تکان دهنده تعداد مارها داد و ستد بین المللی هر سال

نزدیک به یک میلیون نفر در معرض خطر و تهدید مارها به طور قانونی به فروش می رسد در بازار بین المللی هر سال به طور متوسط — اما این فقط نوک کوه یخ در مقایسه با تعداد کل زندگی و مرده مارها حمل در سراسر جهان به گفته محققان و کارشناسان دیگر.

تجارت نه تنها بسیاری از گونه مار در معرض خطر بلکه شمار یک خطر بالقوه برای سلامت انسان و حتی کل اکوسیستم می گوید فلور Hierink یک محقق موسسه جهانی بهداشت در دانشگاه ژنو است.

تبلیغات:

“تجارت در زندگی مارهای سمی به طور بالقوه می تواند منجر به افزایش خطرات ناشی از مارگزیدگی در میان فو معامله گران و صاحبان و ممکن است یک اثر در حفاظت از محیط زیست از طریق معرفی گونه های بیگانه می گوید:” Hierink.

به کمیت است که خطر ابتلا به خصوص در مورد سلامت انسان Hierink و همکاران مورد بررسی قرار 44 سال مار-تجارت سوابق پوشش مهم زیر مجموعه ای از داده ها را از سال 1975 از طریق 2018. داده شد و قابل دسترسی از طریق یک پایگاه داده نگهداری شده توسط کنوانسیون تجارت گونه های در معرض خطر بین المللی بدن است که به تنظیم تجارت در تهدید گیاهان و حیوانات.

نتایج منتشر شده در ماه ژوئن در مجله Biological Conservationمحاسبه شده است که 6.2 میلیون ذکر-ذکر شده زندگی می کنند مارها معامله شدند در این دوره همراه با 34.5 میلیون مار پوست (یا کل و یا فرآوری شده به محصولات مانند کیف و کمربند). تجارت همچنین شامل بیش از 48000 مار بدن و صدها نفر از جمجمه سر و سایر نقاط بدن.

تبلیغات:

اعداد هر چند قابل توجه تنها پوشش بخشی از تجارت است.

این گونه مار شمارش آمد از آنچه شناخته شده به عنوان نقل از ضمیمه دوم که محدود تجارت به صورت “گونه لزوما با خطر انقراض اما در آن تجارت باید کنترل شود به منظور جلوگیری از استفاده ناسازگار با بقای خود است.” نه هر گونه در معرض خطر محافظت در CITES سطح اگر چه گونه های جدید به طور منظم اضافه شده پس از آنچه اغلب می تواند به شدت مورد بحث نشست.

این بدان معناست که این مطالعه شامل اطلاعات در مورد فقط 164 گونه مار — از اطراف 3,700 گونه مار شناخته شده — بنابراین بسیاری از دیگر حقوقی و تجارت غیر قانونی نیست منعکس شده است که در حال حاضر تعداد بالا.

تبلیغات:

“به نقل از تجارت پایگاه داده یک تصویر ناقص از قانونی حیات وحش تجارت” Hierink اذعان دارد.

هنوز اطلاعات نشان می دهد برخی از گرایش ها در مورد که در آن مار جمع آوری شده و به فروش می رسد که به نوبه خود می تواند کمک به ما در درک بیشتر در مورد تصویر بزرگ و خطرات ناشی از آن را ایجاد می کند.

تبلیغات:

“داشتن یک درک بهتر از جریان تجارت در وحشی, گیر افتاد, مارهای سمی زنده برای مثال افزایش درک ما از پتانسیل قرار گرفتن در معرض خطر مارگزیدگی در میان فو و تجار و صاحبان” Hierink می گوید. “علاوه بر این پس از حرکت غیر بومی مار گونه به ما می دهد بینش به معرفی پتانسیل بیگانه گونه های پاتوژن و بیماری بردار است که می توانید مفاهیم حفاظت و بهداشت عمومی.”

مارها در هواپیما و قطار و قایق و غیره.

محققان می گویند مقاله خود را فراهم می کند, اولین عکس فوری از سراسر جهان مار تجارت است.

تبلیغات:

مارها آنها یافت توانید حمل در سراسر جهان با چین و ایالات متحده دریافت بیشترین واردات از شهرهای ذکر شده گونه است. در علاوه بر این به کالاهای چرمی ایالات متحده به واردات بیش از 3 میلیون نفر زندگی می کنند مارها.

بیشتر به شدت معامله گونه در پایگاه داده شدند pythons — عمدتا مشبک pythons (Python reticulatus) و ball pythons (P. رگیوس) — نشان داده است که تقریبا نیمی از تجارت است. Pythons هستند بسیار با ارزش برای پوست خود را تا آنجا که تجارت در کالاهای چرمی است. علاوه بر این نزدیک به 4 میلیون نفر زندگی می کنند pythons نیز حمل می شود در طول 44 سال دوره (اگر چه بسیاری برای به مقصد شد برای کشتار در کشور واردات).

رایج ترین معامله سمی گونه نقل از پایگاه داده شامل اندونزی و هند کبرای (ناجا sputatrix و N. ناجا) و راسل vipers (Daboia russelii). “اکثریت زیادی از مارهای سمی زنده معامله شدند در آسیای جنوب شرقی که در آن آنها به طور عمده از برداشت وحشی” Hierink می گوید. “این نشان می دهد که پتانسیل افزایش خطر مارگزیدگی در کشورهای جنوب شرق آسیا که در آن مار نواز و تجارت ممکن است کمک به معیشت جوامع فقیر.”

تبلیغات:

و اگر چه محققان می گویند اسیر-پرورش مار تبدیل شده اند به طور فزاینده ای رایج در تجارت داده ها نشان می دهد که بیش از 60 درصد از مارها داد و ستد بین 2015 و 2017 هنوز هم در آمد از جمعیت با توجه به نقل از سوابق.

گسترش تصویر

داده ها نیز قابل توجه برای آنچه که آن را نمی کند نشان می دهد — بدیهی ترین مار گونه که تنظیم نیست و دنبال CITES.

“وجود دارد بسیاری از گونه مار ذکر نشده در نقل است که در تجارت بین المللی می گوید:” ریچارد توماس رئیس ارتباطات برای, ترافیک, یک سازمان بین المللی است که نظارت بر تجارت حیات وحش. “کسانی که از زمان بزرگترین نگرانی خواهد بود گونه که باید مورد بررسی قرار گرفته است به عنوان در خطر انقراض به دلیل کاهش جمعیت با تجارت بین المللی به عنوان یک تهدید بالقوه اگر چه آنها ذکر شده در این کنوانسیون.” وی به چندین در معرض خطر و یا گونه های در معرض تهدید — سیچوان موش مار (Euprepiophis perlacea), Moellendorff را گول زنک مار (Orthriophis moellendorfi) و Truong پسر pit viper (Viridovipera truongsonensis) — به شدت مورد معامله نمونه.

تبلیغات:

و پس از آن وجود دارد این گونه است که در معرض خطر مانند پف رو آب مار (Homalopsis buccata) از آسیای جنوب شرقی که آن هم به شدت معامله شد. “بین 2010-2018, 3.1 میلیون پوست و 32,000-plus live مارها گزارش شد که وارداتی به اتحادیه اروپا می گوید:” بید Outhwaite یک مامور برنامه برای ترافیک. این اطلاعات در نقل و تجارت, پایگاه داده, اما گونه خود نیست و تنظیم شده توسط رویا, پس از آن را شامل نمی شد در زمان مطالعه است.

سپس در همراهی با کاغذ موضوع اصلی وجود دارد-سلامت زاویه. سازمان بهداشت جهانی در این لیست حدود 200 گونه مار به عنوان “خواص درمانی مهم” یا به این دلیل آنها می تواند آسیب برساند و یا کشتن مردم و یا اینکه آنها را می توان مورد استفاده برای antivenom تولید. تنها 18 از کسانی که در حال تنظیم CITES Hierink می گوید. “این برگ های خطرناک مار گونه که ما هیچ ایده ای در میزان تجارت خود را.”

داده های پیچیده

داده ها از به نقل از پایگاه داده نیز متفاوت است به طور گسترده ای از اطلاعات جمع آوری شده توسط واردات و صادرات کشور که هر یک از آنها متفاوت, قوانین, استانداردها و اطلاعات-روش جمع آوری.

تبلیغات:

“برای مثال” کاغذ بازگو “ما متوجه شد که در یک مورد صادر کننده گزارش 18 مار, چرم, موارد, در حالی که وارد کننده گزارش 36 مار چرم اقلام است.” این اختلاف محققان نوشت می آیند اگر یک کشور شمارش یک جفت کفش به عنوان یک آیتم در حالی که دیگر شمارش هر یک از کفش.

که تفاوت در روش شایع تر از شما می خواهم فکر می کنم.

“به عنوان به زودی به عنوان شما شروع به تعمق به نقل از تجارت اطلاعات شما شروع به پیدا کردن اختلاف بیش از این ارقام صادرکنندگان به آن داده شده توسط واردکنندگان می گوید:” توماس. “اغلب وجود دارد کاملا قابل قبول توضیحات به همین دلیل وجود دارد گام های بزرگ است که می تواند و باید انجام شود به منظور بهبود دقت و مقایسه CITES تجارت داده است. یکی از ساده ترین خواهد بود تا اطمینان حاصل شود همان واحد استفاده می شود.” صادرکنندگان او می گوید: گاهی اوقات گزارش مقدار از حیوانات در حمل و نقل تنها به واردکنندگان پیگیری محموله های وزن است.

تکنولوژی — یا کمبود آن — نیز موضوع را توماس می گوید. “به نظر می رسد شگفت انگیز در این روز و سن که آن را در زمان تا زمانی که در اوایل این سال برای یک رویا, پارتی — سریلانکا — برای تبدیل شدن به اولین بار به معرفی الکترونیکی اجازه. نه تنها خواهد جهانی استفاده از چنین سیستم افزایش گزارش فوق العاده آنها نیز باید از این پتانسیل برای کمک به تشخیص و جلوگیری از اجازه تقلب و فساد است.”

تبلیغات:

با وجود این اطلاعات به محدودیت های هر دو Hierink و توماس تشویق محققان دیگر را اضافی غواصی عمیق به نقل از پایگاه داده برای دریافت یک تصویر بهتر از حیات وحش تجارت است.

بیشتر گزش در یک بیماری همه گیر جهانی

اگر چه این مقاله را پوشش می دهد تمام شهرهای ذکر شده مارها, انگیزه ای پشت آن بود و نیاز به درک حمل و نقل جهانی از مارهای سمی. تحقیقات آن را نقل یافت که گزش مار هر چند هنوز هم نسبتا نادر است که در سال های اخیر احتمالا به دلیل فروش اینترنتی کاهش موانع مار مالکیت.

فراتر از اولیه سمی تهدید, مقاله اشاره شده اما واقعا به خطر برخی از مارها مطرح به عنوان گونه های مهاجم — برمه pythons منتشر شده در فلوریدا را ویران گونه های بومی به عنوان مثال.

آن را به طور مشابه تنها به طور خلاصه به آدرس مارها چگونه می توانید گسترش بیماری مانند ویروس است که باعث می شود به خصوص تند و زننده بیماری در pythons و بواس به نام گنجاندن بدن بیماری است. حیوان خانگی مار نشان داده شده است برای انتقال این ویروس به توده وحشی.

که عنصر تجارت به نظر می رسد بیشتر مربوط به ما coronavirus جهان است.

“حیات وحش تجارت یک معنای کاملا جدید پس از شروع جهانی COVID-19 همه گیر” اذعان Hierink. خود را در کاغذ ارائه شد قبل از وقوع.

“زاویه جالب برای تحقیقات آینده می تواند به تجزیه و تحلیل تجارت جهانی از گونه های پستاندار است که پتانسیل بندر یک نسبت بالا از زئونوز ویروس” او نشان می دهد.

اما روی کاغذ هنوز هم نشان می دهد هر دو تهدیدات و فرصت ها. “از آنجا که جهان ما در حال گرفتن بیشتر و بیشتر متصل مرزها محافظت نمی کند ما از معرفی بهداشت عمومی و حفاظت از خطرات که بومی کشور ما,” او می گوید.

او می افزاید که سختگیرانه تر نظارت و تجزیه و تحلیل داده ها — مانند که در حال مطالعه این مقاله می تواند کمک به این سیاره را بهتر پیش بینی و شناسایی بیماری و خطرات ناشی از حیات وحش تجارت است.

“شیطان در جزئیات می گوید:” توماس. “بیشتر شما می توانید مشغول به داده های جامد برای پیدا کردن آنچه که واقعا در رفتن بیشتر شما قادر خواهید بود به درک که در آن همه چیز اشتباه است. دانش قدرت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>