غمگین دولت ایالات متحده و اقتصاد جهانی امور

این COVID 19 شیوع در معرض نقاط ضعف اساسی در ساختار اقتصاد جهانی است که در خدمت به تقویت و آسیب های ناشی از این بیماری همه گیر.

آمریکا را از پیش موجود دریایی از بدهی های عمومی…

به همکار به ورطه فقط نگاهی به سیاستهای مالی و پولی شرایط در ایالات متحده است.

تبلیغات:

قبل از شروع coronavirus بحران دولت فدرال ایالات متحده بود و در حال حاضر انتظار می رود برای اجرای یک تریلیون دلار کسری بودجه در سال مالی جاری.

در حال حاضر که همان دولت است و برنامه ریزی برای لایه در بالای آن از قبل موجود کسری محرک های مالی در حدود 2 تریلیون دلار با بدهی و حتی بیشتر به آن اضافه شود و در پشت آن است.

این به این معنی کسری بودجه ایالات متحده آمریکا است که به احتمال زیاد به ضربه 3 تریلیون دلار در این سال است.

تبلیغات:

… است که به شدت بدتر شده توسط Coronavirus بحران

اما این تعداد ندارد حتی به حساب از دست دادن درآمدهای مالیاتی است که با توجه به کاهش در فعالیت های کسب و کار و اشتغال است.

در سال 2008 با رکود اقتصادی فدرال مالیات بر درآمد کاهش یافته و بیش از 400 میلیارد دلار است. این تعداد به احتمال زیاد بیشتر از این زمان در اطراف.

تبلیغات:

نه نشانی از آن را به حساب سطوح بالاتر از هزینه های رفاه اجتماعی برنامه هایی که بخشی از برنامه های موجود و نیاز به ویژه “محرک” بودجه به اختصاص. آنها را به طور خودکار.

اشتیاق برای روزهای خوب سال 2008

از این رو امن فرض کنیم که کسری بودجه فدرال در سال مالی جاری خواهد زوم گذشته 4 تریلیون دلار علامت و رویکرد $5 تریلیون قبل از آن بیش از همه است. این باعث می شود $1 تریلیون دلار کسری بودجه در سال 2009 نگاه عجیب و جالب در مقایسه ،

تبلیغات:

تولید ناخالص داخلی آمریکا در سال مالی 2019 شده است انتظار می رود به در آمده $21.4 تریلیون. با فرض وجود کاهش 15% در سال مالی سال 2020 با توجه به همه گیر تولید ناخالص داخلی به نظر می رسد مانند آن خواهد آمد و در حدود 18 تریلیون دلار.

که با قرار دادن پیش بینی شده آمریکا کسری بودجه در حدود 28 درصد از تولید ناخالص داخلی!

ناپایدار بله اما…

تبلیغات:

بسیاری از اقتصاددانان را در نظر بگیرید که تعداد ناپایدار بر روی چهره خود. اما وضعیت حتی بدتر از آنچه که تئوری اقتصادی ممکن است نشان می دهد. واقعیت این است که وجود با ارزش چند گزینه برای تامین مالی کسری بودجه دولت.

با نرخ بهره مورد رفتن منفی برای مثال چگونه است که دولت فدرال قصد القاء سرمایه گذاران ایالات متحده به ریختن پول به تامین مالی $5 تریلیون دلار کسری ؟

شکست در اقتصادی جهانی همزیستی

تبلیغات:

به مسائل بدتر بزرگترین سرمایه گذاران خارجی در گنجينه ایالات متحده در حال ضربه اقتصادی دیواره های خود را بسیار خود را.

به طور خاص اقتصاد چین رنج می برد به دلیل عدم تقاضای خارجی و کشورهای خلیج فارس در حال صدمه زدن به دلیل سقوط قیمت نفت است.

چین و عربستان سعودی ضروری لینک در بازیافت سرمایه جهانی و شکست در آن جریان وجوه augurs اساسی تغییر دلار آمریکا در بازار جهانی.

این “Japanification” ایالات متحده

تبلیغات:

تنها راه باقی مانده جایگزین برای برخورد با آمریکا کسری بودجه خواهد بود به ادامه سیاست تغذیه نسخه تصویب شده پس از بحران مالی سال 2008 و تشدید در طول زمان بحران.

که ترجمه را به یک برنامه به طور بالقوه عظیم گسترش تغذیه ترازنامه به عنوان آن می ایستد تا به عنوان “خریدار از آخرین چاره” برای خزانه یک فرایند است که در حال حاضر آغاز شده است.

فقط فراموش نکنید که در مورد عظیم ایالات متحده بدهی های شرکت های بزرگ

کمک های مالی ایالات متحده کسری مالی مشکل است از یک نوع. برخی از سکولار مشکلات تعبیه شده در اقتصاد جهانی هستند از نوع مختلف.

تبلیغات:

برای مثال وجود داشته است نشانه ای از یک بلندی شرکت بحران بدهی در ایالات متحده برای برخی از زمان. بدهی شرکت های بزرگ امروزه در بیش از 10 تریلیون دلار – یک تاریخی بالا عدد است که برابر است با بیش از 50 درصد از اقتصاد ایالات متحده.

به مسائل بدتر از این بدهی صادر شده توسط non-سرمایه گذاری گرید رتبه شرکت ها و در نظر گرفته آشغال.

از cashflow فشار به شرکت ها به صورت پیش فرض

این صادر کنندگان تحت جریان نقدی فشار با توجه به همه گیر پیش فرض به احتمال زیاد. و مقاومت از این آمار ایالات متحده در صنعت بانکداری مستقیما در چهره. آن گاه بار اضافی از برگزاری همزمان وام برای همین وام گیرندگان.

تبلیغات:

و به مسائل بدتر درصد زیادی از این اوراق قرضه شرکت های بزرگ به طور مستقیم یا غیر مستقیم مربوط به بخش انرژی است که مشکلات خاص خود را دارد. ناظران صنعت برآورد بیش از حد ظرفیت در حدود 20 درصد از تولید جهانی.

ورود چین به معادله

و پس از آن چین وجود دارد. از آن شده است overleveraged برای برخی از زمان. دولت چین شده است جارو ساختاری آن مشکلات اقتصادی زیر فرش از obfuscation. اما پنهان کردن مشکلات نمی کند آنها را از بین برود.

و آنچه در مورد اتحادیه اروپا ؟ اتحادیه اروپا در آغوش اهرم از طریق بانک مرکزی حتی اگر آن عضو به خصوص آلمان باقی می ماند و با احتیاط از اعمال نفوذ خود را به ارز و اقتصاد در وهله اول.

بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد رئیس جمهور به تازگی اعلام کرد که 850 میلیارد یورو تسهیلات برای خرید اتحادیه اروپا دولت و شرکت های بزرگ اوراق قرضه. این بر دامنه مشکلات ساختاری در اتحادیه اروپا ،

افسردگی یک واقعیت تبدیل می شود

در برابر این پس زمینه قانونگذاران در واشنگتن به نظر می رسد مصمم به دفع رکود است. این به خودی خود ممکن است یک اشتباه به دلیل آن به نظر نمی رسد ممکن است برای عقب نگه اقتصادی جزر و مد مهم نیست که چه سطح از محرک اعمال می شود.

اولین قانون در اینجا باید به تثبیت بیمار قبل از کار بر روی بهبود است. با خیلی از ایالات متحده آمریکا (و اروپا) در مستند در حال حاضر و بیشتر به آمده در هفته پیش رو کمی وجود دارد دامنه برای معکوس کردن یک کاهش در تولید ناخالص داخلی.

به جای تلاش برای جلوگیری از کاهش این مهم باید توجه به کاهش در تولید ناخالص داخلی به طور موقت.

پارو پول در مشکل در حال حاضر ممکن است به نظر می رسد مانند یک ایده خوب است. اما زمانی که این بیماری همه گیر است که تلقی تحت کنترل دارد و می خواهد ارزش کمی در راه از منابع در دسترس برای پرش شروع قوی بازیابی.

ایالات متحده از لحاظ مالی و monetarily ورشکسته ؟

اگر این بحران به پایان می رسد با ایالات متحده آمریکا از لحاظ مالی و monetarily ورشکسته ایده تمام عیار افسردگی می شود همه بیش از حد واقعی است.

با توجه به راه سیاستگذاران رفتار ایالات متحده به نظر می رسد در یک دوره به لحاظ مالی و monetarily ورشکسته زمانی که بحران به پایان می رسد.

عاقل تر راه حل در حال حاضر ممکن است عاقلانه به ارائه حمایت مالی محدود به نیازمندان و تشویق تحمل در هر دو بخش دولتی و خصوصی به مدت 60 روز آینده.

به عبارت دیگر قرار دادن اقتصاد در انتظار به مدت 60 روز و ارائه به نیازمندان در حالی که مسائل پزشکی در حال رسیدگی و حل و فصل شود.

فراموش نکنید که در مورد بازار سهام

اما غم انگیز بسیاری در واشنگتن در نظر توفنده بازار سهام به مشکل واقعی است.

بازار سهام است که رئیس جمهور تهمت های مورد علاقه و عملکرد متریک, تا ضرب و شتم گرفته و ادامه خواهد داد تا در چانه – به رغم عمر کوتاه upticks آن ممکن است متوجه از طریق استفاده از محرک.

و این مشکل در کوتاه مدت upticks بیشتر به تضعیف اقتصادی اعتماد به نفس نسبت به آن بازگرداند. و حفظ اعتماد به نفس ممکن است تنها مهم ترین عامل در جاده دراز مدت سلامت اقتصادی.

در نهایت: مغلوب ساختن پیشی جستن عامل

در حال حاضر وجود دارد گسترده مبتنی بر عدم اعتماد به نفس در زمان تهمت توانایی دولت برای رسیدگی به این چالش های بی سابقه ای.

این عدم اعتماد به نفس نه تنها امر به کارشناسان یعنی سیاستگذاران اقتصادی و سرمایه گذاران حرفه ای در داخل و خارج از ایالات متحده است. اعتماد به نفس است که واقعا وجود ندارد در میان بیش از 50 درصد از آمریکایی ها فکر می کنم رئیس جمهور است و نه مناسب برای دفتر.

تا کنون رئیس جمهور و مدیریت بحران موفق به ساخت اعتماد به نفس در هر کسی غیر از او سرسخت ترین Fox News, تماشای طرفداران. مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به صورت روزانه برای مطلا کردن لیلی misstate حقایق و ad lib سیاست جدی در تمام طول راه.

نتيجه گيری

به جای وحشت و تسلیم هوی و هوس یک رئیس جمهور تثبیت شده در بازار سهام, سیاستگذاران نیاز به یک نگاه جدی در دولت از اقتصاد ایالات متحده و سپس با احتیاط در هوشیار فکر مد.

آنها نیاز به نگه داشتن در ذهن که این واقعیت تلویزیون!

این مقاله چاپ از این Globalist: روزانه ما تجدید نظر جهانی شدن و جهان چگونه واقعا آویزان با هم. فکری متقابل کشور مقایسه و بینش از همکاران از همه قاره ها. کاوش آنچه متحد و چه تقسیم ما در سیاست و فرهنگ است. Follow us on Facebook و توییتر. و ثبت نام برای ما برجسته ایمیل اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>