“این Ringmaster”: زمانی که یک فیلم مستند در مورد جهان بهترین حلقه های پیاز را در خدمت یک جدی و تاب

“این Ringmaster,” غربالگری در DC, Indie در, فیلم جشنواره (4-8 مارس) یک دمدمی مستند در مورد حلقه های پیاز. نه فقط هر حلقه های پیاز — Worthington, Minn. بومی لری لنگ, در خانه, حلقه های پیاز.

خوب در واقع این فیلم نیست کاملا در مورد حلقه های پیاز; بلکه آن را در مورد Zachary Capp تلاش برای ساختن یک فیلم مستند درباره لری لنگ حلقه های پیاز. Capp می خواهد به سوق دادن این پیری آشپز ظرف امضا از یک رستوران به صحنه جهانی است. افسوس که همه چیز نمی کاملا به عنوان برنامه ریزی شده.

تبلیغات:

“این Ringmaster” به کارگردانی مولی Dworsky و دیو نیوبرگ تواریخ چگونه Capp که شخصیت اعتیاد آور است — او یک اصلاح قمار معتاد — تلاش برای بهتر Lang زندگی. اما او به دخالت و مسلما سوء استفاده آشپز به خاطر خود خود بودجه فیلم. (Capp صرف boatloads از او ارث ساخت مستند خود را بیش از سه سال تا همکاران خود را به او بگویید “به اندازه کافی!”)

فروتن لری بود که ساخت حلقه در یک سالن محلی بود تمایلی به بخشی از فیلم است. او همچنین blasé در شرکت در آنچه که ممکن است شده اند “بزرگترین پیاز حلقه لحظه در تاریخ داکوتای جنوبی” —هنگامی که Capp تشویق لری خود را به حلقه برای گروه بوسه در بدلندز موتور جاده سریع السیر و به عنوان عملیات را امتیازی (و ترک شغل خود را). بعد چشم انداز به همان اندازه مملو شامل لری ساخت حلقه ها به عنوان ممکن است امتیازی برای لاس وگاس اظهارات تیم فوتبال.

“این Ringmaster” نشان می دهد که چگونه همه چیز معلوم شد برای هر دو لری و ژاک و آن را disorienting برای هر دو. در مصاحبه اخیر خود Capp صحبت با سالن خود را در مورد “این Ringmaster,” اعتیاد خود و کسانی که حلقه های پیاز.

تبلیغات:

این پروژه آغاز شده به عنوان یک ممکن است تلویزیون خلبان در مورد لری را با حلقه های پیاز و سپس تبدیل به یک فیلم مستند در مورد شما و لری. یکی می شود این حس وجود دارد که عفو جناس بیش از حد بسیاری از آشپز. و این فیلم نشان می دهد نویسندگان اضافه خدمه خروج از این پروژه و دیگر عوارض است که رخ داده است در طول سه سال آن را در زمان به “Ringmaster.” شما می توانید بحث در مورد سفر عجیب و غریب از این پروژه ؟

این فیلم یک کار و عشق برای من. من می خواستم برای ادای احترام به مرحوم من پدر بزرگ مارتین بود که نیکوکار. من هم می خواستم برای ادای احترام به مایکل و زیتون Lang که ایجاد این رستوران و پیاز حلقه دستور در سال 1949. من کور شد توسط خود من جاه طلبی. نهایی فیلم است نه من مجموعه ای را به هر وسیله. من در برابر آنچه از آن شد چرا که من تا به حال برای باز کردن در مورد خودم و شیاطین و بسیار شخصی است. من بسیار سپاسگزار است که دیو و مالی به مدیران, به من کمک کرد تا تصویر بزرگتر را ببینید و آنچه در این فیلم می تواند تبدیل به. چون من خیلی به این پروژه من بود با تمرکز بر ایجاد یک پایان خوش برای لری و خانواده خود را از دست داده و چشم از داستان سرایی.

چه شما بدانید در مورد فیلمسازی از ساخت “به Ringmaster”?

تبلیغات:

[می خندد] مطمئن شوید که موضوع خود را 100% در هیئت مدیره با فیلم. مولی [Dwosky co-مدیر] است که از ایالت مینه سوتا و او آن را “مینه سوتا خوب” است که زمانی که مردم در غرب می گویند بله, زمانی که آنها معنی ندارد. هنگامی که لری به من گفت که او در هیئت مدیره با این پروژه شاید او نبود. آن را برای مخاطبان به تصمیم می گیرید. اما لری و خواهرش لیندا, عشق, فیلم و خوشحال هستند و آن را [افتخارات] خانواده خود غذا میراث. لیندا یک زن و متحد برای تولید و کمک به ما آن را از طریق. او نورد تا آستین ساخته شده و آن همه اتفاق می افتد. بدون مشارکت و شور و شوق وجود دارد خواهد بود یک پروژه است.

در حالی که مایل به تغییر لری برای بهتر زندگی است اصیل لری تمایلی به نظر می رسد در این فیلم است. من می دانم که وجود خواهد داشت هیچ doc اگر شما تا به حال نه تحت فشار قرار دادند برای لری موفقیت اما در چه نقطه شما باید سمت چپ لری به تنهایی و نه تحت فشار قرار دادند برای یک “پایان خوش”?

تبلیغات:

من همیشه بهترین نیات در ساخت این فیلم اما نیست که ترجمه را به واقعیت متاسفانه. حقیقت این است که مایکل رستوران 5 ستاره تجربه در Nobles County, Minn. و هنگامی که رستوران سوزانده هر کجا که لری رفت حلقه ها با او رفت و توده ها را در بر داشت. من نمی تواند بپذیرد که این چیزی است که اتفاق افتاده است به او.

این فیلم در مورد اعتیاد. من یک دوره نقاهت قمار معتاد. من نمی بینم نشانه هایی که من دنبال یک پایان خوش برای این مرد [که من احساس] سزاوار تر. من قطعا باید تاسف ساخت این فیلم و هل دادن من موضوع خارج از منطقه راحتی خود را, اما من واقعا شناخته شده چه لری بود تجربه من انجام داده اند همه چیز متفاوت است.

وجود فرصت های لری برای رفتن به بزرگ با حلقه — در بدلندز جاده سریع السیر و با اظهارات. چگونه از این فرصت ها می آیند و چه غیر از مالی یا سینمایی بودند مزایای داشتن این دستباف حلقه های ساخته شده بر روی یک بزرگتر, شرکت های بزرگ مقیاس ؟

تبلیغات:

شما می توانید اسب را به آب و نه به او می نوشند. من می خواستم به مقیاس بزرگ فرصت اما لری یک مرد ساده محتوا با زندگی او بود. واشنگتن پست منتقد غذا به نام لری حلقه بهترین در جهان است. من می خواهم هر کس در جهان به طعم و مزه آنها را! من نمی رفته اند از طریق تشدید ساخت این فیلم اگر آنها نبودند بزرگترین پیاز حلقه در جهان است. این فیلم مانند پیاز وجود دارد بسیاری از لایه ها به داستان.

شما غرق مقدار قابل توجهی از ارث خود را به فیلم است. شما می توانید ballpark یک شماره و تعیین چگونه شما زمانی ارزش برای دلار ؟

در مقایسه با اصلی ترین مستند این ساخته شده بود برای بادام زمینی اما [بودجه] در حدود $200,000. من فقط نگه داشته و آنچه را که من تا به حال به انجام به داستان. ممنون میشم برای من خدمه که دیدم تصویر بزرگتر و به من کمک کند ببینید چه چیزی من می توانم ببینید. من فکر می کنم آن را به ارزش پول چون من آموخته زیادی در مورد خودم و مردم ساخت این فیلم است. من نمی دانم آن خواهد بود در مورد بهداشت روانی, اعتیاد و پیری است. جدید من هدف این است که درآمد حاصل از این فیلم به تحقیقات پزشکی. من می خواهم برای ادامه پدربزرگ من بشردوستانه روح. امیدوارم این فیلم را تشویق می کند مردم را با اعتیاد به باز کردن در مورد آن است.

تبلیغات:

ممکن است ما همیشه می دانم آنچه در خانه دستور برای خمیر ساخته شده است که حلقه ها ، این حلقه های پیاز زندگی می کنند ؟

من نمی دانم آنچه در خمیر. این یک راز است و ما بسیار محترمانه است. آن را ارزشمند موروثی. من امیدوارم که آن را زندگی می کند و توده ها به آنها را امتحان کنید. من نمی مانند حلقه های پیاز به شما حقیقت را بگویید اما این ساخته شده من یک مؤمن. آنها محبوب در سراسر غرب میانه. من امیدوار هستم که آنها زندگی می کنند.

“این Ringmaster” روی صفحه نمایش خواهد شد در روز شنبه, مارس 7 در 5:45 p. m. در DC مستقل جشنواره فیلم. بلیط های در فروش در حال حاضر از طریق کاغذ قهوه ای بلیط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>