این رابرتز دادگاه نمی خواهد به اطمینان حاصل شود که اساسی ترین حق اساسی


Donald Trump shakes hands with John Roberts before the State of the Union address in the House chamber on February 4

این زمان محافظ از دموکراسی است.

لی میلیس—استخر/گتی ایماژ

در روز سه شنبه, ویسکانسین, تلاش برای برگزاری یک انتخابات در میان مرگبار بحران بهداشت عمومی. حوزه های رأی گیری در سراسر کشور توقیف شد. خطوط در انتخابات شده اند ، بیش از 1 میلیون رای دهندگان در سراسر کشور درخواست کرده بود رای غیابی, ترس از COVID-19. انتخابات, کار در شرايط اضطراري شد و در نهایت ضعف و در نتیجه تاخیر پستی از تعدادی از رای گیری غایب است. اواخر روز دوشنبه در یک بی رحمانه 5-4 unsigned نظر اکثریت در حزب جمهوری خواه کمیته ملی v. کمیته ملی حزب دموکرات—یک مورد نام که تأکید چگونه حق رای را تبدیل به یک مسئله حزبی در این کشور—دیوان عالی کشور, رای گیری, همراه ایدئولوژیک خطوط لغو پایین تر حکم دادگاه که شمارش دیر-ورود غیابی. متاسفانه این حکم همتراز برای دوره برای جان رابرتز’ دیوان عالی کشور که خود شاید اساسی ترین حق اساسی.

روز دوشنبه دادگاه محافظه کار اکثریت صادر حاکم را وادار به رای دهندگان ویسکانسین را انتخاب غیر ممکن است. این تصمیم مجبور شهروندان ویسکانسین که هنوز خود را دریافت کرد غیابی به شجاع سنجی—اگر آنها حتی می توانید باز مکان سنجی—و خطر انتقال COVID-19 رغم اقامت در خانه سفارش دهید. به عنوان عدالت اموزش Bader Ginsburg مشاهده شده در یک داغدار مخالفت اکثریت حاکم “منجر خواهد شد عظیم محرومیت” و در معرض خطر قرار می دهد توانایی از “ده ها هزار نفر از شهروندان ویسکانسین” به “رای با خیال راحت در میان یک بیماری همه گیر.”

امتناع حتی دست به گریبان با ما حق اساسی به رای قاضی جان رابرتز و همکاران محافظه کار خود تاکید کرد که برای اطمینان از “یکپارچگی روند انتخابات” دادگاه باید به منظور امداد رسانی در آستانه انتخابات به خاطر ترس از ایجاد هرج و مرج و گیج کننده رای دهندگان. این ایده—که اغلب شناخته شده به عنوان Purcell اصل—ممکن است حس را در حد معمول اما نه در شرایط اضطراری. این بیماری همه گیر در حال حاضر باعث هرج و مرج در انتخابات در ویسکانسین و در سراسر کشور. دادگاه مسئولیت بود به اطمینان حاصل شود که این بحران جدی در سلامتی نیست مخاطره اساسی حق رأی شهروندان آمریکایی است. و دادگاه حتی باعث هرج و مرج بیشتر با انتشار این تصمیم صرف ساعت قبل از رای گیری بود برای شروع. این به ناچار بازیگران ابری از سوء ظن بیش از سهشنبه رأی آسیب رساندن به رای دهندگان و ساخت مسخره از ما دموکراسی است.

پیام از جناح محافظه کار از دیوان عالی کشور آشنا است یک: همین حالا نوبت به دیوان عالی کشور برای حفاظت از حق رای و حتی در مورد اصل اضطراری است. به عنوان ما همچنان به مبارزه طولانی بیش از حق رای و حتی به عنوان آمریکایی ها در سراسر کشور تجمع به نبرد مرگبار گیر دادگاه اکثریت ارسال سیگنال است که آن را نیروی آمریکایی ها برای انتخاب بین حق رای دادن خود و سلامت خود را.

وجود دارد, البته حق است که محافظت بیشتر در بخش هایی از قانون اساسی از حق رای دادن. هنوز به عنوان رئیس حزب جمهوریخواه حاکم و دیگران نشان می دهد رابرتز و همکاران محافظه کار خود به طور مداوم جمع و جور کردن این عنصر اساسی از قانون اساسی ما را وعده دموکراسی دادن متحده گسترده اقتدار پایمال گرامی درست است که عمیقا ریشه در قانون اساسی ما را در متن تاریخ و ارزش ها. این سوراخ خمیازه در اکثریت محافظه قانون اساسی دید. تحت قانون اساسی به عنوان Ginsburg به درستی مشاهده “حصول اطمینان از یک فرصت برای مردم ویسکانسین به ورزش رای خود را باید ما برترین نگرانی است.”

متاسفانه رابرتز دادگاه بی توجهی به قانون اساسی حق رأی دادن چیزی جدید است. در سال 2013 در Shelby County v. دارندهدادگاه سوخته قانون حق رای به بی پروایی نشان دادن سرکوب رای دهندگان در کشورهای با سابقه تثبیت تبعیض نژادی در رای گیری. در سال 2018 را ابوت v. پرزعاقبت به Shelby Countyدادگاه اعلام کرد که دولت در انتخابات طرح باید فراهم شود یک “فرض حسن نیت” و اعمال فوق العاده بالا فشار بر رای دهندگان به دنبال به چالش کشیدن تبعیض آمیز انتخاباتی انتخاب کند.

همان سال در Husted v. A. فیلیپ راندولف موسسهو در عین حال یکی دیگر از 5-4 حکم دیوان عالی کشور تایید محدود رای دهندگان پاکسازی اساسنامه اجازه می دهد متحده به پاکسازی رای دهندگان برای شکست خود را به رای می دهند.* در پی Hustedایالات متحده را به شدت پاکسازی رای دهندگان به طور نامتناسبی در جوامع رنگ نیاز به ده ها میلیون نفر از شهروندان به دلیلی دوباره ثبت نام کنید. شما نمی توانید از دست دادن یک حق در قانون اساسی به سادگی به خاطر شما نه ورزش آن—به جز حق رای با توجه به دادگاه منطق است. در سال 2019 در Rucho v. علت شایعاین قضات برگزار شد که دادگاه هیچ کسب و کار بررسی حزبی gerrymandering توسط دولت, اعتبار, این ایده که آمریکا انتخابات رژیم را می توان صرفا بر اساس میل به دکل های انتخاباتی نتیجه. این 5-4 حاکم در حزب جمهوری خواه کمیته ملی است که از یک قطعه با تمام این های اخیر تلخی تقسیم تصمیمات با محافظه کار قضات بارها و بارها چشم پوشی برای ما قانون اساسی اصول دموکراتیک است.

حاکم در جمهوری خواه کمیته ملی تنها به تشویق کسانی که می خواهند به آن را سخت تر به ورزش اساسی حق رای در نوامبر آینده انتخابات است. ما در حال حاضر دیده می شود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران اصرار دارند که هر گونه تلاش برای آن را آسان تر برای رای دادن با توجه به همه گیر خواهد بود معادل به تقلب در انتخابات. اگر دادگاه حاضر به حمایت از قانون اساسی را وعده دموکراسی که باز می شود درهای خود را به سیاسی بازی ماهرانه با ما اساسی قانون اساسی, اصول, مانند pretextual نظرسنجی تعطیلی در روز انتخابات است که می تواند انحراف مردم در انتخابات به نفع یک حزب سیاسی و یا در برابر جوامع از رنگ. ما در حال حاضر دیده می شود یک نسخه از این بازی در ویسکانسین که در آن—به عنوان Milwaukee Journal Sentinel خبرنگار مولی بک اشاره کرد—مدیسون به حال 66 باز رای گیری مکان برای جمعیت 258,054 و میلواکی تا به حال فقط پنج باز کردن مکان برای جمعیت 592,025. مگر اینکه این مسائل مسئله در ماه های آینده ما باید یک انتخابات بحران آمده نوامبر.

این جایی است که دیوان عالی کشور شکست بیشتر خودنمایی میکند. آن است که دقیقا در اجرا تا روز انتخابات است که ما باید به گارد با دقت بیشتر در برابر حمایت دولت و تلاش برای دستکاری در نتایج انتخابات. دادگاه وجود دارد برای محافظت از ارزش ما حقوق اساسی زمانی که احساسات اجرای بالا به عنوان آنها اغلب در بالا و مخاطرات انتخابات است. دوشنبه حاکم رها این تعهد و مجموعه وحشتناک سابقه که سازش ما دموکراسی و تشویق حزبی دستکاری با ما سیستم انتخاباتی.

برای بعد از هفت ماه رای گیری جنگ خواهد بود در زمین تب. در حال حاضر محافظه کار اکثریت رابرتز دادگاه ارسال یک سیگنال روشن است که آن را نمی خواهد در کنار حفاظت از حق رای و حراست از دموکراسی ما.

اصلاح مارس 7, 2020: این قطعه در اصل اشتباه A. فیلیپ راندولف موسسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>