کشورهای در حال تست


A police officer in a face mask walks near a sign that says "Walk-In Urgent Care."

بودجه برای دولت و پلیس محلی در مورد تواند نابود.

دیوید دی Delgado/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است معوق به فرمانداران در جنبه های عمده coronavirus پاسخ در هفته های اخیر یک موضوع جدید پدید آمده در میان مفسران است که ما در حال ورود به یک عصر جدید از فدرالیسم. برخی از توصیف آن به عنوان یک “مقالات کنفدراسیون” لحظه ای که در آن دولت ملی محو می شود و دولت اعمال قدرت خود را. در اوایل این ماه در نیویورک تایمز خبر “بازگشت از فرماندار.”

به جای ساخت فرمانداران صعودی در دراز مدت این COVID-19 بحران است به احتمال زیاد به دولت اصلاح بادبان خود را از سیاست های برنامه های برای سال. و آن است که به احتمال زیاد به ایجاد متحده همیشه وابسته به دولت فدرال است. این COVID-19-باعث بحران اقتصادی است به طوری که غایب کمک از دولت فدرال ایالات متحده خواهد رنج می برند. اما حتی اگر دولت فدرال فراهم می کند مقدار قابل توجهی از کمک به استانها و شهرستانها وجود دارد فرصت خوبی است آن را با شرایط است که به طور قابل توجهی تضعیف دولت استقلال. مغلوب ساختن پیشی جستن برای بخشی خود را نشان داد در توییتر در روز دوشنبه که او قصد ندارد به ارائه متحده کمک های مالی آنها به شدت و بدون نیاز به نوعی از مبارزه است. “چرا باید مردم و مالیات دهندگان آمریکا بود نجات ضعیف اجرا متحده,” او نوشت. پس از این بحران است این احتمال وجود دارد فدرالیسم نگاه نمی همان.

این COVID-19 بحران شده است به خصوص دردناک برای دولت بودجه آن را و یا نیاز به متعادل بر خلاف بودجه فدرال. (متحده برخی از ابزار برای اجتناب از قانون اساسی متعادل نیازهای بودجه و بدهی محدودیت از underfunding خود را به حقوق بازنشستگی سختتر اشکال از مدیریت بدهی, اما آنها هنوز هم به صورت قابل توجهی محدودیت های در حال اجرا کسری.) این بیماری همه گیر است به خصوص نابود فروش درآمد مالیاتی یکی از steadiest اشکال دولت درآمد. این شماره ها وحشتناک است. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو تخمین زده است که نیویورک نیاز به برش آموزش و پرورش و دیگر مناطق به میزان 20 درصد است. میشیگان نیز به از دست دادن بین $1 میلیارد و 3 میلیارد دلار از این در ماه ژوئن و پس از آن بین یکی دیگر از $1 میلیارد و 4 میلیارد دلار بعدی سال مالی. و این تعداد ندارد بودجه قتل عام و در حال حاضر نصب اخراج نگاه ما در شهرداری شهرستان مدرسه منطقه و مقامات دولتی سطح. ایلینوی ” دولت سنا رهبر در اوایل این ماه کنگره خواسته برای $41 میلیارد دلار کمک مالی.

این به چه معنی است ؟ متحده را مجبور به افزایش مالیات و کاهش هزینه های به شدت به پایان می رسد دیدار. این بدتر خواهد شد رکود اقتصادی—ایالات و شهرستانها را مجبور به اخراج تعداد زیادی از کارگران در هنگام بیکاری است که در بدترین حالت آن. و آن به این معنی است که تمام جنبه های دولت و هزینه های که در مورد COVID-19 را شیب دار کاهش است. حمل و نقل و زیرساخت های دیگر هزینه های بالاتر آموزش و پرورش K–12 اصلاحات مسکن مقرون به صرفه و بسیاری دیگر از طرح های دولت تمام خواهد شد مجموعه قابل ملاحظه ای است. به حدی که آنها قرض گرفتن برای خارج شدن از سوراخ, دولت بدهی سنگینی را بزرگتر خواهد شد و ظرفیت خود را برای انجام کارهای بزرگ و رفتن به جلو خواهد بود بیشتر کاهش می یابد. در بالای این, روزنامه های محلی کاهش قبل از بحران آمار شده اند و دسترسی به مطبوعات محلی است که یک وسیله مهم برای فرمانداران برای برقراری ارتباط آنچه در جریان است در کشورهای خود را. فرمانداران در حال حاضر مسلط به امواج رادیو و تلویزیون با محبوب خود coronavirus جلسات مطبوعاتی به احتمال زیاد به زودی کاهش می یابد به نقش گریم حسابداران.

آنچه انجام شده توسط دولت فدرال تا کنون است و تقریبا به اندازه کافی به را تشکیل می دهند COVID-19 shutdown کمبود بودجه. کنگره مجاز 150 میلیارد دلار در کمک به کشورها و شهرهای مراقبت عمل و ارائه پول به سازمان های حمل و نقل و بیمارستان ها و برای آموزش و پرورش است. فدرال رزرو اعلام کرد یک برنامه گسترده برای ارائه تامین مالی کوتاه مدت به استانها و شهرستانها. اما کمک های دولت مانده بود از جدید ترین “فاز چهارم” کنگره قانون و کلید رهبران جمهوری خواه در حال حاضر balking در آینده پول است. در علاوه بر این به مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد که او نمی خواهد “قید وثیقه” ایالت جمهوری خواه و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به ارمغان آورده است تا ایده اجازه متحده فایل برای ورشکستگی به جای کمک. سابق کارولینای جنوبی, فرماندار و U. N. سفیر نیکی هیلی نیز بیرون آمد و در برابر هر بیشتر کمک های دولت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مک کانل و هیلی در حال نقاشی بر روی یک تاریخ عمیق. برای تقریبا دو قرن دولت فدرال نگهداری می شود “هیچ کمک مالی” سیاست با توجه به دولت های ایالتی. پس از هشت ایالت و قلمرو قصور در بدهی در اوایل 1840s کنگره را رد کرد و لایحه به فرض بدهی های دولت به عنوان آن را انجام داده بود و چندین بار قبل از آن. دولت فدرال “هیچ کمک مالی” حکومت تا حد زیادی مفتخر شده است و از طریق پیش فرض در 1870s و در سال 1933 اگر چه تا حدودی کمتر به شدت نسبت به بسیاری از فکر می کنم. (برای مثال با وجود معروف فورد به شهرستان: رها کردن مرده, تیتر, دولت فدرال را ارائه وام به شهر نیویورک به عنوان بخشی از پاسخ به آن بحران مالی در 1970s.)

دانشمندان مانند جاناتان Rodden و رابرت Inman استدلال می کنند که نجات رژیم در تضاد با دولت استقلال. دلیل آن این است که گرفتن کمک مالی ایجاد یک “نرم محدودیت بودجه” ساخت متحده کمتر مایل به ایجاد مشکل مالی انتخاب چون آنها فکر می کنم فدرال را به نجات آمده است. این محققان استدلال می کنند که نیاز کمتر کمک خواهد خشمگین به کمک مالی. به عنوان یک نتیجه این کشورها و پس از آن دولت فدرال خواهد شد و تقاضا و شرایط کمک به نیازمندان متحده هنگامی که فشار می آید به پرتاب. زمانی که دولت های ملی ارائه کمک اما تقاضا نیست شرایط شما ببینید, بحران بدهی, مانند کسانی که آمار آرژانتین و برزیل در سال 1980 و ’90s. در کشورهایی که دولت ملی می آید به کمک یک دولت ملی و دولت معمولا بیشتر نقش فعال در نظارت بر بودجه دولت و مالیات و سپس انتقال آن به استانها.

در مقابل در آمریکا دولت فدرال به طور سنتی نه نظارت دولت بودجه. متحده هستند و نه حتی نیاز به اطلاعات در مورد وضعیت مالی خود را به فروش اوراق قرضه آنها به عنوان معاف از سال 1934 اوراق بهادار عمل می کنند.

اما دور بعدی کمک آن است که اگر در آینده به احتمال زیاد حاوی شرایط. شما می توانید نوشتن بر روی دیوار. پیشرو جدی متفکران محافظه کار مانند اندرو Biggs و E. J. مک ماهون استدلال کرده اند که هر گونه کمک به ایلینوی یا نیویورک باید با توجهی شرایط از تغییر قوانین حسابداری به الزامات تعریف شده است که از مزایای حقوق بازنشستگی منتقل می شود به 401(k)-سبک تعریف شده سهم برنامه دارد. تنها چیزی که ممکن است صرفه جویی متحده از توجهی مشروط تقسیم قدرت در کنگره و ناتوانی از دموکرات ها و جمهوری خواهان به توافق در این شرایط. اما در همین پویا می توانید نگه دارید تا کمک ها به طور کامل ترک متحده برای کاهش بیشتر و یا به طور چشمگیری صورت مالی خراب کردن.

اگر کنگره پیشنهاد کمک با شرایط متحده به احتمال زیاد خواهد شد در هیچ موقعیتی به نوبه خود آنها را. فدرال رزرو کمک است کمتر احتمال دارد به آن رشته ها به جز یکی از عمده—این پول را باید پرداخت پایین خط آن را به عنوان ارائه وام کمک های مالی.

بیش از سال آینده متحده را در برخورد با ادامه اضطراری برای بهداشت عمومی در کلان خواسته های جدید در خدمات عمومی اساسا کاهش درآمد کافی فدرال کمک های افزایش بار بدهی و به طور بالقوه شرایط جدید اعمال شده توسط دولت فدرال اگر آنها حتی نجات بخش تزریق پول نقد برای شروع با.

فدرالیسم در حال تغییر است اما نه در جهت بیشتر قدرت دولت است.

برای اطلاعات بیشتر در: آخرین اخبار, گوش دادن به چه بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>