A submarine mostly submerged in water.

یک نیزه سه شاخه زیر دریایی در سواحل جنوب کالیفرنیا در سال 2004. نیروی دریایی ایالات متحده مستقر شده یک نوع جدید از “پایین-عملکرد” کلاهک هسته ای در برخی از آن نیزه سه شاخه زیردریایی.

سندی Huffaker/گتی ایماژ

گاهی در دو ماه گذشته نیروی دریایی ایالات متحده مستقر شده یک نوع جدید از کلاهک هسته ای در برخی از آن نیزه سه شاخه زیردریایی. به نام W76-2 آن است که “پایین-عملکرد” کلاهک که خواهد منفجر شود با انفجار قدرت حدود 8 kilotons—به مراتب کمتر Tridents’ دیگر کلاهک که مواد منفجره عملکرد 90 تا 450 kilotons.

در نگاه اول ممکن است به نظر می رسد مانند یک چیز خوب: کوچکتر انفجار به معنی کمتر مرگ و آسیب اگر یک جنگ هسته ای اتفاق افتاده است. اما در برخی از راه, این یک چیز خطرناک و به توضیح دهد که چرا نیاز به یک سریع شیرجه رفتن به سوراخ خرگوش منطق استراتژی هسته ای.

برای سال های بسیاری از طرفداران کنترل سلاح استدلال کرده اند که کم عملکرد سلاح های هسته ای بی ثبات زیرا آنها پایین تر از آستانه بین معمولی و جنگ هسته ای. آنها به نظر می رسد—آنها طراحی می شود—قابل استفاده به عنوان سلاح در جنگ و در نتیجه برخی از رئیس جمهور در یک بحران ممکن است بیشتر احساس وسوسه به استفاده از آنها. (ایالات متحده همواره صریح و روشن سیاست حفظ حق به استفاده از سلاح های هسته ای برای اولین بار در یک جنگ است.)

این نگرانی را تشدید هنگامی که ما تا به حال رئیس جمهور که به عنوان نامنظم. در سال 2003 پس از حمله عراق برخی از نیروی هوایی ژنرال پیشنهادی ساختمان جدید پایین-عملکرد کلاهک هسته ای است که می تواند نقب زیرزمینی قبل از انفجار آنها را دیدم آن را به عنوان ایده آل سلاح برای کشتن برخی از آینده صدام حسین پنهان کردن در پناهگاه. اما بسیاری از اعضای مجلس نمایندگان و سنا کمیته خدمات مسلح نیست اعتماد رئیس جمهور جورج دبلیو بوش با چنین سلاح, به طوری که آنها یش در اصلاحیه به آن سال است بودجه دفاعی منع “تست اکتساب و یا استقرار یک کم عملکرد سلاح هسته ای”—و محرومیت وزارت انرژی حتی از تحقیق چنین سلاح—بدون پیشبرد تصویب کنگره است.

بسیاری از در حال حاضر همان نگرانی در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در سال 2018 زمانی که پس از آن–وزیر دفاع جیم Mattis لابی برای W76-2 در کاپیتول هیل حداقل یک سناتور جمهوری خواه به او گفت: “من مشکلی ندارم با این سلاح. من یک مشکل با رئیس جمهور که مجاز به استفاده از این سلاح است.”

اما تنها چند ماه بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن viselike گرفتن در حزب جمهوری خواه بود و محکم. این دموکرات-کنترل خانه رای به لغو برنامه; ایران با رهبری سنا رای به تصویب آن است. در این کنفرانس, کمیته, خانه مدیران خورده. برخی از استدلال است که آن را چنین ارزان برنامه: تنها 50 کلاهک می تواند اصلاح شود به پایین-عملکرد نسخه در هزینه $65 میلیون کمتر از 0.1 درصد از کل بودجه دفاعی. هیچ معامله بزرگ است.

دلیل دیگری برای دموکراتها امتیازی بود که این پایین-عملکرد برنامه ارائه شد به عنوان پاسخ به یک تهدید. استدلال این بود که روسها تا به حال یک استراتژی جدید به نام “تشدید به د تشدید می شود.” اگر جنگ در اروپا روس ها راه اندازی پایین-عملکرد سلاح هسته ای در ایالات متحده و نیروهای ناتو. اگر ما پایین-عملکرد سلاح های هسته ای را به آتش ما را مجبور به تسلیم. اگر ما به سود کم پخش زنده منطق رفت و روس ها ممکن است حمله در وهله اول.

درست است که ارتش روسیه مشخص شده است در یک چنین استراتژی در برخی از دفترچه های راهنما و تمرین این سناریو در برخی از تمرینات. اما آن را لغزنده منطق به این نتیجه است که ما نیاز به یک کم عملکرد Trident کلاهک برای دیدار با تهدید.

اولین مورد برای کلاهک لولا بر این فرض استوار است که به منظور جلوگیری از روس ها ما نیاز به در نظر گرفتن در هر نوع حرکت آنها را: آنها در ساخت پایین-عملکرد موشک; ما باید همان را انجام دهید و یا ما باد تا با یک “شکاف در تشدید طیف” (به عنوان برخی از برچسب تهدید). اما هیچ چیز وجود دارد در تاریخچه استراتژی یا هوش یافته ها در مورد روسیه فکر کردن در مورد این موضوع به حمایت از این مفهوم است.

زمانی که کلاهک خاموش می رود آن را به نگاه و احساس مانند بزرگترین انفجار شاهد پس از جنگ جهانی دوم.

حتی اگر این تصور می تواند پشتیبانی می کند این امر می تواند بی ربط چرا که—به عنوان هانس Kristensen از فدراسیون دانشمندان آمریکایی تخمین می زند—آمریکا در حال حاضر حدود 1000 کم عملکرد بمب های هسته ای و موشک های کروز است که می تواند کاهش یافته یا اخراج از F-15, F-16, B-1 و B-2 هواپیما. طرفداران کم عملکرد Trident استدلال می کنند که این هواپیما ممکن است به ضرب گلوله توسط دفاع هوایی در حالی که موشک های Trident—راه اندازی از غیر قابل کشف زیردریایی—قطعا از طریق روسیه دفاع. این عدم تعادل است اغراق آمیز باشد. بسیاری از احتمالا بیشتر از آمریکا هواپیما را از طریق به اهداف خود. بیشتر به نقطه, حتی اگر تنها چند رو از طریق این بدان معنی است که ما در حال قادر به راه اندازی پایین-عملکرد سلاح های هسته ای در پاسخ به پایین-عملکرد سلاح—که بدان معنی است که این قضیه از طرفداران’ مورد برای پایین-عملکرد Tridents نادرست است.

سوم وجود دارد این است که برخی از اختلاف در درون سازمان های اطلاعاتی بیش از, چرا روس ها در حال استقرار در پایین-عملکرد کلاهک های هسته ای در وهله اول. از 1950 تا 1970 در ایالات متحده قرار می گیرد هزاران نفر از سلاح های هسته ای در اروپای غربی برای جبران برتری شوروی تانک ها و نیروهای نظامی در شرق اروپا است. در حال حاضر بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که روس ها در حال قرار دادن تاکید بیشتری بر سلاح های هسته ای به منظور مقابله با ایالات متحده و ناتو برتری در سلاح های متعارف. آن را دو روی یک سکه هستند. آن را منعکس نمی کند نوع جدیدی از تهدید و یا نیاز به یک نوع جدید از پاسخ.

در کتاب جدید من, بمب: رئیس جمهور ژنرال و تاریخچه راز از جنگ هسته ای, من بازشماری بسیار طبقه بندی شده بازی جنگ, بازی های برگزار شده توسط شورای امنیت ملی در اواخر دولت اوباما. گزارش ها از روسیه “تشدید به د-تشدید” استراتژی در حال ظهور بودند. ایده از این بازی بود که برای تست اینکه آیا این استراتژی ممکن است در واقع خنثی کردن امریکا توانایی و یا خواهد شد به پروژه قدرت در اروپا است. سناریوی رفت و مثل این: روسها حمله به یکی از کشورهای بالتیک; ناتو در مبارزه موثر برای معکوس جزر و مد, روسیه, آتش سوزی یک کم عملکرد سلاح هسته ای در ناتو و یا در یک پایگاه در آلمان که در آن هواپیماهای بدون سرنشین, هواپیماهای جنگی و بمب های هوشمند اعزام شدند. سوال: آیا آمریکا تصمیم گیرندگان انجام بعدی ؟

این بازی برای اولین بار بازی در یک شورای امنیت ملی نمایندگان جلسه متشکل از ردیف دوم از مقامات سازمان های مختلف نظامی و شاخه. در ابتدا ژنرال سازی بحث به سمت عملیاتی اطلاعات بیشتر: چگونه بسیاری از سلاح های هسته ای و از چه نوع باید آمریکا آتش سوزی در چه اهداف ؟ سپس کالین Kahl, معاون رئیس جمهور جو بایدن مشاور امنیت ملی صحبت کرد. ژنرال گفت: گم شد تصویر بزرگ. دقیقه روسها رها کردن یک بمب هسته ای ما را جهانی تعریف لحظه اولین بار از بمب اتم استفاده شده در جنگ از سال 1945. این امر می تواند یک فرصت برای تجمع تمام جهان در برابر روسیه است. اگر ما در پاسخ با دیپلماسی و فشار اقتصادی و با هل دادن به جلو با ما معمولی استفاده ما را منزوی و تضعیف مسکو رهبران سیاست و نیروهای نظامی. اگر ما در پاسخ به تیراندازی کردن برخی از سلاح های هسته ای از خود ما ما را برانند که مزیت و علاوه بر این عادی سازی استفاده از سلاح های هسته ای.

ژنرال بودند گرفتار کردن گارد. آنها می دانستند که از دیرینه بحث بر سر اینکه آیا آمریکا باید برای اولین بار به استفاده از سلاح های هسته ای در پاسخ به متعارف حمله اما از آن عجیب به نظر می رسید به در نظر با استفاده از سلاح های متعارف در پاسخ به یک حمله هسته ای. چند ساعت بحث و گفتگو در گرفت بررسی Kahl سیاسی چالش ناتو متعارف نظامی قدرت پازل است که اهداف به ضربه با سلاح های هسته ای (هیچ ساخته شده حس بسیار) و این که آیا یک هسته ای پاسخ خواهد پایان دادن به جنگ هر چه زودتر یا بیشتر غالبانه از معمولی پاسخ (که به نظر نمی رسد به احتمال زیاد). در پایان یک اجماع شکل گرفته است که حداقل به عنوان اولین گام آمریکا باید پاسخ با ادامه معمولی عملیات نظامی است.

یک ماه بعد شورای امنیت ملی مدیران کمیته—گروهی از اعضای کابینه و سران نظامی—بازی بازی های مشابه, اما با نتایج متفاوت است. برخی از همان نگرانی مطرح شد—امکان جداسازی روس ها با در نظر گرفتن هسته ای طعمه فقدان هر گونه معقول اهداف عدم اطمینان از اینکه آیا سلاح های هسته ای را تعدیل یا بیشتر تشدید جنگ. هنوز هم مدیران تصمیم ما تا به حال برای مقابله با سلاح های هسته ای برای حفظ اعتبار در میان ما متحدان و دشمنان. آنها تصمیم به آتش چند سلاح های هسته ای در شوروی سابق در جمهوری بلاروس حتی اگر در این بازی تا به حال هیچ دخالت در یمن—و سپس آنها به پایان رسید بازی بدون بازی چند مرحله بعدی.

بدون در نظر گرفتن که حق نمایندگان و یا اصول دیگری وجود دارد که دلیل خوبی برای مخالفت با ایده راه اندازی پایین-عملکرد سلاح های هسته ای از یک نیزه سه شاخه زیردریایی. در اولین ماه از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری Mattis مونتاژ یک گروه هفت دیرین دفاع کارشناسان — “Graybeards” او آنها را به نام—به هش کردن مسائل مختلف. در سومین و آخرین جلسات خود را برگزار on Nov. 1, 2017 آنها در مورد “تشدید به د-تشدید” سناریو و اینکه آیا برای پاسخ توسط ساختمان پایین-عملکرد Trident کلاهک. بیشتر از هفت مخالف این ایده است. کوین چیلتون بازنشسته نیروی هوایی به طور کلی استدلال کرد که اگر روس ها دیدم یک موشک برخورد راه خود را پس از اخراج بر یک نیزه سه شاخه زیردریایی آنها نمی دانم که آیا آن را با عملکرد بالا و یا پایین-عملکرد—آنها آن را به عنوان یک “استراتژیک” سلاح شاید اولین شلیک از یک مقدار بزرگتر حمله علیه روسیه و پاسخ درآمده است.

کتابچه راهنمای مخالفان ممکن است ریشه در بخشی از این واقعیت است که کلاهک شد نیروی دریایی سلاح. (او استدلال کرد که اگر ما می خواستیم به استفاده از سلاح های هسته برای ارسال یک سیگنال به روسیه یک موشک کروز شلیک شده از یک بمب افکن هواپیما خواهد بود یک ابزار بهتر است. هر دو بمب افکن و موشک های کروز شد نیروی هوایی سلاح.) هنوز, او تا به حال یک نقطه. وجود دارد هیچ چیز بر روی موشک است که چشمک می زند “عملکرد پایین! عملکرد پایین!” و زمانی که کلاهک خاموش می رود آن را به نگاه و احساس مانند بزرگترین انفجار شاهد پس از جنگ جهانی دوم است. 8-یکهزارتن بمب صدا ممکن است بمیرد اما 8 kilotons معنی 8000 تن که 16 میلیون پوند—و این فقط انفجار. نیز وجود دارد خواهد بود و آتش و دود پالس الکترومغناطیسی تابش و ذرات رادیواکتیو, پخش كردن سميت دور و گسترده. این بمب که وارد هیروشیما در پایان جنگ جهانی دوم منفجر شد با نیروی 12.5 kilotons—نه که خیلی بزرگتر از W76-2.

هیچ کس در مقامات تا به حال بازی یک بازی جنگی است که در آن یک “محدود” حمله believably محدود باقی می ماند. همه چیز مارپیچی خارج از کنترل بسیار به سرعت.

این که این سلاح بود با هدف? من چند مقامات که در برخورد با این مسائل است. آنها باید پاسخ متفاوت است. برخی می گویند این امر می تواند هدف یک هدف در داخل روسیه است. برخی می گویند این امر تشدید درگیری آن خواهد بود هدف یک هدف در میدان جنگ است. برخی می گویند رئیس جمهور را به تصمیم گیری است. (که ترسناکترین پاسخ تمام.) نکته این است که به عنوان رییس شورای امنیت ملی را در بازی جنگ املای هیچ کس نمی داند چگونه آن را, و یا باید استفاده شود و قطعا هیچ کس نمی داند چه چیزی ممکن است اتفاق می افتد بعدی.

که خطر واقعی از پایین-عملکرد سلاح—نه آنقدر سلاح خود را (به خصوص در مقایسه با مقدار بالاتر عملکرد سلاح) اما فریب است که کل مفهوم گیاهان در یک تصمیم ساز را داشته باشید: این ایده که “کم بازده” به معنی کوچک قابل کنترل است. در واقع پویا انداخته—نزدیک به یقین از یک حمله تلافی جویانه به دنبال دور دیگری از حملات به طور پیوسته گیرند در مه از جنگ به عنوان سیستم های ارتباطی فرسودگی فرماندهان سرگردان در سردرگمی در مورد آنچه که در هر طرف ترس بدترین از سوی دیگر و به دنبال پیشدستی بعدی رابطه جنسی با یک ضربه از خود—به آن معنا است که قبل از بیش از حد طولانی درگیری میان پلیس و معترضان به فاجعه است.

اگر جنگ اتفاق می افتد و اگر سلاح های هسته ای را به فرای, به وضوح آن را معقول سعی کنید به نگه داشتن خسارت محدود است. اما هیچ یک از مقامات تا به حال بازی یک بازی جنگی است که در آن یک “محدود” حمله believably محدود باقی می ماند. همه چیز مارپیچی خارج از کنترل بسیار به سرعت. به همین دلیل است که آن را یک ایده خوب برای نگه داشتن آستانه بین معمولی و جنگ هسته ای به عنوان بالا به عنوان امکان پذیر است—و به همین دلیل سود کم Trident کلاهک یک ایده بد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی