آرامش از بازی گلف در ملت ناواهو در میان همه گیر


A man holding a golf club looks out over a desert vista.

در این سوراخ در Lowerville نیش باشگاه گلف جام نهفته در سمت دیگر بزرگراه های زیر. یکی از بسیاری از چین و چروک های جالب به بازی های ساخته شده به این دوره است.

جیک Goodrick

هر روز دونالد Benally جوراب.

طول می کشد تا ذهن خود را خاموش coronavirus شیوع pummeling ملت ناواهو کشته شدن حداقل 22 و آلوده 558 قربانیان از جمعه. مانند بسیاری از نوجو مردم Benally شگفتی که آیا مرده و مبتلا هستند undercounted. او شگفتی اگر این ویروس تا به حال چیزی برای انجام با مرگ او 82 سال و 66 ساله پسر عموی که هر دو به تازگی درگذشت از “حملات قلبی است.” او نگرانی در مورد بزرگان toughing آن را در مناطق دور افتاده بدون به اندازه کافی غذا یا آب یا دارو. او فکر می کند در مورد دختر خود Katelyn Rae, ازدحام در دانشگاه آریزونای شمالی اتاق خوابگاه در فلگستفف. او تا به تنهایی اما او نمی تواند او را به خانه آورد. به اینترنت وجود دارد و در خانه خود در Steamboat کنترل جامعه در آریزونا طرف ملت ناواهو.

بنابراین دونالد Benally نقش گلف و نگرانی را کاهش دهد در حالی که کمی. “من احساس می کنم کاملا فراموش کرده ام در مورد آنچه در جریان است با این بیماری همه گیر” او گفت:. “آن کمک می کند.”

فقط چند هفته پیش Benally 55 ساله مدیر پروژه برای ملت ناواهو بود و برنامه ریزی های مورد نیاز انجام می شود برای آماده سازی واگن دنباله به Lonesome Pine گلف—گستره خوشه آبی, مریم گلی, سنگ دره و شن و ماسه و بازدید های گاه به گاه و گاو و اسب و یا گوسفند—برای یک تابستان “رژ گلف” که به اوج رسیدن در یک جامعه محبوب مسابقات است. در حال حاضر این مسابقات به احتمال زیاد خواهد شد ، و Benally است hunkering کردن با همسر, Jean, در خانه, مشرف درس نه سوراخ او و دوستان او و خانواده ایجاد بیش از یک دهه پیش.

Rez گلف تعبیه خود را به ناواهو, ورزش, فرهنگ, یک دوره در یک زمان. وجود دارد حداقل سه rez دوره های گلف در کشور 27,425 مایل مربع پوشا عصری آریزونا و نیومکزیکو و یوتا. ریگ دوره مجموعه ای در میان قرمز و خاکستری شن و ماسه و باد-مجسمه صخره و به اشتراک گذاری چشم انداز با دام شغالها و خرگوش. آنها را نگه دارید معنی خاص به بسیاری از نوجو گلف بازان چرا که آنها باد را از طریق انبوهی از درمنه گیاهی به فکر فیزیکی و معنوی قدرت شفا.

“شما از لحاظ جسمی فعال در گلف اما در همان زمان بدون آگاهانه دانستن آن به شما کمک می کند خود را به خاطر شما در حال بو کردن گلی که شما در حال شنیدن است که حکیم حرکت” گفت: Chinle گلف باز Olin Littleman که نقش در چرخ واگن به Lonesome Pine البته در Steamboat.

واگن دنباله به Lonesome Pine دوره است که احتمالا بهترین و شناخته شده rez گلف به دلیل آن برجسته بود در کانال گلف. اما پس از همه گیر آمار نوجو ملت Benally گفت: او می بیند تنها یک تنها بازیکن که در آن وجود دارد هنگامی که بسیاری از. Benally است گلهای پسر و دوست دارد به بحث در گلف اما در حال حاضر او باقی می ماند در داخل خانه خود را هنگامی که او نقاط یک گلف باز در این دوره است.

“من خانواده ام فکر می کنم,” او می گوید. “من فقط نمی تواند در خارج وجود دارد و شروع به معاشرت با پس و به اینجا می آیند. منظور من … این واقعی ترسناک است.”

ملت ناواهو صادر اول آن هشدار در مورد کوروناویروس در Jan. 26. این نام در گارد ملی برای کمک به راه اندازی یک مرکز پزشکی. این لابی آریزونا سناتور به آن کمک کند تا بودجه. این داوطلب خدمت سربازی به کمک FEMA. به امید نگه داشتن سرایت کردن آن را توقیف فصل خانه ستاد مرکزی جامعه محلی دولت. مدارس بسته شده اند و برای هفته ها. Rodeos یک ماراتن و یکنوع بازی شبیه لوتو بازی لغو شد. این اعمال مقررات منع رفت و آمد برای روزهای آخر هفته عید پاک. اما آن را در حال حاضر رو به یک بوروکراتیک بودجه logjam در دولت فدرال که بدان معنی است که ملت ناواهو گرفتن نیست همه کمک مالی به آن نیاز دارد به اندازه کافی مبارزه با کروناویروس. در میان این همه ملت ناواهو رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور هم رفت و به خود قرنطینه در 9 آوریل پس از دیدار با پاسخ اول که بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

جاناتان Nez, رئیس جمهور, است که یک رهبر محترم که به ملت ناواهو اندرو کومو. بلند و باریک, transvestite مرد Nez عینک آبی دستکش های پلاستیکی و کلمبیا زنان ژاکت زمانی که او به تازگی در زمان به Facebook به درخواست حوزه خود را به پهن کردن فراری منحنی. تحویل او مخلوطی از امید و تلخ آمار. او گناه افتاد استدلال و الهام گرفته از مردم به این ویروس به طور جدی.

فقط یک نفر از یک خانواده می رود به فروشگاه مواد غذایی او دستور و لطفا ما را ترک نکن ملت ناواهو مرزهای. اطاعت شب مقررات منع رفت و آمد. شستن دست های خود را. عمل اجتماعی فاصله. مراقبت از بزرگان هستند زیرا معلمان است.

او با استناد نوجو تابآوری با اشاره به اواسط 19th century Long Walk ایالات متحده
دولت را مجبور مارس هزاران نفر از مردم ناواهو از میهن خود به Bosque Redondo, در شرق, New Mexico. هزار جان در راه دیگران در مرگ سلول است. در سال 1868 پس از چهار سال ناواهو بازماندگان بازگشت به میهن خود را پس از امضای یک پیمان است که تضمین حاکمیت خود را.

اما حاکمیت خود را می رود تنها تا کنون. آن را محدود به یک معجونی از تاریخی معاهدات دادگاه فدرال اقدامات و فارغ از سیاست های ملی. و در حال حاضر دولت فدرال است که تا حد زیادی مسئول برای مراقبت های بهداشتی در ملت ناواهو آهسته در ارائه بودجه لازم برای مقابله با این بیماری همه گیر. Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل به وعده 8 میلیارد دلار به بومی دولت آمریکا برای “جلوگیری از آماده شدن برای, و در پاسخ به کروناویروس” با توجه به اداره امور هند. این قانون در زمان, اثر, مارس 27. در نگارش این ملت ناواهو هنوز هم در انتظار آن به اشتراک بگذارید.

در آریزونا coronavirus است قتل به طور نامتناسبی در ملت ناواهو. سی و نه مردم باید در برابر این ویروس در Maricopa شهرستان که شامل منطقه ققنوس مترو و دارای جمعیتی در حدود 4.3 میلیون نفر است. در ملت ناواهو که در آن نزدیک به 174,000 مردم زندگی می کنند, 22 فوت کرده اند.

اما هیچ کس واقعا نمی داند برای مطمئن شوید که چگونه بسیاری از آنها در اثر ویروس بر روی ملت ناواهو. مایرون Lizer این ملت ناواهو معاون رئیس جمهور گفت: در مارس 2 تلفن تماس با اداره امور هند و وزارت خزانه داری ایالات متحده که مقامات او را گرفتن متون نشان می دهد که مردم در حال مرگ هستند از coronavirus اما از آن است که “نسبت داده شده” به این ویروس.

ملت ناواهو پاسخ نمی دهند به سه درخواست برای مصاحبه برای این داستان.

در حال حاضر سازمان های غیر انتفاعی و مردمی گروه در حال اقدام است. هیچ کس می خواهد به صبر برای دولت فدرال به تصمیم می گیرید که چگونه به دست خود را تسکین بودجه. وجود دارد هیچ زمان. بزرگان در مناطق دور افتاده نیاز به پر کردن مجدد نسخه, حمل و نقل, به دکتر قرار ملاقات غذا پخت و پز و گرمایش سوخت. کودکان گرسنه هستند.

“اگر ما از دست دادن مردم به این بیماری اما به گرسنگی و یا انجماد آن برجسته است که چیزی بسیار اشتباه در سیستم” گفت: Brett Isaacs, مدیر عامل شرکت نوجو برق خورشیدی شرکت توسعه.

Isaacs است همکاری با جامعه محلی گروه توسعه به “بای پس” ملت ناواهو دولت به منظور دریافت خدمات به افرادی که به آن نیاز دارید.

Reparata بن گاهی اوقات به نظر می رسد از پنجره او را در رژ گلف خانواده اش ساخته شده در میان سروهای و قلم مو حکیم در پایین کوه آریزونا. به عنوان من به او صحبت کرد در تلفن مارس باد لرزاند یک سرعت محدود ثبت نام در نوجو مسیر 65 که بادها گذشته او بلوک جامد خانه و از طریق کاهش نه سوراخ زمین گلف. Tumbleweeds scampered در سراسر خالی البته با سفید آن نیمکت و حفره های ساخته شده از قوطی حلبی.

بن, 43, یک حسابدار که فارغ التحصیل از دانشگاه نیومکزیکو و سپس بازگشت به خانه ملت ناواهو. خانواده او ایجاد شده این دوره برای جامعه و معمولا دارای یک مسابقات در پاییز. غذا مرکزی به مسابقات—شیرینی و قهوه در صبح پر کردن کیسه ناهار و یک شام پس از بازیکنان رفته اند و در سراسر این دوره دو برابر شده است. جشن تغییرات هر سال اما معمولا وجود دارد مقدار زیادی از گوشت گوسفند خورش و نان سرخ و شاید یک کباب گوشت گاو شام با سالاد پوره سیب زمینی و سبزیجات و کویر. ایده این است برای تغذیه هر کس که متوقف می شود ،

گرسنگی همواره یک مشکل در ملت ناواهو.

در حال حاضر با شیوع کروناویروس آن بدتر به ویژه در میان کودکان است. آمبروز بن Raparata بن 62 ساله پدر را می بیند گرسنگی زمانی که او ارائه گونی ناهار برای دانش آموزان استفاده می شود که برای حضور در کلاس در Jeehdeez كه انسان در مدرسه ابتدایی. گاهی اوقات بچه ها ایستاده در خارج از خانه خود در انتظار او است.

یک کشاکش او به دنبال مشاوره از برخی از بزرگان و نمی خواهد صحبت در مورد شیوع این بیماری به طور مستقیم.

این تابو در حال حاضر. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای داستان در مورد این بیماری همه گیر هنگامی که آن را رفته است و آن درس مشخص شده. اما در حال حاضر Ambrose بن شسته دست خود را, شیوه های اجتماعی فاصله باقی می ماند خانه با خانواده اش و نقش rez گلف به تنهایی در بر باد رفته ،

اجداد تحمل پیاده روی طولانی است که چگونه او آن را می بیند.

و اکنون “نوبت ما.”

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>