محرک را $349 میلیارد برنامه برای پرداخت به کارگران در مبارزه کسب و کارهای کوچک توضیح داد

به 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 27 است که احتمالا بهترین و شناخته شده برای $1,200 چک آن را اجازه برای بسیاری از بزرگسالان آمریکایی. دوم آن-برجسته ترین جزء ممکن است به 600 $در هر هفته افزایش آن را فراهم می کند به بیمه بیکاری.

اما بزرگتر از هر کدام از این برنامه ها دلار توسط چک Protection Program (PPP) بسته محرک ایجاد می کند. که برنامه در مورد هزینه $349 میلیارد و ارائه ضمانت وام برای کسب و کارهای کوچک ارائه شده از طریق اداره کسب و کار کوچک (SBA) و بانک شریک زندگی خود را.

به طور خاص, آن اجازه می دهد تا کسب و کار را از وام جمعا 250 درصد از آنها به طور متوسط ماهانه حقوق و دستمزد در سال 2019. اگر آنها صرف حداقل 75 درصد از این پول برای پرداخت به کارگران خود را, آنها می تواند واجد شرایط برای وام به طور کامل بخشوده در فدرال هزینه. نرم افزار ساده و در دو صفحه فرم به همراه مستندات.

که یک معامله بزرگ و آن را یک برنامه است که کشیده مقایسه با دانمارک رویکرد سادگی با داشتن دولت پرداخت شرکت های اشتغال برای مدت بحران است. اما این مهم به روشنی در مورد این لایحه را طراحی و محدودیت های آن است.

اولین و مهمترین هر آمریکایی با این نسخهها کار برای یک کسب و کار کوچک. به عنوان 2016 — در سال های اخیر که داده ها در دسترس است — تنها در حدود 47.3 درصد از کارکنان مشغول به کار برای کسب و کارهای تحت پوشش توسط SBA. به طور کلی SBA را پوشش می دهد کسب و کار و مکان های با 500 یا کمتر کارکنان. مردم کار را برای گفتن یک حق رای مک دونالد و یا یک هتل شرکت است که دارای مکان های با 500 یا کمتر کارکنان می تواند تحت پوشش. اما بسیاری دیگر نخواهد بود. علاوه بر این هر کسب و کار وام در پوش 10 میلیون دلار است که ممکن است به اندازه کافی برای پوشش هزینه های حقوق و دستمزد برخی از بزرگتر کسب و کارهای کوچک.

دوم طراحی شده است و نه بی دست و پا. دولت دانمارک در حال ساخت مستقیم کمک های مالی برای کسب و کار به کارگران خود را پرداخت. از تمایل به دریافت پول توزیع شده به سرعت از طریق SBA آمریکا برنامه طراحی شده است به عنوان وام است که می تواند بخشیده شود بعد. اما وجود رشته های متصل به وام بخشش جنبه منجر به این احتمال که برخی از کسب و کار را از وام های بزرگ است که نمی ببخشند بعد از ترک آنها را در بدهی.

“من یک دکتری اقتصاد, و من فکر می کنم این یک سردرد” آدم Ozimek اقتصاددان ارشد در پلت فرم مستقل Upwork و صاحب یک سالن بولینگ/رستوران در Lancaster, پنسیلوانیا به من می گوید.

بیشتر به طور قابل توجهی برای کسب و کار به دنبال به جلو این وام قرار است در گذشته تنها هشت هفته. یک دستیار ارشد به سن. مارکو روبیو (R-FL) که کمک به نوشتن این بخش از محرک لایحه توضیح می دهد که میزان بودجه برای این برنامه است که به منظور پوشش هشت هفته از حقوق و دستمزد و هزینه های عملیاتی برای همه کسب و کار تحت SBA را ambit. اما این لایحه همچنین اجازه می دهد تا دیگران مانند تنها مالکان و پیمانکاران به درخواست برای وام و زمانی که میزان بودجه اجرا می شود این برنامه را انجام داده است.

برخی از ایالت ها مانند ویرجینیا اعلام کرد در حال حاضر اقامت در خانه سفارشات که گسترش فراتر از آن است که هشت هفته پنجره است. برای پوشش هزینه های عملیاتی فراتر از آن است که نیاز به اضافی قانون از کنگره اجازه پول بیشتری برای این برنامه است.

در ضمن روبیو و دیگران اصرار کوچک-صاحبان کسب و کار به تماس با بانک خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به درخواست برای این برنامه است. “راه بیشتر بانک ها در حال درمان این است که آنها در حال ساخت یک لیست انتظار از کسب و کار علاقه مند و” روبیو دستیار توضیح می دهد. اگر شما فکر می کنید این برنامه می تواند به شما کمک کند و کارگران خود را هم به عمل در حال حاضر.

در حالی که حزب مردم بسیاری مربوطه تفاوت با مشهور دانمارکی به روش coronavirus بیکاری منطق همان است. دولت مجبور است بسیاری از کسب و کار را تعطیل با کمی و یا بدون هشدار و دولت باید پوشش هزینه های این تصمیم.

SBA قرار داده است را ستودنی مختصر و روشن توضیح نحوه درخواست برای این برنامه است. آن را اجرا کنید در درجه اول از طریق وام دهندگان که بخشی از SBA 7(یک) وام برنامه اصلی خود را با استفاده از ارائه کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک (شما می توانید یک لیست از بزرگترین 7(یک) وام دهندگان در اینجا). برای افرادی که نمی توانید آنها را ببخشند این وام بسیار کم بهره با نرخ 0.5 درصد; بهره پرداخت معوق برای شش ماه اول پس از وام گرفته شده است. اگر ببخشند وام باید کامل پرداخت می شود در عرض دو سال.

پنجره به درخواست کوتاه: برنامه های کاربردی باز در جمعه 3 آوریل و ژوئن 30. برای پیمانکاران مستقل و خود اشتغالی آنها باز کمی بعد در آوریل 10.

وام در دسترس هستند به طور شگفت انگیزی لیست طولانی از کسب و کار. شرکت با 500 کارمند یا کمتر که SBA معمول مشتریان واجد شرایط به عنوان مالکیت انحصاری و پیمانکاران و خود اشتغالی. سازمان های غیر انتفاعی واجد شرایط هستند اگر به اندازه کافی کوچک هستند و با شرایط خاص که در آن مکان با بیش از 500 کارمند می تواند واجد شرایط برای وام SBA.

وام هم قرعه کشی یک تمایز بین شرکت های با 500 یا کمتر کارکنان و مکان. برای برخی صنایع به طور خاص رستوران ها و هتل ها و محرک لایحه به طور خاص اجازه می دهد تا مکان های با کمتر از 500 کارکنان به درخواست برای وام حتی اگر آنها متعلق به یک کشور بزرگ و زنجیره ای. هیلتون, مثلا, است که به سختی یک کسب و کار کوچک: این مورد 173,000 کارمند در سراسر جهان. اما یک فرد هتل هیلتون می تواند کمتر از 500 کارمند و آن را واجد شرایط برای چک حفاظت.

Ozimek به من می گوید او شده است تلاش برای حرکت به روند درخواست خود را برای کسب و کار کوچک: دهه یک نوار/رستوران/بولینگ/بازی های آنلاین در Lancaster, Pennsylvania. الزامات واجد شرایط بودن در حال laxer از حد نرمال وام SBA اما هنوز هم قابل توجه است. کارفرمایان باید خود را در 12 ماه گذشته از حقوق و دستمزد گزارش از نمایندگان از جمله اطلاعات دقیق در مورد ناخالص حقوق و دستمزد دولتی/مالیات های محلی تعطیلات پرداخت و بیشتر. ایده این است برای اطمینان از کارفرمایان نیست اغراق عادی خود حقوق و دستمزد و هزینه های به دست آوردن یک وام بزرگتر.

وقتی که می آید به بخشش وام چند محدودیت اعمال می شود. کسب و کار نمی تواند بخشیده شود برای وام پوشش حقوق و دستمزد بالاتر از 100.000 دلار در هر فرد; مشخص نیست اگر این را شامل است و یا منحصر به فرد از مزایای مانند مراقبت های بهداشتی. کسب و کار باید صرف 75 درصد یا بیشتر از وام در هزینه های حقوق و دستمزد به واجد شرایط برای بخشش و آمرزش مقدار کاهش خواهد یافت اگر حقوق و دستمزد هزینه کاهش از طریق اخراج یا کاهش دستمزد. این وام به طور کلی در پوش از 10 میلیون نفر هر کدام ممکن است محدود سودمندی خود را به خصوص برای مکان های بزرگ و یا شرکت.

بزرگترین علامت سوال در مورد قانون پول است.

وام طراحی شده برای پوشش هشت هفته از هزینه های. بیایید می گویند یک کسب و کار می خواهد به استفاده از وام برای پوشش هزینه های شروع این هفته است. هشت هفته شما می شود برای هفتۀ منتهی به جمعه, مارس 22.

آن را به دور از روشن است که coronavirus بحران خواهد بود پس از آن. در ویرجینیا مهمترین دولت درخواست کسب و کار را تعطیل حداقل دو و نیم هفته پس از آن نقطه. این بدان معناست که وجود خواهد داشت بیشتر payman این برنامه به پوشش و برای طولانی تر است.

کلمبیا اقتصاددان گلن هوبارد و آمریکا سازمانی موسسه اکونومیست مایکل گونه که تخمین زده می شود که تقاضا برای این نوع وام می تواند به راحتی بیش از 1 تریلیون دلار را پیشنهاد 1.2 تریلیون امداد برنامه. این به این معنی $349 میلیارد دلار در حال حاضر اختصاص خشک می تواند به سرعت به خصوص اگر وجود دارد یک دیوانه راش. هوبارد بود که جورج دبلیو بوش رئیس اقتصاددان است که به سختی بزرگ-هزینه های لیبرال; اقتصاددانان در سراسر طیف هستند و هشدار داد که ما باید کوچک تر-پشتیبانی کسب و کار در حال حاضر.

Ozimek این اقتصاددان و صاحب کسب و کار می گوید: این نوع عدم قطعیت است که ساخت آن را سخت را برای او و به طور مشابه واقع صاحبان کسب و کار برای برنامه ریزی. زمانی که coronavirus ضربه او گذاشته شدن سرور و آشپز در رستوران خود را و آنها را تشویق به رفتن نرخ بیکاری است که به تازگی سخاوتمندانه پس از کنگره اضافه شده 600 دلار در هفته در سراسر هیئت مدیره به چک.

پس از آن مشخص شد که چک حفاظت وام در دسترس خواهد بود. Ozimek در حال حاضر در برابر یک انتخاب است. او می تواند استخدام به تمام کارکنان خود را به مدت هشت هفته با استفاده از PPP پول است. اما پس از آن او می خواهم که به هر وضع آنها را دوباره و یا ادامه به آنها پرداخت و پس از وام پول اجرا می شود, اگر stay-at-home سفارشات هنوز هم در جای خود. که ممکن است باد تا هزینه کسب و کار بیشتر و نیز ممکن است بدتر برای کارگران بسته به بیکاری آنها در حال گرفتن.

آنچه که او نمی تواند انجام دهید این است که فقط یک PPP وام برای پوشش وام مسکن خود را و پایه های عملیاتی در حالی که رستوران تعطیل — او نمی خواهد با استفاده از 75 درصد از وام برای پوشش حقوق و دستمزد که به معنی مقدار نمی تواند بخشیده شود.

“اولین دولت تعطیل کسب و کار شما و شما می خواهید برای دریافت به کارگران خود را در UI به عنوان آنجا که ممکن است” Ozimek recaps. “پس از آن مجلس سنا شروع به بحث در مورد لایحه ای که به نظر می رسد مانند آن خواهد پرداخت مبتنی بر اینکه شما در حفظ کارکنان خود را. این مجموعه در اوایل وحشت که در آن به نظر می رسد مانند آن را بیش از حد دیر است. سپس شما آن را بشنوند شامل یک rehiring ارائه: تا زمانی که ما rehire 30 ژوئن ما خوب است. ما می توانید به قرض گرفتن پول و استفاده از آن برای پوشش هزینه های عملیاتی و پس از آن ما rehire توسط 30th و همه چیز خوب است.

“سپس در 24 ساعت گذشته خزانه داری قرار می دهد راهنمایی های خود را و می گوید: در واقع شما باید به استفاده از 75 درصد از این برای payman. بنابراین در حال حاضر ما برنامه ای برای rehire 30 ژوئن و استفاده از بسیاری از این اپراتور هزینه های مسکن, اجاره و آب و برق — شما نمی توانید انجام دهید که دیگر نیست.”

Ozimek و اقتصادی نوآوری گروه جان Lettieri پیشنهاد یک کسب و کار کوچک وام برنامه با کمتر دقیق مورد نیاز هزینه و طولانی مدت بازپرداخت به 20 سال به شرکت های طولانی مدت به بهبود می یابند.

اما است که حل یک مشکل متفاوت از چک حفاظت می کند. PPP است که به معنای به هر دو کمک به کسب و کارهای کوچک باقی می ماند حلال و به پرداخت همه در حقوق و دستمزد خود را. به دومی پایان محدودیت در استفاده از پول برای چیزهایی که علاوه بر حقوق و دستمزد محدود کردن برنامه اثربخشی در حفظ کسب و کارهای کوچک’ پرداخت بدهی که ممکن است کمتر مربوط به شرکت هایی که کارگران را بهره مند از اورژانس 600 دلار در هفته بیکاری است.

خط پایین این است که این برنامه چک می کند خوب است, اما آن را بیش از حد کوچک و مسلما بیش از حد انعطاف ناپذیر. آن را در حال حاضر روشن است که کنگره نیاز به عمل دوباره. برای آن “فاز چهار” محرک باید آن را واضح و روشن در مورد هدف: آیا برای کمک به افرادی که از کار در درجه اول از طریق خود کارفرمایان و یا از طریق بیمه بیکاری علاوه بر اینکه به قید وثیقه از کسب و کارهای کوچک به طوری که آنها باقی بماند به آینده بالاتر و فراتر از نجات آنها را به طوری که آنها می تواند پرداخت به کارگران است. تلاش برای انجام هر دو به نظر می رسد ایجاد تعاملات پیچیده بین برنامه ها و ترک های کوچک و صاحبان کسب و کار در یک محل تردید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>