داستان مهاجرت بزرگ است که داستان از جرم تعيين

قسمت یادداشت ها

از سال 1910 به سال 1970 میلادی 6.6 میلیون آمریکایی های آفریقایی تبار مهاجرت از مناطق روستایی جنوب چشمگیر جنبش که به طور دائم تغییر اجتماعی و سیاسی و فرهنگی و پود ملت ما.

در سال 1941 یعقوب لارنس یاد سری مهاجرت از Negro (در حال حاضر به طور کلی به عنوان بزرگ مهاجرت) را لرزاند دنیای هنر با آن توصیفاتی فعال حاضر بسیار در راه—در طول دوره 60 پانل سختی جنوبی امیدی از شمال و اولین مرحله از جنبش حقوق مدنی در حال استادانه نمایش داده می شود.

لارنس است که به معنای واقعی کلمه و ظاهرا به دنبال در تصویر بزرگ خود را—آفریقایی آمار و ارقام هستند و اغلب به رنگ قهوه ای تیره و یا سیاه و سفید بدون چهره. سفید پوستان هستند که اغلب به همان اندازه ناشناس. این رهبر جنبش توده ای درخشان به تصویر کشیده شده در زمین قوی تن زاویه های تیز و حیله گر ساخته. نوشتن شرح تصاویر است که همراه با هر یک از پنل ها بخشی جدایی ناپذیر از این سری ساخته شده است که آن را یکی از اولین آثار هنری مدرن به ترکیب متن با تصاویر.

داستان مهاجرت بزرگ به عنوان گفت: از طریق یعقوب لارنس, نقاشی, داستان جرم تعیین—ماندگار عهد به این مفهوم است که کشور ما را به آرمان, زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی هستند و شاید وحی مجسم توسط زندگی کسانی که قرار دورترین از آنها. این هم داستان یک هنرمند که تعهد به خود اجازه هنر خود را به آب و طوفان از انتقاد fad و tokenism.

آمریکا آیکون ساخته شده است ممکن است توسط یک کمک مالی از موقوفه ملی برای علوم انسانی.

این پادکست تولید شد برای استودیو 360 توسط کارل اسکات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>