این تفاوت های آشکار در کشورهای coronavirus نرخ مرگ و توضیح داد

مسابقه به آهنگ و آهسته coronavirus همه گیر شده است بسیار یک بازی اعداد است.

در حالی که ما به تماشای تعداد موارد و مرگ و میر — صعود کارشناسان نیز در حال نزدیک eyeing آنچه که آنها را مورد مرگ و میر (CFR). این می گوید بسیاری از افرادی که Covid-19 و در نهایت مرگ از بیماری و آن را به یک شماره است که به طور گسترده ای متفاوت از کشوری به کشور است.

برخی از کشورها مانند آلمان باید یک نرخ مرگ و میر حدود 1 درصد از موارد تایید شده در حالی که ایتالیا با رای صعود به بالای 11 درصد است. حتی در درون ما تفاوت های بزرگ در حال ظهور: همانطور که از آوریل 1, لوئیزیانا تا به حال گزارش CFR از 4.2 درصد یکی از بالاترین در کشور نسبت به کالیفرنیا 2.1 درصد است.

پس دانشمندان کاملا مطمئن ویروس نیست جهش بسیار سریع پاتوژن خود را نباید بیشتر مرگبار در یک محل از دیگری. پس چرا تنوع?

بدانند چه رانندگی متفاوت این اعداد نشان می دهد تفاوت نه فقط در جمعیت جمعیت بلکه در مراقبت های بهداشتی ظرفیت و پاسخ دولت. درک CFRs همچنین ممکن است به ما کمک کند مرگ و میر در سراسر جهان — به ویژه برای آسیب پذیرترین کشورها و افراد است.

قبل از غواصی به جزئیات از کشورهای مختلف آن را به ارزش نگاه برخی از گسترده دلایل که چرا نرخ مرگ و میر می تواند نگاه کاملا متفاوت از جایی به جای.

ما می دانیم که وجود دارد تفاوت بزرگ در خطر این ویروس به شمار برای گروه های سنی مختلف. برای این coronavirus SARS-CoV-2, افراد مسن تر به مراتب بیشتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به شدت بیمار و یا مرگ ناشی از این بیماری است. در یک مقاله جدید در مجله لانست بیماری های عفونی محققان به این نتیجه رسیدند که نگاه کردن به داده ها از چین و جاهای دیگر که مردم بین سنین 40 و 49 یک برآورد CFR در حدود 0.4 درصد بوده و برای کسانی 80 و بالاتر از آن 13.4 درصد است. این خلیج بقای در حال حاضر در برخی از کشورهای با جمعیت از جمله ایتالیا.

علاوه بر این Covid-19 بوده است آشکارا مرگبارتر برای کسانی که با شرایط بهداشتی موجود از جمله بیماری های ریوی (اغلب ناشی از سیگار کشیدن) بیماری های قلبی عروقی و چاقی مفرط و دیابت و نارسایی کلیه و کبد. بنابراین کشور — مناطق — کمتر سالم جمعیت نیز ممکن است با دیدن تفاوت های بزرگ در نرخ که در آن مردم در حال مرگ از بیماری است.

یک کشیش می دهد آخرین برکت به یک فرد متوفی در مراسم تشییع جنازه خدمات در یک گورستان در لومباردی, ایتالیا در مارس 23.
پیرو Cruciatti/خبرگزاری گتی ایماژ

فراتر از متفاوت اثرات این بیماری وجود دارد بسیاری از متغیرها در چگونه اعداد در حال جمع آوری و گزارش شده است. شاید بزرگترین عامل در اینجا تست شده است. زمانی که کارشناسان محاسبه اساسی مرگ و میر می توان آن را به عنوان ساده به عنوان تقسیم تعداد مرگ و میر از تعداد موارد تایید شده (هر چند — و ما به این بعد — آن را واقعا نمی باید).

پس بین المللی گسترش این رمان coronavirus کشورهای متنوع به طور گسترده ای در خود توانایی و تمایل به رول از تست. به طوری که بدان معنی مخرج (تعداد موارد) می تواند نزدیک و یا بیشتر از تعداد دقیق از چگونه بسیاری از مردم در واقع این ویروس. بزرگتر درصد از جمعیت شده است که در آزمایش های کامل تر تصویر ما را از این ویروس واقعی مرگ و میر وجود دارد.

مسئله دیگر با فقرا تست نرخ نمونه برداری تعصب. آزمون های که در دسترس هستند معمولا ذخیره شده برای sickest و خطرناکترین موارد است. این هل نرخ مرگ و میر بالاتر از آن واقع است زیرا در این تست بیشتر احتمال دارد به حذف خفیف یا بدون علامت موارد و به جای overrepresents کسانی که بیشتر احتمال دارد به مرگ است. بنابراین به عنوان تست در نهایت می شود گسترده تر در کشورهای مختلف نرخ مرگ و میر کاهش خواهد یافت.

که هیچ دلیلی برای خوشبینی به عنوان نویسندگان این مطالعه جدید که در مجله لانست توجه داشته باشید. محققان پیشنهاد کلی CFR برای Covid-19 در 1.38 درصد است که نشان دهنده برآورد خود را برای عدم تست و عوامل دیگر از جمله پتانسیل سانسور. این شماره به آنها اشاره کرد که هنوز هم “قابل ملاحظه ای بالاتر از آنفلوانزا اخیر بیماری های همه گیر (به عنوان مثال آنفلوانزای H1N1 در سال 2009)” — “آنفولانزای خوکی” — که تا به حال یک مورد مرگ و میر از 0.1 درصد است. برآورد خود CFR “همراه با احتمال عفونت حمله نرخ (حدود 50-80 درصد) نشان می دهد[s] که حتی پیشرفته ترین سیستم مراقبت های بهداشتی هستند به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به غرق.” روشن است که این به مراتب بدتر از آنفولانزای فصلی.

یکی دیگر از راه نگاه کردن به نرخ مرگ و میر — در صورت عدم وجود گسترده تست — مقايسه تعداد Covid-19 مرگ و میر به یک کشور به کل جمعیت همان چیزی است که محققان انجام داده اند اینجا.

در یکی دیگر از تلاش های به صورت ناقص و تست (و احتمالا ناقص گزارش) محققان در حال تلاش برای برآورد آنچه در صد واقعی موارد گزارش شده (به عنوان یک زن و شوهر هفته پیش) برای هر کشور است.

دیگر عوامل احتمال تأثیر بسیار متفاوت مرگ و میر نرخ شامل یک کشور منابع (به خصوص سلامت خود مراقبت ظرفیت) سازمان (مانند این که چگونه به راحتی می توانید آن موسسه موثر و گسترده بهداشت عمومی اقدامات) و چگونه آینده این است که با داده ها.

ما به احتمال زیاد دیگر عوامل ظهور به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در و داده های بیشتر در می آید. اما در اینجا چیزی است که ما می دانیم تا کنون در مورد برخی از کشورهای کلیدی و نرخ مرگ و میر برای Covid-19 بر اساس تعداد موارد تایید شده.

کشور ما با استفاده از آوریل 1 اطلاعات از دانشگاه آکسفورد مرکز پزشکی مبتنی بر شواهد است که به روز رسانی آمار خود را در ده ها تن از کشورها مرگ و میر, نرخ روزانه. شما می توانید خود را لیست کامل از کشورهایی که شامل اطلاعات در مورد چگونه اعتماد به نفس آنها در تخمین های خود را در اینجا.

برآورد CFR: 4.06 درصد

در اوایل هر بیماری همه گیر از یک برنامه به طور بالقوه کشنده عفونی بیماری نرخ مرگ و رفتن به بالا به دلایل متعدد از جمله: سلامت کارگران هستند و نه به دنبال این بیماری جدید را از دست ندهید و موارد اولیه خود پیشرفت; وجود ندارد تاسیس پروتکل درمانی برای بیماری; و مردم هنوز نمی دانند که چگونه آن را گسترش (و چگونه بهترین را به آن داشته باشد).

در چند ده نفر در چین همه آنها در حال حاضر در بیمارستان بستری CFR بود 15 درصد مقاله اخیر در لنست (lancet) اشاره کرد. اگر چه میزان تحت فشار قرار دادند تا در طول هفته بعدی به عنوان منشاء شیوع چین نسبتا بالا و کلی رای دادن نیست.

حتی اگر اولین گزارش Covid-19 مرگ رخ داده است وجود ژانویه 11, کارشناسان هنوز هم قبول ندارند چه کشور واقعی CFR باید باشد. یک گروه از محققان گزارش شده در طبیعت پزشکی که از آغاز ماه مارس به رقم مرگ و میر وجود دارد باید 1.4 درصد از موارد علامتی. یکی دیگر از تیم های نوشتن در لانستتخمین زده می شود باید آن را 5.6 درصد است.

یک دکتر در ووهان چین, چک, CT اسکن از یک Covid-19 بیمار در 17 مارس است.
Xinhua News Agency/گتی ایماژ

این تفاوت قابل ملاحظه آمده از تعادل ملاحظات برآورد ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی برای شناسایی موارد و مرگ و میر تعیین توانایی تقریبی واقعی نرخ از عفونت (از جمله کسانی که تست شده), و حسابداری برای تاخیر زمانی بین شروع بیماری و مرگ (جدول بندی زمان مرگ با زمان عفونت ممکن است گمراه کننده است چرا که از دو تا هشت هفته تاخیر از علائم اولیه به مرگ) در میان عوامل دیگر. به وضوح پیدا کردن CFR است که به عنوان آسان به عنوان یک ورزش در بخش طولانی.

چین دولتی پاسخ تسهیل بودن نسبتا متمرکز به احتمال زیاد نقش زیادی در نهایت کاهش شیوع و کاهش نرخ مرگ و میر وجود دارد. همانطور که بیشتر مردم قادر به آزمایش می شود و کانون ووهان قرار گرفت مستند کمتر از موارد ظهور و کسانی که آن را می تواند تشخیص داده و پیش از آن. شواهد جدید هر چند نیز نشان می دهد که چین underreported تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از Covid-19.

برآورد CFR: 11.75 درصد

ایتالیا در حال حاضر دارای بالاترین نرخ مرگ و میر برای Covid-19 هر کشور با یک عمده شیوع. چرا ؟ یکی از عوامل این کارشناسان پیشنهاد کرده اند که نسبتا مسن جمعیت کشور است. رمان coronavirus است که بطور قابل توجهی بیشتر کشنده با گذشت هر دهه از زندگی است. به عنوان یک مارس 23 دیدگاه در JAMA اشاره کرد کسانی که 60 سال در ایتالیا باید 3.5 درصد احتمال مرگ اگر آنها Covid-19; کسانی که 80 به بالا به صورت یک 20.2 درصد شانس.

این نمودار نشان می دهد CFR برای کسانی که در ایتالیا در مقابل کسانی که در چین در گروه های سنی مختلف.
JAMA

و ایتالیا یکی از قدیمی ترین جمعیت در جهان است. با توجه به بانک جهانی نزدیک به یک چهارم از جمعیت این کشور در 65 ساله یا مسن تر یک درصد بالاتر از هر کشور دیگری به جز ژاپن است. (نیز وجود دارد متعدد عوامل دیگر از جمله یک سنت فرهنگی از نزدیکی فیزیکی است که می تواند کمک به ایتالیا تعداد قریب به اتفاق موارد بالا و مرگ و میر به عنوان این قطعه از این گفتگو اشاره می کند.)

اما که نمی تواند به طور کامل توضیح دهید که این کشور تعداد بالا. (همانطور که ما در زیر خواهید دید, آلمان, که همچنین دارای یک نسبتا پیر شدن جمعیت یکی از پایین ترین Covid-19 نرخ مرگ و میر.) برخی از ایتالیا وخیم مرگ و میر ممکن است با توجه به چگونه آهسته آن را به انجام گسترده تست.

ایتالیا در حال حاضر انجام بسیاری از آزمون — حدود 3500 میلیون نفر از مارس 20 (در مقایسه با حدود 300 میلیون نفر در ایالات متحده در حدود همان زمان). اما آن را در مقایسه با کشورهایی مانند آلمان و کره جنوبی نسبتا آهسته در مراحل اولیه شیوع آن به تعداد زیادی از آزمایشات در دسترس اجازه می دهد این ویروس به گسترش کشف نشده برای مهم دوره از روز و هفته در حالی که مردم رفت و در مورد زندگی روزمره خود غافل است که یک بحران بود و بلندی.

برآورد CFR: 1.10 درصد

کارشناسان مطمئن نیستند که چرا آلمان موفق به حفظ چنین پایین بودن نرخ مرگ و میر برای Covid-19.

به عنوان HJ مای گزارش در Vox بخشی از آن به احتمال زیاد باید با تهاجمی خود را آزمایش اولیه:

این [کشور موسسه کخ رابرت] در اوایل گسترده ای توصیه می شود تست برای تشخیص موارد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و به سرعت شیوع. “این احتمالا به همین دلیل ما شروع به دیدن موارد بسیار زود نیز خفیف آنهایی که در شرایط دیگر ممکن است از دست رفته” RKI را [معاون سخنگوی Marieke] Degen گفت. “اگر شما شروع به دیدن مرگ و میر ناشی از آن نشان می دهد که این ویروس در حال حاضر به طور فعال در جامعه برای برخی از زمان.”

یکی دیگر از مزایای گسترده آزمایش اولیه این است که آنها قادر به قرار دادن تعداد زیادی از موارد — اضافه کردن به مخرج — که بسیاری از آنها بودند خفیف تر و کمتر به احتمال زیاد منجر به مرگ شود. به عنوان مای نوشت: “اکثر موارد در آلمان تشخیص داده شده اند در افراد بین سنین 35 و 59. که اکثر coronavirus موارد در آلمان هستند که در شناسایی سن جمعیتی که در نظر گرفته شده است بخشی از جمعیت در معرض خطر می تواند بیشتر از عوامل مؤثر” را به کم مرگ و میر.

اما سوال این است از زمان است که ممکن است در بازی در اینجا است که زمانی که یک کشور شیوع آغاز شده است. آلمان شیوع بعد از شروع ایتالیا با ایتالیا با شکوه 1,000 موارد توسط مارس 1, زمانی که آلمان هنوز هم گزارش شده فقط کمی بیش از 100. و با تخمین های کنونی نشان می دهد Covid-19 مرگ و میر اتفاق می افتد تا هشت هفته پس از شروع علائم به عنوان مای نت “که به معنی وجود یک شانس آلمان و کشورهای دیگر در مرحله مشابهی از شیوع بیماری می تواند به زودی افزایش مرگ و میر.” در واقع, خود را در مرگ و میر شده است نوردی به آرامی در طول هفته گذشته است.

برآورد CFR: 1.67 درصد

گسترده و آزمایش اولیه این است که نه همه آن طول می کشد به نگه داشتن عفونت و نرخ مرگ و میر پایین است. نتایج حاصل از این آزمون نیز باید سرعت عمل به بیشترین بهره مند شوند.

کره جنوبی شده است تا حد زیادی مورد تحسین قرار گرفته برای آن سریع, قوی, و پاسخ هماهنگ به آن شیوع. در علاوه بر این به پس از انجام برخی از 6,150 آزمون در هر میلیون نفر در مارس 20, آنها قرار داده و نتایج این آزمون به استفاده از حق دور یک مقاله در علم توضیح داده شده است. موارد مثبت جدا شد. علاوه بر این که فرد مخاطبین ترسیم شد و آنها خود را در نظر گرفته و موارد بالقوه و خواسته به قرنطینه در خانه به عنوان NPR گزارش شده است.

یک پرستار کنترل صفحه نمایش کامپیوتر در یک تست غرفه خارج بیمارستانی در سئول کره جنوبی در مارس 17.
اد جونز/خبرگزاری گتی ایماژ

جدید روزانه تایید موارد مشخصی وجود دارد و به بالاترین سطح خود از مارس 1 — در 730 در هر روز — و پس از آن کاهش یافته است به طور متوسط فقط 92 موارد جدید در هر روز 30 مارس. (در مقایسه با ایالات متحده تا به حال در مورد همان شماره از گزارش موارد جدید در هر روز (777) در مارس 15 — و از 30 مارس تا به حال بیش از 18,000 موارد جدید در هر روز است.)

به منظور تسهیل این تعهد عظیم این کشور با استفاده از اطلاعات GPS از تلفن مردم (چون خود گوشی بهتر است در به خاطر سپردن که در آن شما و که شما را نزدیک تر از شما هستند). رویکرد افزایش نگرانی های حریم خصوصی به عنوان علم اشاره کرد اما آن را نیز با اعتبار کمک به شدت محدود کردن این کشور شیوع.

برآورد CFR: 2.62 درصد

ژاپن یک کشور با بیش از 35.8 میلیون نفر از افراد 65 ساله یا مسن تر است جهانی بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان نگران است. دولت عقب مانده در تست و همچنین در سازماندهی دقیق اجتماعی فاصله دستورالعمل. همانطور که از اواخر ماه مارس بسیاری از مراکز خرید در توکیو هنوز باز و شلوغ است. و به عنوان از آوریل 19, کشور انجام داده بودند و فقط 117 آزمون در هر میلیون نفر (که محدودتر در مقایسه با حتی محقر تلاش های ما را 313 آزمون در هر میلیون نفر از مردم توسط همان تاریخ).

به عنوان اریک مارگولیس گزارش بورسی این حقایق نیست و به خوبی جواب:

“تا کنون ژاپن موفق به فرار رشد نمایی اما بدترین حالت ممکن است و در عین حال آمده است. ‘ممکن است این نوک کوه یخ’ سعید جان Ioannidis استاد پیشگیری از بیماری در Stanford School of Medicine. ‘اگر شما نمی آزمون شما در پیدا کردن موارد و حتی مرگ.'”

آنچه که مردم متعجب و متحیر شده است که این کشور نسبتا ثابت شماره از گزارش Covid-19-مربوط به مرگ و میر با وجود افزایش تعداد مورد. (شده اند وجود دارد برخی از سوالات که آیا ژاپن به طور کامل تست آن با ذات الریه یک نتیجه مشترک و علت مرگ به صورت شدید Covid-19 موارد.) برخی از این ویژگی به موثر تماس با ردیابی که انجام شد از موارد در اوایل شیوع و یا کشور های قوی در مراقبت های بهداشتی و مراقبت از سالمند سیستم Margolis اشاره کرد.

ژاپن COVID-19 Coronavirus ردیاب

زمان و افزایش تست — بگویید که آیا ژاپن کارآمد کنترل این ویروس و مرگ و میر به کره جنوبی موفق به انجام این کار. و یا اگر آن را یک صورت تاخیر در تشخیص و مهار منجر به یک مقدار بزرگتر از بار بیماری.

برآورد CFR: 2.16 درصد

که در آن ما را پشته تا در تمام این ؟ با توجه به این که تست نرخ شده اند بسیار پایین به خصوص در اوایل به عنوان در ایتالیا غیر قابل تشخیص موارد همچنان به گسترش ویروس. به عنوان دیلن اسکات و Rani ملا از Vox نوشته اند تعداد مورد در ما بیشتر در خط با ایتالیا و ایران در اواسط ماه مارس و “دور پیشی مکان هایی مانند هنگ کنگ و سنگاپورکه در آن دولت های بسیج سریع تر است.” ما در حال حاضر حتی واضح تر مسیر از موارد جدید از ایتالیا یا ایران. و این بدان معناست که افزایش مرگ و میر ممکن است در آینده آینده.

که یکی از عوامل دیگری که می تواند منجر به بالاتر CFR: پرش ناگهانی در تعداد موارد شدید. وقتی اتفاق می افتد که آن را “می افزاید: به فشار بر سیستم بهداشت و درمان و پایمال آن منابع پزشکی” نوشت: یک تیم از محققان 27 مارس در لانست. که می تواند در نتیجه قادر به ذخیره به عنوان بسیاری از زندگی است. (از این رو تماس با “صاف منحنی.”) آمریکا ممکن است به دنبال در این سناریو در بسیاری از مکان ها. شهر نیویورک در حال حاضر در حال اجرا از تخت بیمارستان با پیش بینی اوج شیوع بیماری وجود دارد پیش بینی می شود هنوز هم هفته دور. و دیگر شهرستانها و شهرهای کوچک ممکن است به صورت مشابه سرنوشت.

در ایالات متحده بیش از حد نرخ مرگ و مير متفاوت هستند به طور گسترده ای. همانطور که در آوریل 1, لوئیزیانا تا به حال CFR از 4.2 درصد نسبت به کالیفرنیا 2.1 درصد است. دلایل این نابرابری های منطقه ای در حال ظهور هستند هنوز مشخص نشده است اما به احتمال زیاد تا پایان از جمله همان عواملی که منجر به کشورهای مختلف نرخ مانند منطقه بهداشت و درمان منابع و مهار سیاست های کلی سن و سلامت مردم. (زمان شمارش متحده مورد و تعداد مرگ و میر را می توان یافت در اینجا.)

از آن خواهد شد برخی از زمان قبل از تست جلب و ما باید محکم اعداد برای کشورهای واقعی CFRs. حتی وقتی اتفاق می افتد که وجود دارد به احتمال زیاد باقی می ماند تیز تضاد میان ملت ها. به عنوان محققان که در مارس 20 , علم گزارش “درهم آمیخته نشان دهنده مراحل مختلف این بیماری و همچنین تفاوت در منابع و فرهنگ ها و دولت ها و قوانین.”

همانطور که ما بیشتر بدانید در مورد مرگ و میر نرخ برای جمعیت های مختلف از مردم هر چند امیدوارم در کمک به دولت را به بهترین تصمیم گیری درباره سیاست های بهداشت — و همچنین به عنوان بهترین تخصیص منابع برای محافظت و درمان آسیب پذیر.

یک کشور با پاسخ تا کنون به نظر می رسد که در میان بزرگترین تاثیر بر شدت شیوع و پس از آن از تعداد مرگ و میر به عنوان نشان داده شده توسط کره جنوبی را با موفقیت ظاهری (که همچنین به دست آورد بدون گسترده سازندگان: زندگی روزمره).

یکی از پرسش های بزرگ باقی می ماند که به پاسخ داده شود این است که چگونه با هم تداخل دارند عوامل یک کشور سنی جمعیت و منابع مراقبت های بهداشتی تاثیر مرگ و میر. رفتن متوسط سن یا نسبت جمعیت 65 ساله یا مسن تر ممکن است یا نه ممکن است در نهایت بعد از قوی ترین پیش بینی کننده.

کشورهای با جمعیت تمایل در کل به ثروتمند و سالم و با سلامت بهتر و اجتماعی زیرساخت برای شروع (برای مثال معروف کشور غنی از موناکو دارای بالاترین رسانه سن: 55). کشورهای با جمعیت از سوی دیگر اغلب مکان های که در آن مراقبت های بهداشتی و دیگر منابع کمیاب و مردم در حال حاضر به احتمال زیاد به زندگی می کنند تا اواخر بزرگسالی (دیدن نیجر به عنوان کشور با جوانترین متوسط سن در 14; و در نظر بگیرید که در اوگاندا تنها 2 درصد از جمعیت بالای 65).

تورین شهردار کیار Appendino می ایستد در توجه به عنوان یک زن مسن پیاده روی های گذشته در طول یک دقیقه سکوت در ایتالیا, در تاریخ 31 مارس.
مارکو Bertorello/خبرگزاری گتی ایماژ

Gonzaga Yiga 49 سال جامعه منشي تجدید نظر به شهروندان در مورد چگونه برای جلوگیری از COVID-19 coronavirus در کامپالا, اوگاندا, مارس 24.
Badru کتومبا/خبرگزاری گتی ایماژ

بنابراین به عنوان Covid-19 همه گیر خود ادامه می دهد گسترش جهانی کارشناسان خواهد بود و از نزدیک به تماشای نه تنها در کشورهای بزرگ نسبت octogenarians اما همچنین کسانی که با بالاتر از نرخ فقر و در حال حاضر تاکید کرد سیستم.

این کشورها همچنین ممکن است بیشتر احتمال دارد به عقب در حال تست در دسترس بودن تدارکات, و, گزارش, پس از آن ممکن است که اطلاعات دقیق به تعویق خواهد افتاد یا شاید هرگز جمع آوری می شود به می دانم که تعداد واقعی کسانی که آلوده و یا کسانی که هلاک از این بیماری است. اما حتی در ایالات متحده به عنوان آتلانتیک گزارش ما هرگز نمی دانید ممکن است واقعی تعداد مرگ و میر در این coronavirus باعث می شود. چرا که ما چگونه تعیین علت نهایی کسی مرگ است که اغلب روشن نیست برش.

ما تا کنون می دانیم خالص مورد مرگ و میر SARS-CoV-2? برخی از دانشمندان به دنبال طبیعی آزمایش قرار گرفت که روی الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بود که قرنطینه برای بیش از یک ماه است. در آن زمان حدود 19 درصد از کشتی های مسافر و خدمه بیمار و تایید شد به Covid-19. از آن 705 نفر با این ویروس هفت درگذشت ارائه CFR در یک آزمایش گروهی از مردم از 0.99 درصد است. کشتی کروز جمعیتی را منحرف مسن به عنوان محققان با اشاره به در لانست, “CFR در سالم و جمعیت جوان می تواند پایین تر است.”

هر آنچه که آنها تا پایان این شماره از این بیماری همه گیر خواهد شد و بدون شک مطالعه برای دهه های آینده است. به عنوان در یک آزمایش که در آن محققان راه اندازی نسخه های مختلف از همان آزمون تغییر این متغیر یا که کشورهای جهان در حال حاضر بخشی از این تست های جهانی مورد.

با درک و تجزیه و تحلیل دقیق ما در نهایت قادر به با دقت بیشتری طرح کردن مراحل و اشتباه و چه ترکیبی از عوامل از این آزمایش آمد به معنی جمعیت های مختلف. و امیدوارم که با دانش ما قادر خواهد بود برای بهتر سر آینده همه گیر تهدید است که می تواند حتی بیشتر بكوبد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>