رضایت بخش طنز از اتحادیه پلیس خشمگین است که پلیس در حال درمان مانند “اراذل و اوباش” و “حیوانات”


Mike O’Meara at a podium with microphones with law enforcement officers standing behind him.

پلیس نیویورک خیرخواه انجمن رئیس جمهور مایک o’meara و نمایندگانی از دیگر NYPD و اجرای قانون اتحادیه های کارگری در شهر نیویورک در روز سه شنبه.

Timothy A. کلاری/گتی ایماژ

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه مایک o’meara, رئیس پلیس نیویورک خیرخواه انجمن ارائه عصبانی دادخواستی به هر کسی که گوش دادن. “قانون گذاران ما عدم ما است. مطبوعات ما است بدنام کردن ما,” او گفت: برای همدلی برای پلیس. “توقف درمان ما مانند حیوانات و اراذل و اوباش و شروع به درمان ما با برخی از احترام است. این چیزی است که ما امروز به اینجا می گویند. ما شده ایم تخطئه. این منزجر کننده است.

“من درک چوین,” o’meara گفت: با اشاره به افسر که قرار زانو خود را در جورج فلوید گردن. “او کسی کشته. ما نمی کند.” سه بار در سخنرانی خود o’meara خواسته خبرنگاران نگاه به اعداد: از 375 میلیون تعاملات با مردم در هر سال گفت: او نمی توانست درک کنند که چرا وجود ندارد و بیشتر تمرکز بر روی آنهایی که پایان ندارد در خشونت است.

چه می توانم بگویم مایک o’meara? من مربوط. من شرط می بندم ده ها هزار نفر از معترضان انجام بیش از حد. من یک مسلمان آمریکایی که تبدیل 11 فقط قبل از 9/11 در اطراف سن زمانی که بسیاری از مردم—و به خصوص پلیس در تجربه من شروع به دیدن من نه به عنوان یک کودک اما به عنوان یک تهدید. من برنامه ریزی شده هر گونه حملات تروریستی است. اما من یاد گرفتم اوایل که آن را واقعا مهم نیست چه من یا هر سیاه و سفید و یا قهوه ای فرد انجام داده است به عنوان یک فرد. آن را در مورد چگونه مردم دیگر ما را به عنوان یک گروه. همه ما آموخت این طریق تجارب ما با چهره های قدرت که اجازه برداشت خود را از ما—از رسانه ها از سیاستمداران—به فرم نظرات خود را از ما هستند.

“ما شده است سمت چپ از گفتگو” o’meara شکایت سه شنبه. بله دقیقا. مسلمانان شده اند گفت: این سال ها. اخبار شبانه گفتگو در مورد اسلام و خشونت به ندرت شامل مسلمان صدای. در عین حال کسانی که بحث در بسیاری از موارد تاثیر سیاست. چهارده متحده اتخاذ کرده اند ضد شریعت صورتحساب حتی اگر نه یک دادگاه شریعت وجود دارد در این کشور است. در یک سخنرانی به طور گسترده ای panned توسط جمهوری خواهان دانشجوی سال اول که کنگره Ilhan Omar با اشاره به این درد بسیاری از مسلمان آمریکایی ها احساس می کنم برای اینکه به طور مداوم دروغ در ارتباط با تروریست ها است. ما این احساس را می دانیم.

و من لازم نیست به شما بگویم که مردم مقایسه مسلمانان به حیوانات.

قبل از NYPD تشکیل یک واحد برای نظارت آمریکایی که مسلمان شد, استقرار جاسوسان به تماشای ما خوردن, تماشای ما دعا کنید و حتی سازمان دیده بان ما مطالعه, آیا پلیس نیست تعجب می کنم که چگونه این امر villainize کل جامعه? این برنامه به همراه داشت صفر آگهی و تلف پلیس منابعی که استفاده شده است می تواند به تعقیب و تهدید واقعی. هنوز هم این شهر bragged در مورد آن. و جوامع ما هنوز سوال که آیا چهره ناآشنا هستند و پلیس مخفی.

در آن زمان که من دستگیر شد و برای صعود به بالای شهر نیویورک پل برای نوشتن یک داستان در مورد چشم انداز عکاسان که تجاوز به تصرف غیر ممکن است نقاط برتری. من تا به حال هیچ سابقه کیفری, اما کارآگاهان سوال من در مورد تروریسم که در آن دعا می کردم و اگر من مایل به آنها را با هر گونه اطلاعات در مورد هر گونه حملات آتی. من تا به حال هیچ گونه اطلاعات به من بدهید. من می خواستم تا بد برای کارآگاهان به دیدن من چه من خودم دیدم یک روزنامه نگار جوان که دور انجام شده است. اما آنها به من نگاه کرد و دیدم چیز دیگری است.

تماشای o’meara را بیهوده گویی من احساس یک نوع تسکین. شاید برخی از اجرای قانون رهبران آیا درک این که چه چیزی است و یا حداقل آنها فکر می کنم آنها را. مینیاپولیس شورای شهر است و با توجه به راه هایی برای اصلاحات پلیس برای جلوگیری از این کشتار مانند جورج فلوید را قبل از آنها رخ می دهد و قانونگذاران دموکرات شروع به نشان می دهد اصلاحات خود را به عنوان به خوبی. O’meara متهم به کسانی که قانونگذاران از ناعادلانه هدف قرار دادن اجرای قانون گفت که اکثریت پلیس خوب پلیس و بنابراین اینکه در مجموع برای اقدامات چند. این امر برای بسیاری از دلایل. اما شاید نابجا و خشم در این تظاهرات بسیاری از افسران پلیس به وضوح احساس می کنید در حال حاضر می تواند کمک به آنها را درک آنچه آنها انجام شده است به جوامع مانند معدن برای چندین دهه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی