سنا روحانی اهرم در coronavirus لایحه کاهش

جمهوری خواهان مجلس سنا در حال مواجهه با یک چالش عمده وقتی که می آید به عبور از $1.8 تریلیون coronavirus محرک بیل: آنها کاملا نمی اهرم آنها یک بار به عنوان سناتور self-قرنطینه در پاسخ به این ویروس.

زمانی که سنا کامل قادر به رای جمهوری خواهان به یک 53-47 اکثریت. اما کنتاکی ایالت کنتاکی اعلام کرد در روز یکشنبه که او آزمایش مثبت برای Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس باعث چند دیگر سناتور جمهوریخواه به خود شده است. پس از پنج اوباما در حال حاضر در انزوا زیرا آنها یا تشخیص داده شده است با Covid-19 یا در معرض کسی که حزب حاشیه در اتاق بالایی منتقل شده به 48-47.

تغییر مسائل به دلیل این بدان معنی است که جمهوری خواهان هستند و حتی بیشتر نیاز دموکراتیک حمایت به منظور تصویب به چه شکل دادن به یک عظیم $1.8 تریلیون لایحه. برای دریافت از طریق سنا محرک نیاز به 60 رای. قبلا که به معنای قانع کننده حداقل هفت دموکرات ها به این قانون است. در حال حاضر آن را به معنی برنده شدن بیش از حداقل 12.

در حال حاضر جمهوری خواهان حتی نمی باید بیشتر محافظه کار دموکرات ها در هیئت مدیره. دموکرات ها بودند متحد در مخالفت با این لایحه روز یکشنبه زمانی که آنها به ضرب گلوله یک رویه رای گیری اجازه می دهد تا لایحه محرک برای حرکت رو به جلو در رای نهایی از 47-47.

پولس تست مثبت برای Covid-19 می تواند پیامدهای عمده ای برای چگونه بسیاری از سناتور جمهوریخواه هستند قادر به حضور فیزیکی برای آرا در روزهای آینده به خصوص اگر رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در ادامه به مخالفت با هر گونه رای گیری از راه دور.

بعد از پل دفتر تشخیص خود را اعلام کرد, یوتا, دو سناتور — میت رامنی و مایک لی هر دو حزب جمهوریخواه — که خود قرنطینه با توجه به اخیر به نزدیکی به کنتاکی سناتور بود و در نتیجه قادر به رای دادن.

رامنی که نشسته در کنار پل در سنا خواهد بود آزمایش coronavirus. لی گفت که در حالی که او هیچ علائم و توصیه شده است او نمی نیاز به یک آزمون او هنوز هم خود قرنطینه به مدت دو هفته. Sens. کوری گاردنر (R-CO) و ریک اسکات (R-FL) در ضمن نیز در خودخواسته قرنطینه پس از آمدن به تماس با دیگر افرادی که آزمایش مثبت برای کوروناویروس. (سن. ctq است آزمایش مثبت بیش از حد, اما او به عنوان او را ندیده در دو هفته او نیست که تست شده است.)

پل تشخیص نیز موجب انتقاد از همکاران خود از جمله سنسور. Kyrsten Sinema (د-الف) و مارتا McSally (R-الف) که نام او را برای گرفتن یک آزمون تقریبا شش یا هفت روز پیش اما در ادامه به معاشرت و تعامل با دیگر قانونگذاران در موقت. این امکان وجود دارد که دیگر جمهوری خواهان از جمله کسانی بوده است در نزدیکی پل در سال های اخیر ناهار و جلسات نیز می تواند تصمیم به خود شده است.

به سرعت در حال تغییر و پویایی از سنا رای گیری ریاضی نیست تنها چیزی که جمهوری خواهان باید به نگرانی در مورد. وجود دارد و در عین حال یکی دیگر از تست هنگامی که این لایحه تصویب سنا: دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان.

روز یکشنبه بلندگو نانسی پلوسی اعلام کرد که مجلس در حال نهایی خود را coronavirus بسته محرک جداگانه از مجلس سنا لایحه با عنوان “مسئولیت برای کارگران و خانواده ها عمل می کنند.” پلوسی, پرواز را به DC برای شرکت در بحث های این آخر هفته و بسته بندی نهایی در سنا نیاز خواهد او را تایید آن را از طریق مجلس و به رئیس جمهور میز.

پلوسی یک مناجات از اختلافات با جریان جمهوری خواه لایحه. در علاوه بر این به آنهایی گذاشته شده توسط سنا دموکرات مجلس نمایندگان در رابطه با عدم اضافی ضربه محکم و ناگهانی بودجه و عدم ایمنی و بهداشت شغلی مدیریت زبان برای محافظت از کارگران است.

“وجود دارد در این زمان یک تفاوت بزرگ بین این مسئولیت را برای کارگران و خانواده های عمل و چه در مجلس سنا جمهوری خواهان پیشنهاد,” پلوسی گفت: “عزیز دموکراتیک همکار” نامه یکشنبه شب.

دوشنبه حیاتی خواهد بود برای دیدن اگر شکاف بین دموکرات و جمهوری خواه خواسته می دید. تغییر رای گیری حاشیه فوقانی مجلسی — نه به ذکر است این ضرورت از بحران می تواند به خوبی تحت فشار قرار دادن جمهوری خواهان به ارائه امتیازات بیشتر به همکاران خود در سمت دیگر راهرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>