“وضعیت موجود مرده است”: ربکا Solnit در امریکا پس از coronavirus

آمریکا چه خواهد نگاه کنید مانند در طرف دیگر از coronavirus?

آن را سخت به تصور کنید که یک بحران این قدر نیست تغییر جامعه ما در راه عمیق. اما شکل این تغییرات ممکن است بسیار در سوال.

امریکا را بیش از حد فردگرا فرهنگ ممکن است سخت تر به حفظ پس از این با توجه به جمعی فداکاری ما همه خواسته شده است به. ایده اساسی جهانی درآمد (UBI) طولانی در نظر گرفته nonstarter در سیاست آمریکا به نظر می رسد راه بیشتر قابل قبول در حال حاضر. یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که روابط پوشش به اشتغال و مردم را آسیب پذیر زمانی که اقتصاد مخازن است که قطعا سخت تر از دفاع در این نقطه است.

ربکا Solnit شده است نوشتن در مورد پیامدهای اجتماعی حوادث برای سال. او سال 2009 کتاب بهشت ساخته شده است در جهنمبود در مورد چگونه بحران آشکار عمیق ما نیاز به هدف و همبستگی و ایجاد فرصت برای جامعه است که به ندرت یافت می شود در زندگی روزمره است.

آنها همچنین او به عنوان استدلال در اخیر نیویورک تایمز قطعه هموار کردن راه برای تحولات انقلابی. “هر فاجعه می لرزد سست نظم کهن” Solnit می نویسد. “ناگهانی فاجعه تغییرات قوانین و خواسته های جدید و متفاوت پاسخ, اما آنچه در آن خواهد بود و موضوع نبرد.”

من به صحبت کرد Solnit که به تازگی منتشر شده جدید خاطرات از طریق تلفن در مورد این فاجعه و چگونه آن را ممکن است تغییر در جامعه ما برای همیشه لطفا برای. آرامی ویرایش متن گفتگو به شرح زیر است.

Sean Illing

شما استدلال کرده اند که لحظه مثل این لحظات بحران واقعی در حال حاضر نادر فرصت برای تغییر چشمگیر. چگونه است ؟

ربکا Solnit

اولین چیزی که یک فاجعه نشان دهنده یک شکست مقامات برای محافظت از مردم خود را. این یک حس است که مردم مسئول نیست واقعا مسئول به دلیل بحران پیشی گرفته ظرفیت خود را برای پاسخ. که یک لایه است. و البته تفاوت زیادی بین کسانی که پاسخ خوبی و کسانی که پاسخ بد.

ثانیا زندگی همه تغییر ناگهانی و اغلب به آن یک لحظه ای که در آن مردم به مراتب واضح تر در مورد آنچه واقعا مهم است و چه چیزی نیست. من به یاد داشته باشید درست قبل از 9/11 وجود دارد اساسا بی اهمیت رسوایی در سرفصل و هیچ کس به فکر کردن در مورد سیاست خارجی آمریکا در خاورمیانه و راه هایی که دولت بوش بود شکست در مقیاس بزرگ. و سپس همه چیز ناگهانی متبلور برای مردم در راه دراماتیک.

Sean Illing

اما آنچه که تغییر نگاه مانند یک فرد بیشتر سطح, سطح شخصی?

ربکا Solnit

من نوشته ام در مورد تبدیل داخلی حس که در آن مردم احساس نزدیک به مرگ و میر خود و دیگر مرگ و میر در راه است که می تواند آنها را احساس می کنم آن را فوری تر منجر به زندگی با توجه به ارزش های خود را با توجه به آنچه واقعا مهم است.

اما فراتر از آنچه که ما به طور ناگهانی همه چیز مشترک. برخی واقعی و برخی از دلخواه دیوار بین ما سقوط دور. اغلب وجود دارد یک حس عمیق از communitarian کمک هزینه تحصیلی است که می تواند عمیق در این لحظات مشترک رنج می برند و قربانی. شما می توانید آن را بارها و بارها این که آیا آن یک محلی فاجعه مانند طوفان کاترینا یا زلزله در سان فرانسیسکو و یا برخی از نوع بین المللی بحران که بلعد کل کشور و یا منطقه است.

Sean Illing

من در لوئیزیانا بود که کاترینا آمار آن قابل توجه بود به تماشای این طوفان لرزش هر کس از خود جمعی بی حسی در یک رادیکال راه است. مثل این بود که کف کرده بود به طور ناگهانی کاهش یافته است در زیر همه ما و همه برای حضور در این حال در همان زمان.

ربکا Solnit

بله! حوادث ما لرزش. من آنها را به نام یک دوره سقوط در بودیسم است. شما به طور ناگهانی آگاه ephemerality و وابستگی متقابل این fleetingness از همه چیز و ارتباط همه چیز است. اغلب که ارتباط عمیق و همدلانه ارتباط عاطفی که مردم لزوما احساس برای همسایگان خود و افراد تحت همان تجربه است. ما اغلب تجربه هر کس در اطراف ما در درجه اول از نظر تفاوت های خود را به جای مشترکات. یک فاجعه تغییراتی که در یک لحظه.

Sean Illing

من می خواهم به چوب به این موضوع از دولت شکست و پتانسیل اجتماعی برای تغییر و تحول است. احساس من این است که این لحظه راه به تشدید تضادهای جامعه و وادار به برخورد با آنها. من کنجکاو هستم چه تناقضات و یا توهمات شما فکر می کنم شکسته شده اند با این بیماری همه گیر.

ربکا Solnit

این یک سوال بزرگ است و یکی از بزرگ. من فکر می کنم نابرابری اقتصادی است که در stark امداد در حال حاضر و چیزهای دیگر مانند سمیت خشونت خانگی است. خانه قرار است به امن ترین جای ما می شود — آن است که ما همه محدود در حال حاضر — و ما در حال یادآور شد که برای برخی از ما آن را خطرناک ترین محل می شود.

بی خانمانی موضوع دیگری است. سان فرانسیسکو که در آن من زندگی می کنند عمده ای بی خانمان مشکل و در حال حاضر همه از ناگهانی آن را پیدا کرده است ظرفیت برای قرار دادن درصد زیادی از جمعیت بی خانمان ما را به اتاق های هتل ها. ما قرار است به این باور چیزی شبیه به آن غیر ممکن است اما در لحظاتی مانند این, ما می توانید ببینید که آن را بسیار ممکن است.

وضع موجود خود را استمرار با متقاعد کردن ما که تغییر غیر قابل تصور است غیر ممکن و غیر ضروری و سپس به طور ناگهانی آن می شود تصور ممکن و لازم است. این بزرگترین توهم که شکسته می شود در این لحظات.

می توانم بگویم یک چیز دیگر در مورد این ؟

Sean Illing

اطمینان حاصل کنید.

ربکا Solnit

جالب است که چگونه یک فاجعه چه فعالان همیشه در تلاش برای فراموش — اشاره به تناقضات. چگونه سیستم پزشکی در واقع تابع ؟ که آن را پشت سر بگذارید? چگونه اقتصاد تابع ؟ که آن را پشت سر بگذارید? پس از چیزی شبیه به این پاسخ بسیار روشن است. چه کسانی سود حاصل از وضع موجود و روشن است.

و بنابراین شما همیشه باید برنده از سیستم قدیمی هل دادن سخت به دوباره سوار آن پس آن را در هم شکسته و در مقابل چشم ما است. اما وضعیت موجود مرده است. و بقیه از ما هستند گفت: “اجازه دهید به جلو بروید. اجازه دهید نه به عقب. اجازه دهید به یکی دیگر از راه.” من احساس می کنم که ما در حال حاضر اقتصاد است که در آن بسیاری از مردم زندگی آنقدر عمیقا ناامید از جمله در این کشور شد که آیا این کودکان گرسنه مردم خرد بدهی های پزشکی و یا در حال مرگ برای عدم پوشش درمانی و کار تمام وقت و قادر به تصمیم اولیه هزینه های زندگی بدون حق سازماندهی در کار است.

اما در حال حاضر که این تناقضات در حال افزایش به استفاده از کلمه شما ما حداقل باید یک فرصت برای دیدن آنچه را شکسته و ایجاد چیزی جدید.

Sean Illing

خوب, ما در یک وضعیت جالب در حال حاضر یکی است که می تواند هر تعداد از راه. ما شاهد آنچه که من فکر می کنم هر منصفانه اندازه گیری است که یک شکست بزرگ دولت برای محافظت از مردم است. ما در نگاه به گذشته نگاه کنید این به عنوان یک نقطه عطف از نوع ما دیده نمی شود پس از چرنوبیل در اتحاد جماهیر شوروی سابق که در آن فروپاشی ایمان در دولت کافی بود برای هموار کردن راه برای یک نظم جدید?

ربکا Solnit

یکی از چیزهای عجیب و غریب در مورد زندگی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن است که 40 درصد خواهد شد که این باور در او بدون توجه به آنچه. بسیاری از دوستان من بوده است شوخی که یک بیماری همه گیر است که اساسا تیراندازی تعداد زیادی از مردم در خیابان پنجم و دور شدن با آن است. بسیاری از ما در حال حاضر آنقدر سرخورده که تقریبا هیچ چیز می تواند سرخوردگی ما بیشتر است.

این یک وضعیت عجیب و غریب این بحران از مغلوب ساختن پیشی جستن در آن وجود دارد بسیار کمی حرکت. اما من فکر می کنم این ممکن است به یاد مردم از اهمیت خوب دولت و نه “دولت بزرگ” در راه خواهان برافراشته در مورد آن, اما به اندازه کافی به اندازه دولت است که می تواند در مقابله با بحران.

البته امید زیادی از بسیاری از ما از جمله من این است که این آگاهی را انتقال به تغییر آب و هوا که در آن ما شده است درخواست از مردم برای ایجاد تغییرات عمیق در زندگی روزمره بیشتر برای چیزهایی است که هنوز اتفاق نیفتاده و یا تأثیر جاهای دیگر و مردم است. شاید این خواهد بود که یک دوره سقوط در تفکر سیستماتیک و اهمیت آماده شدن برای چیزهایی است که هنوز اتفاق نیفتاده.

من نمی دانم چگونه این اتفاق نمی تضعیف این استدلال که ما لازم نیست دولت که ما نمی نیاز به برنامه ریزی برای قوها سیاه, نادر اما قدرتمند حوادث است که ما اصلا نیاز به مراقبت های بهداشتی جهانی و مانند آن. ما تا به حال این کابوی فلسفه پس از ریگان است که می گوید ما به چیزی نیاز نداریم اما خودمان — که نمی تواند زنده ماندن در تماس با یک فاجعه واقعی است.

Sean Illing

شاید حق با شماست اما من خیلی مطمئن نیستم. من فکر می کنم زیادی در مورد چگونگی واقعیت قطع با ایدئولوژی به ویژه هنگامی که شکاف بین این دو می شود غیر ممکن است به چشم پوشی است. و مردم همیشه به نظر می رسد برای پیدا کردن راه خود را به نگه دارید مزخرف داستان در مورد جهان دست نخورده مهم نیست که چگونه عمیقا واقعیت خودشو تحمیل.

ربکا Solnit

همیشه وجود دارد کسانی که ادعا می کنند حق تسلط بر واقعیتها و حقایق و شواهد است. همیشه وجود دارد کسانی که درمان حقایق و علم مانند آنها نیست غیر قابل مذاکره چیزهایی که ما باید برای پاسخ به. این یک نوع بازار آزاد ذهنیت اعمال شده به … همه چیز. اما آن را فقط یک راه قلدری و حقایق را به تسلیم. که همه Trumpism است.

اما یک بیماری همه گیر است که منحصر به فرد است که آن را نمی توان مورد آزار واقع شدند را به تسلیم. این ویروس نمی تواند آرزو دور و یا نادیده گرفته شود. شما باید برای پاسخ به آن را در شرایط آن. این مسری, این مرگبار, این نشانی نیاز به آن است که آن را نمی خواهد برود گفت: “همه ما می تواند بازگشت به کار در حال حاضر.” آن را فقط کار نمی کند مانند آن است.

در پایان من همیشه علاقه مند به امکانات. من امیدوارم که در همه تاریکی و من تمرکز مطلق unknowability از آینده است. راهی که من و شما و هر کس دیگری در اکثر نقاط جهان در حال زندگی امروز چیزی که خیلی غیر قابل تصور در روز سال نو سال 2020 است. و بنابراین من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد اما من می دانم که این یک “واقعیت گزش برگشت” وضعیت و بسیاری از مردم کاملا احتمالا بیدار شدن از خواب به چه مسائل و چه کار می کند و چه ماده و چه کار نمی کند.

رفتن به جلو بسیاری از آنچه اتفاق می افتد در شرایط دگرگونی جوامع بستگی به تبدیل سیستم های دولتی و این بستگی دارد که ما چگونه داستان چه اتفاقی افتاده است. من امیدوار هستم ما بگویید داستان از چه محدود این بیماری همه گیر شده است می تواند در این کشور چقدر متفاوت آن می تواند تمام شده بود و ما تا به حال یک دولت صالح است که آن را در زمان به طور جدی و نه حاضر به انجام آنچه لازم بود به آن کم کردن سرعت.

Sean Illing

چه چیزی شما فکر می کنم امریکا به نظر می رسد پس از coronavirus? چگونه خطوط گسل از زندگی آمریکایی بود تغییر?

ربکا Solnit

بخش عظیمی از مردم خود را از دست داده زندگی می کنند و احتمالا ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را تبدیل به بی خانمان و به مرگ از گرسنگی مردن در آن اعداد. جلوگیری از وقوع این اتفاق در حال رفتن به معنی به رسمیت شناختن چگونه بسیاری از مشاغل نمی شد ارائه نیازهای اساسی به عنوان افراد مشغول به کار تمام وقت برای حداقل دستمزد و هنوز نمی توانیم یک آپارتمان دو خوابه در هر نقطه در ایالات متحده هنوز هم به حال بچه ها که رفت و گرسنه و غیره. من فکر می کنم ما در حال رفتن به نگاه اساسی جهانی درآمد و اجتماعی دیگر شبکه های ایمنی است که اجازه می دهد مردم برای زنده ماندن در بازار آزاد سیستم ما.

ما قصد داریم به فکر می کنم در مورد اقتصاد رادیکال در راه های جدید است. استدلال اساسی مراقبت های بهداشتی مراقبت های بهداشتی جهانی برای قوی تر برنامه های اجتماعی برای رهایی از خرد کردن بدهی برای بدنه حقوق آسیب پذیر جوامع — این نیست انتزاعی دیگر آن را همه در اطراف ما. من فکر نمی کنم که همه گیر این مورد برای ما, اما من فکر می کنم آن را می سازد در این مورد ما در حال حاضر شده است در ساخت بسیاری فوری تر و واضح است. ما خواهد بود با هل دادن در برابر مردم خواهد شد که انکار این واقعیت است که درد و رنج سرزنش قربانیان آن و یا در آینده با غلط راه حل برای آن است.

من حدس می زنم من باد این همه با یکی از مورد علاقه من حکایات است که در مورد بومیان آمریکا رهبر نشسته گاو نر. پس از شکست او پیوست بوفالو بیل غرب وحشی سیرک و به خوبی جبران می شود اما به تمام پول خود را دور به پریشان گرسنه خیابان خارپشت کودکان و نوجوانان که به زیرچشمی نگاه کردن از طریق سوراخ در چادر و چسبیدن به اطراف در خارج.

خود را اعلام و در آنچه که او می تواند ایستادن برای سرمایه داری به طور کلی. “مرد سفید خوب است در تولید اما در توزیع است.” که جعلی اما من همیشه احساس کرده ام که آدرس آن این واقعیت است که ما همیشه به حال به اندازه کافی برای رفتن به اطراف, اما ما همیشه ایجاد سیستم است که آن را مانع از رفتن در اطراف. من امیدوارم که این بحران نیروهای ما را به ببینید که مشکل با چشم های تازه — و شاید همچنین راه حل.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>