راه حل برای افزایش قیمت دارو? یک گزینه برای قرص

در سال 2019 برای اولین بار در حافظه اخیر دولت فدرال بود نه منفور ترین صنعت در میان آمریکایی ها. با توجه به نظرسنجی از گالوپ که بی احترامی شد این سایت متعلق به داروسازی بزرگ. برای من و احتمالا برای بسیاری از شما — این نمی آید به عنوان یک شگفتی است.

در طول 2010s, آمریکایی ها را تحمل یک سری از نامنظم خوشه در قیمت خانه خاموش-ثبت اختراع مواد مخدر است که به لحاظ نظری باید cheap generic جایگزین در دسترس است. برای اولین بار وجود دارد Daraprim یک دارو برای عفونتهای انگلی که قیمت افزایش یافته بود بیش از 50 برابر یک شبه “داروسازی bro” فرهنگی و تبه کار مارتین Shkreli. پس از آن وجود دارد EpiPen اضطراری حساسیت به دارو است که با صعود به بیش از 300 دلار در هر دوز در سال 2016. در حال حاضر وجود دارد این است که انسولین که برای برخی از بیماران بسیار گران قیمت است که آنها باید خود جیره خود را دوز — آخرین نمونه از پایان مرحله سرمایه داری.

تبلیغات:

با هزینه داروهای تجویزی در ادامه به رشد قانونگذاران در هر دو طرف راهرو پیشنهاد میخ قیمت دارو به یک شاخص بين المللی و اعطای متحده مجوز برای واردات مواد مخدر از کانادا. میان هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان نشان داده اند برای حمایت از این امکان مدیکر به مذاکره قیمت دارو با شرکت های دارویی. اما لحظه ممکن رسیده و حتی جسورانه ایده: اجازه دولت فدرال به کسب و کار ژنریک تولید مواد مخدر اساسا ایجاد یک گزینه برای داروهای ژنریک.

این ایده جدید نیست. در حال حاضر یک گروه از بانک های بزرگ خصوصی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است گرد هم می آیند برای ایجاد یک نه برای سود generic تولید کننده مواد مخدر به نام Civica Rx. و دولتی تولید مواد مخدر پیشنهاد شد در یک سال 2018 لایحه co-اسپانسر شده از طرف سناتور الیزابت وارن که همچنین شامل آن را در مبارزات انتخاباتی خود را پلت فرم در مراقبت های بهداشتی. غیر انتفاعی دموکراسی مشارکتی به تازگی راه اندازی یک گزارش جامع بررسی ایده و فقط در ماه گذشته فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom اعلام کرد یک طرح برای دولت خود را برای ایجاد generic drug برچسب.

در واقع دولت آمریکا بوده است در مواد مخدر-ساخت کسب و کار قبل از: در طول جنگ جهانی دوم دولت به فرماندهی پنی سیلین تولید برای اطمینان از کافی منابع از آنتی بیوتیک در battlefront. امروز به عنوان کشور, چهره های دیگر دارویی بحران این ممکن است زمان برای دوباره این ایده. در اینجا به همین دلیل است.

تبلیغات:

برای یکی یک گزینه برای داروهای ژنریک کمک خواهد کرد که درست به طور فزاینده ای ناکارآمد مواد مخدر عمومی بازار با ایجاد جایگزین مقرون به صرفه به مواد مخدر تولید شده توسط داروسازی بزرگ. در نظریه همان هدف نیز ممکن است به دست آورد اجازه می دهد مدیکر به مذاکره قیمت دارو و یا با راه اندازی بین المللی قیمت گذاری شاخص برای داروهای ژنریک. اما اگر تجارب کشورهایی مانند انگلستان و استرالیا هر راهنمای آن جایگزین خواهد نتیجه به احتمال زیاد در مدیکر کاهش به پوشش خاص و کم ارزش بالا-هزینه مواد مخدر — که تنها استوک مردم در حال حاضر ترس غیر منطقی در مورد مراقبت های بهداشتی سهمیه بندی. یکی دیگر از محبوب پیشنهاد واردات مواد مخدر از کشور کانادا به احتمال زیاد نیز منجر به سهمیه بندی. به عنوان کارشناسان اشاره کرده اند یک کشور فقط 37 میلیون نفر خواهد بود سخت تحت فشار برای دیدار با داروهای تجویزی مطالبات جمعیت نزدیک به 9 برابر اندازه آن است. حتی اگر دولت کانادا بودند در هیئت مدیره با طرح (آنها در حال حاضر نیست) آمریکایی و کانادایی به طور یکسان خواهد اجرا از مواد مخدر به سرعت.

یک گزینه برای داروهای ژنریک نیز آدرس موقت کمبود آن می تواند باعث افزایش قیمت دارو به سنبله در پی بلایای طبیعی است. در سال 2017 طوفان ماریا ویران پورتوریکو خانه را به برخی از 50 گیاهان دارویی و قیمت محبوب تیروئید داروی لووتیروکسین دو برابر شده است. استراتژیک مدیریت دولتی مواد مخدر ابزار است که گسترش تولید در سراسر مکان های مختلف می تواند کمک به جلوگیری از چنین نوسانات قیمت از این اتفاق در آینده است.

یک گزینه نیست فقط کمک به مدیریت قیمت و عرضه; این کمک خواهد کرد حل دیگر مشکلات بزرگ شده اند که بی سر و صدا شکل دادن به آمریکا generics دارو در بازار است. شاید مهمتر از آن کمک خواهد کرد شل چین به طور فزاینده ای دست در امریکا عرضه مواد مخدر: چین سلطه مواد مخدر عمومی بازار به تازگی ظاهر به عنوان یک تهدید امنیتی و نگرانی است که این کشور می تواند دستکاری نسخه عرضه مواد مخدر در تلاش برای برنده شدن در یک جنگ تجاری. یکی دیگر از نگرانی رو به رشد تعداد داروهای تقلبی — بسیاری از آنها تولید شده در چین — ساخت راه خود را به ایالات متحده است. اغلب این تقلبی به فروش می رسد از طریق خارجی مبتنی بر اینترنت داروخانه ها که مشکل است برای این غذا و دارو برای تنظیم. یک گزینه برای داروهای ژنریک می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که آمریکایی ها می توانید پیدا کردن یک پاک محافظت تامین داروهای آنها باید در داخل مرزهای خود را.

تبلیغات:

با دادن شهروندان و دولت فدرال کنترل بیشتر بر مواد مخدر عمومی عرضه یک گزینه خواهد ما را توانمند برای بهتر تعریف ما بهداشت عمومی اولویت است. اگر آمریکایی ها باید بیشتر مقرون به صرفه انسولین یا داروهای درمان HIV به عنوان مثال دولت فدرال می تواند گام و بیشتر را در یک قیمت مناسب برای مصرف کننده. اگر مردم به مواد مخدر ابزار به خوبی کار می کند, آن می تواند برای اصلاح بازار مواد مخدر در راه های دیگر. شاید آن می تواند با استفاده از دولت بودجه تحقیقات را در معضل مقاومت آنتی بيوتيکی به عنوان اقتصاددان لرد جیم اونیل پیشنهاد ملی صنایع دارویی می تواند انجام دهد در انگلستان و یا آن را می تواند در صادرات مواد مخدر به کشور است که باید آنها را در پی فجایع انسانی به عنوان آمریکایی بهداشت جهانی سازمان انجام داده اند برای نسل های.

در اخیر ریاست جمهوری بحث الیزابت وارن خواسته شده بود توسط Wolf Blitzer از سی ان ان چرا آن را حس برای دولت فدرال به تولید داروهای ژنریک با توجه به کم اعتماد به دولت است. این یک سوال منطقی. اما آنچه در آن موفق به اذعان است که وجود دارد به وضوح شده است تغییر در Overton پنجره مربوط به مراقبت های بهداشتی. یک نظرسنجی توسط بنیاد خانواده کایزر, فقط چند هفته پیش متوجه شد که 66 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر حمایت از یک گزینه برای بیمه بهداشت و درمان. با محبوب احساسات نسبت به داروسازی بزرگ در نزدیکی پایین ترین سطح خود, مطمئنا یک گزینه برای داروهای ژنریک ایران باید روی میز بیش از حد.

تبلیغات:

* * *

Vishal Khetpal است که سال چهارم پزشکی در alpert وارن دانشکده پزشکی دانشگاه براون. او در حال حاضر مشغول کار بر روی یک کتاب در مورد مراقبت های بهداشتی سهمیه بندی در ایالات متحده است.

این مقاله در اصل منتشر شد در Undark. خواندن این مقاله.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>