از دوستان من بود. من گفت: “هی چگونه شما انجام می دهند ؟ چگونه خانواده خود را? چگونه است؟’ من خوشحالم که او ازدواج کرده بود.”

زمانی که Rickey گذشته گارد او در بر داشت خودش را در میان نهاوند و نئو نازی ها. در مقابل این جمعیت دیوید دوک احساس راحت صحبت کردن استراتژی است. “بنابراین او گفت:” من ممکن است یک جمهوری خواه اما من همیشه یک پوپولیستی “و یا چیزی شبیه به آن” Rickey به یاد می آورد. “و سپس همه آنها را تشویق می کردند. من احساس می کردم در یک راز کوچک کثیف. هکتار هکتار هکتار. نگاه آنچه که من در لوئیزیانا. کشیده پشم بیش از چشم خود را. او با استفاده از حزب جمهوری خواه. و که فقط با من دیوانه.”

پس از آن جلسه بسته دوک شد عکس, دست دادن با مردی به نام هنری جونز معاون رئیس جمهوری آمریکا حزب نازی. که تصویر می شود در روزنامه ها در سراسر کشور است.

این نبود تصویر که دوک می خواستم برای پروژه. هنگامی که او پشت به لوئیزیانا او whined که رسانه ها تحت درمان بود او را ناعادلانه.

دوک گفت: احتمالا از روی صدق و صفا که او هرگز ملاقات هنر جونز قبل از او به نام جونز یک “نازی kook.” دوک همچنین ادعا کرد نه در همه صدق و صفا که پوپولیستی حزب بود به سادگی یک “ضد مالیات” سازمان است. و دوک گفت: “رد[d] هر گونه تلاش گروه های افراطی برای سرمایه گذاری در [خود] پیروزی انتخاباتی.”

بث Rickey می دانستند که آخرین بخش یک دروغ بود. او می شده است وجود دارد زمانی که دوک گفته بود بقدر یک اتاق پر از افراط گرایان که او یکی از آنها بود. او همچنین شنیده دوک اعتراف است که او یک جمهوریخواه به نام تنها. Rickey شده است و ماموریت: توقف حزب جمهوری خواه از تبدیل شدن به حزب دیوید دوک.

او تا به حال هیچ ایده چقدر سخت است که خواهد بود.

در ماه های آینده او می خواهم مجسمه دوک فروش نازی ادبیات و او می خواهم حفاری به هویت مبارزات انتخاباتی خود اهدا کنندگان به عنوان او را تحت فشار قرار دادند به اخراج او از این حزب است. اما او همچنین می خواهم به مدت طولانی مکالمات تلفنی با دوک. او می خواهم راند با او گوش دادن به او سنگ به همراه “رویای غیر ممکن” از مردی از لامانچا. او می خواهم دیدار دو نوجوان دختر و به آنها پول به بازی بازی های ویدئویی.

“مثل این است که اسیر توسط somebody,” او گفت:. “شما نوع مسخره و شروع به شناسایی خود را با اسیر, پس به صحبت می کنند. و من تماس بگیرید از افراد در شب و بگو: “نگاه deprogram من. شما می دانید, من و بعد فورا رفت واز تمام این مسائل در سر من.’ ”

گوش دادن به قسمت 3 از سرعت رایت برای شنیدن بقیه Rickey تحقیق دوک. پیوستن به تخته سنگ به علاوه برای ad-free listening و پاداش قسمت هر هفته و یا اشتراک به سرعت رایت در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>