دادگاه عالی فقط متوقف شد 1 میلیون فلوریدا از رای گیری در ماه نوامبر


Exterior of the U.S. Supreme Court building
دیوان عالی ایالات متحده در واشنگتن در ژوئن 30.
استفانی رینولدز/گتی ایماژ

دادگاه عالی اما تضمین شده است که نزدیک به 1 میلیون فلوریدا خواهد بود قادر به رای دادن در سال 2020 انتخابات به دلیل عدم پرداخت بدهی در دادگاه خرد, سفارش صادره در روز پنج شنبه. تصمیم خود را پرتاب فلوریدا ثبت نام رای دهندگان را به هرج و مرج قرار دادن تعداد زیادی از رای دهندگان در برزخ حقوقی و حتی باز کردن آنها را برای محاکمه به پای صندوق رای. قضات باید به طور موثر مجاز, فلوریدا, جمهوری خواهان برای اعمال یک نظرسنجی مالیاتی در ماه نوامبر.

فلوریدا سابق felons حق رای در هر دو دولت فدرال و قانون اساسی. در سال 2018 یک فمن از ساکنان تصویب متمم قانون اساسی که لغو یک Jim Crow–عصر قانون به طور دائم محرومیت محکوم felons. توافق قانونگذاران به سرعت دستکاری این قانون با تصویب قانون که مجبور قبلا زندانی مردم به پرداخت جریمه ها و هزینه های خود را در ارتباط با حکم. فلوریدا تحمیل یک ذهن ترا درهم میشکنند آرایه ای از هزینه های متهمان به صندوق آن را در سیستم عدالت کیفری و قانون جدید خواهد disenfranchise تقریبا یک میلیون نفر از حدود 1.4 میلیون رای دهندگان بودند که آماده برای به دست آوردن رای خود را در حقوق.

ایالات متحده منطقه قاضی رابرت Hinkle به شدت محدود قانون را در محدوده ممکن است. Hinkle یافت که اندازه گیری خلاصه حق رای بر اساس ثروت در تخلف از حمایت برابر بند 14th اصلاح و آن را به مبلغ مالیات بر انتخابات در نقض 24هفتم متمم. فقط به عنوان انتقادی بیش از هشت روز محاکمه Hinkle در معرض یک راز است که جمهوری خواهان به شدت سعی در پنهان کردن: دولت هیچ ایده چقدر سابق felons در واقع مدیون است. آن را نگه داشته است چند پرونده از دادگاه بدهی و سوابق آن است که وجود دارد اغلب مرموز. به عنوان قاضی توضیح داد:

یک گروه به خوبی آموزش دیده و بسیار افراد تحصیل—یک استاد متخصص در این زمینه با یک تیم دکترا از عمده تحقیقات دانشگاه—ساخته شده و سخت کوش تلاش های بیش از یک دوره طولانی برای به دست آوردن [دادگاه بدهی] اطلاعات 153 به صورت تصادفی انتخاب شده felons. آنها دریافتند که اطلاعات اغلب در دسترس نیست بر روی اینترنت و یا از طریق تلفن و که قابل ملاحظه ای وجود دارد تناقضات در اطلاعات در دسترس برای همه اما 3 از 153 افراد است.

بعلاوه فلوریدا قصد ندارد به کشف کردن چقدر سابق felons مدیون است. همانطور که من نوشت: در مه:

در نظریه تقسیم صفحه نمایش انتخابات تمام رای دهندگان ثبت نام برای محکومیت جنایت و در حال حاضر پرداخت نشده جریمه ها و هزینه های. اما دولت بودجه تجزیه و تحلیل نشان داد که این بخش نیاز به حداقل 21 کارمندان اضافی به صفحه نمایش سیل متقاضیان در نور از اصلاح 4. و قوه مقننه ارائه شده آن با صفر است. به عنوان یک نتیجه وجود دارد در حال حاضر یک پرونده از حدود 85,000 انتظار رای دهندگان ثبت نام از تازگی واجد شرایط فلوریدا. [مدیر بخش انتخابات ماریا ماتیوز] تخمین زده است که دفتر او نیاز روز 1,491 برای دریافت از طریق انباشت. اگر تمام کارکنان مشغول به کار تعطیلات آخر هفته و تعطیلات پس از آن ممکن است آن را در زمان به پایان رسید برای 2024 انتخابات.

برای اصلاح این بی عدالتی Hinkle صدور یک دستور اجازه می دهد ex-felons برای رای دادن مگر اینکه دولت می تواند ثابت کند که آنها تا به حال برجسته دادگاه بدهی. او همچنین به آنها اجازه رای دادن اگر دولت به نحوی ساخته شده و این نشان میدهد اما ex-felons فاقد وسیله ای برای پرداخت این بدهی.

در جولای 1, اما, 11th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر جاروب دور Hinkle به دستور در یک مورد بسیار نادر و مشکوک مانور. (چون رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدبختانه 11th مدار در سال 2019 آن را در حال حاضر شامل یک محافظه کار اکثریت خصمانه نسبت به رأی است.) دادگاه بلافاصله در زمان مورد en banc دور زدن معمول سه قاضی پانل; مترقی پنل ممکن است تایید حقوق که قبلا زندانی Floridian رای دهندگان. (سه قاضی پنل بود را تایید کرد Hinkle به تصمیم قبلی مسدود کردن قانون و قبل از دادگاه.) علاوه بر سه مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب در 11th مدار باید جدی تضاد منافع است. دو رابرت شانس و باربارا لگا شنبه در دادگاه عالی فلوریدا زمانی که آن را شنیده و بحث در مورد در مورد این دقیق قانون است. یکی دیگر از اندرو Brasher دفاع آلاباما قانون است که بسیار شبیه به فلوریدا و افزایش یکسان قانون اساسی سوالات. شانس و لگا در حال حاضر شرکت در تصمیم گیری برای بلند کردن Hinkle به دستور. Brasher خیلی جدید به شرکت—او فرض یک روز قبل—اما داده است هیچ نشانه ای که او را recuse از مورد حرکت رو به جلو.

دادگاه عالی برکت این حیله بازی روز پنج شنبه با امتناع از بازگرداندن Hinkle به دستور بدون آزار به توضیح آن استدلال است. تصمیم خود را وادار عدالت Sonia Sotomayor برای نوشتن یک رشته ای مخالفت پیوست توسط قضات اموزش Bader Ginsburg و النا کاگان. (قضات موظف به توجه خود را dissents از سفارشات پس از آن نامشخص است که آیا عدالت Stephen Breyer یک شخص لیبرال عقیده داشت نیز هست.) ستمیر اشاره کرد که دادگاه جلوگیری کرده بود “هزار در غیر این صورت واجد شرایط رای دهندگان از شرکت در فلوریدا اولیه انتخابات به سادگی از آنجا که آنها فقیر هستند.” در واقع “نزدیک به یک میلیون” نفر خواهد بود “محروم از رای گیری به دلیل فلوریدا به اتهام ثروت تبعیض مرموز فرآیندهای مالیاتی.”

ستمیر اشاره کرد که با توجه به Hinkle به احکام فلوریدا “رای دهندگان paywall” شده است در انتظار برای تقریبا یک سال. در آن دوره “ده ها هزار نفر از فلوریدا با محکومیت جنایت در حال حاضر ثبت نام برای رای دادن.” پس از همه, دادگاه گفته بود آنها می تواند. در حال حاضر این افراد “را بدون اطلاع از توانایی های بالقوه خود را رد صلاحیت و یا منجر به پیگرد قانونی آنها ممکن است در صورت شکست به دنبال تغییر ناگهانی در قانون است.”

“از قضا” ستمیر به این نتیجه رسیدند دیوان عالی کشور به تازگی ممنوع دادگاه از ساخت “رای گیری امن تر در طول یک بیماری همه گیر” ظاهرا برای جلوگیری از رای دهندگان “سردرگمی است.” در حال حاضر SCOTUS blithely “مختل قانونی وضع موجود و خطرات بسیار زیاد disfranchisement” توسط greenlighting یک طرح است که ایجاد سردرگمی و هرج و مرج برای 1 میلیون رای دهنده.

بسیار کمی وجود دارد شانس است که 11th مدار خواهد شد تصمیم گیری در این مورد قبل از ثبت نام رای دهندگان برای انتخابات عمومی به پایان می رسد در فلوریدا. دیوان عالی کشور تا به این ترتیب اطمینان حاصل میشود که بخش بزرگی از دولت سابق felons نمی بازیگران انتخابات در ماه نوامبر بدون ترس از پیگرد قانونی. در مخالفت ستمیر bemoaned همکاران او’ “روند condoning disfranchisement.” اما در این نقطه از قضات هستند و نه فقط condoning رای دهندگان سرکوب. آنها به طور فعال تسهیل آن است.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش سیاسی, مشترک, سیاسی Gabfest در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

حمایت از این کار

کمک به ما پوشش مرکزی سوال: “چه تعداد?” تخته سنگ خود را به علاوه عضویت در صندوق خواهد شد کار ما در رای گیری مهاجرت gerrymandering و بیشتر از طریق 2020.

تاریخ تخته سنگ Plus

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>