سنا بازگشت به آن کار ضروری برای انجام چیزی


The boys are back in town. To what end?

میچ مک کانل و پسران در شهر. به چه منظور است ؟

SAUL لوئب/گتی ایماژ

از آنجا که او هفته گذشته اعلام کرد که سنا خواهد بازگشت به کسب و کار میچ مک کانل رهبر اکثریت را شعارهای شده است Churchillian در آن حل و فصل برای حمل در این کشور کار حیاتی در از تهدید.

“سنا تغییر خواهد کرد از صفوف آن دسته از آمریکایی ها که در حال کار از راه دور” مک کانل گفت: در سخنان افتتاحیه خود که سنا بازگشت و در روز دوشنبه “و به صفوف آمریکایی ها کار ضروری در بخش های که در حال گوش دادن به کارشناس راهنمایی و اصلاح امور روزمره خود اما در نهایت در ادامه به پست های خود را به نگه داشتن این کشور در حال اجرا است.” سنا هرگز تسلیم به بیزاری از زوم.

“اگر آن را ضروری است که شجاع کارکنان مراقبت های بهداشتی مواد غذایی-فروشگاه کارگران و رانندگان کامیون و بسیاری دیگر از آمریکایی ها همچنان به دقت نشان می دهد تا برای کار” مک کانل ادامه داد: “پس از آن ضروری است که سناتور ایالات متحده آمریکا با دقت نشان می دهد تا خودمان و حمایت از آنها.”

آغشته با این ماموریت قدرتمند سنا جمهوری خواهان بازگشت به کاپیتول هیل با قدرت: آنها با شور و نشاط داشتن catered ناهار هم هر روز و پس از آن با شور و نشاط رای گیری در یک اداره ی مهاجرت. آنها با شور و نشاط حرکت تایید 38 ساله مک کانل دست پرورده دوم قدرتمند ترین دادگاه در کشور است. و سپس در روز پنج شنبه آنها را با شور و نشاط در پرواز به خانه.

پیش بروید. اجازه می دهد خود را به احساس آرامش.

در شرایط اضافی قانون است که ممکن است به “حمایت” با یک خرد ملت این جمهوری خواه مجلس سنا حزبی است که در خود توصیف “مکث” در حال حاضر که قرار است به پایان برسد در… خب هیچ کس واقعا می تواند می گویند.

“ما اختصاص حدود 3 تریلیون” تنسی سناتور. لامار الکساندر گفت. “این حتی تمام توزیع نشده است—برای مثال $175 میلیارد برای بیمارستان دوم 75 میلیارد دلار نبوده است توزیع نشده است. بنابراین ما باید توزیع چه ما هنوز توزیع, ما باید به بررسی آنچه که ما در حال حاضر انجام می شود قبل از اینکه ما را هر مراحل اضافی. من نمی دانم چه جدول زمانی برای آن است.”

آن را قطعا به نظر نمی رسد این بهار. “از یک جلسه نقطه نظر وجود دارد یک مفهوم کلی است که آنچه که ما در ماه مارس بود مناسب برای آوریل و مه” میسوری ایالت Roy Blunt گفت. “این ممکن است مناسب برای ماه های ژوئن و ژوئیه. و این بار نه فقط در ادامه برای قرار دادن پول بیشتر در پشت برنامه ما فکر می شد برنامه های مناسب را برای دو سال ما در حال حاضر ما نیاز به دقت نظر از آنچه اقتصاد نیاز به نگاه مانند در ماه های ژوئن و ژوئیه.”

اقتصاد در ماه های ژوئن و جولای (و اوت و سپتامبر و اکتبر و…) را مانند یک نگاه طولانی با نرخ بیکاری دو رقمی. کسب و کار ممکن است دوباره باز شود اما باز سوال که چگونه بسیاری از “مشتریان” آنها ممکن است به خصوص به عنوان ویروس نمی شده اند مورد ضرب و شتم قرار به تسلیم است. اقتصاد هنوز هم نیاز دولت برای سرپا نگه داشتن آن تا. دولت است شروع به از دست دادن علاقه.

به حدی که وجود دارد این است که هر سنا قانون در افق آن را قانونی نگهداری در 2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند. ایندیانا بهداشت ، مایک براون مثلا نگران بود در مورد درمان مالیات کسب و کار کوچک وام های ارائه شده در این قانون. در جای دیگر, هر چند, او گفت که او “با تمرکز بر بازگشایی اقتصاد” از هم اکنون در آن زمان به صورت ساده امداد را گذرانده بودند.

ویسکانسین بهداشت ، ران جانسون هم احساس می کردم که به اندازه کافی پول در حال حاضر رفته بیرون.

“در شرایط اقتصاد کلان تعدادی از اقتصاددانان می گویند که ما احتمالا از دست داد شاید 30 درصد به یک سوم از اقتصاد ما که حدود 600 میلیارد دلار در ماه است,” او گفت:. “انجام عملیات ریاضی ساده است که ما اساسا مجاز مجموع هزینه های جایگزینی در حدود پنج ماه به ارزش یک سوم از اقتصاد ما.”

در حالی که جانسون گفت: لازم بود به یک “فرش-بمباران رویکرد” در زمان مراقبت در عمل آن را “رفت و به برخی از افرادی که حتی نمی نیاز به آن است.” او هدف اصلی در حال حاضر این است که مطمئن شوید که موجود 3 تریلیون دلار در بودجه برنامه ریزی و یا مستقر به بازی بهتر مشکلات موجود است.

اشتها برای هزینه های جدید در سنای جمهوری خواه کنفرانس به عبارت دیگر در حدود صفر است. آنها می خواهند چیزی برای انجام با دور دیگری از امداد چک. یک فرمت از افزایش مزایای بیکاری شامل مراقبت در عمل اتفاق خواهد افتاد, در, کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام عبارت “ما بیش از بدن مرده.” وجود دارد مقدار بهره یا در بسته از هزینه های مالیاتی که رئیس جمهور تهمت پیشنهاد کرده است که یک کاریکاتور از منافع جمهوری خواه که شامل مالیات بر سود سرمایه برش و ترمیم کسب و کار کسر برای وعده های غذایی و سرگرمی.

“من فکر نمی کنم خیلی بیشتر وجود دارد ما می توانیم انجام این کار در اینجا است که واقعا کمک به کسب و کار” براون گفت. “رفتن به جلو هر یک از مواردی که مورد بحث قرار گرفته اند, من نه حاکم ، اما من قصد دارم به یکی که رفتن به مراقب باشید به دلیل ملاحظات مالی که ما فقط به صرف نزدیک به 3 تریلیون دلار.” آنها ممکن است نیاز به سرهم بندی کردن دوباره با قوانین حاکم بر حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه که تمایل به کمک بیشتر در ارتباط با کسب و کار به جای mom-and-pop فروشگاه های آگهی شده برای محافظت از. اما هیچ اجماع و توافقی در میان جمهوری خواهان مجلس سنا یا در مورد اینکه آیا این صندوق باید پر دفعه بعد آن را اجرا می کند.

جمهوری خواهان مجلس سنا’ خصومت به هزینه های اضافی نشان می دهد که نه ملی فرمانداران انجمن درخواست یکی دیگر از 500 میلیارد دلار اضافی ایالتی و محلی کمک و نه نانسی پلوسی, درخواست برای یکی دیگر از $1 تریلیون اضافی ایالتی و محلی کمک در ballpark را از “شدنی است.” یک زیر مجموعه کوچک از مغان—برخی از به خصوص پیچ متحده—از جمله ایالت لوئیزیانا بیل کسیدی اوهایو ایالت و سناتور ” راب پورتمن و یوتا رژیم صهیونیستی است. میت رامنی خواستار کمک های اضافی. اما به حدی که وجود دارد هر گونه گسترده جمهوری خواه علاقه به انجام بیشتر برای کمک به بسته دولت های ایالتی و محلی آن در ارائه آنها بیشتر “انعطاف پذیری” در استفاده از $150 میلیارد گلدان موجود در اصلی مراقبت عمل می کنند.

که مهم اولین گام است. که صندوق دریافت کنندگان تنها مجاز به استفاده از پول به صورت مستقیم coronavirus-هزینه های مربوط. که شامل درآمد جایگزین و زمانی که یک دولت مالیات بر فروش رسید و دیگر منابع درآمد دولت در حال حاضر به دلیل وجود دارد هیچ اقتصاد برای تولید آنها وجود دارد مقدار زیادی از درآمد است که نیاز به جا شود.

اما جمهوری خواهان مجلس سنا در حال تقسیم در چه حد است که “انعطاف پذیری” باید گسترش بیش از حد. داکوتای جنوبی ایالت مایک دور مثلا ارائه یک پیشنهاد است که تنها اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری بیشتر در 25 درصد در حال حاضر بودجه اختصاص داده شده به اجازه می دهد آن را به رفتن به سوی چیزهایی مانند خدمات اورژانس بیکاری, صندوق های پزشکی مطابقت با بودجه و یا آموزش و پرورش. حتی که ناشی از خست پیشنهاد اگر چه دور به نظر می رسد مانند چیزی از یک رایگان-هزینه های یاهو نسبت به کنفرانس. این نفرت و بیزاری سنا جمهوری خواهان احساس نسبت به آبی-دولت بودجه واقعی است.

“من فکر می کنم وجود دارد تعدادی از اعضای سنا که به شدت احساس میکنیم که ما نمی باید بود من فکر می کنم این اصطلاح, ‘نجات’ متحده برای قبل از مشکلات مالی,” دور گفت. که عبارت از هنر است که مک کانل به حال اول استفاده می شود به مقدار اختلاف یک زن و شوهر از هفته پیش. این بود که فقط او را به ارائه خود را. آن مک کانل مدیر 53-سناتور اکثریت ابراز اراده خود را در کنفرانس.

جمهوری خواهان’ روز شنبه ناهار—که آنها هنوز هم با هم در فرد در حالی که حزب دموکرات بوده است برگزاری جلسه ناهار بیش ویدئو کنفرانس—اختصاص داده شده بود به دولت و دولت های محلی موضوع “یا نه” اجازه می دهد تا انعطاف پذیری بیشتری در موجود کمک های مالی اجازه دهید به تنهایی مناسب تر بودجه با توجه به داکوتای شمالی ایالت کوین کرامر.

“این بود خیلی شدید—من نباید بگویم که خیلی گسترده ایاست یک کلمه بهتر, بحث, مورد, ما باید آن شل است ؟ 25 درصد از آن ؟ هر یک از آن؟” کرامر گفت. “به نظر می رسد که ما در یک نسبتا کوچک نقطه ترک کنار این که آیا ما باید هر بیشتر.”

و چه زمانی برای این کار ؟

“اکثر جمهوری خواهان” کرامر گفت: “در جایی بین” بیایید صبر کنید و ببینید چه چیزی آن را مانند به نظر می رسد یک ماه از هم اکنون’ و ‘،’ ”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>