سنا فقط یک 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک. در اینجا آنچه در آن است.

سنا در دوشنبه شب گذشت عظیم 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک هدف امداد به سمت امریکا و کارگران بیمارستان ها و صنایع و دولت های ایالتی و محلی. این قانون که تصویب شد از طریق اتفاق آراء 96-0 رای در حال حاضر به خانه است که انتظار می رود برای رای دادن بر روی آن این جمعه.

“ما قصد داریم با تصویب این دو حزبی امداد رسانی بسته بندی و ارسال آن بیش از خانه به طوری که آنها می توانید آن را قرار داده است رئیس جمهور میز” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: شب چهارشنبه. “ملت ما بدیهی است که رفتن را از طریق یک نوع بحران است که کاملا بی سابقه ای در حافظه اخیر است.” او افزود که اتاق بالایی را در آینده پیش بینی رای نمی گیرد تا مارس 20, هر چند قانونگذاران خواهد ماند “زیرک” در مورد آنها نیاز به بازگشت به قبل از آن.

چند روز قبل پر شده بود با زمان مذاکرات است که گاهی فوران به فریاد مسابقات در طبقه سنا قانونگذاران کار نسبتا به سرعت برای کنگره به عنوان آنها در پاسخ به بحران بی سابقه اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر. رهبر اقلیت سنا چاک شومر و کاخ سفید وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شش بار ملاقات در روز دوشنبه به تنهایی کار تا ساعات اولیه صبح روز سه شنبه به چکش از یک معامله. در یک بیانیه شومر گفت که او خوشحال بود با نتیجه.

“به جای پذیرفتن چنین اساسا ناقص حزبی لایحه سنا دموکرات ها کار کرده اند سخت در یک لایحه دو حزبی با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” شومر گفت. “من خوشحالم که به گزارش کار ما را سخت کرده است پرداخت می شود.”

محصول نهایی بسیار بزرگ در بخشی به دلیل آن را شامل هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات های پیشنهادی: 500 میلیارد دلار در بودجه فدرال برای کسب و کارهای بزرگ و شهرداری ها ضربه سخت شیوع کروناویروس و همچنین به عنوان یک مستقیم یک بار پرداخت نقدی به آمریکایی ها و چهار ماه از گسترش بیمه بیکاری.

شومر سرب دموکرات مذاکره به نظر می رسد در طبقه سنا در اوایل بعد از ظهر سه شنبه اعلام دموکرات بودند و نزدیک به یک معامله پس از تامین امنیت چند کلید مقررات از جمله گسترش بیمه بیکاری برای گذاشته شدن کارگران و نظارت بر آن 500 میلیارد دلار از برنامه وام برای کسب و کار.

“شب گذشته من فکر کردم که ما روی پنج خط محوطه. در حال حاضر ما در دو” شومر گفت. “در این نقطه از چند برجسته مسائل من نمی بینم هر یکی را که نمی تواند غلبه بر ظرف چند ساعت آینده.”

پس از یک معامله رسیده بود اوایل صبح روز چهارشنبه مجلس نمایندگان آمریکا نقل مکان کرد و به سرعت به این لایحه به طبقه و سابقه اعتراض برخی از اعضای خود را در کنفرانس بیش از بیمه بیکاری مقررات. مک کانل قبلا صرف آغاز هفته سیگنالینگ بی حوصلگی و نا امیدی با حزب دموکرات که او مقصر بی ارزش نگه داشتن این روند پس از شلیک دو رویه, رای به حرکت بیل رو به جلو است.

دموکرات ها در ضمن سرزنش مک کانل برای برش آنها را از آغاز این لایحه پیش نویس فرایند و آوردن آنها تا زمانی که جمهوری خواهان به جلو قرار داده بود باز خود پیشنهاد داد.

در حال حاضر که سنا تصویب کرده این معامله باید آن را هنوز هم روشن خانه, که در آن دموکرات ها بحث شده است عبور این لایحه با رای دادن صدا — هر دو برای تسریع در تصویب این لایحه و برای محافظت از اعضای با نگه داشتن آنها را در خانه.

$500 میلیارد برنامه وام برای کسب و کار: بزرگترین نقطه چسبیده بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در طول مذاکرات شد 500 میلیارد دلار وام اضطراری هر دو برای کسب و کارهای بزرگ و شهرداری ها دست و پنجه نرم کردن با شیوع کروناویروس. مثلا 50 میلیارد دلار که پول اختصاص داده شده به مسافر به شرکت های هواپیمایی با توجه به واشنگتن پست.

به جای تلاش برای مذاکره که در شکل پایین دموکرات ها به جای مذاکره به رشته های متصل به آن است. به جای دادن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صلاحدید گسترده ای را به وام شومر و پلوسی گفت: احتمال وجود خواهد داشت های جدید بازرس کل در وزارت خزانه داری به طور خاص برای نظارت بر این صندوق و همچنین به عنوان یک کنگره نظارت پانل به بررسی اینکه چگونه این پول استفاده شده است. شومر این دفتر همچنین اعلام کرد که آنها امن ارائه خواهد شد که “منع کسب و کار توسط رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور, اعضای, کنگره, و روسای بخش های اجرایی از دریافت وام و یا سرمایه گذاری از برنامه های وزارت خزانه داری.” فرزندان و همسران و یا در قوانین از قانونگذاران و مقامات اجرایی نیز نمی تواند دریافت این وام است.

برخی از شرایط اضافی و پشتیبانی توسط ترقی خواهان و حمایت عمومی از جمله نیاز برای شرکت ها برای پیاده سازی یک 15 دلار حداقل دستمزد ساخته شده است آن را به نهایی قانون.

“بیمه بیکاری در استروئیدها”: شومر اعلام کرد بعد از ظهر دوشنبه که بیمه بیکاری گسترش خواهد یافت دست به گریبان با یک موج جدید در ادعا میکند که آن را “بیمه بیکاری در استروئید.” لایحه جدید افزایش خواهد یافت و بیمه بیکاری توسط 600 $در هر هفته به مدت چهار ماه. این پول است که در علاوه بر این به آنچه متحده پرداخت به عنوان یک پایه بیکاری حقوق و دستمزد. این سود خواهد به گسترش فرفره اقتصاد کارگران مترجمان آزاد و furloughed کارگران که هنوز هم گرفتن بیمه از کارفرمایان خود را ندارند اما دریافت یک چک.

گسترش منابع مالی برای بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی و مراقبت های بهداشتی کارگران حمایت: این لایحه شامل 150 میلیارد دلار برای تقویت سیستم مراقبت های بهداشتی با توجه به شومر. که پول 100 میلیارد دلار را به بیمارستان 1 میلیارد دلار خواهد شد به خدمات سلامت و باقی مانده استفاده می شود برای افزایش تجهیزات پزشکی, ظرفیت.

افزایش کمک به دولت های ایالتی و محلی: شومر نیز گفت: حدود 150 میلیارد دلار از پول فدرال خواهد بود اختصاص داده شده برای دولت و دولت های محلی که در برخورد با اثرات بحران در جوامع محلی از جمله 8 میلیارد دلار برای دولت های قبیله ای.

پرداخت های مستقیم به بزرگسالان در زیر برخی از درآمد آستانه: این قانون شامل یک بار $1,200 بررسی است که می توان به بسیاری از بزرگسالان ساخت 75000 دلار یا کمتر در سال, با توجه به گذشته اظهارنامه مالیاتی. 500 دلار پرداخت نیز می توان به پوشش هر کودک در مقدماتی خانوار. نهایی سیاست نشانه یک تغییر قابل توجهی از پرداخت های مستقیم در ابتدا پیشنهاد شده توسط جمهوری خواهان که کمتر به بسیاری از افراد که درآمد مشمول مالیات. آن را در حال حاضر شامل اکثر بزرگسالان است که در زیر $75,000 آستانه و مراحل پرداخت را به عنوان درآمد مردم را افزایش دهد.

وام برای کسب و کارهای کوچک: وجود دارد $367 میلیارد دلار در این لایحه با هدف ارائه وام برای کسب و کارهای کوچک با توجه به واشنگتن پست.

این بسته در حال حاضر سر به خانه که در آن دموکرات ها نیز باید خود را از 2.5 تریلیون دلار محرک اقتصادی لایحه که پلوسی پرده برداری کرد روز دوشنبه. در ادامه به منظور سرعت از خانه است که انتظار می رود به سنا معامله به جای رفتن به کنفرانس برای هش کردن تفاوت های بین دو اتاق.

از آنجا که اکثریت نمایندگان مجلس در حال حاضر در زنگ تفریح پایین مجلسی چالش بود تا بدانند چگونه برای رای دادن بر روی آن.

خانه قوانین صندلی جیم مک گاورن به حال خواست همکاران خود را به نظر به اتفاق آرا موافقت یا صدای رای گیری با کاربرانی که در حال حاضر به جای رای گیری از راه دور. رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer چهارشنبه اعلام کرد که قانونگذاران استفاده از صدای رای گیری این جمعه رول تماس را Jennifer Shutt گزارش.

به عنوان ABC گزارش های خبری, یکی از نگرانی هایی که مطرح شده بود در مورد از راه دور رای گیری است که آن را در تضاد با سیاست هایی که گذاشته شده در قانون اساسی در مورد چگونگی کنگره باید تشکیل جلسه در فرد است. برخی از نمایندگان مجلس را نگران بیش از حد است که آن مجموعه می تواند یک مورد سابقه برای دیگر رای می گیرد که در پایین خط. در حالی که این امکان می تواند انتخاب کنید تا حرکت اگر آن را به نظر می رسد لازم است در این هفته برای آمدن, آن را مجموعه ای به اتفاق این هفته با محرک لایحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>