دادگاه عالی گسترش Robocall بان کی مون در حکم جدید


People walk up the steps of the U.S. Supreme Court on July 6, 2020
دیوان عالی کشور تایید 1991 قانون که میله robocalls به تلفن های همراه.
درو Angerer/گتی ایماژ

دیوان عالی کشور در روز دوشنبه را تایید کرد عمده فدرال ممنوعیت robocalls به تلفن های همراه از سال 1991 در حالی که همچنین قابل توجه پایین یک استثنا برای این قانون است که کنگره حک شده در 2015. اثر خالص این است که robocalls به تلفن های همراه بدون رضایت هنوز هم تا حد زیادی غیر قانونی ممنوعیت است که در حال حاضر امر به دولت جمع بدهی های بیش از حد. اگر شما لازم نیست که هر دولت وام این حکم نمی خواهد به طور مستقیم تحت تاثیر قرار می. اگر شما حاکم باید کمک به محافظت از شما را از ناخواسته robocalls تعقیب شما را برای پرداخت وام.

قانون در مرکز این مورد بر v. انجمن آمریکایی از مشاوران سیاسیاست که در سال 1991 تلفن, قانون حمایت از مصرف کننده یک نقطه عطفی قطعه ای از قوانین فدرال که در بخش اعمال جریمه تا 1500 $برای هر robocall یا robotext ساخته شده برای تلفن همراه بدون گیرنده رضایت. چند دهه بعد از آن کنگره را اصلاح TCPA در بودجه دو حزبی عمل 2015 و آن را قانونی به محل robocalls به تلفن های همراه به منظور جمع آوری بدهی به دولت فدرال است. “این یک بودجه حرکت به جمع آوری پول برای دولت فدرال به جای در نظر گرفته سیاست حکم گفت:” جورج Slover ارشد سیاست مشاور برای مصرف کنندگان گزارش که در مبارزه علیه استثنا در 2015. این بود که مسلما عمده تنها استثنا برای این TCPA ممنوعیت; قانون اجازه می دهد برای robocalls در شرایط اضطراری و برای تحویل بسته اما این مقررات کمتر بحث برانگیز است.

شاکیان در مورد یک گروه از سازمان های سیاسی که می خواستم این توانایی را به robocalls به منظور جمع آوری پول برای انجام رای گیری در باره نامزدها و مسائل و رای دادن. خود وکلا به دنبال اعتصاب کردن این ممنوعیت به طور کامل با این استدلال که اصلاح TCPA نقض متمم اول قانون اساسی به دلیل آن بود unconstitutionally تنظیم گفتار مبتنی بر محتوای پیام. به عبارت دیگر, 2015 استثنا به پایان رسید تا اجازه TCPA به نفع دولت بدهی مجموعه سخنرانی بیش از انواع دیگر از سخنرانی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سوی دیگر به دنبال دستورى ممنوعیت و استثنا حفظ که دولت قانع کننده علاقه به جمع آوری بدهی. (این است که به شدت مورد که در آن یکی از قضات دیوان عالی کشور با صدای رسا سرخ یک توالت در طول livestreamed شفاهی است.)

عدالت برت Kavanaugh که نویسنده نظر اکثریت به پایان رسید تا حاکم است که TCPA بود و در واقع نامناسب ممنوعیت برخی از سخنرانی اما دیگران نه بر اساس محتوا. به او نوشت: در نظر “یک robocall که می گوید: ” لطفا خود را پرداخت بدهی دولت’ قانونی است. یک robocall که می گوید: “لطفا برای کمک به ما مبارزات سیاسی’ غیر قانونی است. است که در مورد به عنوان مبتنی بر محتوا به عنوان آن می شود.” راه حل او این بود که برای پرتاب کردن bathwater و نگه داشتن نوزاد. به سادگی با انجام دور با 2015 استثنا Kavanaugh حکم داد که TCPA می تواند با تصویب قانون اساسی جمع اوری. او نوشت: “قانون اساسی دادخواهی است نه یک بازی مارپیچ در برابر کنگره که در آن طرفین دعوا می تواند سوار گسسته قانون اساسی نقص در اساسنامه را به کل غیر این صورت قانون اساسی قانون.”

قضات Stephen Breyer, روت Bader Ginsburg و النا کاگان ام را تایید robocall استثنا به فریم آن را به عنوان نمونه مقررات تجاری به جای سانسور دولتی. در ضمن قضات نیل Gorsuch و کلارنس توماس توافق کردند که استثنا و خلاف قانون اساسی است اما پیشنهاد های مختلف حل کنند. به جای ابطال هر قسمت از robocall آنها خواهد بار دولت از اجرای آن در برابر شاکیان در این پرونده است. اما Kavanaugh را مشاهده انجام شده پس بدهی استثنا است و در حال حاضر به طور موثر مرده است.

“من وجد آمدیم برای قرار دادن آن ملایم” مارگوت ساندرز ارشد مشاوره به ملی حقوق مصرف کنندگان مرکز گفت: از این تصمیم. “شماره یک ما حفظ شده و تنها قانون فدرال است که ما را فراهم می کند که به معنی محدودیت های ناخواسته robocalls. شماره دو ما خلاص شدن از شر این ماده که در قانون شده است علت یک بی حد و حصر تعداد ناخواسته و حفظ حریم خصوصی تهاجمی تماس.” ساندرز قبلا نیز مبارزه در برابر TCPA استثنا در حالی که کنگره خانههای گلی خالی بیش از آن در 2015, کار با ایالت ماساچوست Ed Markey و کالیفرنیا در کنگره آنا Eshoo به آن را حذف از لایحه بودجه. کسانی که تلاش و متعاقب آن تلاش برای تصویب قوانین جدید انجام دور با استثنا بودند و در نهایت ناموفق بود. ساندرز به یاد می آورد که آن را در درجه اول دانشجو جمع بدهی که لابی گری برای ارائه در آن زمان به عنوان آنها رو به رو شد تعدادی از robocall مربوط به پرونده های حقوقی. هنگامی که این قانون تصویب شد, آن را نیز برای robocalls مربوط به مزرعه وام جانبازان وام کسب و کار وام و خانه, وام مسکن.

آن را به ارزش نگه داشتن در ذهن است که تصمیم دادگاه در حال حاضر تنها به پیمانکاران است که دولت استخدام شده برای جمع آوری بدهی از طرف آن. دولت به مدت طولانی نگهداری می شود که این موضوع را به TCPA. در حالی که آن را حس می کند برای دولت, برای, گفتن, قرار دادن توده robocalls مربوط به coronavirus طرفداران مصرف کننده هنوز در تلاش برای منع سازمان های فدرال از بودن قادر به ایجاد خودکار بدهی مجموعه تماس خود را. “تفاوت وجود دارد بین دولت با شما تماس و یک تفنگ استخدام تماس با شما از طرف دولت گفت: Slover. “آنها می تواند همچنان به تماس های خود را. که این چیزی است که ما به طور جداگانه به دنبال آدرس.”

و به عنوان هر کسی که با یک تلفن همراه می داند robocalls هنوز هم اتفاق می افتد قانونی و یا هیچ. با وجود متعدد فدرال تلاش برای سرکوب آنها اعداد را نگه دارید افزایش—آمریکایی ها دریافت 58.5 میلیارد robocalls سال گذشته 22 درصد افزایش از سال 2018 است.

Future Tense یک همکاری از تخته سنگ, جدید امریکاو دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>