بازگشت فدرال اعدام


A death penalty abolitionist wearing a T-shirt that says "NO MORE KILLING" protests in front of the Supreme Court
ابراهیم Bonowitz کلمبوس, اوهایو می پیوندد همکار اعضای طرفدار الغای برده داری اقدام کمیته در طول سالانه اعتراض و اعتصاب غذا در برابر مجازات مرگ در خارج از دادگاه عالی در واشنگتن در ژوئیه 1 2019.
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

در اوایل این هفته دادگاه عالی چیزی است که آن را بسیار به ندرت: آن صادر عمده نظر یک زندگی یا مرگ تصمیم گیری در 2 در صبح است. Daniel Lee, یک مرد در انتظار مرگ خواسته بود برای دریافت یک دوز از مواد مخدر قبل از تزریق کشنده به کاهش هر گونه درد او ممکن است از رنج می برند در این فرآیند است. آن به نظر نمی رسد مانند یک بزرگ بپرسید. اما وزارت دادگستری درخواست او را رد کردند و در روز سه شنبه پنج محافظه کار قضات در دادگاه عالی با صدور حکمی اجازه می دهد اعدام برای ادامه. لی که بسته به gurney به مدت چهار ساعت در انتظار تصمیم گیری قرار داده بود به مرگ در حدود ساعت 8 صبح روز سه شنبه.

این نقطه اوج ماه از برنامه ریزی بخشی از وزارت دادگستری. زمانی که دادستان کل ویلیام Barr در زمان او قول داد به رزومه فدرال اعدام—لی اولین کسی بودم که در 17 سال. پنج قسمت از آنچه من صحبت کرد با تخته سنگ مارک جوزف استرن در مورد آنچه که این اعدام به معنی برای آینده از مجازات اعدام.

مریم هریس: آن را به من ایستاده بود که در این حکم از دادگاه عالی اجازه داده است که اجرای حکم اعدام به جلو حرکت کند هیچ کس نویسنده آن است. این فقط یک نظر بدون کسی که ایستاده در پشت آن. که بسیار نادر است, راست?

مارک جوزف استرن: آن است که نسبتا نادر است, اما از آن است که به طور فزاینده ای مشترک برای این اواخر شب تصمیم گیری است که دادگاه دست پایین است که می تواند باعث واکنش شدید عمومی. مثلا فورا بدنام تصمیم که مجبور ویسکانسین رای دهندگان یا رفتن به پای صندوق های رای در فرد و یا حق خود را به رای نیز ثبت نشده است. بدون عدالت می خواستم برای قرار دادن نام خود را به آن. من فکر می کنم آنچه که در پشت صحنه است که پنج محافظه کاران تشکیل و آنها همه توافق دارند اما هیچ یک از عدالت می خواهد به نویسنده, نظر, و همه از این اتفاق می افتد در یک سوپر شتاب برنامه. آنها فقط می خواهید برای دریافت این خارج وجود دارد در جهان و تنها دلیل ما می دانیم که قضات پیوست به این دلیل است که دیگر قضات لیبرال ها مخالفت. و زمانی که آنها مخالفت آنها این کار را با نام بنابراین شما باید به واقع استنباط که قضات تشکیل پنج در اکثر در اینجا.

دانیل لی بود اعدام برای قتل های سه گانه. و حقایق اطراف خود را مورد وحشتناک. بازگشت در سال 1996 لی کشته و دو بزرگسال و 8 کودک در حالی که او و یک شرکت conspirator به دنبال اسلحه و پول به صندوق خود را سفید supremacist سازمان است.

بدیهی است که این یک جنایت وحشتناک, و من نمی خواهم به تطهیر جزئیات بیشتر در اینجا. اما آنچه به نظر می رسید به بیرون آمدن در دادگاه این بود که لی بود که سر دسته این طرح است. لی co-conspirator بود سر دسته. اساسا لی رفت و همراه با آن اما در دادگاه با یک مقدار عادلانه از شواهد آمد که آن را حتی لی که به کشته شدن کودک شد که در آن شرکت خود conspirator, یک پسر به نام Chevie Kehoe. در حال حاضر در اینجا یکی دیگر از واقعیت جالب: Chevie Kehoe هنوز زنده است و او زنده باقی می ماند زیرا او محکوم به زندگی در زندان در حالی که لی به مرگ محکوم شد.

و این قابل توجه است که هر دو قاضی پرونده و دادستان نمی کنم که دانیل لی حکم عادلانه بود. قاضی نوشت: حتی یک کمی از mea culpa, مانند, هی, وجود دارد برخی از سوء تفاهم ها در اینجا و این فقط نظر من اما این به نظر نمی رسد به حس.

“اعدام است پس از تصادفی که آن است که اغلب نسبت به گرفتن اصابت رعد و برق.” — مارک جوزف استرن

حق قاضی بعد از آن گفت: اساسا “من متاسفم” که این جمله بد. و دادستان فدرال در زمان دادگاه خواسته وزارت دادگستری برای کاهش درخواست حکم به زندگی در زندان است. وزارت دادگستری را رد کرد.

همه از این طرف یادداشت کمک به توضیح دهید که چگونه مجازات اعدام خیلی فوق العاده خودسرانه در راه است که به آن تحمیل شده است, در راه است که آن را پرداخت کردن. وجود دارد قتل محاکمه در این کشور در همه زمان ها که در آن مردم محکوم جنایات شنیع و وحشیانه عمل می کند و کسانی که مردم ممکن است سعی در کشورهایی که هنوز مجازات اعدام, اما آنها محکوم اغلب به زندگی در زندان است. اعدام است پس از تصادفی که آن است که اغلب نسبت به گرفتن توسط رعد و برق زده.

معلوم نیست چرا گاهی اوقات قضات و داوران تصمیم می گیرید که مرگ مناسب است. یکی از دلایلی است که قطعا نژادپرستی. ما یک مقدار زیادی از آمار است که نشان می دهد که نژاد عوامل در اینجا به خصوص در این مسابقه از قربانی. مردم سیاه و سفید هستند بیشتر احتمال دارد به اعدام. افرادی که کشتن افراد بیشتر احتمال دارد به اعدام. اما نیز وجود دارد فقط این را به طور کلی استبداد که در آن به نظر می رسد به پایین آمدن به هوی و هوس از داوران. آن را بسیار دشوار است برای پیش بینی زمانی که این جمله را تحویل داده خواهد شد پایین. و به طوری که باعث می شود شما تعجب می کنم که: چگونه است که این واقعا خدمت به عنوان قصاص و چگونه است که این خدمت به عنوان یک عامل بازدارنده? چگونه است که این قانع کردن افراد دیگر را به ارتکاب این جنایات زمانی که شانس گرفتن مرگ واقعا پایین است و به نظر می رسد واقعا تصادفی و رک و پوست کنده به نظر می رسد که اگر شما می توانید استطاعت یک وکیل خوب شما نمی خواهید برای دریافت یک جمله از مرگ ؟ آن است که مردم با بد عمومی مدافعان که اغلب باد با این جملات به این معنی که واقعا در مورد heinousness از جرم و جنایت. آن را در مورد کیفیت دفاع.

شما در حال بالا بردن این واقعا سوال مهم آن است که مجازات مرگ برای چیست ؟ لایحه بر تلاش برای پاسخ به این سوال در یکی از اظهارات خود در مورد این اعدام که در آن او گفت: به همین دلیل ما نیاز به انجام این کار بود چرا که خانواده قربانیان نیاز به عدالت است. اما خانواده قربانیان شده بود واقعا روشن است که آنها را پشتیبانی نمی کند Daniel Lee اعدام. مادر یکی از قربانیان که یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی ضبط یک ویدیو و گفت: من اعتقاد ندارم که این مرد باید اعدام شود.

راست. اعضای خانواده این قربانیان نیست باید یک دستور کار سیاسی است و نمی موجه متهم کرده است. ما گاهی اوقات دیدن دادستان تلاش برای اخراج خانواده های قربانیان که در مخالفت با مجازات اعدام به عنوان اساسا فقط خونریزی قلب که در حال تلاش برای فشار دستور کار خود. بدیهی است که چنین نیست در اینجا به دلیل خاص این عضو خانواده است که یکی از حامیان سرسخت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت: من نمی خواهم این کار را انجام نمی آن را به نام من. او در واقع تلاش برای توقف اعدام در اوایل طرح دعوی در دادگاه به این دلیل او احساس کردند که اگر او نمی تواند آن را متوقف کند او حداقل موظف به حضور در. اما او نمی تواند حضور در COVID زمانی که آن را اساسا غیر ممکن است برای پرواز به خصوص برای یک زن مسن. و بنابراین او گفت: لطفا دادگستری فقط تاخیر این اعدام به طوری که من حداقل می تواند وجود داشته باشد. و وزارت دادگستری گفت: هیچ و مبارزه او با موفقیت در دادگاه.

“هر زمان اعدام مسدود شده است وزارت دادگستری می تواند متن پنج محافظه کاران در دیوان عالی کشور و بگو هی به ما چه می خواهیم.” — مارک جوزف استرن

من فکر می کنم وزارت دادگستری بود و تقریبا همه دادستان هیچ استفاده برای قربانیان و خانواده های قربانیان که نمی جا به قربانی-مجتمع صنعتی که توسط منظورم کل ساختار آن قربانیان برداشته تا به عنوان صدای برای سخت سخت گیرانه قوانین کیفری. اگر شما تا کنون به نوعی از کنفرانس مطبوعاتی که در آن اجرای قانون است و مخالف عدالت کیفری اصلاحات شما اطمینان می دهم خود را که وجود دارد خواهد بود قربانیان و قربانیان اعضای خانواده وجود دارد که خواهد ایستاد و گفت مادر من بود به قتل رساندند و من نمی خواهم قاتل رفتن رایگانیا خواهر من بود حمله و من نمی خواهم بیشتر مردم را به رنج می برند که همان سرنوشت. و کسی که دارای قلب برای گفتن کسانی که قربانیان “شما شده گمراه”? این سخت گیرانه جملات هستند برای جلوگیری از جرم و جنایت. آنها نه توقف خشونت است. آنها کمک نمی کند. آن را بسیار دشوار است به دنبال قربانیان در این صورت و به آنها بگویید که دادستان آن را می دانم. و به طوری که آنها بهره برداری از این قربانیان و آنها با تکیه بر آنها به ارائه انسانی پوشش اساسا سیاست های غیر انسانی. و این چیزی است که بر تلاش برای انجام در اینجا.

در بعد از ظهر چهارشنبه در دیوان عالی کشور مجاز یکی دیگر از اعدام به حرکت به جلو با چهار لیبرال قضات مخالف یک بار دیگر. و این یکی از اعدام سه بار می خواستم برای انجام در هفته های آینده.

اگر شما به عنوان خوانده شده آنچه که دیوان عالی کشور گفت: در ساعت اندکی از صبح روز سه شنبه به نظر می رسد مانند وزارت دادگستری دارای یک کارت صدای شیپور در اینجا: هر زمان اعدام مسدود شده است وزارت دادگستری می تواند متن پنج محافظه کاران در دیوان عالی کشور و بگو هی به ما چه می خواهیم. و قضات خواهد شد. آنها ممکن است نام خود را به آن, آنها ممکن است انجام آن را در تاریکی شب اما آنها را به وزارت دادگستری مجوز. و بنابراین من فکر می کنم ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر اعدامها به زودی. اما من فکر نمی کنم آن را تبدیل به جدید طبیعی است.

چرا که نه ؟

چرا که حتی اگر بر تلاش برای سرعت بخشیدن به این, و حتی اگر دیوان عالی کشور کمک کرده است تا او را برای سرعت بخشیدن به این اعدامها هر یک است که هنوز تعهد گسترده یک بار تخلیه در زمان و انرژی و منابع از وزارت دادگستری و متفاوت باراک اوباما دفاتر در سراسر کشور است. و این قابل توجه است که بر نیست انتشار یک لیست از 20 یا 30 یا 40 نفر. او مجموعه مناظر خود را بسیار پایین و او تصمیم گرفت که او تنها به انتخاب یک تعداد انگشت شماری از مردم به استفاده از به عنوان مثال. آن است که بسیار روشن است که این افراد استفاده می شود به عنوان مثال. او در حال رفتن به پایین لیست بروید و اجرای هر کسی که به اعدام محکوم شده است.

من فکر می کنم که بار می خواهد به عادی سازی این. او فقط نمی تواند آن را انجام دهد. وجود دارد بیش از حد بسیاری از موانع وجود دارد بیش از حد بسیاری از موانع و آن را بیش از حد کثیف از یک کسب و کار برای او به آن را فقط یک بخش طبیعی از زندگی آمریکایی راه او بنابراین بدیهی است که اشتیاق.

گوش دادن به قسمت کامل با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست پوشیده از Spotify در Stitcher و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>