سنا دیوانه است


Senate Majority Leader Sen. Mitch McConnell, who is mad, walks towards the Senate chamber at the U.S. Capitol March 23, 2020 in Washington, DC.

رهبر اکثریت سنا سناتور. میچ مک کانل که دیوانه پیاده روی به سمت سنا مجلسی در کنگره مارس 23 سال 2020 در واشنگتن, DC.

الکس ونگ/گتی ایماژ

اوایل یکشنبه شب رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل برنامه ریزی یک رویه رای برای حدود 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی که در مجلس سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها شده بود مذاکره بیش از آخر هفته. دموکرات ها تا به حال امضا کردن توافق هر چند هنوز فشار برای افزایش مزایای بیکاری و بیمارستان و ایالات متحده و همچنین قوی تر guardrails و نظارت از حدود 500 میلیارد دلار از صندوق برای شرکت های بزرگ پرداخت مقدار از آن خواهد بود در غیر این صورت تا حد زیادی از چپ به وزیر خزانه داری مشخص می شود.

بنابراین حزب دموکرات با موفقیت filibustered. غیر منتظره ای دیوانه مک کانل سرزنش مجلس نانسی پلوسی که پرواز را به دی سی از سان فرانسیسکو در روز شنبه برای باد کردن مذاکرات با آوردن با یک لیست از خواسته ها. بعد از آن در شب هنگامی که مک کانل سعی کردم به برنامه انجام دهید-بیش بر همان رویه رای 9:45 صبح روز دوشنبه—15 دقیقه پس از به بازار سهام باز در تلاش برای مرعوب کردن دموکرات ها—شومر کردند. سنا افتتاح شد در ظهر روز دوشنبه به جای.

و هنگامی که آن را به جلسه آن را برداشت تا جایی که شب گذشته به سمت چپ خاموش: با خالص خشم لجام گسیخته از یک گروه از بد خو طب سالمندان که به دام افتاده در کاپیتول هیل coronavirus لانه تا زمانی که آنها می تواند رسیدن به یک معامله برای سرپا نگه داشتن این کشور سقوط اقتصاد و نظام سلامت.

پس از مک کانل را باز به اظهارات, که در آن او یک بار دیگر متهم پلوسی از تبدیل “سنا جدی دو حزبی فرایند… به این جناح چپ قسمت از سوپر مارکت رفت و برگشت” که رهبر حزب دموکرات چاک شومر صحبت در مورد چگونه خود را در مذاکرات با وزیر خزانه داری استیو Mnuchin و کاخ سفید به کنگره رابط اریک Ueland شده بود به خوبی پیش میرود.

“هدف ما این است که برای رسیدن به یک معامله امروز” شومر گفت. “و ما امیدوار هستیم حتی اعتماد به نفس است که ما را به دیدار این هدف است.”

زمانی که شومر به این نتیجه رسیدند مین سناتور. سوزان کالینز سعی کردم به صحبت می کنند. شومر اما اعتراض.

“این باور نکردنی است,” کالینز گفت.

شومر بود فقط در تلاش برای تنظیم یک رای گیری برنامه با مک کانل. پس از آنها Collins صحبت کرد. او دیوانه بود.

“من به شما بگویم آقای رئیس جمهور” گفت: پرداختن به صندلی “من تا به حال افتخار به خدمت در این بدن برای بسیاری از سال است. هرگز من را دیده اند جمهوری خواهان و دموکرات ها موفق به گرد هم می آیند هنگامی که مواجه با یک بحران است. ما پس از 9/11 کردیم, با بحران مالی در سال 2008. در اینجا ما در مواجهه با دشمن است که نامرئی است اما به همان اندازه ویرانگر به سلامت مردم ما و سلامت ما اقتصاد است. و در عین حال باور نکردنی دموکراتیک رهبر اعتراض به من حتی قادر به صحبت می کنند این صبح؟”

غرب ویرجینیا ایالت Joe Manchin محافظه کار دموکرات که دوستانه با کالینز سعی کردم همه چیز آرام با توضیح دموکرات’ تاکتیک.

“ما در یک وضعیت در حال حاضر که در آن اگر شما رای” بله “” در رویه, رای Manchin گفت: “و سپس شما را در موافقت با این لایحه و سپس آن را تنها طول می کشد 51 [آرا]. که به نظر می رسد به این دلیل است که هر کس و گفت: یک دقیقه صبر کنید, اجازه دهید به یک توافق بنابراین ما می توانید از طریق حرکت می کند.” به عبارت دیگر دموکرات خود را از دست اهرم اگر آنها توافق کردند که به جلو حرکت کند.

مک کانل بود و هنوز هم در اتاق و هیچ چیز می شود میچ مک کانل بیشتر خشمگین از کسی که اشتباه در خود نرم افزار از سنا قانون XXII. عملا فریاد در Manchin, مک کانل مشاهده شده است که دموکرات ها هنوز هم یکی دیگر از 60 رای اهرمی بعد در این فرآیند است.

مجلس سنا دموکرات دستیار هنگامی که پرسیده شد که چرا دموکرات ها نیست فقط شروع به بحث و استفاده از بعدی رویه رای به عنوان اهرم خود گفت: “مذاکرات هنوز هم اتفاق می افتد, چرا باید وجود داشته باشد خودسرانه مهلت برای رای ؟ اگر ما یک معامله همه چیز را می توان با سرعت بالا.” چرا سعی در اصلاح این لایحه با 30 ساعته ساعت رسمی بحث در حال اجرا به عبارت دیگر زمانی که آنها هنوز هم می توانید آن را تغییر در مذاکرات اولیه?

وجود دارد یک ساعت اختصاص داده شده به بحث طبقه قبل از رای و از آن استفاده شد که از نادرترین اهداف: بحث. به طور معمول سنا “مناظره” شامل تنها طبقه سخنرانی با سناتور تظاهر برای دوربین است که آنها داشتن طرف دیگر به speechlessness که در چند اگر هر عضو از طرف دیگر حتی در اتاق. از آن ساخته شده به صورت عجیب و غریب, صحنه, سپس, زمانی که سناتورها در واقع به استدلال. پس از یک دیوانه اوهایو ایالت Sherrod براون گفت که مک کانل گرفته بود روز به تماس قبلی coronavirus پاسخ لایحه یک هفته زودتر یک دیوانه ایالت آرکانزاس تام پنبه صورت گرفت اعتراض خود را به جدول زمانی اشاره کرد که خانه نداشته منتقل نسخه نهایی تا روز قبل از مجلس سنا رای دادند در آن است.

“من می دانم که شما همیشه می خواهید به انجام تهمت رئیس جمهور مناقصه” براون گفت. “من این طبقه و طبقه.”

دیگر دیوانه سناتور در طول این مدت زمان شامل تنسی سناتور. لامار الکساندر است که اغلب دیوانه و آیداهو ایالت جیم Risch که غالبا دیوانه. ایلینوی بهداشت ، Dick Durbin که گاهی اوقات دیوانه بود دیوانه و خواست دیگر سناتورهای نمی شود دیوانه به عنوان به خوبی. آنها گوش نمی.

زمانی که سنا بعدی رای دادند و حدود 1:45 در رویه رای به جلو حرکت شکست خورده 49 به 46 با ایالت آلاباما Doug Jones پیوستن به جمهوریخواهان.

و بنابراین میچ مک کانل بود, دوباره, دیوانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>