افزایش سلامتی و گوشت و توضیح داد

سال گذشته بوده است فوق العاده ای برای صنعت تو رفتگی در دیوار: جایگزین گوشت.

از آن گذشته آغاز بهار است. غیر ممکن است مواد غذایی اعلام کرد مشارکت با Burger King, Qdoba و ده ها تن از دیگر رستوران ها و فرانچایز. رقیب خود را فراتر از گوشت شروع به فروش در رستوران ها از جمله Del Taco, مترو و اخیرا KFC. هر دو شرکت از آغاز سال در درجه اول فروش همبرگر اما پس از راه اندازی محصولات جدید — از فراتر از این گوشت گاو به غیر ممکن است در سوسیس به فراتر از آن را KFC مرغ. فقط در یک سال بوته بر گوشت رفت و از چیزی است که تعداد بسیار کمی از آمریکایی ها شنیده بود به چیزی است که 40 درصد از ما تلاش کرده اند.

این قراردادهای جدید باید به حال این شرکت در ارزیابی های سر به فلک کشیده. در ماه مه فراتر از گوشت عمومی رفت در ابتدا فروش سهام خود را برای $25. آن را در حال حاضر معاملات در اطراف $120. غیر ممکن است مواد غذایی بسته های اضافی و 300 میلیون دلار در بودجه سرمایه گذار.

جایگزین گوشت به وضوح داشتن یک لحظه — و آن را به ما ارائه یک نگاه اجمالی به آینده ای متفاوت برای گوشت است. هر سال بیش از 9 میلیارد حیوانات در آمریکا مطرح شده و کشته در مزارع کارخانه. کارخانه ما سیستم مزرعه باعث شد تا طیف وسیعی از مشکلات از افزایش مقاومت آنتی بيوتيکی به بحران آب و هوا. طرفداران جایگزین گوشت می گویند این meatless گوشت می تواند کمک به تغییر این معادله است.

بیایید اعتیاد به مواد مخدره از واقعیت است. در اینجا نه سوال شما ممکن است تا به حال در مورد جایگزین گوشت و محصولات خود را جهش به جریان اصلی.

جایگزین گوشت نیست ، شده اند وجود دارد برگر گیاهی در دسترس در فروشگاه های مواد غذایی برای مدت زمان طولانی.

اما meatless محصولات گوشت در بازار امروز متفاوت در یکی از راه های مهم: جایگزین گوشت مانند فراتر از گوشت و یا غیر ممکن برگر یک محصول ساخته شده از گیاهان است که به معنای طعم مانند گوشت به بازار عرضه گوشت-خوردن مشتریان و جایگزین برخی از کسانی که مشتریان گوشت خرید. این است که آنها را متفاوت از برگر گیاهی که به طور معمول شده است با هدف عمدتا در گیاه خواران.

وجود دارد نوع دیگری از گوشت جایگزین در افق: به اصطلاح مبتنی بر سلول (یا آزمایشگاه رشد کرده و یا کشت) گوشت محصولات ساخته شده از حیوانات واقعی اما سلول های در حال رشد در تولید مواد غذایی گیاهی به جای های گرفته شده از حیوانات مطرح شده در اسارت و قتل عام برای مصرف. این نیست در بازار و در عین حال — و برخی تردید دارند که آنها را کار کردن — اما آنها جایگزین گوشت بیش از حد و آنها ممکن است بخشی از تصویر بزرگ به عنوان ما سعی می کنید به حرکت به دور از تکیه بر کشاورزی کارخانه برای تامین گوشت مصرف کنندگان می خواهند. (بیشتر در مورد آنها را در زیر.)

کارولین بوشنل نظارت خرده فروشی پژوهش در مواد غذایی خوب موسسه غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار برای ترویج جایگزین گوشت. “برگر گیاهی شده اند در اطراف برای چند دهه,” او به من گفت. “گیاهی گوشت هنوز هم فقط گرفتن آغاز شده است. نسل بعدی طراحی شده است که واقعا برای گوشت خواران بنابراین ریسک بالاتر برای چه این محصولات نیاز به ارائه. مردم واقعا دوست دارم طعم و مزه گوشت. به جای تلاش برای متقاعد کردن آنها را به خوردن کلم و کوینولا کاسه همین دلیل سعی کنید به گوشت را برای آنها در راه است؟”

ظهور جایگزین گوشت رانده شد محققان و کارشناسان بازاریابی به من گفت: یکی تحقق: که جایگزین گوشت نیست که به یک تو رفتگی در دیوار محصول فقط برای گیاهخواران و یا گیاه خواران که حدود 3 درصد از جمعیت ایالات متحده. وجود دارد بسیاری از آمریکایی ها که در گوشت خواران و همیشه خواهد بود اما کسانی که در تلاش هستند تا برای محصولات مبتنی بر گیاه به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال خوشمزه, ارزان و مغذی است. مصرف کنندگان آن نه گیاه خواران و گیاهخواران خواهد بود هدف از نسل بعدی جایگزین گوشت.

تیم های پشت گوشت جایگزین کار برای اطمینان از محصولات خود را به عطر و طعم ریزمغذی تعادل و تجربه پخت و پز گوشت. غیر ممکن برگر معروف خونریزی لطف گوشت پروتئین به نام هم را که این شرکت تولید می کند از مخمر.

پیشرو شرکت هایی که تولید meatless محصولات گوشت در واقع رفته از راه خود را به مطمئن شوید که محصولات خود را نمی خواهد قیری به عنوان فقط برای گیاه خواران. برگر کینگ را غیر ممکن گنده, برای مثال, می آید slathered در مایو — نه وگان در همه — و وقتی که من رفتم به یک غیر ممکن برگر در سان فرانسیسکو رستوران تقریبا هر انتخاب زوج آن با بیت بیکن.

به طوری که تفاوت بزرگ: برگر گیاهی یک تو رفتگی در دیوار محصول هدفمند به سمت گیاه خواران. اما سازندگان از سلامتی گوشت در حال شرط بندی آنها می توانید پیدا کردن راه خود را بر روی هر صفحه.

برخی از پیشرو جایگزین گوشت در بازار امروز, برگر گوشت و سوسیس از دو شرکت: غیر ممکن است مواد غذایی و فراتر از آن گوشت است.

“هر دو شرکت واقعا رهبری با طعم” Zak وستون یک تحلیلگر در مواد غذایی خوب موسسه به من گفت. هر کس موافق است که طعم و مزه خواهد بود بزرگ را عامل این شرکت است. آیا آنها واقعا در واقع طعم مانند گوشت ؟

مواد غذایی داوران تحویل داده اند مخلوط احکام تا کنون. داوران در مواد غذایی و شراب عاشق فراتر از برگر و غیر ممکن برگر و کمتر تحت تاثیر قرار سنتی برگر گیاهی. واشنگتن پست تیم Carman نوشت: “این غیر ممکن گنده patty همه به خودی خود دارای عطر و طعم تر از گوشتی یکی” هر چند او اشاره کرد که در حالی که شما نمی توانید بگویید تفاوت در اولین نیش, شما می توانید بگویید در نهایت.

آدم Rothbarth در Thrillist کمتر تحت تاثیر قرار, نوشتن که برگر شده بود و پخته و به عنوان یک نتیجه “این بسیار یک توجه داشته باشید در آن عطر و طعم و بافت … این سوال نباید که آیا آن را مانند طعم گنده (آن) لازم بود که آیا این سلیقه خوب (به خصوص).”

آن را عادلانه می گویند که ما در نقطه ای که در آن این که آیا فراتر از گوشت و یا غیر ممکن است طعم گوشت مانند گوشت به یک فرد داده شده بستگی دارد که فرد و ویژگی های آنها با توجه به در مواد غذایی خود را تجربه. آن را خوب به اندازه کافی برای برخی از اما نه به اندازه کافی خوب برای همه است.

غیر ممکن است مواد غذایی و فراتر از آن گوشت باید هر دو برداشت بسیاری از عناوین در سال گذشته است. غیر ممکن را به ثمر رساند و با همکاری برگر کینگ به ارائه meatless Whoppers. برگر کینگ پیوست قلعه سفید که مبادرت به فروش غیر ممکن است غذاهای لغزنده و carl’s Jr., که مبادرت به فروش همبرگر از غیر ممکن است مواد غذایی’ رقیب فراتر از گوشت. Del Taco اعلام کرد و آن را فراتر از ارائه گوشت بیش از حد. و Qdoba اعلام کرد که آن را غیر ممکن است کاسه و غیر ممکن تاکو در آن ما مکان.

این دو شرکت نیز بدست توجه در صفحات مالی. فراتر از گوشت سهام رسید پس از IPO خود را در اوایل ممکن است; در سال فرار از آن زمان پرورشی به عنوان بالا به عنوان $235, قبل از اقامت حدود 120 دلار برای چند ماه گذشته است. غیر ممکن است مواد غذایی مطرح 300 میلیون دلار در کمک های مالی بیشتر می شود و ممکن است به دنبال در یک IPO خود را.

چه اتفاقی افتاد و چگونه از آن اتفاق افتاد خیلی سریع ؟ کارشناسان به من گفت که آنها را ببینید یک چرخه که در آن مصرف کنندگان — بیشتر در رابطه با سلامت و پایداری از همیشه قبل از — تقاضای این محصولات که پس از آن خوراک تبلیغاتی که پس از آن سوخت بیشتر به تقاضای مشتری.

ریکاردو سان مارتین که مطالعات جایگزین گوشت در UC برکلی به من گفت که بسیاری از رستوران ها و تولید کنندگان مواد غذایی به حال شده است در انتظار برای دیدن اینکه آیا محبوبیت گیاهی گوشت که یک مد زودگذر بود. به عنوان مصرف کننده علاقه ای رشد کرده است “شرکت ها تبدیل شده اند آگاه تر است که این در اینجا به ماندن است” — و آنها با قرار دادن سفارشات خود را. است که به تولید تبلیغات بیشتر است که باعث می شود بیشتر مصرف کنندگان علاقه مند در محصولات و متقاعد دیگر شرکت هایی که روند واقعی است.

میشل سیمون مدیر اجرایی کارخانه مواد غذایی بر اساس انجمن دیدم همان الگوی — که تبلیغات به معنای بیشتر مصرف کنندگان آگاه بودند از این محصولات که افزایش تقاضا است.

“این یک ترکیب از افزایش مصرف کننده علاقه ای به غذا خوردن سالم به طور کلی و سپس همراه با نوآوری و انفجار بزرگ بیشتر مزه جایگزین گوشت برای مصرف کنندگان به از را انتخاب کنید. با که جریان اصلی از این نوع از مواد غذایی” سیمون به من گفت.

در حال حاضر پشت سر هم از تبلیغات است “مصرف کنندگان بیشتر آشنا و شکستن برخی از افسانه ها در اطراف آنها بود که آنها نمی خواهد طعم و مزه خوب است که شما در حال فدا کردن چیزی با از دست دادن معمولی گوشت است.”

به طور کلی خوردن سبزیجات برای شما خوب است. بسیاری از مردم ممکن است فکر می کنم واضح است که مبتنی بر گیاه گوشت سالم تر از به طور منظم گوشت. اما این کاملا درست نیست.

گیاهی گوشت کاملا امن است — اما آن را نمی سلامت مواد غذایی است. در حالی که بسیاری از عدم قطعیت در علم تغذیه و سلامتی گوشت ممکن است برای جلوگیری از خطر سرطان گوشت قرمز در اکثر موارد از آن است که احتمالا مورد به خوبی برای شما به عنوان گوشت آن را تقلید.

San Martin به نام مفروضات در مورد اثرات بهداشتی عمده تصور غلط در مورد غذاهای گیاهی. “گیاهی به معنی آن را از مواد تشکیل دهنده است که از گیاهان” او به من گفت: اما این بدان معنا نیست که شما با خوردن یک سالاد — “آنها غذاهای فراوری شده.” به عنوان یک نتیجه, آنها به احتمال زیاد کمتر سالم از سبزیجات فرآوری نشده.

علاوه بر این, ترین جایگزین گوشت تلاش برای تقلید از گوشت به عنوان نزدیک که ممکن است از جمله ریزمغذی مشخصات و کالری. چرا که بدون گوشت گوشت سازندگان می خواهند مصرف کنندگان به دانستن آنچه که آنها در حال گرفتن. اگر خوردن یک فراتر از برگر تقریبا به عنوان به عنوان پر خوردن یک برگر که احتمالا ترک مصرف کنندگان ناراضی (در واقع فراتر از همبرگر را فراهم می کند همان مقدار پروتئین به عنوان یک همبرگر گوشت گاو). به عنوان یک نتیجه وجود دارد تنها تا آنجا که جایگزین گوشت می توانید برای سالم تر از حیوانات مبتنی بر محصولات گوشت.

است که می گویند هیچ مزایای بهداشت و درمان در همه. برخی از مردم گزارش حساسیت به هورمون رشد و یا آنتی بیوتیک ها برای تغذیه گاوها که سپس آن را به همبرگر و استیک یک مشکل است که مبتنی بر گیاه گوشت ندارد. گیاهی گوشت باید قادر به جلوگیری از نگرانی در مورد مسمومیت غذایی از undercooking و جنون گاوی بیماری به طور کامل. اما در نهایت اگر شما در حال سفارش گنده در برگر کینگ آن را نمی خواهید به بهداشت مواد غذایی, حتی اگر آن را غیر ممکن گنده.

برخی از افراد مطرح کرده اند نگرانی های بهداشتی خاص به سلامتی گوشت — برای مثال نگرانی که هم را غیر ممکن است در مواد غذایی می تواند به نوعی مضر باشد. وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی در آن زمینه.

فراتر از گوشت استفاده نمی GMOs و مواد دیگر است که سلامت مصرف کنندگان اغلب اخم کردن در مورد. (روشن وجود دارد هیچ نشانه ای که GMOs خطرناک به مصرف کنندگان اما بسیاری از سلامت آگاهانه مصرف کنندگان فراتر از گوشت caters به با این وجود ممکن است با احتیاط از آن.) فراتر از محصولات نیز سویا-رایگان و بدون گلوتن است که مشابه هیچ شناخته شده سلامت اثرات را برای فرد معمولی هستند اما اولویت برای سلامت مصرف کنندگان است.

غیر ممکن برگر “خونریزی” مانند گوشت به دلیل آن را با استفاده از هم را یک پروتئین موجود در گوشت قرمز است که غیر ممکن است مواد غذایی رشد می کند از مخمر. برخی از تحلیلگران مطرح نگرانی که غیر ممکن برگر ممکن است با توجه به هم را که همان اثرات منفی سلامت — مانند افزایش خطر ابتلا به سرطان و حملات قلبی — گاهی اوقات همراه با گوشت قرمز. یک بررسی کامل از تغذیه ادبیات توسط خودی کسب و کار در سال گذشته دریافتند که وجود دارد هیچ نشانه ای هم را دلیل است که گوشت قرمز دارای اثرات آن.

پس گیاهی و محصولات گوشت امن هستند و آنها به احتمال زیاد حداقل به عنوان سالم به عنوان محصولات آنها جایگزین. اما اگر شما امیدوار برگر است که به خوبی برای شما به عنوان یک سالاد, مواد غذایی, علم هنوز راه طولانی برای رفتن. البته شاید که در کنار نقطه. “نقطه واقعی مقایسه یک همبرگر گوشت یک کاسه کلم بروکلی” وستون به من گفت. که استاندارد بدون گوشت گوشت کاملا خوب است.

بله — meatless گوشت می تواند یک تفاوت بزرگ برای محیط زیست توسط تقریبا در هر متریک از جمله استفاده از زمین و آب استفاده کنید و مبارزه با تغییر آب و هوا. در حال حاضر آن را بیش از حد کوچک یک سهم از بازار به طور قابل توجهی تاثیر این مشکلات است.

یک راننده مورد علاقه در گوشت و جایگزین های گوشت است اثر بر روی محیط زیست است. دام کشت یکی از مهمترین گاز گلخانه ای-فشرده فعالیت های خارج وجود دارد وجود دارد.

این است که رانندگی انگیزه پت قهوه ای, مدیر عامل شرکت غیر ممکن است مواد غذایی. در یک مصاحبه در پاییز گذشته با کسب و کار خودی پرسید که چرا او مراقبت زیادی در مورد جایگزینی گوشت او گفت: “ما در حال حاضر در مراحل پیشرفته از بزرگترین فاجعه زیست محیطی است که سیاره ما تا کنون با آن روبرو و اکثریت بزرگترین راننده است که حیوانات مواد غذایی مبتنی بر فناوری است.” (در واقع حدود 15 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای هستند از دام است.)

غذاهای گیاهی پتانسیل را بسیار کاهش انتشار کربن است. در کل شما باید برای تغذیه حیوانات 10 کالری از گیاهان برای به دست آوردن یک کالری از گوشت بنابراین شما می توانید انتظار غذاهای گیاهی به حدود یک دهم هزینه های کربن از غذاهاي حيواني.

که بسیار خشن رهنمود اما آن بسیار نزدیک به نتایج شما از یک مقدار دقت بیشتری محاسبه است. یک تحلیل غیر ممکن برگر 2.0 یافت که در آن کربن است که 89 درصد کوچکتر از یک برگر ساخته شده از یک گاو است. همچنین با استفاده از 87 درصد آب کمتر و 96 درصد کمتر از زمین است. این یک بهبود از 1.0, و غیر ممکن است غذاهای امید آن می توانید برش کربن حتی بیشتر از آن را به عنوان مقیاس عملیات خود را.

بنابراین وجود دارد بالقوه برای سلامتی گوشت به ایجاد یک تفاوت بزرگ برای محیط زیست است. اما تحلیلگران من صحبت های مطرح شده یکی از عمده نقطه از شک و تردید: در مقیاس.

در حال حاضر کل meatless صنعت گوشت باعث می شود تا کمتر از 1 درصد از محصول حجم گوشت میباشد. بله, آن را در حال رشد سریع و آن را در سرفصل اما تقریبا تمام گوشت فروخته شده در ایالات متحده و در سراسر جهان است سنتی گوشت. تا زمانی که سلامتی گوشت باقی مانده صنعت تو رفتگی در دیوار آن به سادگی نمی تواند بر آب و هوا به دلیل آن را بیش از حد کوچک به ماده است.

کریستی Lagally مدیر عامل شرکت سیاتل مواد غذایی با تکنولوژی است که باعث می شود بدون گوشت و مرغ و به من گفت: “اگر شما می خواهید را به هر گونه تاثیر در میزان مرغ در جهان و آدرس تمام بهداشت و نگرانی های زیست محیطی, شما باید قادر به ایجاد مرغ در مقیاس.” تا آن زمان این همه رستوران اطلاعیه ها و این همه سلیقه آزمون نمی خواهد که کوچکترین اثر تغییر آب و هوا. “یکی از نگرانی های بزرگ در گیاه مبتنی بر صنعت گوشت است که آن را واقعا باید به مقیاس” Lagally به من گفت. “قادر بودن به طراحی مجدد چگونه تولید رخ می دهد برای گیاه مبتنی بر گوشت چه خواهد شد آن را به کار.”

مقیاس چالش بزرگ برای غیر ممکن است, مواد غذایی و فراتر از آن گوشت بیش از حد. هر دو شرکت ذکر شده آن را به عنوان یک انگیزه خود را برای تلاش های اخیر برای جمع آوری پول بیشتر. “ما به سختی هر دو سال 2017 و 2018 از آنجا که ما نمی قادر به نگه داشتن در سهام” ست گلدمن اجرایی صندلی فراتر از گوشت به من گفت. “یکی از دلایلی که ما مطرح شده این پول” — است که صدها میلیون مطرح شده در فراتر از گوشت و موفق IPO — “به آدرس این مشکلات است.”

اگر آنها موفق شوند و اگر بدون گوشت گوشت می شود سهم قابل توجهی از بازار گوشت و سپس بازده برای تغییر آب و هوا می تواند زیاد باشد. اما انتقال از تازگی محصول به مصرف کننده اصلی آسان نیست و بسیاری که هنوز هم می تواند به اشتباه در طول راه.

وجود دارد یکی دیگر از سلامتی گوشت ایده است که حتی بیشتر از اینکه متوجه شدم که مبتنی بر سلول و یا آزمایشگاه رشد گوشت. (تولید کنندگان هنوز در تلاش برای کشف کردن که برچسب با دقت منتقل آنچه محصول بدون صدایی بیش از حد بیگانه به مشتریان.) در حالی که کارخانه های مبتنی بر محصولات گوشت سعی کنید به تقلید از کلی طعم و تغذیه پروفایل گوشت با استفاده از گیاهان همراه مبتنی بر گوشت با استفاده از واقعی حیوانات سلول های رشد کرده در سرم به جای به عنوان بخشی از یک گاو یا مرغ.

اگر موفق آن را نمی خواهد فقط طعم مانند گوشت — محصولات مانند واقع می شود گوشت در سطح مولکولی. اما بر خلاف گیاهی گوشت که در حال حاضر قابل اجرا تلفن مبتنی بر محصولات گوشت هنوز یک راه طولانی به دور است.

“با این اعداد ما امروز” UC برکلی سن مارتین به من گفت: “ما نمی ببینید که چگونه [همراه مبتنی بر گوشت] می توانید مقیاس و تحویل محصولات به زودی در یک قیمت رقابتی. علاوه بر همه این فن آوری مانع از پوسته پوسته شدن می تواند بسیار پیچیده است. تا کنون من دیده نمی شود متوسط عملیات کشت این نوع سلول ها برای این منظور است. آن را بسیار سخت و با آنچه ما امروز می دانیم شاید این روش درست است.”

هنوز هم وجود دارد تعدادی از موانع برای غلبه بر قبل از تلفن مبتنی بر گوشت باعث می شود آن را به فروشگاه. برای اولین بار وجود دارد یک چالش به نام “داربست” — figuring چگونه به شکل کشت سلول ها به بافت. در حال حاضر تلفن های مبتنی بر گوشت از تکنیک های مناسب و معقول جایگزینی برای گفتن گوشت چرخ کرده. اما به جای استیک شما نیاز به رشد سلول ها به بافت آنها به رشد در حیوانات زندگی می کنند. محققان هنوز بدانند که چگونه به انجام این کار است.

هنگامی که شما یک محصول وجود دارد سوال از پوسته پوسته شدن آن است. امید برای تلفن های مبتنی بر گوشت است که آن را می توانید در نهایت دیدار با تمام جهان تقاضا برای گوشت است که پیوسته در حال افزایش است به عنوان جهان ثروتمند می شود. برای انجام این کار, آن را به اندازه کافی قادر به ایجاد یک استیک — شما نیاز به قادر به ایجاد استیک در همان مقیاس باور نکردنی است که مزارع کارخانه انجام دهد.

اما سرمایه گذاران خوشبین هستند که با به اندازه کافی تلاش بودجه محقق و توجه باقی مانده چالش های فنی ثابت خواهد کرد که به یک راه حل. تولید گوشت مانند تایسون غذاهای سرمایه گذاری کرده اند در ممفیس گوشت پیشرو همراه مبتنی بر گوشت شرکت و شرکت های جدید در حال پیوستن به زمینه ظهور: حداقل وجود دارد نه در آمریکا و بیش از 20 در سراسر جهان است.

اگر همراه مبتنی بر گوشت می تواند موفقیت آن را به احتمال زیاد قادر به برنده شدن بیش از برخی از مصرف کنندگان که به فروش می رسد در هر چیزی ساخته شده از گیاهان مهم نیست که چقدر شبیه به طعم و مزه.

در یک کلام هیچ — نمی رتبهدهی نشده است ،

تقاضا برای گوشت در واقع رشد سال گذشته است. و تقاضای پیش بینی شده برای رشد و حتی بیشتر.

“به عنوان اقتصادهای نوظهور رشد و تبدیل شدن به ثروتمند” وستون به من گفت: “یکی از اولین چیزهایی است که تغییرات این است که رژیم غذایی آنها بیشتر می شود مانند رژیم غذایی غربی است.” این بدان معناست که بیشتر از گوشت است.

این یک چیز بزرگ است که بقیه جهان در حال تبدیل شدن به غنی تر و آن را تعجب آور نیست که آنها می خواهند همان تجملات است که مردم در کشورهای ثروتمند لذت ببرید. اما افزایش تقاضا برای گوشت شمار بسیاری از چالش است.

یکی مقاومت آنتی بيوتيکی. حیوانات در مزارع کارخانه انبوه هستند-تغذیه آنتی بیوتیک ها برای محدود کردن بیماری که در غیر این صورت رفت و برگشت از طریق حیوانات در چنین محله های نزدیک. اما این بدان معنی است که باکتری های توسعه مقاومت به آنتی بیوتیک ها. این یک مشکل بزرگ در ایالات متحده و حتی بزرگتر مشکل در اقتصادهای در حال ظهور مانند چین که نیست توافق برای ما محدودیت های آنتی بیوتیک تغذیه برای حیوانات.

و پس از آن وجود دارد تغییر آب و هوا. خوردن گوشت بیشتر است تنها یکی از راه های مصرف کنندگان در کشورهای در حال توسعه باعث بیشتر انتشار گازهای گلخانه ای به عنوان تبدیل شدن آنها به ثروتمند.

همه اینها دلیل این امر می تواند یک معامله بزرگ اگر ما می تواند در دیدار با افزایش تقاضا برای گوشت و یا حتی فقط برخی از آن — با meatless گوشت.

تا کنون چشم انداز نگاه خیلی خوب است. نظرسنجی پیدا کردن مصرف کنندگان در هند و چین — دو تا از بزرگترین بازارهای جهان — مشتاق به سعی کنید همراه مبتنی بر محصولات گوشت پس از آن وجود داشته باشد و به طور گسترده مشتاق در مورد گیاه مبتنی بر گوشت بیش از حد. در واقع با یک بررسی آنها راه بیشتر علاقه مند به گیاه مبتنی بر گوشت از آمریکایی ها هستند:

خاویر Zarracina/Vox

به نظر می رسد مانند وجود دارد سهم زیادی از مصرف کنندگان آمریکایی که حاضر به خرید کارخانه های مبتنی بر محصولات گوشت و هیچ مشابه مشروط در میان مصرف کنندگان در هند و یا چین. وجود دارد بیشتر مصرف کنندگان که می گویند آنها به احتمال بسیار زیاد یا بسیار به احتمال زیاد به خرید بیش از حد.

اما این همه خبر بد در ایالات متحده ، اخیر گالوپ نظرسنجی نشان داده است که 40 درصد از آمریکایی ها سعی کرده اند آنها را با بهره از مردان و زنان و از مردم در سراسر کشور است. گیاهی و محصولات گوشت ممکن است جهانی و در عین حال, اما آنها نه تو رفتگی در دیوار کنه یا نه.

که نشان می دهد این ممکن است برای گیاه مبتنی بر گوشت به جذب مقدار از افزایش تقاضا برای گوشت است. که می خواهم یک تفاوت بزرگ همه توسط خود را. اما جایگزین کردن گوشت به طور کامل نیست نگاه مانند آن را در افق در هر زمان به زودی.

افزایش سلامتی گوشت به همراه بسیاری دیگر از روندهای جالب در وگان و گیاهخواری حمایت. برای دهه طرفداران تلاش کرده اند به منظور بالا بردن آگاهی از کارخانه کشاورزی و متقاعد کردن مردم به رفتن گیاهخواری یا وگان. اما نرخ های گیاهخواری و وگان بودن باقی می ماند بسیار کم, نظرسنجی پیدا کنید که بسیاری از گیاه خواران هنوز, گوشت, گاهی, و طرفداران را آغاز کرده اند به دنبال راه های دیگر برای مبارزه با کارخانه کشاورزی.

این تغییر در تفکر است که رانده ظهور Meatless دوشنبه, کمپین برای خدمت به گوشت-وعده های غذایی رایگان یک بار در هفته در مدارس و ادارات. ایده این است که رفتن سلامتی یک روز یک هفته یک هفتم تا حد خوبی به عنوان رفتن سلامتی تمام وقت — و اگر شما می توانید متقاعد کردن هفت بار به عنوان بسیاری از مردم به ارتکاب به آن را شرط بندی بهتر.

همان ایده ای که در پشت ظهور ناشیانه به نام “reducetarianism.” به عنوان برایان Kateman بنیانگذار و مدیر عامل Reducetarian بنیادگفت: Vox, ما تمایل به دیدن گوشت به عنوان یک “همه یا هیچ قضیه است.” یا شما خوب گیاهی یا شما نمی فکر می کنم در مورد گوشت در رژیم غذایی خود را. اما اگر شما عادت به خوردن مقدار زیادی از گوشت پشت برش که مقدار نصف می کند خیلی بیشتر از محیط زیست — و خیلی بیشتر برای مبارزه با مضرات کشاورزی کارخانه — از برش که آخرین غذای مورد علاقه از یک بیشتر به رژیم غذایی گیاه خواران.

پیشنهاد دیگری برای کاهش مصرف گوشت مالیات گوشت که اجازه می دهد ما را به دقت حساب اثرات آن بر محیط زیست اما که به طور نامتناسبی تحت تاثیر افراد کم درآمد است. بیشتر نسیم نسخه از این پیشنهاد این است که فقط با توقف پرداخت یارانه گوشت. در حال حاضر ما صرف حدود 20 میلیارد دلار در سال یارانه کشت و بسیاری از آن می رود به سمت خوراک برای حیوانات. مفسران در هر دو سمت چپ و راست باید برای پایان دادن به نام به این سادگی.

اما همانطور که شما ممکن است متوجه یک موضوع مشترک در اینجا. بسیاری از این روش های دیگر برای کاهش مصرف گوشت کار خیلی بهتر اگر وجود دارد یک جایگزین خوب راست وجود دارد را برای مصرف کنندگان به سوئیچ. افزایش هزینه های چربی از گوشت گاو را بر مصرف کنندگان کمتر اگر وجود دارد محصولات ارزان قیمت تقریبا یکسان به گوشت گاو. داوطلبانه تغییر رژیم غذایی برای جلوگیری از تغییر آب و هوا است که بسیار ساده تر اگر مردم می تواند جایگزین غذاهای مورد علاقه با گزینه های هستند که فقط به عنوان خوشمزه است.

“مصرف کنندگان می خواهید به انتخاب های سالم آنها می خواهند به پایدار انتخاب اما این محصول برای طعم بزرگ” بوشنل به من گفت.

در نهایت, تمام راه های کاهش مصرف گوشت بسیار ساده تر برای پیشرفت در اگر خوب وجود دارد جایگزین گوشت.

بنابراین آنچه در آینده برای گوشت جایگزین ؟

در واقع وجود دارد بسیاری به نگاه به جلو به در ماه های آینده. اگر شما در حال تلاش برای به دست آوردن یک حس سرنوشت بدون گوشت گوشت جنبش یک مکان به دنبال موافقت نامه های بین فراتر از گوشت غیر ممکن است مواد غذایی و عمده زنجیره ای و رستوران ها. همانطور که قبلا مورد بحث, این توافق نامه افشای بیشتر مصرف کنندگان به محصولات و اگر وجود دارد از جمله توافق نامه در طول چند ماه آینده که می تواند نشانه خوبی است که ارائه بدون گوشت گوشت همچنان به نگاه به خرده فروشان مانند هوشمند تصمیم گیری کسب و کار. برای مثال بررسی کنید که چگونه Dennys و KFC trialed گیاهی گوشت در یک مقیاس کوچک قبل از گسترش خود را ارائه. در صورتی که نگه می دارد اتفاق می افتد, این یک نشانه خوب است.

چیز دیگری که به نگاه کردن به رقابت. عمده گوشت شرکت های مانند تایسون و پوردو مزارع در حال راه اندازی خود را گیاهی و محصولات گوشت. کسانی که در راه اندازی ممکن است بد برای فراتر از گوشت و غیر ممکن است مواد غذایی, اما آنها تقریبا قطعا خبر خوبی برای این صنعت است. رقابت بیشتر نگه می دارد قیمت پایین و باعث می شود مردها که این صنعت می تواند در مقیاس بالا برای پاسخگویی به رشد تقاضا برای گوشت است.

در نهایت مهم ترین چیز به نگاه کردن به یکی از شما می توانید برای خودتان در برگر کینگ Qdoba, Del Taco, و یا فروشگاه مواد غذایی در نزدیکی شما. چگونه بدون گوشت گوشت اندازه گیری است ؟ چگونه آن را رقابت در طعم ؟ در قیمت ؟ در دسترس بودن? در نهایت این مصرف کنندگان که تصمیم خواهد گرفت که آیا بدون گوشت گوشت است تا وظیفه در مقابل آن.


ثبت نام برای آینده کامل در خبرنامه و ما برای شما ارسال خلاصه ای از ایده ها و راه حل برای مقابله با بزرگترین چالش ها — و چگونه به گرفتن بهتر در انجام خوب است.

آینده کامل بودجه در بخش های فردی کمک های, کمک های مالی و حمایت مالی است. اطلاعات بیشتر در اینجا.


برگر کینگ با اعلام این خبر در سراسر کشور با یک meatless گنده که سلیقه مانند چیزی که واقعی است. این پایان برای بزرگ گوشت ؟

به دنبال یک راه سریع به نگه دارید تا با never-ending, اخبار, چرخه ؟ میزبان شان رمسورم شما را از طریق راهنمای مهم ترین داستان در پایان هر روز.

اشتراک در اپل پادکست, Spotify, Yrبازیگرانو یا هر کجا که شما گوش دادن به پادکست ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>