گوشه خیابان که در آن جورج فلوید کشته شد تبدیل به یک مسیحی Revivalist سایت


People hold their hands in the air while standing in the middle of an intersection.

بازدید کنندگان رفتند به 38 خیابان و خیابان های شیکاگو در مینیاپولیس برای ادای احترام خود را.

Sean فوچت

در ماه پس از جورج فلوید کشته شد توسط یک مینیاپولیس, افسر پلیس, صحنه مرگ او را تبدیل به یک آلاینده غیر رسمی محل تجمع و عزاداری سایت. این شهرستان مسدود کردن تقاطع به ترافیک و بازدید کنندگان گله به 38هفتم و خیابان و خیابان های شیکاگو برای ادای احترام خود را با گل های, نشانه ها و نقاشی های دیواری. داوطلبان دست از غذا و آب و نوازندگان و سخنرانان ارائه خشن soundtrack برای قدم زدن از جمعیت. یک بازدید کننده به سایت گفته یک خبرنگار چند هفته پیش بود که “زمین مقدس.”

برای برخی از کشیشان مسیحی و مبلغان انجیلی سایت نیز در حال تبدیل شدن تحت اللفظی زمین مقدس: قلب از آنچه آنها توصیف به عنوان یک جنبش معنوی آلاینده فراتر از مینه سوتا است. “من می خواهم این توصیف به عنوان احیا و بیداری” گفت: Joshua Giles یک کشیش محلی است که در آینده به سایت به دعا و موعظه برای چند هفته. Giles, که سیاه و سفید است, گفت: او دارد تبدیل و خود به خود تعمید وجود دارد که حداقل یک زن شده بود به طور معجزه آسایی از درد مداوم در بازوی او. دیگر انجیل به اشتراک گذاشته اند مشابه حساب آنلاین. “معنوی آب و هوا به طور کامل منتقل” محلی مبلغ جاشوا Lindquist که سفید است گفت: در یک ویدیو ارسال به Facebook. “ما باور داریم که این محل در حال رفتن به نوبه خود به یک کانون احیای.”

یک مسیحی محلی DJ ارائه شده است موسیقی در سایت. یکی دیگر از به طور منظم است Curtis Farrar سیاه کشیش از سراسر جهان توسعه برای مسیح یک نمای کلیسای قدیمی واقع در تقاطع. بسیاری از مبلغان انجیلی و شبان در صحنه آمده از فرهمند وزارتخانه های ویژه چند نژادی سنت است که بر معجزات و چشمگیر تبدیل شده است. در حومه شهر مینیاپولیس کشیش چارلز Karuku و همسرش, Lindsey عمل فعال Facebook به اشتراک گذاری صفحه “وحدت احیای” به روز رسانی و به دنبال آن بیش از 2000 نفر است. The Christian Broadcasting Network به نام Karuku “مرد اعلام عیسی در جورج فلوید یادبود سایت که در آن فوقالعاده بیداری آغاز شده است.”

اما این منطقه نیز جذب مشاغل مبلغان انجیلی که به سفر خارج از مینیاپولیس به وزیر به یک بحران معنوی با ملی انشعابات و شاید برای یافتن نور افکن و نشان می دهد مخاطبان خود را آنلاین است که آنها در قلب یک نوپای جنبش است. “ما در تقاطع درد در امریکا” گفت: یک مبلغ با یک مستقر در کالیفرنیا سفر مبلغ سازمان به نام مدار سواران که با ارسال تیم به سایت. کریستف Ulysse سیاه و مبلغ مستقر در هاوایی گفت: سازمان خود را ساخته شده, ساده, چوب مرحله شده است که در خدمت به عنوان پایه ای برای چرخش واعظان و نوازندگان که آمده اند به صحنه است. برای Ulysse که در حال حاضر در هاوایی که وجود دارد یک فرصت برای آوردن معتبر شفا. “ما دیده ایم این لحظات زیبا از آشتی و بخشش” Ulysse به من گفت. “این است که برخی از Instagram شاخی عکس-op.”

اندرو چالمرز سفید فیلمساز در گرجستان, سفر به مینیاپولیس به فیلم کوتاه مستند “در مورد آنچه خدا در حال انجام در میان همه درد و آشفتگی” را به عنوان او آن را در Facebook. “ما صدای شما” ویژگی های Farrar محلی کشیش که بسیاری از مبلغان انجیلی من صحبت کرد تا نام خود را به عنوان اتصال به احیای. این مستند همچنین ویژگی های Jonathan Tremaine Thomas, سیاه کشیش که از نقل مکان به فرگوسن میسوری از ایندیانا پس از کشته شدن مایکل براون در سال 2014. چالمرز به تازگی گفت انجیلی بحث نشان می دهد این باشگاه 700 که خدا به او گفت برو ببین توماس در میسوری و پس از آن دو مردان سفر با هم به مینه سوتا برای یک نوع از گوش دادن تور در سایت. “بسیاری از مردم هستند که با هم در این محل” چالمرز ” در نشان می دهد. “خیلی بد بود اما کلیساها فرود آمد در اینجا در قلب این و واقعا نشان دادن عشق مسیح است.”

انجیلی رسانه ها گزارش کرده اند مشتاقانه در احیای تصویر کشیدن آن به عنوان یک نشانه آن است که انرژی معنوی است که به جای قرار هرج و مرج و “تقسیم” از اعتراضات و شورش های پراکنده. “منطقه شد و پس از آب گرفتگی با شورش و هرج و مرج است اما در حال حاضر دیده می شود یک فوران قدرت خدا,” the Christian Broadcasting Network گزارش شده است. “در” کانون درد و تاریکی’ پیام امید از طریق مسیح در راه است و” با توجه به یک ایستگاه رادیویی مسیحی.

برخی از لحاظ سیاسی محافظه کار مسیحی مشهور شده اند جذب این منطقه بیش از حد. Alveda پادشاه محافظه کار فعال و خواهر زاده مارتین لوتر کینگ جونیور به نام در و به اشتراک گذاشته یک پیام و یک آهنگ بیش از بلندگو در یک نقطه. Sean فوچت محبوب کالیفرنیا عبادت-رهبر موسیقی که زد شکست خورده کمپین کنگره به عنوان یک جمهوری خواه در بهار امسال انجام شده با یک گروه در صحنه در ژوئن 13. فوچت که سفید است به من گفت که او دعوت شده بود به مینیاپولیس توسط دانشجو نوازندگان در شمال مرکزی دانشگاه نزدیک کالج در ارتباط با فرهمند مجامع خدا فرقه. (یک نماینده برای شمال مرکزی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.) زمانی که انتظار می رود جمعیت اعداد رشد فراتر از شمال مرکزی ظرفیت میزبان فوچت گفت: او لغو پردیس نشان می دهد و تصمیم به انجام یک سرزده در یادمان سایت که در آن دانش آموزان به او گفته بود “وجود دارد احیای این اتفاق می افتد.” فوچت یک داوطلب رهبر عبادت در کلیسای بتل یک کاریزماتیک megachurch در شمال کالیفرنیا بود که قبلا امضا شده به Bethel Music label. او در حال حاضر ریاست مستقل چند وزارتخانه است.

برخی از مبلغان انجیلی باید افتخار “رسیدن به هزاران نفر از مردم در مراسم یادبود سایت. فوچت گفت: در یک Instagram تصویری که عملکرد خود را در صحنه بود “یکی از قدرتمند ترین زمان عبادت و وزارت و احیای من تا به حال در امریکا است.” فوچت ارسال شده در کلیپ ها و تک گویی در مورد “امید رالی” به رسانه های اجتماعی از جمله Instagram account, که در آن او 136,000 پیروان. او بعد از اشاره به آن به عنوان “مینیاپولیس معجزه است.” “تروما اتفاق افتاده است حق در اینجا. بی عدالتی اتفاق افتاده است حق در اینجا” فوچت روایت به عنوان دوربین تابه اطراف این تقاطع در یکی از ویدئو. “و در حال حاضر حق در اینجا در این گوشه حرکت از روح القدس است که اتفاق می افتد.”

“حس [محلی] مردمی است که در آن شما هنگامی که ما در برخورد با فرهنگ اجازه داده است که پلیس به احساس رایگان است که می تواند آنها شرکت در قتل بدون وقفه?’ — ریچارد کلمن پاستور در Wayman آفریقایی Methodist Episcopal Church

مانند بسیاری از مبلغان انجیلی که جمع آوری کرده اند در مینیاپولیس فوچت است پشتکار مبهم در مورد آنچه که او بدان معنی است که “تروما است.” او به نظر می رسد به توده و وحشیگری پلیس این شهر نسبتا مختصر شورش با هم زیر چتر ناآرامی و سپس ارائه به عنوان احیای مسیر صلح است. فوچت به نام سیاه و سفید زندگی می کند ماده یک “جنبش تیره با برنامه های پنهان” و “سایه” آنلاین در هفته های اخیر. (او در میان گروهی از کشیشان و عبادت رهبران که ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بیضی در ماه دسامبر.) “بیانیه [“Black Lives Matter”] شگفت انگیز است. این بیانیه درست است” او به من گفت. “مسئله من این است با خود سازمان.” برای فوچت یکی از قدرتمند ترین مناظر در صحنه بود و با رعایت آنچه که او به نام “نژادی آشتی لحظه” که در آن کسی به روی صحنه خواهد تشویق مردم در میان جمعیت برای پیدا کردن “کسی که از یک نژاد های مختلف,” دست نگه دارید و برای آمرزش بخواهید. چالمرز این فیلمساز ذکر شده هر دو نژاد پرستی و شورش در مصاحبه خود با این باشگاه 700و “نژادی و بی عدالتی و ناآرامی” در یک تیزر برای این فیلم.

Farrar شده است که کشیش در سراسر جهان توسعه برای مسیح در تقاطع 38 سال به من گفت که او از هر کسی که می خواهد برای به اشتراک گذاشتن ایمان مسیحی وجود دارد. “برای من هر کس در حال رفتن به می آیند در شهر و به ما یادآوری می کنند همه ما نیاز به تغییر و تغییر غیر ممکن است بدون خدا خوب است,” او گفت:. در دهه 1970 Farrar گفت: او دستبند و ناودان به زمین توسط پلیس مینیاپولیس در حالی که نزدیک خانه دوست. او عصبانی بود و پلیس و سفید مردم به طور کلی برای یک زمان طولانی. در حال حاضر او می گوید او احساس سپاسگزار برای همه—حتی سفید مردم از خارج از شهر—که می خواهند برای پیوستن به تظاهرات و بخشی از آنچه که او می بیند اتفاق می افتد در تقاطع در مقابل کلیسای او. “این قوم سفید است که واقعا همه توجه داشته باشید,” او گفت:. “این اتفاق می افتد اما زمانی که آنها پیوستن به در [دیگران] نمی توانید می گویند آن را فقط سیاه و عامیانه.’ ”

برای برخی دیگر سیاه و شبان که در خدمت شده اند مینیاپولیس برای سال ورود خارجی ها مثل فوچت دلیلی برای نگرانی. “به خصوص با برخی از سفید ما انجیلی جوامع وجود دارد یک حس است که ما نیاز به رفتن و حضور در این,’ ” گفت: Richard کلمن پاستور در Wayman آفریقایی Methodist کلیسای اسقفی و سر مربوط به توسعه جامعه غیر انتفاعی. “به این معنا که [محلی] مردمی است که در آن شما هنگامی که ما در برخورد با فرهنگ اجازه داده است که پلیس به احساس رایگان است که می تواند آنها شرکت در قتل بدون وقفه? که در آن شما موعظه به مردم برای خنثیسازی خود را نژاد پرستی و تعصب? که در آن شما مخالفت سفید برتری خود را در زمینه ای؟’ ”

برای کلمن صرف حضور “کلیسا” در صحنه است و نه به اندازه کافی برای رفع بی عدالتی عمیق به ویژه هنگامی که مسیحیت ارائه شده است به عنوان یک غیر سیاسی بالم که نقش است که به سادگی به تسکین تنش ها به جای تغییر سیستم. “کلیسا به حدی بوده است که متولی برخی از این بد ایدئولوژی” او گفت:. “افسران پلیس به کلیسا بروم, Ku Klux Klan اعضای رفتن به کلیسا افرادی که redline محله رفتن به کلیسا.” در ضمن خارج از وزارتخانه ها بدون عمق محلی روابط پول و توجه از شبان و غیر انتفاعی بوده که انجام کار سخت را برای سال و در بسیاری از موارد در نیاز ناامید از حمایت مالی.

اما ریپلی که زندگی یک مایل از یادبود و خودش را از سابق انجیلی گفت که زمانی که او برای اولین بار با نزدیک شدن به او فکر “یک کلیسای محلی بود پخش موسیقی که سرد است.” اما پرستش موسیقی صدا غیر منتظره با صدای بلند به او گفت و شد غرق کردن دیگر برای تلفن های موبایل بر روی صحنه است. به عنوان او نزدیک او به رسمیت شناخته شده فوچت با یال بلند فرفری مو بور. ریپلی که سفید است و یک بار به عنوان یک مبلغ در ایتالیا گفت: “زمانی که شما یک مؤمن معتقد است که کلمه عیسی نیاز به گسترش آن را مانند شما به طور خودکار بهترین چیزی است که می تواند در هر فضا. به طور پیش فرض شما باید وجود دارد و شما نمی توقف به فکر می کنم ‘باید ما بود اینجا ؟ “حتی کسانی که دیدن برخی از نقش برای تبلیغ در این سایت در حال شک و تردید از راه فوچت ترویج نقش خود را در این گردهمایی به مخاطبان خود را آنلاین. “این کمی مانند رفتن به ویتنام یادبود و پیشرو در عبادت وجود دارد و سپس گفت:” وجود دارد بسیاری از مردم در اشک و افراد مسن و جوان مردم همه در اشک به خاطر خدا در کار’ ” گفت: Andy Rowell یک استاد در این نزدیکی هست بتل حوزه علمیه که خود پرداخت کرده است احترام می گذارد در یادبود سایت. “خوب این هم دلیل آن است که ویتنام یادبود.” (بتل حوزه علمیه با وابسته نیست و فوچت را Bethel Church.)

است که می گویند وجود دارد بدون نیاز به منابع معنوی در یک صحنه از جمعی از درد. “مردم واقعا وجود دارد برای ایمان و امید و صلح” کلمن به Wayman آفریقایی Methodist اسقفی کلیسا, کشیش, گفت:. “و بعد همه چیز را حل و فصل کردن این [محلی] کلیساها و کشیشان هنوز هم اینجا خواهد بود.” جورج فلوید خود آن را به عنوان معلوم شد یک مؤمن مسیحی که در شرکت خود به خود آزاد تعمید در محله خود را در هوستون که در آن او زندگی می کردند برای بیشتر عمر خود را قبل از حرکت به مینیاپولیس. او را تشویق مسیحی وزارتخانه ها آمده است به هوستون تاریخی سیاه و سفید سوم Ward, که در آن او به عنوان “یک بالفعل رهبر جامعه و سالمند دولتمردان” کیت Shellnutt گزارش در مسیحیت امروز. یکی از دوستان گفت NPR که فلوید بود که اغلب یکی به کشیدن سنگین وابسته به غسل تعمید وان بر روی یک زمین بسکتبال محلی به صورت رسمی کلیسا. در حال حاضر وجود دارد یک جدید شایعه رفتن در اطراف در مینیاپولیس: این غسل تعمید استخر در یادبود صحنه یک بار متعلق به Floyd.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>