جنوب نیاز به با هم عمل می کنند اگر آن را می خواهد به صرفه جویی در فوتبال فصل


DeSantis, wearing a blue suit and surrounded by members of the media, speaks into a stand of microphones that have been set up outdoors.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در پنساکولا on Dec. 6, 2019.

جاش Brasted/گتی ایماژ

واکنش ها به کروناویروس متنوع, ایالت و شهر به شهر و نه همیشه در خطوط حزبی. فرمانداران جمهوریخواه در ایندیانا و اوهایو دستور داده اند که ساکنان به ماندن در خانه در حالی که برخی از فرمانداران دموکرات در غرب نیست; دموکرات نیویورک شهرستان, شهردار, لایحه DeBlasio مقاومت به بسته شدن فضاهای عمومی ممکن است منجر به فاجعه گسترش موارد در این کشور در بدترین نقطه داغ.

جنوبی اگر چه به ظاهر در آستانه عمده شیوع—3,600 موارد شناخته شده در فلوریدا 2,200 در گرجستان—و تقریبا یکنواخت و کنترل شده توسط فرمانداران جمهوریخواه که به تصویب رسید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجربی آشفته اصرار که این کشور تقریبا آماده بازگشت به کار.” می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز و کارولینای جنوبی رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر را باطل مقامات محلی که صادر stay-at-home سفارشات در حالی که Alabama رژیم صهیونیستی. کی Ivey اصرار جمعه که از جمله اقدامات لازم در دولت با وجود سرانه نرخ عفونت بالاتر از کالیفرنیا. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis حاضر نزدیک به دولت در سواحل و تا بعد از رخصتی بهار فصل تا به حال به پایان رسید.

این نگرش را تهدید می کند سلامت و زندگی از جنوب ساکنان بلکه خدشه دار چیزی حتی بیشتر برای آنها مهم: college football فصل است. هر چند بازی نیست, برنامه ریزی برای شروع تا پایان مرداد ماه تعدادی از مربیان باید گفت که آنها فکر نمی کنم که امکان پذیر خواهد بود مگر اینکه خود بازیکن می تواند شروع به کار کردن با هم ژوئیه 1. (تیم ها به طور معمول مجاز به برگزاری تمرینهای طول ترم بهار و جمع آوری بازیکنان برای تابستان مطبوع اما عمده کالج, فوتبال, همایش ها در حال حاضر منع تمام فعالیت های تیم.) اما حتی مایک پنس گفته است که “ما به خوبی می تواند در برخورد با کروناویروس موارد در ایالات متحده به خوبی به ماه جولای است.” و به عنوان نشان داده که این فصل NBA به حالت تعلیق در آمد اما جنون مارس لغو شد آشکار pro لیگ می تواند انعطاف بیشتری نسبت به NCAA که رقابت برنامه ها به تقویم دانشگاهی. کالج, فوتبال, فصل نیز کوتاه تر از NFL را با بخش عمده ای از بازی های انجام شده قبل از ماه دسامبر است.

سطح مقطع کشور سفر مورد نیاز در مدرن ملی کالج بازی همچنین بدان معنی است که رقابت نمی تواند گیرد تا هر ایالت coronavirus کنترل: دانشگاه آلاباما به عنوان مثال قرار است برای شروع آن فصل هفت. 5 خنثی سایت بازی برابر دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در آرلینگتون تگزاس. Clemson است در اوایل فصل matchup در ماساچوست در برابر کالج بوستون در حالی که ایالت فلوریدا در بازديد ایالتی بویزی آیداهو. اگر این ویروس هنوز هم در گردش آن ها—و مربوط به سفر توسط دهها هزار نفر از طرفداران هر یک می تواند ایجاد امریکایی نسخه از Feb. 19 “بازی صفر” لیگ برتر فوتبال, بازی های برگزار شده بین ایتالیایی و اسپانیایی باشگاه میلان که یکی دکتر است پس به نام “بمب بیولوژیک.” برگزاری بازی در خالی استادیوم ها را کاهش می دهد خطرات—اما در یک ورزش است که نیاز به بزرگ فهرست اسامی گسترده کارکنان پشتیبانی و ثابت تماس فیزیکی آن را نمی خواهد از بین بردن آنها. و خواهد کالج فوتبال بدون جمعیت یا tailgating واقعا حتی کالج فوتبال ؟

طرفداران می تواند اعمال جمعی کنترل خود در آینده توانایی برای جمع آوری در مکان های عمومی, هر چند با ماندن در خانه در حال حاضر. یک مدل ایجاد شده برای نیویورک تایمز نویسندگان نیک کریستف و استوارت تامسون پیشنهاد کرد که به مدت سه ماه در سراسر کشور “اجتماعی فاصله” shutdown می تواند همه اما از بین بردن این ویروس در ماه ژوئن. شاید آمار و ارقام مانند آلاباما مربی نیک Saban و Clemson مربی Dabo Swinney—که از لحاظ فنی عمومی کارکنان و کسانی که بیش از 8 میلیون دلار بیشتر در هر سال از کی Ivey و هنری مک مستر بود—می تواند انجام برخی از خوب با یادآوری پیروان خود را که در حال حاضر از خود گذشتگی و کار گروهی نیست فقط مهم برای برنده شدن در بازی اما برای گرفتن آنها را در وهله اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>