راز یک رابطه سالم عادت


A young man looks at his laptop, hand on his head.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس nyul/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

در یک قسمت جدید از انسان, میزبان Aymann اسماعیل صحبت به یک مرد جوان به نام تیم که شگفتی که آیا او رابطه عادت هشدار داده است و یا حتی تخریب راه او فکر می کند در مورد رابطه جنسی و روابط. برای کمک به تیم و با یک علم مبتنی بر رویکرد اسماعیل نوبت به امیلی Rothman, دکتر, استاد و محقق که به منظور توسعه یک برنامه برای آموزش دانش آموزان نوجوان در مورد انجمن. در زیر گزیده ای از صحبت های خود را ویرایش و برای وضوح.

برای اطلاعات بیشتر مکالمات مثل این اشتراک به انسان در حال حاضر در اپل پادکست Spotify در, TuneIn, Stitcher پوشیده از ابر یا Google Play.

Aymann اسماعیل: وجود دارد یک لحظه خاص که در آن شما واقعا احساس می کردم که رابطه خود را به انجمن بود که در راه گرفتن ؟

تیم: تصویری که به ذهن می آید این است که من انتظار در خانه من احساس واقعا عصبی به خصوص فقط در مورد داشتن رابطه جنسی و, در مورد, “او است رفتن به لذت بردن از این ؟ من می خواهم به قادر به نصب و داشتن رابطه جنسی با این فرد مثل من می خواهید؟” بسیاری از این تصاویر در ذهن من از آنچه در فیلم به نظر می رسد مانند در انجمن و سپس نقشه برداری است که بر روی که من هستم و من نمی دانم اگر من خط تا با این بچه ها در انجمن. بچه ها که خالص استقامت و فقط پاره پاره abs. آن را احساس می کند مانند آن را انتظار. و در یک سطح واقعی, من می دانم که زنان که من با این چیزی است که آنها در حال پرسیدن از من. این چیزی است که آنها می گویند که آنها مایل و این چیزی است که من مایل. اما من فکر می کنم چون من تا به حال همه از این تجربیات است که وابسته به انجمن پس من بود 14, 15, که جایی که من نگران است که من احساس می کنم شاید ریشه دوانده در من در یک راه خاص.

اسماعیل: چه اثرات آیا شما فکر می کنم رابطه داشتن در شما است که شما می خواهم برای محافظت از خودتان را از ؟

تیم: وجود قطعات که در آن من تعجب می کنم اگر آن را در راه مانند یک سطح معینی از نزدیکی و صمیمیت را در روابط است. در رابطه جنسی است که همه بسیار هیجان انگیز و تازه و جدید در همه زمان ها. شما فقط می توانید جلو و دیگری تصویری و پیدا کردن دقیقا آنچه شما دنبال آن هستید. و همچنین چگونه روابط کار. در رابطه با یک فرد همه چیز در نوسان است همه چیز تغییر وجود دارد خوب وجود دارد ، و من نگران که من شاید بیش از حد سریع برای فقط مرتکب نشده و یا برای پرش به چیزی که بعد از پیدا کردن چیزی است که مناسب. چرا که قابل اعتماد دوپامین راش. وجود دارد نیز جزء این معنا که زنان در حال بهره گرفته و یا به تصویر کشیده شده در یک نور خاص. و اینها چیزهایی است که وزن من از آنجا که من فکر می کنم در واقع وجود دارد بسیاری از حقیقت وجود دارد. و من نمی خواهم به کمک به این چیزی که توهین آمیز و تحقیر آمیز نسبت به زنان است.

اسماعیل: شما نگران در مورد چگونه زنان به تصویر کشیده شده در این فیلم است که شما در حال تماشای و از آنجا که این فیلم در حال رخنه و راه خود را به خود را درک چشم انداز برای آنچه که قرار است به نگاه مانند شما نگران این هستید که کسانی که دو چیز در حال رفتن به تقاطع. مانند شاید شما ممکن است تبدیل به یکی از کسانی که طول می کشد استفاده از زنان است. من گرفتن که درست است ؟

تیم: آره. که آن را درونی این زن ستیزی و این تبعیض جنسیتی درون من. این یک rote الگوی “این چیزی است که فیلم به نظر می رسد.” و آن را نه بار از 10 مرد مرتب از تسلط زن و یا زن فقط خشنود ، آنها کلاسیک نقش های جنسیتی که من فکر می کنم فوق العاده منسوخ شده و در حال حاضر در انجمن. و آنها در حال بازی کردن فانتزی به یک اندازه باشد اما در بسیاری از راه های که نور ماه دور از آنچه واقعی با کسی است.

اسماعیل: آنچه باعث می آوردن شما را به انجمن?

Tim: من واقعا نمی دانم جز من حدس می زنم آن را که همان دوپامین عجله آن را همیشه است. و من حدس می زنم که نگرانی من بیش از حد و شاید برخی از سطح از اعتیاد در حس فقط آینده را خارج از عادت است. من نمی دانم که من می دانم پاسخ به این که آیا نوع نگرانی من است.

اسماعیل: دکتر امیلی Rothman شنیده است این همه قبل از. برای چند سال گذشته او شده است در حال توسعه یک علم مبتنی بر برنامه درسی برای نوجوانان به درک تاثیر جنسیت بر زندگی خود. او آغاز شده توسط مایل به بررسی ریشه و علل خشونت خانگی و تجاوز جنسی اما زخم تا تبدیل شدن به یک رهبر در انجمن علم است. او codesigned و cotaught اولین دوره انجمن در دانشگاه MIT.

دکتر امیلی Rothman: من انجام داده اند یک زن و شوهر از مطالعات مختلف با نوجوانان بنابراین افرادی که زیر 18 سال درخواست آنها چه رابطه آنها می خواهم دیده می شود و چگونه آنها فکر می کردند آن را تحت تأثیر قرار داده. و من دل شکسته بود در مورد برخی از مسائل که من شنیده ام. در یکی از این مطالعات که من از دختران که می خواهم با تجربه دوستیابی خشونت شد خیلی بیشتر احتمال دارد به می گویند که آنها تا به حال به حال یک شریک که سعی کردم به اجبار یا زور آنها و یا تهدید آنها را به انجام کارهایی که شریک بود برای اولین بار دیده می شود در پورنوگرافی و آنها بسیار جوان در نمونه است. و پس از آن زمانی که ما مصاحبه با بچه های دیگر وجود دارد قطعا پسران که گفت: “هنگامی که من با دختر من فقط سعی کنید به انجام آنچه که من دیده ام این رابطه انجام دهد. چون من شکل آنها ستاره آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند.” و این باعث می شود من به “نه.” چگونه می تواند بچه ها نمی دانند که این یک محصول است که آنها در تلاش بودند به مجموعه ای چیزی و مرحله آن را به پول ؟ این است که قرار نیست به عنوان یک راهنما. این است که یک فیلم مستند در مورد چگونگی داشتن رابطه جنسی خوب. اما سپس آن را مانند “خوب هست. آنها نمی باید خوب جامع جنسیت اد در مدارس. که مشکل واقعی در اینجا.”

اسماعیل: آیا ممکن است برای داشتن یک رابطه سالم با جنس?

Rothman: من فکر می کنم تا. من فکر می کنم آن را مانند هر چیز دیگری. من صحبت کرده ایم به مردم, شما احتمالا بیش از حد که روابط ناسالم با بازی های ویدئویی مناسب است ؟

اسماعیل:آره.

Rothman: شما می توانید فکر می کنم در مورد آن. کار بر روی آن, اگر شما, اگر شما نوع از کسی که نیاز به کار بر روی آن است. و شما می توانید یک رابطه سالم با آن است. آن را ندارد به همه-یا-هیچ چیز گزاره. اما شما باید به خودتان می دانید. شما باید بدانید که آنچه برای شما کار می کند و چه خود را ایمن سطح استفاده شده است. و برای برخی از مردم است که می تواند هیچ کدام. برای افراد دیگر آنها ممکن است قادر به پیدا کردن که وسط زمین.

اسماعیل: چگونه ما می دانیم که اگر ما یک رابطه سالم? اگر رابطه ما این است که در واقع ناسالم? است وجود دارد یک راه برای ما برای تعمیر روابط ناسالم با جنس?

Rothman: وجود دارد کاملا است بنابراین مردم نباید نگرانی که آنها گیر کرده است و یا چیزی است که آنها هستند. من می گویم که وجود دارد درصد کمی از مردم که احتمالا نیاز به برخی از کمک از خارج و درمان شناختی رفتاری یا چیزی شبیه به آن اگر آنها واقعا وسواس در مورد آن و نه قادر به فکر می کنم در مورد هر چیز دیگری و یا آن را قطع کنند. اما درصد کمی از مردم و شما باید به سازمان دیده بان به دلیل وجود این کلبه صنعت از انجمن درمان اعتیاد به متخصصان است. اما در بیشتر قسمت ها, من فکر می کنم مردم می توانند تغییر رابطه خود را به هر نوع از رسانه ها استفاده کنید با انجام این نوع از مسائل مانند تنظیم محدودیت بودن و آگاه در مورد آن با صحبت کردن به همکاران در مورد آن. من فکر نمی کنم که ضرب و شتم خود را مفید است. بنابراین تلاش برای دور ماندن از خود بشود که فقط تمایل به همه چیز را بدتر و به طور کلی درمان خود را به خوبی.

اسماعیل: پس چه هستند برخی از راه برای رسیدن ما به راحت تر و بی پرده در مورد رابطه?

Rothman: به طور کلی من فکر می کنم باز بودن و شفافیت است که احتمالا خوب است. اما به خصوص اگر آنچه که ما در حال انجام و یا شما در حال انجام است نه عادی فکر استفاده, اما شما در حال صحبت کردن در مورد آن و در مورد آن چرا که شما با داشتن این نوع از سوالات است که شما در حال صحبت کردن در مورد اینجا است که مانند “من آن را دوست دارم چرا که آن را داغ و یک شکل از استرس و کاهش آن کاملا است. و در عین حال من با داشتن برخی از سوء ظن در مورد آنچه که من از دیدن و بنابراین من سعی می شود بیشتر اخلاقی و یا آگاهانه تر در انتخاب های من.”

اما پس از آن وجود دارد تعدادی از چیزهای دیگر بیش از حد است که من می خواهم بگویم مهم هستند. بنابراین شماره 1 شما می توانید پرداخت خود را برای پورنوگرافی. که در واقع واقعا مهم است زیرا به شما دریافت آنچه شما برای پرداخت. و وجود دارد پورنوگرافی سازندگان که در حال تلاش برای ایجاد محل های کار که در حال اخلاقی و درمان خود را اجرا هست. اما به منظور آن نوع از محل های کار است که هزینه پول بیشتر.

اسماعیل: آن را مانند رایگان-محدوده درآورد.

Rothman: دقیقا. دقیقا کاری است که ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا. بنابراین من فقط می خواهم به نام برخی از اسامی چون اگر شما به من گوش می گویند پرداخت و پس از آن که بدان معنی است که شما را به ، شما با کلیک کردن بر روی چیزهای تصادفی و پرداخت پول برای چیزهای که دقیقا آنچه که من صحبت کردن در مورد. یکی از بزرگ است که من به نام عشق نه انجمن. سیندی تازد است کسی که ایجاد این سایت. آن را به طور متوسط به طور منظم مردم آنها در ارتباط و یا هر چیز دیگری. آنها تصمیم به ها برخی از مطالب و شما می توانید پرداخت به مشترک من فکر می کنم به صورت ماهانه. و آن را با دقت به سرپرستی. این یک سایت که در آن آنها فوق العاده و آگاه در مورد چیزهایی مانند تجاوز جنسی و پیشگیری و تلاش برای کار با محتوای تولید به مطمئن شوید که همه چیز اخلاقی هستند. بنابراین شما بروید وجود دارد. که یکی از. انجی Roundtree است … من نامگذاری همه زن محتوای سازندگان و تولید کنندگان در حال حاضر با راه. بنابراین وب سایت خود را است SSSH.com. وجود دارد اریکا Lust که باعث می شود Lust فیلم. وجود دارد PinkLabelTV.com اشلی آتش سوزی, نینا هارتلی. پس شاید شما باید بدانید که به کجا نگاه و آنها را متفاوت از محتوای تصادفی که شما در حال رفتن به تلو تلو خوردن در سراسر در ، و آنها در حال رفتن به آن را بر روی هدف تلاش برای فکر کردن در مورد ایجاد محتوا که آره سکسی است اما همچنین نمی ترویج هنجارهای اجتماعی است که ما فکر می کنیم می تواند مضر باشد.

برای شنیدن کل قسمت هایمشترک به انسان در اپل پادکست, Stitcher, Spotifyو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. برای قسمت “راز یک رابطه سالم عادت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>