میله Blagojevich رسوایی و تهمت را تخفیف حکم او توضیح داد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل باقی مانده از حکم سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich (د) به اتهام فساد مالی او اعلام کرد سه شنبه — معنی Blagojevich است که در زندان برای نزدیک به هشت سال خواهد آزاد شود.

Blagojevich بود به جرم تقلب و توطئه اتهامات مربوط به تلاش برای اصل فروش بسازید باراک اوباما به سمت چپ باز زمانی که او برنده انتخابات ریاست جمهوری در سال 2008 است. Blagojevich نیز به جرم تلاش برای گرفتن یک بیمارستان کودکان مدیر عامل و یک مسیر مسابقه اجرایی برای مبارزات انتخاباتی سهم در بورس برای تغییر سیاست و اظهارات نادرست به اف بی آی است.

این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب که مغلوب ساختن پیشی جستن کمک از فاسد دموکرات. اما Blagojevich تا به حال یکی از عمده ترین چیزی که برای رفتن او: او پس از بیمارستانها در حال تمام شدن از حکومت اما قبل از محاکمه او به نظر می رسد به عنوان یک شرکت کننده در مغلوب ساختن پیشی جستن-میزبانی واقعیت نشان می دهد مشهور شاگرد.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است mused در: چندین بار است که Blagojevich کردم بیش از حد سخت یک جمله اغلب به صاف کردن نادرست توصیف مورد و شواهد علیه او. مثلا تهمت و گفت: در ماه اوت گذشته که Blagojevich است “در زندان بوده است در هفت سال اخیر بیش از یک تماس تلفنی که در آن هیچ چیز اتفاق می افتد بیش از یک تماس تلفنی که او نمی باید گفت آنچه که او گفت: اما آن braggadocio شما می گویند.”

این است که در همه آنچه اتفاق افتاده است. دادستان گذاشته wiretap شواهد و شهادت شهود که در بسیاری از مکالمات پوشا بیش از یک ماه Blagojevich بود schemed در مورد آنچه که او می تواند در بازگشت برای نامگذاری افراد خاص را بسازید. در میان امکانات او dangled بودند مزایای مالی برای خود و خانواده خود را — بسیار پرداخت می شود غیر انتفاعی کنسرتهایی که او تصور ترتیب اوباما می تواند برای او و یا شرکت های بزرگ کرسی هیئت مدیره برای همسر خود. به علاوه او به اعدام محکوم شد دیگر جرائم فساد داشتن چیزی برای انجام با آن بسازید. (شما توجه داشته باشید که تهمت reprised که همان اساسی “آن را تنها با یک تماس تلفنی” استدلال در دفاع از خود نیز گمراه کننده در طول استیضاح.)

اما تهمت می برد و با استفاده از عفو (و در این مورد تخفیف) قدرت را ببخشند تا حدودی بدنام سیاسی بحث برانگیز افراد سابق Maricopa, آریزونا, کلانتر, جو Arpaio, محافظه کار, نویسنده و مستندساز Dinesh d’souza و سابق بوش در کاخ سفید مشاور روروک مخصوص بچه ها در لیبی. و در واقع در کنار تخفیف برای Blagojevich تهمت اعلام کرد او در اعطای عفو به سابق پلیس شهر نیویورک کمیسیون برنی Kerik و “junk bond پادشاه” مایکل Milken.

و این آخرین حرکت می کند در حال بازی کردن در میان جنجال بر قریب الوقوع sentencings برای مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان مایکل فلین و راجر سنگ. به طوری که آنها به خوبی می تواند در خدمت هدف دیگری — بیشتر عادی اعطای عفو و commutations به ناروا دوستان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت می تواند پاداش همکاران خود را که باید اجرا گرفتار قانون اما باقی مانده است “وفادار” به او.

چرا که اگر شما را عفو به فاسد فرماندار دموکرات که در تلاش برای غنی کردن فروش اوباما در سنا صندلی که نمی خواهد به شما بدهد بخشش ؟

پس از Blagojevich به عنوان شیکاگو دادستان دولت قانونگذار و عضو حزب سیاسی خود را حرفه ای به اوج خود رسید زمانی که او انتخاب شد فرماندار ایلینوی در سال 2002 و سپس برنده دوره دوم در سال 2006. اما او به سرعت تحت الشعاع دیگری دموکراتیک ستاره رو به افزایش از خود دولت باراک اوباما که موفق به کسب یک کرسی در سنا در سال 2004 و پس از آن ریاست جمهوری در سال 2008 است.

که دومی به معنای پیروزی است که اوباما را مجبور به استعفا خود را بسازید و آن رژیم صهیونیستی است. Blagojevich می توانید به انتخاب خود را جایگزین. گزارش های رسانه ها ادعا کرد که اوباما می خواست خود را مشاور والری جارت به نقطه.

اما Blagojevich به حال ایده های دیگر. سنا صندلی او گفت: یک مشاور “است که یک چیز با ارزش شما فقط آن را برای هیچ چیز.” در یکی دیگر از مکالمه او تصریح کرد: “من این چیز و آن را داغ طلایی و, آه, آه, من فقط آن را برای لعنتی” هیچ چیز نیست.” او نیز شکایت کرده است که او مشاوران گفتن او را به “آن را خورد” و این “صبح” — اوباما — “او سناتور.” وی افزود: “برای هیچ چیز ؟ او را.” (تمام این مکالمات شدند wiretapped توسط اف بی آی است.)

پس چه Blagojevich می خواهید در بازگشت برای نامگذاری جارت به صندلی? او mused در مورد ایده های مختلف:

  • ریاست جمهوری انتصاب برای او, ترجیحا بهداشت و خدمات انسانی وزیر
  • اوباما می تواند او را به نام رئیس یک بنیاد خصوصی (هر چند آن را تا به حال به برای حقوق و دستمزد)
  • اوباما می تواند “وارن بافت انواع” به میلیون ها نفر در کمک های مالی به سازمان های غیر انتفاعی که Blagojevich خواهد و سپس اجرا کنید (با قابل توجه حقوق و دستمزد)
  • پرداخت شرکت هیئت مدیره موقعیت برای همسرش

Blagojevich تا به حال مشاوران او در تماس با اوباما به تلاش برای انتقال این اطلاعات به آنها. اما او نمی شنوند هر چیزی دلگرم کننده است. او پس از آن تبدیل به حامیان آن در کنگره جسی جکسون جونیور که می خواستم جکسون به سنا صندلی — درخواست از آنها برای 1.5 میلیون دلار در “مالی” در ازای قرار ملاقات (و پس از Blagojevich در حال حاضر تصمیم به اجرا برای یک دوره سوم دادستان استدلال او می خواست پول خود را برای استفاده شخصی). او حتی mused در مورد نامگذاری خود را برای پر کردن جای خالی.

اما در دسامبر 5 این طرح را به توقف آمد که شیکاگو تریبیون گزارش داد که Blagojevich و ثبت شده است به عنوان بخشی از تحقیقات جنایی. Blagojevich دستگیر شد و روز بعد به اتهام جرائم مختلف مربوط به تلاش برای فروش سنا صندلی دیگر نیز به اتهام بروز فساد (معلوم می شود این حادثه شد نماینده چگونه Blagojevich تمایل به انجام کسب و کار به طور کلی).

اخبار ناشی از ملی sensation — در بخشی به دلیل رسوایی شد نزدیک به رئیس جمهور منتخب کشور و در بخشی به دلیل آن Blagojevich wiretap نقل قول بالا بود به طوری که بیش از بالا. Blagojevich رد تماس از اوباما و دیگران برای استعفای خود را و نام سابق ایلینوی دادستان کل رولاند Burris به سنا خالی. اما مدت کوتاهی پس از آن در ژانویه 2009 مقننه دولت استیضاح Blagojevich و حذف او را از دفتر.

بعد از آن سال در حالی که در انتظار محاکمه فرماندار سابق ساخته شده چه می تواند به اثبات می شود یکی از مهم ترین تصمیمات زندگی خود را: او یک شرکت کننده در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلویزیون واقعیت نشان می دهد, مشهور شاگرد.

Blagojevich از آن ساخته شده و چهار هفته اما تصادفا در یک چالش برای طراحی یک هری پاتر 3D تجربه برای استودیو یونیورسال است. تیم خود را نمایش نام مشهور مدرسه سحر و جادوگری “Hogwards” به جای “هاگوارتز” و با اشاره به “کلاس” به جای “خانه.”

“هری پاتر خود حقایق نمی شد دقیق!” مغلوب ساختن پیشی جستن thundered. “چه کسی تحقیق است؟”

“من نوشت: بسیاری از متن” Blagojevich اعتراف کرد. “من یکی که گفت: ‘خانه’ و ‘کلاس’ قابل معاوضه چرا که من در تلاش بود به طور صریح تر بنابراین مردم می توانند دریافت مفهوم آن است. اما خزیدن (sic) و آن را Hufflepuff و آن را Ravencloth (sic)…” به هر حال او از کار اخراج شد, اما نکته این است که او به صرف برخی از وقت با کیفیت با رئیس جمهور آینده.

در سال 2010 Blagojevich تا به حال معلوم شد چه دادگاه اول. او محکوم شد در یک تعداد از اظهارات نادرست به اف بی آی (او به آنها گفته بود او نمی پیگیری که به او کمک های مالی مبارزات انتخاباتی) اما هیئت منصفه نمی تواند رسیدن به یک حکم بر 23 دیگر می شمارد. (یک داور نیویورک تایمز گفت که برخی از هیئت منصفه به این نتیجه رسیدند Blagojevich بوده است “انجام بسیاری از صحبت کردن است.”)

اما به بن بست رسیده هیات داوران به معنای دادستان تا به حال این فرصت را به سعی کنید Blagojevich دوباره. آنها را در سال 2011 — و این بار آنها را. Blagojevich محکوم شد در 17 می شمارد. بسیاری از این سیم تقلب و توطئه اتهامات مرتبط با اوباما را بسازید. اما اجازه دهید فراموش نکنید دیگر فساد حوادث او به اعدام محکوم شد:

  • بیمارستان shakedown: پس از لابی برای کودکان, بیمارستان یادبود در شیکاگو خواسته Blagojevich برای افزایش بازپرداخت نرخ برای مدیکید پرداخت Blagojevich ابلاغ به آنها که او می خواهم این کار را در ازای کمپین “سهم” از $50,000.
  • مسیر مسابقه اجرایی shakedown: پس از ایلینوی مقننه گذشت یک فرمت برای یک برنامه طراحی شده برای کمک به racetracks توسط مالیات قمار Blagojevich تاخیر در امضای آن را امتحان کنید برای به دست آوردن $100,000 در “کمپین” کمک از یک مسیر مسابقه اجرایی است. او ابلاغ شده است که او نمی خواهد ثبت نام در این لایحه قبل از او کمک های مالی.

در نهایت Blagojevich کردم پنج نفر از این تعداد از پرتاب در دادگاه تجدید نظر به دلیل فنی مربوط به داوران دستورالعمل. یک استیناف پنل به این نتیجه رسیدند که آن را نمی خواهد در واقع شده اند غیر قانونی برای Blagojevich سعی کنید به تجارت سنا انتصاب برای یک کابینه قرار ملاقات برای خود از آنجا که هر دو “عمومی عمل می کند.” در حال حاضر Blagojevich نیز در پی های مختلف مالی و منافع خصوصی (سازمان های غیر انتفاعی پست برای او و هیئت مدیره کرسی برای همسر خود) و قضات دادگاه های استیناف توافق وجود دارد “کافی” مدرکی برای محکوم کردن او به همین دلیل. اما داوران گفته شده بود که آنها می تواند او را محکوم حتی اگر تنها کابینه اتهام ثابت شده بود.

این بود که به سختی توجهی vindication برای Blagojevich از قضات نیز به نام “شواهد” از گناه “قریب به اتفاق” اشاره کرد که بسیاری از آن بود که “از Blagojevich خود است.” و در پایان آن تغییر نمی کند حکم او که معلوم بود سنگین 14 سال است.

معمولا بخش Blagojevich را کمی امید عفو یا تخفیف — خود را به جرم به نظر می رسد به شدت فاسد و آنچه رئیس جمهور می خواهید به دیده می شود به عنوان تکان دادن دور خود جرم ؟

اما پس از آن او فوق العاده خوش شانس هنگامی که خود را پیر واقعیت میزبان تلویزیون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد به ویژه مختل فساد هنگامی که این تمرین با دوستان خود و یا متحدان حداقل. و حتی مهمتر از مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد کشف کرده اند که … او نوع از امثال عفو مردم است. شده اند وجود دارد سه اصلی آنرا به نوع تبدیل حکم Blagojevich را نمایندگی کند.

1) جو Arpaio: سابق کلانتر Maricopa, آریزونا, Arpaio بود در مورد ضد مهاجر حق را برای “سرکوب” در مهاجران غیر مجاز (به عنوان مانع مانند ساخت زندانیان پوشیدن, گی). اما وزارت دادگستری (تحت ریاست جمهوری اوباما) یافت شده بود rampantly نژاد پروفایل Latinos بنابراین دادگاه سعی کردم به او را به مهار خود را به شیوه های. او حاضر شد و اتهام جنایی اهانت به دادگاه از دست گشتند و به اعدام محکوم شد.

اما در ماه اوت سال 2017, قبل از Arpaio بود و حتی محکوم تهمت عفو او در اولین عفو ریاست جمهوری خود. این Arpaio عفو خدمت تهمت سیاست با هدف چرا که او در تلاش بود برای تشویق مقامات به “سخت” در مهاجران غیر مجاز در سراسر کشور است. تهمت نیز پاداش سیاسی متحد که به تایید او در اوایل مبارزات انتخاباتی خود. و او چرخید و آن را به عنوان رحمت — به عنوان کمک به یک, پس از 85 سال جلوگیری از زندان است.

2) روروک مخصوص بچه ها در لیبی: trump’s آینده سیاسی عفو شد برای I. لوئیس “روروک مخصوص بچه ها” لیبی بود که یک مشاور به معاون رئیس جمهور دیک چنی در دوران جورج دبلیو بوش را اداره. لیبی تا به حال تبدیل شدن به درگیر در این تحقیقات بیش از نشت CIA Valerie Plame هویت و محکوم به دروغ و انسداد عدالت برای دروغ گفتن در مورد مخاطبین خود را با روزنامه نگاران بیش از ماده است. رئیس جمهور بوش تبدیل لیبی را 30 ماه حکم زندان در سال 2007 پس از او هرگز در خدمت هر زمان. اما بوش قابل توجه حاضر به اعطای او کامل عفو با وجود درخواست های مکرر از چنی.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس تصمیم به اعطای لیبی که عفو کامل در مارس سال 2018 است. هر چند لیبی تا به حال بسیاری از دوستان در محافظه کار جنبش که به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند برای حرکت عفو بود و عمدتا نمادین پس از حکم او در حال حاضر تبدیل. اما بسیاری از گمانه زنی در مورد فقط آنچه نماد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته شده در میان مولر بررسی است. او با ارسال یک پیام است که دستیاران که باقی مانده وفادار به او نیز پاداش باشد — حتی اگر آنها به دروغ FBI?

3) Dinesh d’souza: بعد آمد مغلوب ساختن پیشی جستن را عفو d’souza های دیرین (و بحث) محافظه کار نویسنده و مفسر. در سال 2012 d’souza گفته بود دو نفر برای اهدای 10000 $در هر به یک دوست قدیمی را بررسی مبارزات انتخاباتی و وعده داده شده به پرداخت آنها را به بازگشت پول خود را. این غیر قانونی بود و d’souza در نهایت مجرم به نقض مالی مبارزات انتخاباتی قانون برای آن است.

اما d’souza استدلال او تنها گناه التماس کرد برای جلوگیری از جدی تر اتهامات به تصویر کشیده و خود را به عنوان هدف اوباما ظاهرا فاسد وزارت دادگستری به دلایل سیاسی. که دقیق روایت تهمت می خواستم برای ترویج و پس از او عفو d’souza در مارس سال 2018 است.

فقط پس از d’souza عفو نزدیک به دو سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که “یکی دیگر وجود دارد من فکر کردن در مورد میله Blagojevich.”

در واقع Blagojevich حامیان (مهمترین همسرش پتی) مد افتاده اند به چند دلیل طراحی شده برای درخواست تجدید نظر به تهمت شخصا در یک کمپین که شامل رسمی بخشش دادخواست و همچنین تجدید نظر در فاکس نیوز ظاهر.

دقیق ترین نقطه مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که به سادگی که Blagojevich شده است در زندان برای مدت زمان طولانی. او: نزدیک به هشت سال است. اما تهمت همچنین ادعا کرد که او 18 سال حبس که اشتباه است; آن 14 سال بود.

که مهمترین آنها Blagojevich حامیان استدلال کرده اند که Blagojevich بود قربانی یک فاسد و سیاسی FBI “دولت عمیق,” اغراق عادی رفتار سیاسی به جرائم — با این مفهوم که او فقط مانند مغلوب ساختن پیشی جستن.

این استدلال به نظر می رسد که طنین انداز با مغلوب ساختن پیشی جستن — او گفت: در ماه اوت گذشته که Blagojevich شده بود “درمان باور نکردنی ناعادلانه” توسط “Comey باند.”

در حال حاضر سابق FBI مدیر James Comey بود حتی در دولت فدرال برای زمان پوشا Blagojevich 2008 بازداشت به 2011 اعتقاد. (FBI مدیر در این زمان بود که رابرت مولر.) اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و احتمالا اشاره به پاتریک فیتزجرالد, the Northern Illinois, US وکیل است که تحت پیگرد قانونی قرار Blagojevich به عنوان به خوبی به عنوان روروک مخصوص بچه ها در لیبی. فیتزجرالد است که یک دوست نزدیک از Comey است و در حال حاضر که او را در عمل خصوصی او Comey وکیل.

تهمت نیز تکرار شده نادرست شرح Blagojevich مورد ادعای او تنها به اتهام آنچه که او گفت: در یک تماس تلفنی که می توانست درست صحبت کنید. در واقع هزینه های مربوط به ارزش یک ماه از بحث و جداگانه فساد مربوط به حوادث. درست است که هیچ پولی به پایان رسید تا در حال تغییر اما که قطعا نیست برای عدم تلاش در Blagojevich بخشی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان آورد تا رفت و آمد Blagojevich را از جمله unprompted چندین بار در طول دو سال گذشته ساخت روشن او می خواست به انجام آن است. اما هر بار او بنابراین او مواجه پوش بک به عنوان لین شیرین از شیکاگو سان-تایمز گزارش داد. اعضای جمهوری خواه کنگره در ایالت ایلینوی شد طبعا وحشت زده با این ایده و حتی بیشتر کارکنان کاخ سفید به نظر می رسید فکر می کنم آن را بد نگاه. بنابراین در حالی که تهمت بود مردد به رفتن را از طریق آن.

اما به نظر می رسد آشکار است که چرا این ایده را همواره وسوسه انگیز است. تهمت می خواهد برای عادی فاسد رفتار را از خود و متحدان خود را, او می خواهد به مجموعه ای از رویه ها است که عفو فاسد دوستان از رئیس جمهور خوب است و او می خواهد به سیمان بیشتر روایت است که هر FBI فساد تحقیقات که متحدان او “دولت عمیق” قاب-یو پی اس.

که به ویژه مربوط به سه نفر از متحدان نزدیک خود را که با آن مواجه اتهامات در Mueller بررسی: پل Manafort, مایکل فلین و راجر سنگ.

حدود یک سال پیش Manafort محکوم شد به همراه هفت و نیم سال برای مالیات, تقلب, تقلب در بانک توطئه و شاهد دستکاری. اما تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن هیچ کاری برای بهبود سابق خود کمپین صندلی جمله — او همچنان پشت میله های زندان که در آن او شده است برای نزدیک به دو سال در حال حاضر (او زندانی قبل از دادگاه برای نقض شرایط آزادی).

سپس سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که التماس گناه به دروغ به اف بی آی در مورد گفتگو با سفیر روسیه. فلین به توافق با دولت همکاری کنند اما در نهایت reneged در معامله و در حال حاضر به دنبال به گناه انداخته. او صدور حکم در اصل برنامه ریزی شده برای این ماه اما از آن شده است به تعویق افتاد.

در نهایت وجود دارد دیرین تهمت مشاور راجر سنگ که به اعدام محکوم شده برای انسداد اظهارات نادرست و شاهد دستکاری. سنگ است که با توجه به اعدام این پنج شنبه و دادستان کل لایحه Barr بحث برانگیز مداخله به آب پایین دادستان’ صدور حکم توصیه برای او (ترغیب هر چهار دادستان به ترک مورد).

بنابراین اگر نسبت ناروا می دهد Blagojevich عفو و نظام سیاسی yawns (یا به تظاهرات و سپس به بعدی حرکت می کند چیزی) آن می تواند در کمتر از یک کشش و او را به عفو Manafort Flynn یا سنگ بعد.

وجود دارد و یکی دیگر به احتمال زیاد دلیل این ایده تجدید نظر به او بسیار است. او احتمالا به نظر می رسد در میله Blagojevich — wiretapped توسط FBI بحث در مورد تمام انواع ایده های فاسد و سپس به اعدام محکوم شده و به زندان فرستاده شده و فکر می کند وجود دارد اما به فضل خدا رفتن I.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی