عجیب ترین و ناراحت کننده ترین جزئیات از مریم مغلوب ساختن پیشی جستن کتاب آینده


President Trump's face, in a slight frown.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در روز سه شنبه.
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

یک کتاب توسط خواهرزاده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به انتشار هفته آینده حتی به عنوان رئیس جمهور رسما به توقف انتشار آن در دادگاه. در این کتاب بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مردمریم تهمت رو باز رئیس جمهور تربیت با تمرکز بر نفوذ خود را از sociopathic پدر در یک خانواده مملو از اختلال.

جزئیات پدید آمده در روز سه شنبه به عنوان تعدادی از خبرنگاران به دست آمده نسخه از این کتاب. مریم دختر دونالد برادر فردی اسکن از طریق سابقه خانوادگی در خدمت نشان میدهد که چگونه فرد تهمت Sr. پاداش ظالم رقابت مهمتر از همه کیفیت های دیگر و عاطفی قدی کودکان خود را در تلاش برای قالب آنها را به عنوان او خواست. فرد مغلوب ساختن پیشی جستن لبه پنجره رساند تا مورد علاقه پسر دونالد با غلط چاپلوسی و تحت فشار قرار دادند دور Freddy پسر که شکست با خانواده کسب و کار, کمک به فردی اعتیاد به الکل و مرگ زودرس است.

بیشترین ارزش خبری ادعا می شود که تا کنون منتشر کرده است را با دونالد آموزش و پرورش دانشگاه. با توجه به مریم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت یک دوست را نشسته از طرف او. او قادر به استفاده از کسانی که نمرات به دست آوردن ورود به دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه کسب و کار وارتون ، feat او bragged از اغلب.

در اینجا برخی از دیگر اتهامات مری باعث می شود در این کتاب:

• فردی تهمت بدون دریافت کمک های پزشکی از خانواده در طول هفته قبل از مرگ او در سال 1981 به عنوان او در آنجا ماند در خانه خانواده خود را حتی اگر تهمت بود خانواده وابستگی مالی به چندین بیمارستان. مریم نوشته است که “یک تماس تلفنی را تضمین بهترین درمان برای پسر خود” اما هیچ کس چنین تماس بگیرید. شب فردی درگذشت از الکل ناشی از حمله قلبی او به بیمارستان رفت به تنهایی—خانواده خود را انتخاب کرده است تا با او آمد. به جای دونالد رفت و به یک فیلم که شب.

• Maryanne تهمت بری بازنشسته دادگاه تجدید نظر فدرال قاضی که پا را در سال 2019 یک بار گفت: ماری که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود “یک دلقک” که او را “هرگز” انتخاب شود. Maryanne سوال چرا هر مسیحیان انجیلی به حمایت از برادرش: “تنها زمانی دونالد به کلیسا رفت زمانی بود که دوربین ها وجود دارد.” او افزود: “اما این همه در مورد پایگاه خود را. او هیچ اصول است.”

• مریم که دارای مدرک دکترا در روانشناسی بالینی معتقد است که عموی خود را ملاقات نه همه معیارهای خودشیفتگی. او معتقد است که او تنها جان سالم به در جهان به دلیل پدرش ثروت که عایق او را از هر گونه مسئولیت واقعی.

• دونالد نیز مورد آزار واقع شدند او برادر کوچکتر رابرت برای بودن ضعیف است. به عنوان یک کودک او را به پنهان کردن خود را برادران و اغلب تهدید به نابود کردن آنها را و اگر رابرت متوقف نمی گریه.

• در یک نقطه دونالد استخدام مریم به بنام شخص دیگری نوشتن یک کتاب برای او. در این روند او حاضر به مصاحبه با او, اما او به مریم متن ضبط شده است که او را به عنوان “یک آزرده خلاصه ای از زنان انتظار داشت تا به امروز اما که داشتن رد او بودند ناگهان بدترین زشت ترین و گفتیم slobs او می خواهم تا کنون ملاقات کرد.” در ضبط او شکایت کرده است که المپیک آلمان شکل اسکیت باز کاتارینا ویت را گوساله بود بیش از حد بزرگ ،

• یکی از زنان او شکایت کرده بود, مدونا که او گفت: جویدن آدامس در غیرجذاب راه است.

• ایوانا دونالد اولین همسر بدنام بود برای دادن هدیه ارزان هدیه. مریم می نویسد که Ivana و دونالد یک بار به او سه بسته از لباس زیر; بار دیگر طلا را به لنگ کفش پر از آب نبات سخت است که او فکر شده اند باید گذشته به نفع حزب و بار دیگر یک regifted charcuterie سبد با یک دندانه که در آن او مشکوک خاویار شده است.

• یک زمان هنگامی که مری 29 او با پوشیدن یک دست کت و شلوار حمام و کوتاه برای ناهار با خانواده. دونالد نگاه کرد و گفت: “گه مقدس, مریم. شما انباشته است.” مارلا افرای پاسخ توسط آن زمان که قطراتش دونالد در بازو.

این کتاب مجموعه ای است برای انتشار در جولای 14. یک قاضی در نیویورک روز چهارشنبه حکم که Simon & Schuster می تواند با ادامه برنامه های خود را برای انتشار این کتاب اما بعد از تعیین اگر مریم نقض دو دهه قدیمی توافقنامه محرمانه از یک درگیری بیش از فرد مغلوب ساختن پیشی جستن را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>