عجیب و غریب و مهم نظم دموکراتیک اولیه متحده توضیح داد

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن آگهی های نظرسنجی ملی پس از نظرسنجی ملی از نامزدی حزب دموکرات مسابقه. اما وجود دارد فقط یک teensy مشکل برای او وجود دارد: ملی اولیه.

واقعی نامزدی ریاست جمهوری فرایند طولانی است پیچیده فراهم می کند و فرصت کافی برای frontrunner به تلو تلو خوردن. این پویایی منحصر به فرد است که آن را بسیار متفاوت از یک انتخابات معمولی. این بخشی rollercoaster بخش مسابقه دو ماراتون.

و کلید همه چیز است تقویم.

بین فوریه 3 و 6 ژوئن 57 جداگانه مقدماتی و قفقاز برگزار خواهد شد. نتایج خود را به تدریج اختصاص نامزدها نمایندگان لازم برای پیروزی نامزدی در جولای ملی کنوانسیون. سفارش و زمان مسابقات بسیار مهم است — و آن را می شکند را به دو مرحله مجزا صورت گرفت.

فاز یک چهار اوایل متحده در ماه فوریه که لاشی تعدادی از نمایندگان اما فوق العاده تاثیر در مسابقه کلی روایت است. فاز دو ساختارهایی اما مهم ترین: دهانه آن به مارس 1 به 17 است که در آن بیش از نیمی از نمایندگان خواهد شد قفل شده است. و پس از آن فاز سه, اگر نامزدی است که هنوز رقابت خواهد بود یک مدت طولانی و آهسته تقلا برای باقی مانده نمایندگان تا اوایل ماه ژوئن (یا تا زمانی که کسی برنده اکثریت).

به عنوان مسابقه می رود در آن تغییر از یکی که سیال و غیر قابل پیش بینی به یکی که در مورد سرد و سخت ریاضی. چرا که یک بار نامزد می شود قابل توجه نماینده سرب که به سرب می تواند بسیار دشوار است برای بیرون راندن — به خصوص با توجه به قوانین دموکراتیک که به نمایندگان اختصاص داده شود باید به همان نسبت بر اساس نتایج.

و با توجه به مهم تقویم است, ممکن است تعجب آور است که هیچ یک دیکته آن را از بالا به پایین. DNC می کند حفاظت از موقعیت ممتاز از چهار اوایل متحده و این مجموعه به طور کلی تاریخ پایان اما فراتر از آن بود تا به هر یک از دولت به تصمیم می گیرید که برای برگزاری مسابقه.

به طور کلی چه چیزی منجر به کثیف است و مسلما حتی عجیب و غریب راه برای انتخاب یک نامزد. این یک فرایند است که به پایان می رسد تا privileging برخی از کشورهای خاص بیش از دیگران است که می تواند ثروت ناگهانی نوسانات به خصوص در اوایل. اما این سیستم دموکرات اند. و آن را تعیین خواهد کرد که می شود به اجرا در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

رای گیری در نامزدی حزب دموکرات مسابقه شروع می شود کاملا به آرامی با ماه فوریه این سایت متعلق به چهار معروف “اوایل متحده است.”

  • جمعه, آوریل 3: Iowa قفقاز
  • چهار شنبه, مارس 11: New Hampshire اولیه
  • یکشنبه, مارس 22: نوادا قفقاز
  • یکشنبه, مارس 29: کارولینای جنوبی اولیه

در حال حاضر این کشورها باید یک مقدار ناچیز از کل نمایندگان — فقط 4 درصد زمانی که شما ترکیب همه آنها. این باعث می شود آن را غیر ممکن است برای هر کسی که برای ایجاد یک قابل توجهی منجر شود در این مرحله به ویژه به دلیل دموکرات تخصیص دادن نمایندگان خود را متناسب.

A visualization showing how many delegates are allocated for the first Democratic nomination contests in Iowa, New Hampshire, Nevada and South Carolina. کریستینا Animashaun/Vox

در عین حال به دلیل وجود چند تا دیگر مسابقات اتفاق می افتد آنها می تواند تاثیر زیادی در برداشت کلی مسابقه — جامد (یا زیان) frontrunner موقعیت دادن یک توسری خور موجی از توجه و یا رانندگی ضعیف رقیب خارج از مسابقه است. اغلب آنها به طور موثر حل و فصل که درست بالای دو یا سه نامزد هستند.

اساسا سیاسی جهان به نظر می رسد در اوایل دولت نتایج و پوشش رسانه ها از نتایج آن طول می کشد و آنها را به عنوان نشانه مورد که مدعی در واقع می توانید برنده شوید. کمک های مالی می تواند افزایش یا خشک تاییدیه می توانید جریان و یا ناپدید می شوند و یک نامزد ملی موقعیت های نظرسنجی ها می توانید کاملا به طور ناگهانی — حتی اگر حاشیه پیروزی در این مسابقات می تواند کاملا کوچک است.

برای یک حزب سوسیالیست مانند بایدن این است که یک دوره تست — آن را بسیار نادر برای یک نامزد به نفع هر اوایل مسابقه (فقط ال گور آن را کشیده و در هر مسابقه رقابت از دهه های اخیر). و برای غیر frontrunners این دوره از فرصت ها به نفع خود به عنوان باراک اوباما را در آیووا در سال 2008 و یا حتی فقط به انجام شگفت انگیزی به شدت برنده “انتظارات بازی” بیل کلینتون با یک دوم-محل نیوهمپشایر پایان در سال 1992.

وجود دارد, اما گرفتن: رای گیری اولیه برای برخی از مهم سه شنبه مسابقات نیز آغاز می شود در ماه فوریه با, برای مثال, پست, برگه های رای بیرون رفتن برای رای دهندگان در کالیفرنیا در همان روز به عنوان آیووا قفقاز. در سال های گذشته در اوایل سه شنبه رای دهندگان که مردد هستند باید منتظر برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در این چهار مسابقه قبل از مصاحبه خود را در برگه های رای. اما این امکان وجود دارد که بخش قابل توجهی از کسانی که رای خواهد بود banked در حال حاضر زمان کارولینای جنوبی اولیه رول در اطراف آن می کند که دولت بر نتایج آینده.

اگر مه بیشتر در مورد ادراک و حرکت مارس به ارمغان می آورد نوظهور تمرکز بر ریاضی — از آنجا که در بیش از دو هفته بیش از 60 درصد از متعهد نمایندگان در خطر است, در کل مسابقه خواهد شد قفل شده است.

برای اولین بار در مارس 3, فوق العاده روز شنبه خود را. حدود 33 درصد از کل نمایندگان متعهد در معرض خطر هستند در مسابقات برگزار شد که در روز (هر چند ما باید به خاطر داشته باشید که وجود خواهد داشت در اوایل رای گیری در بسیاری از آنها).

بزرگترین شنبه نماینده hauls خواهد بود از کالیفرنیا و تگزاساما وجود خواهد داشت دیگر مقدماتی در جنوب (ویرجینیا و کارولینای شمالی, آلاباما, آرکانزاس, تنسی, Oklahoma), انگلستان جدید (ماساچوست مین ورمونت) غرب (کلرادو و یوتا) و میانه (مینه سوتا) و قفقاز در ساموآ آمریکا.

بنابراین در حالی که آن را ممکن است برای یک نامزد به اصل قفل نامزدی با پیروزی بزرگ در حاشیه سراسر هیئت مدیره منطقه تقسیم شده است و همچنین یک امکان مجزا. دموکرات ها همچنین باید یک قانون است که هر نامزد شدن بیش از 15 درصد از آرا (یا ایالت و یا در کنگره مناطق) واجد شرایط برای نمایندگان این معنی است که حداقل دو نفر و شاید بیشتر نامزدها احتمالا برخی از. (داوطلبانی که سقوط کوتاه از آستانه است که هر چند به احتمال زیاد خواهد شد رانده از مسابقه است.)

بعد نامزد باقی مانده خواهد شد که زمان کمی برای گرفتن نفس خود را — از آنجا که پس از آن دو روز سه شنبه پس از super one نیز عمده رای گیری روز.

در مارس 10, مسابقات, در , میشیگان, Washington, Missouri, می سی سی پی در ایالت آیداهو و داکوتای شمالی برگزار خواهد شد. رای گیری در حزب دموکرات در خارج از کشور اولیه (یک رای در میان اعضای حزب زندگی در خارج از کشور) آغاز می شود که روز سه شنبه نیز نتیجه بگیریم. حدود 47 درصد از نمایندگان متعهد شده اند خواهد شد قفل شده است و پس از آن. (این جزایر ماریانای شمالی خواهد شد و سپس با برگزاری یک جلسه در 14 مارس.)

در مارس 17, فلوریدا, اوهایو, ایلینوی و آریزونا باید مقدماتی — هل دادن دموکرات ها تا حدود 61 درصد از متعهد نمایندگان اختصاص داده شده است.

این به این معنی است که در صورت وجود ابهام در سه شنبه نتایج جستجو — آیا با توجه به رای تقسیم میان چند نامزد و یا با توجه به infamously آهسته کالیفرنیا رای-شمارش — آن دو نه کاملا به عنوان فوق العاده روز سه شنبه می تواند کمک به حل و فصل آن است.

A visualization showing how many delegates are allocated for the first three Democratic nomination contests in March 2020.

چه متفاوت در سال 2020? تغییر عمده این است که به کالیفرنیا نقل مکان کرد و از اوایل ماه ژوئن اولیه در اواخر این روند تا سه شنبه. و تغییرات دیگر معنی این است که تا حدودی بیشتر frontloaded تقویم از دموکرات ها در سال 2016 (در آن زمان حدود 50 درصد از نمایندگان متعهد شد اختصاص داده شده توسط اواسط ماه مارس در مقایسه با حدود 61 درصد این زمان).

نامزدی به خوبی می تواند حل و فصل شود تا اواسط ماه مارس به دلیل نامزد استعفا به عنوان مورد برای دموکرات ها در سال های 2000 و 2004. اما اگر آن را هنوز هم بحث و مجادله (به عنوان آن در سال 2008 بود و 2016) در مرحله بعدی خواهد کم کردن سرعت بسیار کمی وجود خواهد داشت تقریبا سه ماه تقلا برای نهایی 39 درصد و یا پس از متعهد نمایندگان.

به طور کلی, انتخابات, روز رفتن به جلو خواهد شد از ویژگی های هر چند کوچک مسابقات و یا یکی کوچک و یا متوسط است. آنها را نیز پخش می شود بیشتر است.

به عنوان مثال وجود دارد گرجستان در مارس 24, پورتوریکو در مارس 29, لوئیزیانا, آلاسکا, هاوایی و وایومینگدر مارس 4 و ویسکانسین در 7 آوریل. که به ما طول می کشد تا 70 درصد از متعهد نمایندگان اختصاص داده است.

پس از آن وجود دارد در سه هفته فاصله تا مارس 28, تنها مهم ترین روز های باقی مانده در نظر نماینده مسافت. New York, پنسیلوانیا, مریلند, کانکتیکات, رود آیلند و دلاور همه رای که در یک نوع از شمال شرقی و یا Mid-Atlantic اولیه. حدود 17 درصد از کل نمایندگان متعهد خواهد شد در معرض خطر پس از آن — به معنی 87 درصد خواهد شد قفل شده در آن نقطه است.

یک تجسم نشان میدهد که چگونه بسیاری از نمایندگان هستند اختصاص داده شده برای باقی مانده دموکراتیک مقدماتی و قفقاز از اواخر مارس تا ژوئن.

ممکن است به ارمغان می آورد فقط هفت مسابقات که ترکیب برای 7 درصد از مجموع نمایندگان: کانزاس و گوام در مارس 2, ایندیانا, on May 5, نبراسکا, و , غرب ویرجینیا, on May 12 و کنتاکی و اورگان در مارس 19. که به ارمغان می آورد دموکرات به 94 درصد خوانده شده را علامت.

در نهایت 2 ژوئن نهایی بعد از حالت اولیه رای گیری با , New Jersey, New Mexico, مونتانا, داکوتای جنوبی, و , واشنگتن, DC. و اگر نامزدی است که هنوز هم پس از رقابت است که آخرین مسابقه از همه است جزایر ویرجین آمریکا قفقاز در ژوئن 6.

در نهایت در آخرین نامزد را رسما انتخاب شود در کنوانسیون دموکراتیک که برگزار خواهد شد در ماه ژوئیه 13-16, 2020, در میلواکی است. اگر یک نامزد موفق به کسب اکثریت نمایندگان متعهد در این مرحله این خواهد بود که فقط یک تشریفات. اما اگر نامزد واز اکثریت متعهد نمایندگان — پس همه چیز را نمی شود در واقع حل و فصل نشده است, و دموکرات ها را سر به رقابت کنوانسیون سناریو. اما این یک مبین برای زمان دیگری.

بنابراین این که چگونه تقویم کار می کند. اما آن را به ارزش توقف در مطلق غرابت از کل این راه اندازی. این عجیب و غریب, hodgepodge ترکیب راه قدیمی نامزد انتخاب شدند و از طریق بسیاری از تاریخ آمریکا (توسط حزب خودی نمایندگان در کنوانسیون) و اصلاحات مدرن (مقدماتی و قفقاز در نظر گرفته شده به واقعی رای دهندگان فرصت به وزن).

در سال 1970 هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان به تصویب رسید اصلاحات که (به طور تصادفی) منجر به وزارت امور خارجه مقدماتی و قفقاز تبدیل شدن به رویداد اصلی در نامزدی روند. به طور سنتی متحده خود را تنظیم تاریخ به صورت مقدماتی و قفقاز و که در ادامه به این پرونده پس از اصلاحات به تصویب رسید. به همین دلیل وجود یک نامزدی نبرد گسترش بیش از ماه نه یک ملی مسابقه در یک روز.

بنابراین اگر شما در حال رفتن به یک مبهوت سیستم کسی در حال رفتن به مجبور به رفتن ، و دو ایالت آیوا و نیوهمشایر بنا ادعای خود را بسیار به سرعت و با موفقیت بدست DNC و RNC به دفاع از مواضع خود توسط اینرو هر دولت دیگر که تلاش می کند به پرش در مقابل. (پس از سالها انتقاد است که کسانی که برای اولین بار دو کشور شد اکثریت سفید DNC و RNC مجاز نوادا و کارولینای جنوبی برای رفتن سوم و چهارم.)

باید چند متحده دریافت امتیازات ویژه ، مدافعان راه اندازی استدلال می کنند که آن را اجازه می دهد تا کمتر شناخته شده نامزدهای خود را در مورد کوچکتر و بیشتر قابل تنظیم (به جای غرق شدن توسط بهترین و شناخته شده بهترین-بودجه نامزد در سراسر کشور). اوایل متحده نیز انجام عملکرد بالابر زمینه — محدود کردن آنچه که می تواند یک بزرگ و گیج کننده مجموعه ای از گزینه های برای چند رقیب قبل از بسیاری از کشور رای.

اما مقدار زیادی از هی می توانید از ساخته شده نسبتا کوچک حاشیه (گاهی اوقات چند هزار رای دهندگان) در ایالات متحده هستند که کوچک در حال حاضر و اغلب نماینده از کشور و یا حزب به عنوان یک کل. برای جمهوری خواهان در سال 2016 تفاوت بین اول و مقام سوم در آیووا قفقاز در حدود 4 درصد (یا 8,000 آرا). به جای ارائه اطلاعات مفید در مورد ذاتی نامزد نقاط قوت آن می توانید تمام احساس نگران کننده دلخواه.

بقیه تقویم عجیب و غریب و نامتعادل نیز با بسیاری از نمایندگان قفل شده است و در اوایل ماه مارس و بقیه بیش از چند ماه.

دموکرات ها باید یک قانون است که تشدید این عدم تعادل — آنها تخصیص دادن همه نمایندگان متناسب با winner-take-all مسابقات مجاز است. عدم winner-take-all جوایز می توانید آن را مشکل تر برای یک نامزد حزب دموکرات که منجر به از لحاظ فنی رسیدن به “شماره سحر و جادو” از نمایندگان تا زمانی که خیلی دیر در مسابقه — به عنوان هیلاری کلینتون در بر داشت در سال 2016. این همچنین باعث می شود آن را مشکل تر برای عقبی نامزد برای گرفتن به عنوان برنی ساندرز یافت. اما تا زمانی که امید همچنان زنده تلخ اولیه را می توانید در ادامه و جلوگیری از احتمال مهاجرت از pivoting به تمرکز بر روی انتخابات عمومی.

این سال را تقویم و قوانین باید دو تغییر مهم است که می تواند امکان پذیر کمک به کوتاه شدن اولیه. برای اولین بار در کالیفرنیا حرکت به پیش از تاریخ است. در سال 2008 و سال 2016 طلایی دولت را نماینده مسافت کاملا unallotted تا ماه ژوئن آن را ریاضی دشوار است برای هر کسی که به پرچ نامزدی زودتر. این بار در کالیفرنیا است که رای گیری روز سه شنبه در اوایل ماه مارس.

نکته دوم این است که یک تغییر قوانین در مورد superdelegates. در سال های گذشته کسانی که نمایندگان — مقامات حزب است که می تواند را انتخاب کنید که به حمایت از, به جای اینکه yoked به اولیه یا حزبی نتایج جستجو — شدند از لحاظ فنی نمی قفل شده است. DNC تغییر قوانین خود را به طوری که superdelegates نمی تواند بر نتیجه گیری کرد که در ماه جولای کنوانسیون. این نیز خواهد شد آن را آسان تر برای یک نامزد برای رسیدن به یک روشن “شماره سحر و جادو” در اوایل اولیه فصل است.

البته اینکه هر نامزد موفق به انجام این کار بستگی به نژاد اشکال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی