سنا فقط رد شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح trial — پاکسازی راه را برای تبرئه

سنا فقط تضمین شده است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه خواهد شد برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده است که نمی خواهد را شاهد است.

در یک 51-49 رای سناتور رای جمعه برابر با توجه به بیشتر شاهدان و اسناد به عنوان بخشی از استیضاح موثر در پاکسازی مسیر برای رئیس جمهور را تبرئه. جمهوری خواه سنسور. میت رامنی (UT) و سوزان کالینز (من) پیوست با 47-عضو دموکراتیک حزبی به حمایت اضافی شهادت, در حالی که دیگر از نزدیک تماشا نوسان سناتور لامار الکساندر (TN) و لیزا Murkowski (AK) با گیر خواه کنفرانس.

الکساندر ارائه شده قابل توجه و منطق خود را برای رای گیری: در بیانیه مشترک روز پنج شنبه او تاکید کرد که به اعتقاد او این اتهام را که رئیس جمهور خواستار بجای اوکراین درست بود. حتی پس از او به این نتیجه رسیدند که مغلوب ساختن پیشی جستن را اعمال نمی رسیدن به سطح یک impeachable جرم.

“آن را نامناسب برای رئیس جمهور بپرسید خارجی رهبر به بررسی حریف سیاسی و خودداری ایالات متحده کمک به تشویق که تحقیقات” الکساندر نوشت.

Murkowski اعلام کرد تصمیم خود را در به شدت دقت کرد که همچنین نشانه تمایل خود را برای جلوگیری از کراوات رای دادن. او تاکید کرد که از آن خواهد شد ممکن است به برگزاری “محاکمه عادلانه” در سنای آمریکا در حالی که همچنین dinging خانه ظاهرا برای ارسال مقالات است که “با عجله و ناقص است.”

“من باور نمی کنم ادامه این روند تغییر خواهد کرد هر چیزی. این غم انگیز است برای من به اعتراف است که به عنوان یک نهاد کنگره شکست خورده است,” او گفت:.

در حالی که وجود دارد عمومی قوی پشتیبانی از تماس شاهدان بیشتر — از جمله از 49 درصد از رای دهندگان جمهوری خواه با توجه به یک نظرسنجی سی ان ان — جمهوری خواهان باقی می ماند و با احتیاط از شکستن با رئیس جمهور. اگر چه برخی از آنها اشاره به عوارض قانونی در اطراف شاهد موضوع و چگونه آن را مرتب سازی می تواند گسترش محاکمه گسترده تر دلیل برای مخالفت با شهود همواره رانده شده توسط یک بی میلی به سرپیچی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

رای دادن به شاهدان یکی از آخرین موانع عمده برای رهبر اکثریت میچ مک کانل که شده است eyeing سریع تبرئه. سنا در حال حاضر آماده برای رای دادن در این دو مقاله از استیضاح چهارشنبه آینده.

بحث بر تماس شاهدان بیشتر شده است مداوم جریان پنهانی استیضاح محاکمه. آمریکا تا به حال با تاخیر ارسال بیش از مقاله از استیضاح زیرا آنها مطمئن نبودند که چگونه سنا خواهد درمان شاهد موضوع و دموکرات زخم وادار کردن یک سری از آرا در موضوع از گرفتن بروید.

درگیری شد و حتی بیشتر برجسته پس از بولتون گفت که او می خواهم مطابق با سنا حکم و بنا به گزارش ها تایید بجای تهمت خواستار در کتاب خود مقاله.

این هفته علاقه شاهدان به خصوص بولتون به نظر می رسید مانند آن در حال رشد بود. در یک نقطه رامنی حتی فرض می شد که در آن “به طور فزاینده ای به احتمال زیاد” وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی جمهوری خواه مجلس سنا رای به حمایت از این حرکت است.

دموکرات ها را تحت فشار قرار دادند برای شهادت شهود از افراد با دانش دست اول در مورد تهمت وضعیت اوکراین کمک های سیاسی و تحقیقات و چون آنها استدلال می کنند که این افراد می توانند با ارائه اطلاعات در مورد خود تخلف و پر کردن شکاف در شواهد. جمهوری خواهان گفته بود که هیچ کسی تا به حال گفته شده به طور مستقیم با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد اتهام در عوض یک ادعا است که بولتون استدلال rebuts.

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع وکیل مدافع, Alan Dershowitz اما به دنبال خنثی کردن این تماس با این استدلال که تایید بیشتر از این در عوض آن بولتون بود و انتظار می رود برای ارائه به سادگی نمی مهم نیست. “هیچ چیز در بولتون آيات حتی اگر درست خواهد به سطح افزایش سوء استفاده از قدرت و یا یک impeachable جرم او گفت:” در اظهارات خود.

برای برخی از نمایندگان مجلس با این استدلال ممکن است ارائه شده فقط به اندازه کافی پوشش به رای در برابر شهود.

در دنیای کامل جمهوری خواهان رای داده اند در مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه کردند و از آنجا که آنها می خواهم برای قرار دادن همه چیز به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

دموکرات ها در حال تهدید به استفاده از تاکتیک های رویه از جمله چندین اصلاحات به وضوح نگاشته و در مراحل بعدی به گسترش طول محاکمه.

پیشنهاد اصلاحات در جمعه دموکرات ها قادر بودند به زور آرا در موضوعات مختلف در همان راه آنها هفته گذشته زمانی که آنها تحت فشار قرار دادند و هر سناتور به رای دادن در احضاریه برای اسناد از کاخ سفید و دیگر سازمان های دولتی. در آن زمان کسانی که رای نگه داشته سناتور در اتاق تا تقریبا 2 هستم.

به عنوان یک مصالحه بین دو طرف دادگاه خواهد بود و در شکستن این آخر هفته و قانونگذاران را برای بازگشت نهایی بسته شدن استدلال در روز دوشنبه.

پس از تعقیب و دفاع نزدیک کردن خود به موارد سناتور را یک فرصت برای ایجاد طبقه سخنرانی در مورد دادگاه روز سه شنبه با رای نهایی در مغلوب ساختن پیشی جستن محکومیت و یا تبرئه برنامه ریزی شده برای روز شنبه پس از وزارت امور خارجه این اتحادیه در حال حاضر صورت گرفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی