دیوان عالی کشور مورد است که می تواند تبدیل سقط جنین در امریکا

کلی متوجه شدم او باردار بود در سال 2014 در سال آخر خود را از کالج.

“من نمی بینم که آن را به آینده” او گفت:. “من فکر می کردم همه چیز درست است.”

هنگامی که کلی خواسته است که نام کامل او نمی تواند تصمیم به سقط جنین او نیست با بسیاری از موانع است که بسیاری از آمریکایی ها روبرو می شوند زمانی که تلاش برای خاتمه دادن به بارداری است. در حالی که محدودیت های سقط جنین را تعطیل درمانگاه در سراسر جنوب و غرب میانه در 10 سال گذشته مجبور برخی از مردم به سفر صدها مایل برای روش کلی زندگی در کنتیکت که در آن سقط جنین باقی مانده است نسبتا در دسترس است.

او رفت و به او مدرسه را مرکز بهداشت ارجاع شد به کلینیک سقط جنین و دارو سقط جنین.

“در عرض 36 ساعت در مورد من نشسته بود به صورت نهایی در کالج” او گفت: Vox. از بسیاری جهات او گفت: تجربه سریع و آسان بود.

چه آسان نبود در برخورد با ننگ. “من عمیقا ترس از مردم فکر می کنم من تا به حال قضاوت ضعیف” او گفت:. “وجود دارد و اعضای خانواده است که من بگویم نه برای چهار سال است.”

ننگ کلی احساس حتی در یک وضعیت که در آن بسیاری از نگه نظراتش در سقط جنین می تواند حتی بیشتر شدید در مکان های که در آن این روش بسیار محدود است. هدر که خواسته به شناسایی با نام کردم سقط جنین در لوئیزیانا در سال 2016. “راه آن است که به پایین وجود دارد, آن را مانند شما تا به حال یک جنایت علیه شما را برای شما به حتی یک جای پا می گویند که این چیزی است که شما نیاز دارید و حتی پس از آن آنها نمی خواهد باور شما” او گفت: Vox.

قضاوت که مردم احساس می تواند پس از ختم بارداری است که در حال حاضر یک مشکل شخصی برای بسیاری از افراد — و به لطف یک مورد قبل از دیوان عالی کشور آن را می تواند تبدیل به یک مانع بزرگ برای به چالش کشیدن قوانین سقط جنین. روز چهارشنبه دادگاه را بشنود شفاهی در ژوئن خدمات پزشکی v. روسیهیک چالش به یک لوئیزیانا قانون نیاز است که سقط جنین پزشکان باید اعتراف امتیازات در یک بیمارستان محلی است. اگر دادگاه فلسطين قانون دو نفر از سه نفر باقی مانده درمانگاه در لوئیزیانا می تواند و سقط جنین-طرفداران حقوق ترس است که بیشتر در سراسر کشور می تواند به دنبال. اما در همان زمان دادگاه نیز موضوع دیگری است که طرفداران هر دو طرف بر این باورند که به همان اندازه مهم است که مجاز به چالش سقط جنین قانون در دادگاه در وهله اول.

به عنوان با بسیاری از مشخصات بالا موارد سقط جنین در سال های اخیر اصلی ترین شاکی در ژوئن خدمات پزشکی v. Russo یک کلینیک سقط جنین. اما ایالت لوئیزیانا و بسیاری از ضد سقط گروه استدلال می کنند که درمانگاه ها و پزشکان نباید اجازه را به سقط جنین موارد به دادگاه; آنها می گویند تنها بیماران خود باید قادر به انجام این کار. آنها استدلال می کنند که کلینیک سقط جنین در واقع نیست که بیماران خود را به بهترین منافع خود در قلب و نباید اجازه شکایت در مواردی که آنها را تحت تاثیر قرار.

اگر دادگاه موافق سقط جنین قوانین در سراسر کشور احتمال تبدیل شدن به بسیار سخت تر برای به چالش کشیدن به دلیل بیماران مانند کلی را به جلو آمده و آنها را به چالش. که به معنی شرکت در یک دادگاه طولانی نبرد در نظر گرفتن زمان کار و یا مدرسه و پیدا کردن مراقبت برای هر یک از فرزندان آنها در حال حاضر ممکن است به طور بالقوه در حالی که هنوز باردار است. و این معنی شهادت در دادگاه در مورد چیزی که ممکن است راحت و حتی به اشتراک گذاری با دوستان و خانواده: داشتن یک حاملگی ناخواسته و به دنبال آن پایان یابد.

برای بیماران “فکر می کنم که این تنها چیزی است که شما می توانید اضافه کردن به خود را به انجام لیست در چنین عمیق و خام لحظه در زندگی خود است عمدا بودن جاهل عاطفی جاذبه انتخاب برای پایان دادن به بارداری” کلی گفت.

مسائل متعددی وجود دارد در این بازی در ماه ژوئن خدمات پزشکی v. Russo. یکی دریافت کرده است که بیشترین توجه را تا کنون نسبتا ساده است: این سوال که آیا ایالت لوئیزیانا حق تصویب یک اعتراف-امتیازات قانون و یا اینکه آیا آن قانون نقض آمریکایی ” حق سقط جنین به عنوان مندرج در Roe v. Wade و جاهای دیگر.

اما در روز چهارشنبه دادگاه را نیز در نظر بگیرید یک نظریه به نام “شخص ثالث ایستاده است.” به عنوان بورسی را ایان Millhiser توضیح می دهد که به منظور به چالش کشیدن یک قانون در دادگاه فدرال شاکیان را به نشان می دهد که این قانون تاثیر خود را “حقوق قانونی و منافع است.” پس حق سقط جنین متعلق به باردار و افرادی که به دنبال روش معمولا آنها را باید از آنهایی که به کت و شلوار.

اما تحت دکترین شخص ثالث ایستاده یک شخص ثالث نیز می تواند یک دست کت و شلوار در صورتی که حزب دارای ارتباط نزدیک با مردم به طور مستقیم تحت تاثیر قرار گیرند و اگر این افراد ممکن است یک زمان سخت در آوردن کت و شلوار خود را.

از سال 1976 به دادگاه اجازه داده است سقط جنین ارائه دهندگان برای به چالش کشیدن قوانین سقط جنین در این دکترین. استدلال این است که آنها یک رابطه نزدیک با بیماران خود را و آن را آسان برای بیماران مبتلا به سو در حالی که آنها در حال برخورد با یک حاملگی ناخواسته.

بسیاری از معروف ترین سقط جنین موارد برای رسیدن به دیوان عالی کشور در چند دهه گذشته بوده است در نتیجه از ارائه دهندگان به چالش کشیدن دولت قوانین سقط جنین. در کل سلامت زن v. Hellerstedtبرای مثال پنج تگزاس درمانگاه ها و پزشکان سه چالش کشیده یک اعتراف-امتیازات قانون در دولت خود را شبیه به یکی از در حال حاضر در موضوع در لوئیزیانا. در سال 2016 تصمیم دادگاه را به نفع خود قابل توجه پایین تگزاس قانون و منجر به کاهش سرعت (هر چند نه توقف) از قوانین مشابه در سراسر کشور است.

اما در حال حاضر ایالت لوئیزیانا و ضد سقط گروه در حال مشاجره هستند که پزشکان و درمانگاه نباید اجازه را به کت و شلوار به نمایندگی از بیماران خود را.

بسیاری از سقط جنین مخالفان استدلال می کنند که ارائه دهندگان نیست در واقع یک رابطه نزدیک با بیماران خود را و که در واقعیت است که منافع خود را در تضاد هستند. “شما باید ارائه دهندگان خدمات سقط جنین به چالش کشیدن یک قانون است که محافظت از بیماران بهداشت و ایمنی و قانون به طور خاص در تلاش است برای محافظت از بیماران از بی کفایتی و یا عام و مراقبت از آن بسیار ارائه دهندگان خدمات سقط جنین” دنیس Harle ارشد, مشاوره برای مرکز برای زندگی در اتحاد دفاع از آزادی ضد سقط جنین که زمینه کوتاهی amicus از طرف قانونگذاران ایالتی لوئیزیانا در ماه ژوئن خدمات پزشکی.

“آیا شرکت فورد موتور قادر به آمدن به دادگاه ظاهرا از طرف مصرف کنندگان خود و به چالش کشیدن یک قانون است که نیاز به برخی از مقررات ایمنی در وسایل نقلیه؟”

اما سقط جنین پزشکان معتقدند که قوانین الزام پزشکان به اعتراف امتیازات در بیمارستان ها در واقع نه به نفع بیمار, ایمنی و بهداشت در تمام و صرفا تلاش برای خاموش درمانگاه سقط جنین پایین. آنها اشاره می کنند که عوارض جدی از سقط جنین بسیار نادر است و در صورت بعید است که کسی را مجبور به رفتن به بیمارستان می توان آنها را درمان وجود دارد صرف نظر از اینکه دکتر که انجام شده اصلی سقط اعتراف امتیازات. و کسانی که امتیازات می تواند بسیار دشوار است برای پزشکان برای به دست آوردن; پس از یک قانون که نیاز به آنها گذشت در تگزاس بیش از نیمی از درمانگاه در دولت به پایان رسید تا بسته شدن.

بسیاری از پزشکان و سقط جنین-حقوق طرفداران می گویند آن را حس می کند که ارائه دهندگان باید قادر خواهید بود برای به چالش کشیدن قوانین سقط جنین به نمایندگی از بیماران خود را. “من واقعا بر این باورند که بیماران کارشناسان را در زندگی خود” دکتر کالین McNicholas, افسر ارشد پزشکی از والدین از سنت لوئیس منطقه و جنوب غربی میسوری گفت: Vox “اما کسانی از ما که به ارائه مراقبت باید افتخار دانستن هزاران و هزاران داستان و چگونه هر یک از این مقررات می تواند تاثیر به متنوع در سطح این فرد زندگی بیماران.”

در ضمن سقط جنین-حقوق طرفداران می گویند که بیماران به دنبال سقط جنین هستند در یک منحصر به فرد در موقعیت دشوار است وقتی که می آید برای به چالش کشیدن قوانین سقط جنین در دادگاه. اول از همه وجود دارد لجستیکی و نگرانی است. اکثر آمریکایی ها که به دنبال سقط جنین هستند و کم درآمد و در حال حاضر حداقل یک فرزند. است که می تواند گرفتن سقط جنین دشوار است, به خصوص در کشورهای که در آن درمانگاه کمیاب هستند چرا که آنها مجبور به پرداخت برای حمل و نقل و گاهی اوقات مسکن و همچنین ترتیب برای مراقبت از کودکان خود را. یک 2014 مطالعه از بیماران در انواع کلینیک ها در سراسر کشور یافت می شود که برای بیش از نیمی از آنها هزینه سقط جنین و سفر درگیر شدند و بیش از یک سوم از درآمد ماهانه خود را.

و تحت پیگرد به چالش سقط جنین قانون در دادگاه مراتب پیچیده تر و وقت گیر تر از واقع شدن این روش است. بیماران را مجبور به نشان می دهد که آنها شخصا نهفته قانون — به این معنی که آنها می خواستند سقط جنین, اما می تواند یکی نیست به دلیل محدودیت. و بخشی از یک پرونده حقوقی خواهد بود یک تعهد بزرگ برای بسیاری از.

گروه های مانند مرکز حقوق باروری و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا قطعا کمک به احتمال زیاد ارائه pro bono نمایندگی به بیماران به عنوان آنها را برای ارائه دهندگان در گذشته است. اما بیماران هنوز هم مجبور به تحمل اختلال در زندگی خود را که در دادگاه مستلزم.

McNicholas شده است به دادگاه بارها به چالش محدودیت در درمانگاه که در آن او کار می کند که از گذشته باقی مانده کلینیک سقط جنین در ایالت میسوری. او می گوید که برای بیماران مبتلا به اینکه شاکی احتمالا شامل چند روز از آماده سازی بازجویی توسط وکلای دولت به دنبال به رعایت محدودیت ساعت به بررسی اسناد و مدارک با وکلا و پس از چند روز کار برای حضور در یک دادگاه.

برای بسیاری از مردم به دنبال سقط جنین در امریکا زندگی می کنند که در زیر و یا نزدیک خط فقر “است که درست است که از لحاظ اقتصادی پایدار,” او گفت:.

پس از آن وجود دارد که عامل زمان. کسی که به دنبال سقط جنین به احتمال زیاد باید مایل به رفتن را از طریق حداقل بخشی از یک پرونده حقوقی در حالی که هنوز باردار دانستن این که سقط جنین تبدیل به پر هزینه تر و دشوار برای به دست آوردن بعد از آن آنها رخ می دهد. مشخص نیست اگر این مورد خواهد بود پرتاب می شود اگر بیمار قادر بود برای به دست آوردن یک سقط در جای دیگر — برای مثال در کشور دیگری که این محدودیت. اما صرف نظر از قانونی خاص هر شاکی خواهد بود در مواجهه با زمان تعهدات قانونی صورت بالقوه در حالی که هنوز در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای سقط جنین.

و پس از آن وجود دارد این ننگ است که هنوز متصل به سقط جنین در این کشور است. به صورت کلی آن را به عنوان تجلی این احساس که او از دست داده بود یک نسخه از خودش. “این احساس عزاداری,” او گفت:. “من عزاداری خود من پیر خود که تا به حال تعداد زیادی رفتن برای او که خوب بود و همه این چیزهایی که من فکر کردم من تا به حال به سادگی از دست داد با داشتن یک بارداری ناخواسته.”

برای دیگران انگ نشان می دهد تا از راه های دیگر. هدر به یاد می آورد که روز قبل از او برنامه ریزی شده بود به او سقط جنین, صدور آمد تا در سال 2016 ریاست جمهوری بحث. او تا به حال به دور ماندن از رسانه های اجتماعی چون “همه و مادر خود را به حال نظر در گه که من تا به حال به انجام,” او گفت:.

او گفت چند از دوستان در مورد سقط جنین, اما او نمی او بگویید که پدر و مادر تا زمانی که او نقل مکان کرد و دور از لوئیزیانا چند سال بعد. مادر او در زمان ارسال در Facebook در ستایش از لوئیزیانا به تازگی از گذشت شش هفته از ممنوعیت سقط جنین (به بان کی مون در اثر انتظار یک چالش دادگاه).

“من نمی توانم نشستن و تماشای شما بچه ها بود مانند” آه با تشکر از شما عیسی مسیح شما در حال صرفه جویی در بسیاری از نوزادان و نه چیزی در مورد چگونه آن را تحت تاثیر قرار من به طور مستقیم از” او به خاطر فکر کردن.

بنابراین او را از پدر و مادر یک متن به آنها گفتن در مورد سقط جنین. “آنها نمی گویند,” او گفت:. “آن را مانند آن را هرگز اتفاق افتاده است.”

در ضمن یک مطالعه اخیر از افرادی که خود را به اشتراک گذاشته سقط جنین داستان های انجام شده توسط گروه تحقیقاتی پیشبرد استانداردهای جدید در بهداشت باروری (ANSIRH) نشان داد که 60 درصد تجربه آزار و اذیت و یا دیگر نتیجه منفی پس از صحبت کردن در مورد این روش با 48 درصد به نام توهین آمیز نام و 14 درصد دریافت تهدید به مرگ.

“من گفته شده چندین بار آنلاین است که سقط جنین اشتباه است مهم نیست که چه, حتی اگر زندگی خود را در معرض خطر است و من مستحق مرگ برای آنچه که من انجام داده بود و اگر من مرده باشم چرا که من تصمیم به ادامه حاملگی پس از آن که خدا خواهد” یک مطالعه از شرکت کنندگان گفته محققان.

“من تا به حال یک دوست که من فکر کردم یک دوست” یکی دیگر گفت. “او در مورد داستان من و به نام من بسیاری از نام های. چیزی که من ناراحت بود که او گفت: مادر من باید سقط من است.”

در پاسخ به نگرانی در مورد انگ Harle از اتحاد دفاع از آزادی گفت که دادگاه ها اغلب نگه داشتن احزاب به صورت ناشناس به عنوان در مطالعات مربوط به سوء استفاده از کودکان زیر سن قانونی. در واقع شاکی در Roe v. Wade آورده کت و شلوار ناشناس تحت نام Jane Roe. او هویت واقعی بود و نه به طور گسترده ای شناخته شده برای بسیاری از سال های مریم زیگلر یک استاد حقوق در دانشگاه ایالتی فلوریدا است که به مطالعه تاریخ از سقط جنین بحث گفت: Vox. اما بود که در سال 1973. “مردم می توانند انجام دهند خیلی بیشتر از آیفون با اینترنت و رسانه های اجتماعی از آنها احتمالا” در آن زمان زیگلر گفت. “من می خواهم بیشتر در مورد آن نگران در حال حاضر در نظر نگه داشتن مردم هویت محرمانه از من شده اند در آن زمان است.”

و حتی اگر گمنامی نگهداری بیمار هنوز هم برای شهادت در دادگاه و پاسخ به سوالات از مخالفت وکلا — در مورد چیزی که بسیاری از مردم می ترسند به افشای حتی به خانواده خود را.

“چرا ما انتظار این را از افرادی که در چنین خام لحظه در زندگی خود را؟” کلی می پرسد. “این ذهن ترا درهم میشکنند.”

لجستیکی موانع و ترس از انگ می تواند متوقف کردن مردم از آینده رو به جلو برای به چالش کشیدن قوانین سقط جنین. به طور کلی “آن را سخت به می دانم که دقیقا چگونه طاقت فرسا آن خواهد بود را به این لباس فقط به دلیل آن خواهد بود بسیار متفاوت از آنچه در آن است برای چندین دهه” زیگلر گفت. اما خلاص شدن از شخص ثالث ایستاده به احتمال زیاد “اضافه کردن یک لایه از دشواری برای گروه مانند آیتالله سیستانی و یا والدین طراحی شده به شما در پیدا کردن افرادی که مایل به چالش کشیدن این قوانین و سپس سعی کنید برای انجام کار درست با آنها.”

که اضافه شده مشکل می تواند به این معنی است که محدودیت های سقط جنین اقامت در کتاب — حتی اگر آنها به طور بالقوه بر خلاف قانون اساسی. در سقط جنین می تواند تبدیل به سخت تر و سخت تر برای دسترسی به, به خصوص برای افراد کم درآمد در جنوب و غرب میانه که در حال حاضر در تلاش برای دریافت این روش است.

هیچ کس نمی داند چه دادگاه تصمیم خواهد گرفت که پس از آن می شنود شفاهی در ژوئن خدمات پزشکی این هفته است. اما روشن است که آینده قانون سقط جنین در آمریکا آویزان در تعادل می باشد. و با توجه به آنچه در دادگاه تصمیم می گیرد بیشتر مردم می تواند باید به مبارزه در یک نبرد برای آنچه باقی مانده برای بسیاری از افراد به شدت خصوصی تصمیم گیری است.

امروز هدر باز است در مورد سقط جنین. او با این نسخهها کار به عنوان یک هنرمند و زندگی در دولت که در آن “من نگران همسایه ها آمدن و اذیت و آزار من,” او گفت:.

“من سعی می کنم به کسی که وجود دارد, پخش كردن, پیام,” او گفت: “در بسیاری از زنان که در یک موقعیت که در آن آنها می توانید صحبت در مورد تجارب خود را و من هستم.”

هنوز هم وقتی خواسته در مورد اینکه آیا او را از رفتن به دادگاه به چالش سقط جنین, قانون, Heather می گوید: “حتی من قادر نخواهد بود به آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>