قوانین اجتماعی فاصله

The Highlight by Vox logo

بسیاری از آمریکایی ها در هفته های اخیر آغاز کرده اند که کار از راه دور اگر آنها نبوده است furloughed یا گذاشته; مدارس را لغو کلاسهای هفته; ها و رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی میله ورزشگاه و دیگر مکان های تجمع در ده ها تن از کشورها توقیف. رویدادهای مهم نامیده می شدند با یک دومینو مانند اثر از جمله Coachella و جنوب غرب, مارس جنون و تقریبا همه ملی, رویدادهای ورزشی و بسیاری از خدمات مذهبی در سراسر کشور است.

این تعطیلی تمام تلاش به نیروی اجتماعی فاصله های مهم بهداشت عمومی مداخله است که می تواند کمک به جلوگیری از انتقال coronavirus. با Covid-19 “بسیاری از مردم در ایالات متحده را در برخی از نقطه یا این ماه یا بعد گرفتن در معرض این ویروس” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را واکسیناسیون تزار اعلام کرد در این ماه. اجتماعی فاصله بهداشت مقامات استدلال می کنند به طور چشمگیری می تواند کاهش سرعت که در آن گسترش عفونت کمک به کاهش بار بر روی سیستم مراقبت های بهداشتی. بهترین شیوه نیاز به حفظ حداقل 6 پا فاصله بین خود و دیگران است.

این تعطیلی در سراسر کشور تا حد زیادی پیشگیری — در برخی از اماکن از محل کار یا مدرسه ممکن است حتی بیمار — هر چند به طور فزاینده ای این تصمیمات هستند که در پاسخ به سرعت در حال بالونی تعداد موارد Covid-19; خطر است که در تماس با گروه زیادی از مردم را تشدید انتقال ویروس و درک رو به رشد است که این بیماری منتقل می شود توسط کسانی که بدون علامت و یا به نظر می رسد نسبتا سالم است. (حداقل یک مطالعه تخمین زده می شود که حدود 25 درصد از coronavirus انتقال ممکن است رخ داده در قبل از علامتی مراحل — معنی آن را می توان توسط افرادی که هنوز نمی دانند که آنها آن را داشته باشد.) در ایالات متحده این تلاش اند که خاص ضرورت: از مارس 26 ایالات متحده بيشترين تعداد موارد تایید شده بیماری.

در نیویورک, کانون آمریکا coronavirus بحران اجتماعی فاصله یادآوری در حال حاضر ارسال شده در عمومی.
جان Nacion/NurPhoto via Getty Images

به این منظور دولت آمریکا هشدار داده است در برابر همه تجمعات بیش از 10 نفر. اما حتی با بسیاری از اماکن عمومی توقیف در حال حاضر اعمال ساده در زندگی روزمره ما — حتی یک اجرا در پارک — بالا بردن سوال در مورد چگونه اجتماعی فاصله کار می کند: چگونه باید اجتماعی فاصله تاثیر تمرینات خود را? هفتگی خود را مانیکور ؟ تاریخ بازی برای بچه های خود را? هستند کسانی که مخاطره آمیز برای یک ظاهر فرد سالم مانند خودتان ؟

چه چیزی شما — به عنوان یک مسئول اجتماعی آگاهانه انسان — مدیون به همکار خود مردان و زنان به خصوص کسانی که بیمار ضعف سيستم ايمنی و بزرگتر است ؟ شما در حال شکستن قرارداد اجتماعی با رفتن به فروشگاه مواد غذایی?

و یا با رفتن شما زیاده و صدمه زدن به اقتصاد ؟

Vox صحبت با شش کارشناسان بهداشت عمومی و پزشکی و روانشناسی و اخلاق زیستی برای پاسخ. (لطفا به یاد داشته باشید که به عنوان Covid-19 چشم انداز تبدیل هفته به هفته, بنابراین بیش از حد خواهد شد مشاوره; این داستان به روز شده است تا منعکس کننده آخرین تعطیلی.)

Vox را Kelsey پیپر باعث می شود یک استدلال قوی برای انتخاب به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است ناخوشایند به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد برای کمک به همکار خود انسان است. “اگر شما جوان و سالم شما باید اقدامات احتیاطی را به خاطر انجام این کار می توانید در نهایت صرفه جویی در زندگی کسی را,” او می نویسد.

لی لاگوس شهر نیویورک-بر اساس روانشناس و نویسنده از آینده و قلب و نفس و ذهن: قطار قلب خود را برای غلبه بر استرس و رسیدن به موفقیت, موافق. “در حال حاضر زمان برای انجام کاری برای شما همکار, اعضای جامعه,” او می گوید. ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است حتی اگر شما فکر می کنید نیستند, آلوده, نوع نوع دوستانه تصمیم گیری که انجام شده کلا و پتانسیل آهسته عفونت نرخ لاگوس اضافه شده است. این یک اصطلاح شناخته شده به عنوان “مسطح منحنی” و راه کار آن در زیر دیده می شود:

An infographic that shows the goals of mitigation during an outbreak with two curves. The X-axis represents the number of daily cases and they Y-axis represents the amount of time since the first case. The first curve represents the number of cases when no protective measures during an outbreak are implemented and displays a large peak. The second curve is much lower, representing a much smaller rise in the number of cases if protective measures are implemented. کریستینا Animashaun/Vox

با توجه و اولویت — رفاه غریبه دشوار است لاگوس به رسمیت می شناسد اما آن را کمک می کند تا به آنها فکر می کنم به جای آن که شخص دیگری را به پدر و مادر و پدربزرگ و مادر بزرگ یا کودک. “این می تواند یک آزمایش جالب در دلسوزی برای مردم ما نمی دانیم.”

“بسیاری از ما ممکن است نسبتا سالم و فکر می کنم ما ممکن است قادر به مقاومت در برابر rigors از عفونت” می افزاید: Jonathan Kimmelman مدیر اخلاق پزشکی واحد در دانشگاه مک گیل در مونترال “اما نگرانی در مورد گسترش آن به افراد آسیب پذیر و همچنین به عنوان فشار این شیوع را در ما سیستم مراقبت های بهداشتی.”

Kimmelman فراخوانی ایده “اجتماعی همبستگی” گفت که “ما باید یک تعهد اخلاقی برای محدود کردن فعالیت های عمل اجتماعی فاصله و جایگزین فعالیت های با جایگزین های ایمن تر” مانند نهفته به جای فرد کار جلسات و یا حتی اگر شما در شهرستان زندگی می کنند که در آن میله های زندان هستند و هنوز هم باز تغییر تاریخ برای اولین بار از یک نوار شراب برای یک پیاده روی در خارج (و یا فقط FaceTime).

اما باید به شما حتی توان رفتن بر روی تاریخ دوره?

اگر پیام های گیج کننده هستند درک کنند که “وجود دارد سطوح مختلف اجتماعی فاصله” در اثر در سراسر جهان است که محلی ادارات بهداشت توصیه در حال حاضر بسته به مورد شناخته شده می گوید, Syra Madad, NYC مبتنی بر پاتوژن متخصص که برجسته بود در Netflix بکشد docuseries همه گیر: چگونه برای جلوگیری از شیوع.

هنوز Madad, یادداشت ها “بهتر است به کار به بهانه وجود دارد که انتقال در جامعه خود را در حال حاضر. وجود دارد رفتن به اختلال در زندگی روزانه اما ما می خواهیم مردم را به احساس قدرت توسط این. تصمیم گیری شما را در نهایت تحت تاثیر قرار مسیر این شیوع.”

خالی رستوران در شهر نیویورک در تاریخ 13 مارس سال 2020 است.
Jeenah ماه/گتی ایماژ

کیت Vergara بهداشت عمومی و متخصص بیماری های عفونی مستقر در شیکاگو و نیویورک زمان صرف مبارزه با فلج اطفال در اتیوپی و کمک به بازماندگان ابولا در سیرالئون (بدون قرارداد یا بیماری). به منظور حتی شروع به رویکرد اخلاق اجتماعی فاصله او می گوید: ما باید گرفتن شرکت در چگونه این ویروس در حال گسترش است.

“Covid-19 نیست هوابرد,” او می گوید. “این است که انتقال از طریق قطرات بودن سرفه و یا دست زدن به چیزی که کسی سرفه برای مثال و سپس دست زدن به صورت خود را و اجازه می دهد که پاتوژن را به سیستم خود را از طریق بینی یا دهان.”

این مهم است رعایت بهداشت مانند شستن دست — محافظت می کند که نه تنها شما بلکه دیگران است. که با توجه به اخلاق از صرف وقت و Vergara نشان می دهد reframing نظر خود را از دست شستن در راه شرح زیر است: “شستن دست های خود را قبل از شما بیرون رفتن برای محافظت از دیگران و شستن آنها را دوباره پس از فعالیت برای محافظت از خودتان را.” می رود که برای مراجعه به دستگاه های خودپرداز, فروشگاه مواد غذایی و مانند آن.

بین بی امان هشدار های خبری, رسانه های اجتماعی الگوهای رفتاری و gossipy متون آن را آسان به احساس ضعف و اضطراب و ترس است. ما نیاز به مراقبت از خود بیش از هر زمان دیگری می گوید: LaMar Hasbrouck عمومی سلامت, پزشک و سابق CDC پزشکی اپیدمیولوژی. “این مهم است که در طول این زمان به تمسك به هر حس عادی است که شما می توانید.”

اما سعی کنید برای پیدا کردن محتاطانه راه برای انجام این کار است. Hasbrouck در حال حاضر تراکم اوج ساعت به ورزش به حداقل رساندن تماس با دیگران; گزینه های دیگر عبارتند از: راه رفتن آهسته دویدن یا دوچرخه سواری در خارج از منزل در حالی که مطمئن شوید که برای حفظ فاصله از دیگران است. بیشتر تهویه منطقه کاهش خطر انتقال به علاوه “اگر شما سرفه و هیچ کس در اطراف است و قطرات فقط سقوط و به زمین برخورد می کند.” بهتر است: شکستن عرق در خانه با کمک از یک برنامه و یا فیلم آنلاین.

خرید مواد غذایی نیاز به اتفاق می افتد اما به جای رفتن در ظهر روز یک شنبه که محل مطمئن است که بسته بندی شده, سعی کنید که واقعا در اوایل یک روز صبح روز هفته. اگر آن را هنوز هم ممکن است سفارش آنلاین. شستن دست های خود را پس از دست زدن به هر گونه تحویل فقط به امن است.

Hasbrouck را تشویق می کند تا کسانی که دسترسی به خدمات مانند Postmates, Grubhub, Lyft و Instacart به استفاده از آنها. “این یک راه خوب برای فاصله اجتماعی” او می گوید و اشاره کرد که دو عامل اصلی وقتی که می آید به Covid-19 انتقال در حال نزدیکی از تماس و مدت. “این handoff است پنج ثانیه شما را در داخل و شستن دست های خود را. یا فقط باید آنها را به ترک آن را در آستان خود را.” (Instacart حال بارگذاری می خورد و دیگر خدمات در حال ارائه تماس تحویل.)

این شمار برخی از مسائل اخلاقی با این حال: داشتن نان و شیر و تحویل داده شده است که مناسب برای شمابه حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خود را به ویروس. اما آنچه در مورد این فرد انجام خرید مواد غذایی خود را و یا برداشت خود را تایلندی مواد غذایی ؟ و یا بارگذاری راننده گذر گاه شما را به خود قابل توجه دیگر آپارتمان ؟ آیا این حق را به آنها را بپرسید به فرض خطر بودن و در مورد?

در حال حاضر بسیاری از خدمات ادامه خواهد داد اما برخی از آنها سوال اخلاق سوار-نقطه خاص هر دو به دلیل انگیزه ای برای ماندن در خانه و خطر به رانندگان است. اگر شما بیمار هستید و یا احساس ناخوشی شرکت شما اصرار به سوار شدن. اگر شما نیاز به استفاده از این سرویس به یاد داشته باشید که آلوده به دست یک خطر برای رانندگان و دوچرخه سواران پس بود فوق العاده سخت کوش در مورد بهداشت دست شستن و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را قبل از سوار شدن در ماشین و دست زدن به صورت خود را در تمام. ترک خوردگی یک پنجره یک حرکت هوشمند برای هر دو شما و راننده آن را به عنوان ترویج جریان هوا.

اگر رستوران در منطقه خود را بازگشایی در هفته های آینده و یا اگر آنها باز باقی می ماند در اینجا چند چیز را به یاد داشته باشید: “شما به طور عمده باید به فکر در مورد سطوح را لمس می کنید: منوها, جدول, چاشنی, چیزهایی که کاربران دیگر ممکن است استفاده کرده اند می گوید:” بنیامین Chapman, استاد و ایمنی مواد غذایی فرمت متخصص در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی.

چپمن می گوید که در حالی که او ممکن است بدانید که لمس که سویا سس یا فلفل شاکر قبل از او, “من می دانم که من می توانید مسیر انتقال با استفاده از ضد عفونی کننده دست و یا شستن دست من.” اجتماعی فاصله در ذهن, انتخاب کردن برای موسسات که در آن از آن آسان است برای نگه داشتن 6 تا 8 فوت بین خود و دیگر شام و احساس رایگان به “بهداشت عمومی nerd” مانند چپمن و از آنها بخواهید اگر آنها با استفاده از سازمان حفاظت محیط زیست تایید شده مطابق با اصول بهداشتی محصولات است که آنها باید باشد.در ایرلند مقامات بهداشت عمومی در حال تشویق یک “نه احزاب هیچ playdates هیچ زمین بازی سیاست” در ایرلندی بار. Muireann Ní Chrónín یک مشاور تنفسی اطفال در چوب پنبه بیمارستان دانشگاه مقاله گفت: “کودکان را از این طریق دریافت کنید بدون مشکل. [اما] به یاد داشته باشید با, تاج, کودکان بردار نه قربانیان. در اکثر شیوع کودکان جوان فرستنده.”

در ما تعطیلی مدارس هوشمند Vergara می گوید. “این مسئول تمرین برای مدارس را تعطیل. که چند صد نفر از کودکان و نوجوانان در تعامل در محله های نزدیک و کودکان و نوجوانان شناخته شده نیست برای شستن دست های خود را به خوبی.” اما برگ که میلیون ها نفر از پدر و مادر کار از کوره در مورد مسئولیت حرفه ای و مطمئن نیستید که آیا آن را مناسب برای, برنامه, تاریخ بازی و یا سعی کنید به تقسیم وظایف مراقبت از کودکان با دوستان.

لاگوس نگرانی که بازی در طول تاریخ تعطیلی مدارس و اساسا “شبه قرنطينه شکست هدف اجتماعی فاصله.” Kimmelman concurs و هر چند او می گوید هیچ کس نمی داند دقیق جواب درست “ما نمی دانیم که چه کارهایی می خواهید به آشکار شدن و از نظر خطرات ناشی از underreaction بسیار فاجعه بار تر از خطرات ناشی از واکنش افراطی.”

الهام F. Westring و استوارت D. فریدمن co-نویسندگان پدر و مادر که منجر بهنوشتن در این بررسی کسب و کار هاروارد توصیه می شود پیدا کردن راه های مبتکرانه برای کودکان به بازی با هم ، “در حالی که آن را ممکن است عملی برای تجارت کردن مهد کودک مسئولیت (بسته به قرنطینه محدودیت)” آنها نوشت: “در نظر گرفتن راه های دیگر که در آن شما می توانید همه چیز را آسان تر برای یک دیگر — این که آیا آن های فعالیت های خلاق برای نگه داشتن بچه ها سرگرم و یا گرفتن نوبت خرید مواد غذایی. … باز به راه های جدید برای انجام کارها.”

CDC صادر کرده است توصیه هایی برای ورود مسافران از ده ها کشور با گسترده موارد به ماندن در خانه برای 14 روز. کاخ سفید نیز تشویق هر کسی که در نیویورک بوده است در روزهای اخیر و از چپ به خود قرنطینه به مدت 14 روز به دلیل سرعت در حال رشد تعداد موارد وجود دارد.

اما اگر شما یک تب و یا دریافت اطلاعات جدید — که کسی شما می دانید قرار گرفت — شما نیز رفتن به می خواهید به “تغییر بنیادین خود را ارزیابی” Hasbrouck می گوید. که به احتمال زیاد به معنی خود quarantining چرا که “اخلاقی تصمیم و شما نمی خواهید به فاش کردن دیگران است. این یک خطر ثابت ارزیابی و آن را بیشتر از هنر از علم است. آن را در مورد حفاظت از خود را اما همچنین مسئولیت اجتماعی.”

“نگاهی به سیر چه در ایتالیا. ما 11 روز پشت ایتالیا” که در آن یک ملی مستند آغاز شد که مارس 10 محدود همه سفر و توقیف تقریبا تمام مغازه ها و مدارس و موزه سینما و بارها می گوید Madad. برخی از ایالت ها و شهرهای کمتر رعایت اقدامات سختگیرانه نسبت به دیگران و فدرال اجباری قرنطینه نیست, به احتمال زیاد, اما ما می توانیم فاصله انجام اقدامات خودمان است. “یکی از چیزهایی که ما یاد گرفته ایم از این همه گیر H1N1 است که اگر شما آموزش مردم آنها را گوش دهید. شما باید آنها را به حقایق و صحبت با یک صدا.”


لسلی گلدمن دارای مدرک کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی و سلامت نویسنده مستقر در شیکاگو است. او مکرر نویسندگان داستان از ویژگی های و مقالات, برای پیشگیری از, سلامت زنان, O: The Oprah Magazine, Real Simple, پدر و مادر, و بیشتر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>