Text says "Here's what you told me to remember" in a speech bubble on a white screen with the blue, red, yellow, and green Google Assistant logo.

گوگل

پس از گوگل “Loretta” سوپر باول تجاری پخش شد شب گذشته, من دوست پسر خود را برداشت تلفن و شروع به ارسال پیامک پدر و مادر او هر دو از آنها در اواخر 70s. “این است که مناسب برای آنها” او با هیجان گفت: بدون شک تصور آینده ای که در آن پدر و مادر خود را می توانید بپرسید گوگل در مورد اطلاعات شخصی آنها را فراموش کرده ام. “چه خواهر من غذای مورد علاقه?” پدر خود را ممکن است بخواهید در حالی که خرید مواد غذایی. “زمانی که من جوانترین پسر تولد ؟” مادر خود را ممکن است بخواهید بدون نیاز به نگرانی در مورد هر کسی واکنش به این واقعیت است که او آن را فراموش کرده.

از دست دادن توانایی به یاد داشته باشید خاطرات و جزئیات بیشتر در مورد مردم شما را دوست دارم یک فرم خاص از جهنم. همین دلیل است که آن را سخت به مخالفت با هر چیزی که واقعا به ارمغان می آورد راحتی به افراد مبتلا به زوال عقل. به عنوان یک جامعه ما برون سپاری خاطرات ما و دانش ما به گوگل خیلی وقت پیش. چرا یاد داشته باشید چیزی که ما می توانید آن را نگاه کنید تا آنلاین ؟ اما تجاری آشفته من چون در حالی که ما در حال حاضر با توجه گوگل دسترسی به ما عزیزترین خاطرات وجود دارد چیزی ترسناک و dehumanizing در مورد اجازه دادن به گوگل تعیین می کند چه اتفاقی می افتد با آنها. این امکان وجود دارد که گوگل این فناوری می تواند کمک به برخی از افراد در مقابله با از دست دادن حافظه و اطراف غم هر کس متفاوت است—اما یکشنبه شب تجاری پیشنهاد مداخله می رود که فراتر از کمک به. اگر آن را به ثمر تکنولوژی, شرکت ها ممکن است تا پایان دیکته چگونه ما, مدیریت, مشکل, شخصی, لحظات, بالا بردن این ایده از یک آینده که در آن پاشیده و صداها و الگوریتم های ما را با د زم بیت از اطلاعات در مورد که ما که هستیم و که هستیم.

این هم معلوم نیست دقیقا چگونه به خوبی این امر حتی کار می کنند. این ایده که کسی می تواند با ارائه یک لیست خاص حقایق و خاطرات برای گوگل به یاد داشته باشید به نظر می رسد مفید است. در بخش های تجاری و مرد می گوید گوگل که Loretta مانند حلزون اسکالوپ و که او تا به حال بزرگ خط. اما آیا این نرم افزار با نشان دادن عکس ها و یا تکرار خاطرات بدون نیاز به طور خاص خواسته شده است? اگر کسی می پرسد گوگل به یاد داشته باشید یک سری از خاطرات اما پس از آن هرگز به یاد بخواهید در مورد آنها ؟ خواهد Google بی درنگ خاطرات خود را ؟ بدون یک فرد قصد یا آژانس نرم افزار معاون کشیش بخش یک نمایش اسلاید و یا اطلاعات کمپرسی بر اساس گوگل راز الگوریتم های اختصاصی? که به نظر می رسد بی معنی در بهترین و مخرب در بدترین حالت.

به یاد داشته باشید که Loretta دوست game, حلزون اسکالوپ که او تا به حال بزرگ handwriting. به عنوان خوبی به عنوان کسانی که حقایق ممکن است آنها استخراج شده از داستان ها و زمینه های که در آن آنها مهم است. به جای به خاطر سپردن است که Loretta مانند حلزون اسکالوپ, چگونه در مورد به خاطر سپردن و سپس شنیدن داستان چگونه او یک بار سعی ماهیگیری برای حلزون اسکالوپ و یا یک شام رمانتیک در آلاسکا رستوران با بهترین حلزون اسکالوپ او همیشه می خواهم طعم? مردم نمی متشکل به سادگی از آنچه که دوست دارند و یا آنچه آنها انجام داده ایم و با استخراج و ارائه این قطعات به طور پراکنده به گوگل ارائه می دهد تکه تکه فکس از حافظه است.

در افلاطون Phaedrusسقراط توضیح می دهد که انتقادات خود را از نوشتن. یکی از آنها این است که “نوشتن است که متاسفانه مانند نقاشی; برای خلاقیت نقاش نگرش زندگی و در عین حال اگر شما از آنها بخواهید یک سوال آنها حفظ جدی سکوت.” تصاویر مانند نقاشی های دو بعدی به نمایندگی از مردم واقعی و مکان های. اما قرار دادن فیزیکی آلبوم عکس به دست کسی را به عنوان تصاویر بر روی صفحه نمایش قرار می دهد خاطرات به بصری و لامسه زمینه. یکی می تواند دیدن سایر عکس ها بر روی صفحه و در صفحه بعد از آن. شاید اطلاعات نوشته شده بر پشت آنها—می تواند یکی از آنها را بیرون بکشد و آنها را به نوبه خود بیش از. یکی می توانید ببینید که آیا آنها Polaroids و یا گوشه های گرد و یا اینکه آیا آنها در حال زردی با سن.
کسانی که حسی جزئیات ارائه بیش از یک الگوریتم همیشه می تواند.

گنجاندن هر دو زمینه حسی و جزئیات مهم برای خاطره درمانی یک درمان توصیه می شود برای افراد مبتلا به زوال عقل. خاطره گويی گروهی متشکل از بيماران صحبت کردن با افراد دیگر در مورد زندگی خود و تجارب و مکمل آن خاطرات با ملموس ایدز مانند عکس یادگاری و یا آهنگ. در هر گروه و یا فردی جلسات مراقبان و یا اعضای خانواده بی درنگ زمانی راه رفتن پایین خط حافظه. خاطره درمان نشان داده شده است برای بهبود بیماران شناخت خلق و خوی و به طور کلی عملکرد و کاهش استرس در پرستاران. این درمان اهرم حسی جزئیات و contextualizes خاطرات و تجربه با غرفه و افرادی که می دانند به بیماران است. کسانی که دو مزیت گوگل نمی تواند ارائه دهد.

این غیر ممکن است به فکر می کنم در مورد گوگل بدون هیچ گونه نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی به خصوص با دستیار دیجیتال دستگاه. با توجه به اینکه کاربران به اشتراک گذاری یک عمر از اطلاعات شخصی و عکس یکی باید تعجب می کنم چه اتفاقی می افتد به تمام اطلاعات است. آن را سخت به توجه گوگل قرار است مورد علاقه در کمک به افراد مسن تر به عنوان چیزی غیر از مشکوک, به خصوص با توجه به این که گوگل دستیار حریم خصوصی نقض شد به اندازه کافی جدی برای اتحادیه اروپا به زور گوگل برای جلوگیری از پیاده کردن نوار صدای ضبط شده. بازار در نظر گرفته شده این تقویت نگرانی های حریم خصوصی به عنوان افراد مسن به ویژه آسیب پذیر به کلاهبرداری آنلاین کلاهبرداری و نقض داده.

به عنوان با روبات ها است که کمک به افراد مسن دفع تنهایی فن آوری است که اغلب بهتر از هیچ چیز است. اما مشکل گوگل “Loretta” تجاری است که آن را نشان می دهد فناوری می تواند جایگزین با دقت مونتاژ شده آلبوم عکس و یا یک بعد از ظهر reminiscing با خانواده. مردم هستند نه یک سری از حقایق و یا تصاویر. مهم نیست که چقدر بزرگ با تکنولوژی اصرار دارد در غیر این صورت ما خاطرات نه کالا. نه ما.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی