این جنگ ستارگان Prequels شد یک شوخی است. پس از آن آمد به جنگ های کلون.


In a 3D-animated style, Darth Maul, with a red and black face and horns, crosses lightsabers with Ahsoka Tano, seen from the back.

دیزنی+

Midi-chlorians. Clunky گفت و گو است. بین کهکشانی اختلافات تجاری. که برق جان ویلیامز تم با تمام شعار—بلکه Jar Jar Binks. میراث جنگ ستارگان prequel trilogy آشغال با اشتباه و فرصت های از دست رفته. به جای مرد خوب از سمت تاریک ما وعده داده شده بود که فیلم به ما زودرس مسیح با یک کاسه برش که رشد می کند به یک نگرانی عمیق و پس از آن به سختی می شود در چند heroics قبل از اینکه در روکشی از معروف سیاه و زره پوش. با وجود دستاوردهای قابل توجه در جلوه های ویژه costuming و فیلمبرداری prequel دوران است بهترین راه حل برای یک کارتون خرگوش و یک cringeworthy سخنرانی در مورد شن و ماسه.

این هفته جنگ ستارگان: جنگ های کلونسری متحرک که لغو شد و سپس دوباره توسط دیزنی پس از یک غیر محتمل, yearslong فن کمپین به آن را به عقب ارائه شده مجموعه ای متفاوت از کلمات و تصاویر به یاد داشته باشید که عصر توسط. هر چند آن راه اندازی شد در سال 2008 با مسخره فیلم خود را—بدترین-بررسی اکران از کل حق رای دادن در واقع—جنگ های کلون به گذشته آن دردهای در حال رشد برای تبدیل شدن به یک حیاتی پل بین حمله کلون ها و انتقام از Sith, سنگ فرش بیش از فیلم های “قطعه سوراخ تنگ کردن شخصیت های که تا به حال حیف و میل شده است و با در نظر گرفتن زمان برای کشف گوشه و مخفیگاه از George Lucas’ غنی تصور کهکشان. Anakin در حال حاضر ابراز شده توسط Matt Lanter, دریافت برخی از مقدار مورد نیاز توسعه و تمایل خود را به نوبه خود در نظم و ارتکاب جنایات بیشتر غم انگیز و بیشتر باور با نشان دادن ريشه فساد در جمهوری و جدی در طول جنگ. پس از دیزنی خرید لوکاس فیلم در سال 2012, جنگ ستارگان: جنگ های کلون دریافت تنها یک کوتاه فصل ششم اما راه اندازی دیزنی+ ایجاد فرصت برای نظارت مدیر دیو filoni داخل و تیم خود را به نشان می دهد پشت در نهایت به نکته دومینو آنها به صرف سال راه اندازی.

Filoni داخل می پوشد کلاه های بسیاری در Lucasfilm—از جمله تحت اللفظی کلاه کابوی او به ندرت دیده می شود و بدون. او shepherded تعدادی از تلویزیون های پروژه در این شرکت از جمله Star Wars Rebels, نیروهای, سرنوشت, جنگ ستارگان مقاومتو به Mandalorianکه همچنین مشخص شده filoni داخل زنده-اکشن کارگردان اولین. اما بزرگترین سهم خود را به حق رای دادن است کار خود را در جنگ های کلون. پس از کارگردانی چند قسمت از تحسین آواتار: آخرین Airbenderمادام العمر جنگ ستارگان فن بود اغوا دور از Nickelodeon توسط جورج لوکاس است و پس از تبدیل شدن به یک نوع از موسی شکل گیری حس گاهی اوقات مرموز قرص های حق رای دادن به خالق خواهد دست پایین از کوه. (Filoni داخل می گوید که زمانی که او را مورد سوال Lucas’ ایده به Darth چکش زدن یا کوبیدن یک شخصیت گذشته دیده می شود که در نیمه قطع و سقوط به پایین گودال bottomless لوکاس به او گفتم “شما آن را کشف کردن.” او.) پس از لوکاس پا دور filoni داخل باقی مانده خود را با استفاده از دیگر دیزنی-تحریم سری به دزدکی حرکت کردن در برخی از بسته شدن برای شخصیت های که داستان کوتاه قطع شد توسط زودرس پایان جنگ های کلون. اما با 12 قسمت فصل است که به این نتیجه رسیدند روز دوشنبه او در نهایت این شانس را به آن را درست انجام دهد.

برای برخی زیر مجموعه از طرفداران جنگ های کلون شده prequel دوران جنگ ستارگان برخی از بهترین حق رای دادن است به ارائه.

آن را دشوار است به بحث در مورد جنگ های کلون آخر نیز بدون پرداختن به bantha در اتاق: افزایش اسکای واکرکه مشابه آن جریان اولین روز دوشنبه. ممکن است برای چهارم این darren gould نشسته در کنار هم در دیزنی+ صفحه اصلی هر یک از بسته بندی تا دوران های مختلف از اسکای واکر حماسه. اما در آن ظهور اسکای واکر استفاده شتابزده رویزیونیسم به خارج شدن از گوشه آخرین جدی در حمایت از آن را با آوردن یک مرده تبه کار بدون آزار به توضیح دهید که چگونه توسط سرزنش عمده backstory وحی در یک فنی با دادن یک عزیز شخصیت جدید یک بهر نوشتن-خاموش—جنگ های کلون نشان داده عظیم احترام به آن اغلب بی احترامی پیشینیان کار با و در اطراف prequel فیلم به عنوان آنجا که ممکن است به جای هدف قرار دادن Ctrl+Z هر بار چیزهای ناخوشایند است. که به آن می گویند هرگز با خراب کانن: شروع سری با معرفی پتانسیل طرح سوراخ خیلی بزرگ شما می توانید درایو یک ستاره ویرانگر از طریق آن: که Anakin Skywalker تا به حال یک شاگرد Ahsoka Tano (ابراز شده توسط Ashley عکس) بود که هرگز به عنوان ذکر شده در انتقام از Sith. یک bratty whippersnapper که در نهایت matures به یک جنگجوی قدرتمند او فویل کامل به Anakin گذاری خود را تکانشگری و اعتماد به نفس اما با این صفات خو عمیق دلسوزی برای دیگران است. سرنوشت او را تبدیل به یکی از مرکزی و راز از این سری در اصل آن را اجرا کنید.

Ahsoka ستاره جنگ کلون‘ فصل نهایی هر چند که سرنوشت است و دیگر در هیچ سوال: او دوباره در آینده شورشیان و حتی اخیرا موجود میان “صدای جدی گذشته” که صحبت ری در ظهور Skywalker—کنجکاو ورود به یک شخصیت است که مانند استاد او در نهایت می شود سرخورده توسط جدی. Ahsoka تصمیم به راه رفتن در پایان جنگ های کلون‘ فصل پنجم اما بازده در هفتم برای کمک به تصرف خود در چکش زدن یا کوبیدن (Sam Witwer). خود را به مرحله نهایی مسابقات این فصل بود و یک پیروزی برای filoni داخل: Ahsoka یک شخصیت او کمک کرد تا از ابتدا طراحی و چکش زدن یا کوبیدن او از مردگان برخاست. در کمتر قادر به دست نبرد خود را در نشان می دهد و در چهار بخش آخر فرمت به عنوان یک نوع از راپانزل ممکن است احساس مانند یک بچه با چهره های عمل. به جای آن عهد به چقدر این مجموعه رشد کرده است, با نور خیره کننده و انیمیشن و طراحی صحنه مبارزه است که ویژگی های واقعی بازیگران از جمله اصلی چکش زدن یا کوبیدن, Ray Park—با استفاده از motion-capture فن آوری است.

آن چهار قسمت نه تنها منجر به انتقام از Sith. این دو داستان در واقع همپوشانی با قطعه dialogue تکرار و جنگ های کلون شخصیت های راه رفتن به صحنه درست زمانی که فیلم قطع میشه. از آنجا که ما در حال حاضر می دانیم چه آینده—Anakin را به نوبه خود به سمت تاریک کلون اجرای خود را ژنرال به منظور 66—وجود ترس است که آویزان بیش از هر صحنه. عکس و Witwer عمل قلب خود را به عنوان Dee Bradley Baker که ابراز تمام کلون ها بیش از این سری’ اجرا و به نحوی موفق به همه آنها هویت فردی. در واقع آنها تنها سه بازیگر در آخرین قسمت دیگر از filoni داخل خود را در یک بخش کوچک به عنوان خوانده است. اما اکثر برش قطعات از “پیروزی و مرگ” قطعات با گفت و گو در همه. گذشته چهار دقیقه و یا تا همراه تنها توسط Kevin Kiner را غمگین, Blade Runner–تشبه نمره و برای طرفداران شده اند که پس از این داستان برای بیش از یک دهه آنها چیزی کمتر از شگفت آور است.

این پایان است که کلون جنگ همیشه سزاوار و وقار به دوران جنگ ستارگان بود که همیشه خیلی با وقار است. کلون جنگ تبحر یک دنباله برای چه آمد و پس از آن: ریگ خشونت Rogue یکیاز پوپولیسم از گذشته جدیبه احساسات و افسانه هاو روایات قومی از این Mandalorian. اما نشان می دهد قابل توجه ترین دستاورد آن است رستگاری از یک قسمت از جنگ ستارگان کانن است که اغلب کاهش می یابد به یک شوخی به طوری که برای برخی زیر مجموعه از طرفداران prequel دوران جنگ ستارگان است که برخی از بهترین حق رای دادن ارائه کرده است—نه یک Gungan که زبان در یک مبدل قدرت اما یک کلون cradling برادر خود را در آغوش او به عنوان تنفس خود گذشته چکش زدن یا کوبیدن و دارای حق اعمال Darksaber Ahsoka Tano ایستاده در یک قبرستان از خود ساخت. این است که چگونه شما پایان یک دوران است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>