ایالت نیویورک در حال حاضر بیشتر تایید Coronavirus موارد بیش از هر کشور در جهان


The New York City skyline seen at night with buildings displaying blue lights in support of health workers.

شهر نیویورک افق در 9 آوریل سال 2020 است.

Kena Betancur/گتی ایماژ

نیویورک رسیده ترسناک یک نقطه عطف شنبه هنگامی که آن تعداد موارد تایید شده از coronavirus صدر 159,000 بیشتر موارد در یک دولت واحد از هر کشور دیگری در جهان است. سخت ترین آمار دولت آمریکا تا کنون شروع به پریدن کرد به بالا دو کشور—به غیر از ایالات متحده با بالاترین بالغ, اسپانیا با 157,000 موارد و ایتالیا با 143,000. ایالات متحده به عنوان یک کل ثبت کرده است 466,000 موارد و تقریبا 16,600 مرگ با چوب خط حساب کردن از دانشگاه جانز هاپکینز. دیگر نقاط توسط تعدادی از موارد در حال آلمان پس از فرانسه و چین و ایران است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز پنجشنبه اعلام کرد که 799 نفر در وزارت امور خارجه درگذشت قبلی بعد از ویروس و مارک و دولت کمترین تک روز شمار کشته شدگان تا کنون. کومو گفت: تعداد بستری در دولت در حال کاهش برای دومین روز متوالی ارائه امیدوارم که اجتماعی فاصله است که جلوگیری از این ویروس را گسترش. خاموش کردن از ردیف هایی از این کشور منجر به کاهش پیش بینی نرخ مرگ و میر در این هفته با مدل های جدید نشان از آن می تواند محدود به 60 ، 000 مردم اگر اجتماعی فاصله سیاست ادامه داد: از طریق ماه مه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>