حق پیچد خود را در پرچم, اما در این سال سمت چپ چهارم جولای پرستان

از بسیاری از تصاویر که جریان از فرگوسن میسوری در طول 2014 Black Lives Matter تظاهرات که فوران در پاسخ به تیراندازی پلیس مایکل براون تا کنون بیشتر نمادین است رابرت کوهن عکس ادوارد کرافورد پرتاب گاز اشک آور در قوطی. پلیس تا به حال اخراج قوطی در تظاهرات: در یک سری از عکس هایی که او را برنده جایزه پولیتزر کوهن دستگیر کرافورد عجله به جلو scooping تا شعله ور قوطی و پرتاب آن را در پلیس.

تصویر از دستگیری به دلایل بسیاری: کرافورد تکان دهنده شجاعت روشنایی شعله های آتش شدید پارچ وضعیت که کرافورد زده به عنوان او محافظت معترضان از گاز اشک آور. اما یکی از جنبه های غیر قابل انکار از این عکس قدرت است که کرافورد چادری در آمریکا پرچم پیراهن.

تبلیغات:

به عنوان پادکست “جنایی” به تازگی مستند تصویر چاپ شده روی تی شرت و تبدیل به نقاشی های دیواری و آن سخت است برای دیدن چرا. کرافورد اقدامات صحبت به سویه های خاصی از میهن پرستی آمریکایی نوعی که رد تاریخچه سفید برتری و خواسته است که این کشور زندگی می کنند تا به آن اظهار داشت: آرمان برابری و آزادی و عدالت است.

کرافورد در گذشت در سال 2017, آنچه مقامات این باور بود خودکشی اما برخی از اعضای خانواده و فعالان خیال مشکوک. روح خود را در زندگی در رشد Black Lives Matter جنبش اعتراضی. تا آنجا که از نظر اخلاقی خالی سر صحبت در رادیو فردا ممکن است, بیهوده گویی و دیوانه در مورد چگونه اعتراض یک تهدید برای امریکا و در حقیقت این جنبش است که رانده شده توسط میهن پرستان واقعی که در حال قرار دادن ایمنی خود را در خط به منظور نجات این کشور از آن بدترین انگیزه.

در همین حال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را رسانه sycophants تصمیم گرفته اند تا باعث از دفاع از مؤتلفه پیکرنگاری شلاق در معترضان که پاره کردن اساسنامه تجلیل مؤتلفه رهبران نظامی و ناجور در خواسته است که پایگاه های نظامی در حال حاضر به نام بعد از treasonous شورشیان بود تغییر نام داد — احتمالا پس از واقعی آمریکایی قهرمانان.

تبلیغات:

محافظه کاران عشق به تصور خود به عنوان آمریکایی پرستان و بازیگران ترقی خواهان در نقش نوعی از ستون پنجم اما بیایید نگاهی به این حقایق است. آن را ترقی خواهان که شدیدا از مجسمه گرامیداشت افرادی که به معنای واقعی کلمه مرتکب خیانت در برابر ایالات متحده آمریکا به نام دفاع از برده داری. این ترقی خواهان که ما خواستار اشک مجسمه از آن خائن را در این نام ایجاد “یک اتحاد کامل تر.”

آن را یک رمان استدلال البته به اشاره است که تاریخ آمریکا همواره مملو از ناهماهنگی شناختی بین ما اظهار داشت: آرمان برابری و آزادی و واقعی ما زندگی می کردند واقعیت بیش از حد اغلب تعریف شده بیشتر با تعصب و نابرابری شدید. ما تاسیس شد توسط مردان مانند توماس جفرسون نوشت که کلمات پرطمطراق در مورد همه مردان مساوی و سپس بازگشت به مزارع کارکنان با بردگی مردم است.

از زمانی که آمریکایی ها تنها زندگی می کنند, اما, uneasily که ناهماهنگی های زیادی را در راه ما مجسمه واقعی قهرمانان مانند ایستاده خرس و هلن کلر ایستاده uneasily در ملی مجسمه سازی سالن بعدی به لب گنده تاریخی خائنانی مانند مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee.

تبلیغات:

گاهی اوقات اما ناهماهنگی میان آرمان و واقعیت ما می شود بیش از حد بزرگ به خرس ها و آمریکایی ها هستند با ارائه یک استارک انتخاب بین سفید برتری و تصویر ما از خودمان به عنوان آزادیخواه مردم است. متاسفانه هر زمان یک تست مطرح می شود به مراتب بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها ارزش انگیزه های نژادپرستانه بیش از وفاداری به آمریکا و آنچه در آن ظاهرا مخفف.

که درست بود در جنگ داخلی که سفید جنوبی تصمیم گرفت آنها را دوست داشت برده داری بهتر از آنها دوست بودن آمریکایی ها. که درست در حقوق مدنی و مبارزه و زمانی که خیلی از آمریکایی ها تصمیم گرفته بودند با سرمایه گذاری بیشتر در تفکیک از تحت اللفظی کلمات اعلامیه استقلال که همه مردان ایجاد شد برابر است.

تبلیغات:

ما زندگی را از طریق دیگری مانند زمانی که آمریکایی ها هستند که مجبور به انتخاب بین ما اظهار داشت: آرمان و ضمنی کدهای سفید برتری. متاسفانه برای بسیاری از آمریکایی ها هنوز دوباره بی وفا بودن به کشور آنها ادعا می کنند به عشق در ایستاده و با مغلوب ساختن پیشی جستن یک مرد است که هیچ عشق یا وفاداری به این کشور مهم نیست که چگونه بسیاری از بار او بازی-اعمال پاتریوت با خود پرچم-بغل کردن و یا تظاهر به آواز خواندن همراه به سرود ملی.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه راه دیگر هنگامی که روسیه پرداخت شد نعمت برای کشتن سربازان آمریکایی. او را عفو جنایتکاران جنگی و برگ کسانی که سعی در خدمت با افتخار به مرگ و یا جان خود را تماشا کنید سقوط از هم جدا. او اشک تانک های مسالمت آمیز معترضان ورزش اول خود را اصلاح حقوق زیرا او فکر آن را نگاه سرد برای ساقه عکس. مغلوب ساختن پیشی جستن “شوخی” (او ندارد و در واقع شوخی) با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه که او را به “خلاص شدن از شر” روزنامه نگاران چیزی پوتین انجام قتل است. مغلوب ساختن پیشی جستن نه تنها هیچ چیز اساسی که یک بیماری همه گیر شروع به رفت و برگشت در سراسر کشور آلوده کردن میلیون ها نفر و کشته شدن بیش از 130,000 (تا کنون) او به طور فعال مبارزه با هر کسی که در تلاش بود تا اقدامات لازم برای محافظت از آمریکایی ها بارها و بارها در تلاش برای جلوگیری و یا محدود کردن گسترش, تست مستندات و یا ساده پوشیدن ماسک.

هم روشن است که تهمت نه تنها مراقبت می کند یک کمی در مورد این کشور و مردم آن و یا آن آرمان او واقعا یک مرد متنفر است که امریکا و افرادی که در آن زندگی می کنند. تنها دلیل واقعی کسی از او حمایت است زیرا آنها عشق نژادپرستی بیش از آنها دوست امریکا است.

تبلیغات:

در اوایل باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری من در زمان تعطیلات به پاریس با یک دوست. ایستاده در گوشه خیابان, یک مرد از من خواست در جهت. من عذرخواهی کرد و به او گفت من فرانسه صحبت می کنند.

“آمریکا ؟” او پاسخ داد.

من گفتم بله و دختر ایستاده در پیاده رو در کنار من مطرح شده دست او را در هوا و فریاد زد: “بله ما می توانیم!”

تبلیغات:

که شور و شوق فقط به من خندیدن در آن زمان و وجود دارد قطعا یک عنصر عمدی goofiness به او علامت تعجب.

اما در حال حاضر که برس من از طریق قلب است. که شور و شوق صحبت می کند به من در حال حاضر در مورد اینکه چرا ما شاهد سیاه زندگی موضوع تبدیل به یک پدیده جهانی که در آن حتی کشورهایی که هیچ رابطه واقعی برای ایالات متحده ” تاریخ استعمار و نژاد پرستی و برده داری هنوز هم تحمل شاهد با همبستگی راهپیمایی. مردم در سراسر جهان ریشه کن برای معترضان و برای ترقی خواهان به طور کلی نه فقط به دلیل آنها نفرت مغلوب ساختن پیشی جستن اما از آنجا که این باور در ما.

آنها معتقدند آمریکایی ها قادر هستند در این زمان هنگامی که انتخاب های ما تبدیل شده اند به طوری استارک از انتخاب درست مسیر در این تعارض بین ارزش های ما معتقدان و سفید supremacist نمایش برگزار شده توسط رئيس جمهور ما است. آن را فوق العاده شیرین. من نمی دانم که ما سزاوار حمایت خود را, اما من امیدوارم که ما می توانیم زندگی می کنند تا انتظارات خود را.

بنابراین اشتباه نکنید زرق و برق دار جناح راست پرچم تکان دادن و با صدای بلند سرود و آواز برای میهن پرستی. درست میهن پرستی ساکن با افرادی که باور و امید است که این کشور هنوز قادر به زندگی می کنند تا به ارزش های مندرج در اعلامیه استقلال. اگر که نبود آشکار قبل از آنچه که ما در حال زندگی می کنند از طریق در حال حاضر ساخته شده است که حقیقت خود مشهود است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>