دیوان عالی کشور کاهش یافته است دعوت به ضربه تا سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری


Justice Elana Kagan testifies about the court’s budget during a congressional hearing on March 07, 2019.
عدالت Elana کاگان شهادت در مورد دادگاه بودجه در کنگره شنوایی در مارس 07, 2019.
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

دیوان عالی کشور کاهش یافته است دعوت به ضربه تا سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری در روز دوشنبه. قضات حکم به اتفاق آرا است که ممکن است وادار کرده این افراد که کالج انتخاباتی به رای خود را برای برنده ایالت ریاست جمهوری یا از بین بردن و یا fining “وفا کرده بود.” در حقیقت این تصمیم نباید لازم است: وجود دارد هیچ جدی قانون اساسی استدلال که کشورهای ناتوان به دیکته انتخاب کنندگان ” رای. اما این کشور می تواند یک آه امداد تنفس که دادگاه نمی طعمه را به انتخابات آینده و حتی بیشتر پر هرج و مرج.

روز دوشنبه تصمیم گیری در Chiafalo v. واشنگتن و کلرادو v. باکا سوال بسیار ساده است که اکثر آمریکایی ها به احتمال زیاد فکر می کنم آن را در حال حاضر حل و فصل شده است: می تواند به دولت بگویید که انتخاب کنندگان—آن دسته از افرادی که تشکیل پس از انتخابات ریاست جمهوری به بازیگران رسمی خود رای در کالج انتخاباتی—که آنها باید رای برای نامزد که برنده دولت خود را محبوب رای دادن ؟ اکثر متحده انجام دقیقا همان است که که باعث می شود خوب دموکراتیک حس. اگر انتخاب کنندگان می تواند رای برای هر کس که آنها می خواهند و سپس انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود صرفا مشورتی; شهروندان می تواند رای برای رئیس جمهور, مطمئن, اما, انتخاب کنندگان می توانید انتخاب کنید که آیا به توجه و یا چشم پوشی از تصمیم گیری کنند. پس از انتخابات 2016 تعداد انگشت شماری از انتخاب کنندگان نقض این قوانین است. دو کشور در زمان عمل خود را در برابر faithless انتخاب کنندگان: واشنگتن جریمه آنها به 1000 $در حالی که کلرادو حذف و به جای آنها.

استاد حقوق دانشگاه هاروارد Larry Lessig سازمان یافته این تلاش بیهوده برای تغییر این انتخابات را نتیجه و پس از شکست او به او کمک کرد faithless انتخاب کنندگان کت و شلوار فایل خود را در مقابل متحده است. لسینگ هیچ فن کالج انتخاباتی: او در نظر گرفته شده برای ارائه این سیستم خیلی حواس پرت و بی ثبات است که آمریکایی ها احساس موظف به لغو آن از طریق اصلاح قانون اساسی. لسینگ طرح قطعا تا به حال pandemonic عواقب; این امر به نوبه خود سال 2020 رای به نمادین ورزش, سپس اجازه دهید 538 انتخاب کنندگان—عمدتا مبهم حزب وفاق ملی—تصمیم گیری انتخابات.

عاقلانه دیوان عالی کشور کاهش یافته است به طلیعه چیزی بودن در این تیمارستان. نوشتن برای اکثریت عدالت النا کاگان ارائه مختصر و quippy تاریخ از کالج انتخاباتی با اشاره به سند چشم انداز و همیلتون. قانون اساسی می دهد هر قانونگذاری ایالتی قدرت انتخاب در شیوه ای را انتخاب می کند. در روزهای اولیه بسیاری از قانونگذاران ایالتی فقط برداشت کرده بود. اما متحده به سرعت منتقل شده به سمت “ترجمه محبوب تنظیمات” را به “کالج انتخاباتی آراء” انتصاب کرده که پشتیبانی برنده رای در سراسر ایالت. که در عمل غالب امروز: 32 ایالت و ناحیه کلمبیا متعهد و ملتزم خود را انتخاب کنندگان به دنبال مردم خواهد شد. “قانون اساسی barebones در مورد انتخاب کنندگان,” کاگان نوشت اما هیچ یک از آن پراکنده دستورالعمل نشان می دهد این قوانین غیر قانونی هستند. “قدرت به تعیین یک انتخاب کننده (در هر صورت),” او توضیح داد “شامل قدرت به شرط انتصاب خود را” بر وظیفه برای حمایت از یک کاندیدای خاص.

وجود قطعه از شواهد تاریخی که برش در برابر کاگان را ادعا می کنند. مثلا الکساندر همیلتون معروف نوشت که انتخاب کنندگان باید مستقل “مردان بیشتر قادر به تجزیه و تحلیل کیفیت” مورد نیاز برای دفتر بنحوی که آنها را تمرین شخصی خود را انتخاب کند. اما اینکه آیا یا نه اکثر تدوین کنندگان به اشتراک گذاشته همیلتون دید آنها “کاهش نمی دهد افکار خود را در مورد انتخاب کنندگان صورت صلاحدید به این صفحه چاپ شده.” در یک concurring نظر عدالت کلارنس توماس پیوست عدالت نیل Gorsuch رسیده همان نتیجه را از طریق یک مسیر متفاوت اعلام کرد که متمم دهم حفظ متحده قدرت را به کنترل کنندگان’ رای.

کاگان آیا قرار دادن سه asides که در دراز مدت ممکن است مهم تر از واقعی برگزاری است. او اشاره کرد که دولت “نمی تواند انتخاب خود را انتخاب کنندگان در راه است که نقض برابر حفاظت از بند” معنی آن را نمی تبعیض در برابر انتخاب کنندگان بر اساس یک محافظت صفت مانند نژاد یا جنسیت. دوم او نوشت که متحده نمی تواند تحمیل “شرایط جدید نامزدهای ریاست جمهوری” است که “جنگ با ریاست جمهوری و مدارک تحصیلی بند”; به عبارت دیگر, متحده احتمالا نمی تواند نیروی یک نامزد ریاست جمهوری به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را به منظور به نظر می رسد در انتخابات. سوم کاگان روشن است که “هیچ چیز در این نظر باید گرفته شود به اجازه متحده برای اتصال انتخاب کنندگان به مرحوم نامزد.” اگر یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری می میرد برخی از زمان بین انتخابات نوامبر و دسامبر کالج انتخاباتی رای انتخاب کنندگان ملزم به آن نامزد ممکن است قادر به انتخاب شخص دیگری.

کالج انتخاباتی است ضد دموکراتیک عمل شنیع ابداع برای محافظت از ایالات برده و آن را همچنان به کار در یک نژادپرست صورت تقویت قدرت سفید رای دهندگان. اما دیوان عالی کشور نمی تواند این مشکل را حل کند با ساخت این موسسه حتی کمتر دموکراتیک و قرار دادن هر انتخابات ریاست جمهوری در دست تصادفی حزب اند. در این لحظه از آشفتگی دادگاه با استعداد کشور با امتناع به جای ما ناقص وضعیت موجود با چیزی بسیار بدتر است.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری مشترک به چه بعدی در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>