دیوان عالی کشور ممکن است خسته از لایحه بر


Bill Barr sits at a table, hand to his head.

Saul لوئب/گتی ایماژ

چقدر بیشتر می تواند لایحه بر فشار آن ؟ داشتن repurposed اوت وزارت دادگستری به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی بهداشت کارکنان و همه از انتقام ماشین دادستان کل کاهش یافته بسیار پایین است که خود را تنها مهم هدف در حال حاضر به نظر می رسد برای حفاظت از رئیس جمهور و دوستان و آزار دشمنان خود را. او هنوز به صورت هر گونه عواقب اقدامات خود را هر چند آنها بیشتر هولناک روز به روز. Rep. جری Nadler روز یکشنبه را رد کرد و استیضاح از Barr به عنوان “اتلاف وقت است.” اما وجود حداقل آزمایشی نشانه هایی که در این رسوایی که به بار آورده بر خود و وزارت دادگستری است که شروع به پوشیدن در یک موسسه است که می تواند او را به حساب: دیوان عالی ایالات متحده و یا دقیق تر در قاضی جان رابرتز که پنجم رای ضروری است به بسیاری از بار را می پروراند.

Barr سریع تبار از “واشنگتن خودی” به استبدادی کیسه شده توانایی وقایع توسط همکار من جرمی Stahl. آن زمانی شروع شد که او دروغ گفته اسراف در مورد محتویات مولر گزارش بیش از رابرت مولر خود اعتراض داشتند و به ظاهر کف با دخالت در هر دو راجر سنگ محکومیت این زمستان و ناگهانی انداختن پرونده مایکل فلین. در هر دو موارد حرفه ای وکلا در وزارت دادگستری راه می رفت و هر دو اقدامات تحریک عظیم داخلی نفاق که در قالب یک نامه صدها نفر از سابق DOJ وکلای مدافع به دنبال استعفای خود را. بر دخالت به “فرض کنترل میدان جنگ” در تصمیم گیری برای گاز و حمله به معترضان مسالمت آمیز در خارج از کاخ سفید در اوایل این ماه به طوری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند راه رفتن به کلیسا برای یک عکس-op منجر به یکی دیگر از باز کردن نامه از سابق DOJ, مقامات, این بار به دنبال به وزارت بازرس کل بررسی او. اما برای بسیاری از آمریکایی فرسایش هنجارها در DOJ است مانند باغبانی مطالعات در سیارات دور. آن را انتزاعی و باطنی و نتواند به فرمان توجه در اخبار طوفان.

اما بر این است که خود را تحکیم دادستانی قدرت و آن را عمیقا خطرناک است. Barr حذف جسی لیو سابق آمریکا وکیل برای ناحیه کلمبیا, این زمستان مجاز بار و وفاداران به دست گرفتن کنترل سی باراک اوباما که هنوز تمیز کردن کیفرخواست و اتهامات ناروا را به همکاران راه اندازی شده توسط مولر شد. بود که به دنبال این آخر هفته گذشته با حذف ناگهانی از جفری برمن ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب نیویورک. حذف به خودی خود به دست آورد و با یک دروغ از Barr که اعلام کرد جمعه شب که برمن استعفا کرده بود زمانی که او تا به حال نشده بود و به دنبال یک دروغ در روز شنبه پس از برمن حاضر به کناره زمانی که بر فرستاده برمن نامه گفتن او را که او می خواسته تهمت او را به آتش کشیدند. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت که او “نه درگیر” در برمن شلیک.

برمن ثبت شده است حزب جمهوری خواه که اهدا به تهمت و مبارزه است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن شده است affronted توسط SDNY را دادستان سابق خود وکیل مایکل کوهن و مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته با تصمیم را کیفرخواست علیه دو تن از همکاران نزدیک رودی جولیانی و توسط یک متهم در جریان تحقیقات به جولیانی خود را برای کار خود را در تلاش برای حفاری تا خاک بر هانتر بایدن در اوکراین است. Barr اعلام کرد جمعه شب که جی کلیتون رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار خواهد بود نامزد به جای برمن اگر چه کلیتون هرگز litigator زمان و یا دادستان و بدون اتصال به SDNY. برمن در نهایت پا به کنار در شنبه شب پس از بر توافق کردند که به “احترام به عملیات عادی از قانون و معاون متحده وکیل آدری اشتراوس تبدیل به اقدام آمریکا وکیل” به جای Barr دستچین موقت جایگزین کریگ Carpenito ایالات متحده وکیل نیوجرسی که گرفته اند تا کلیتون برنده سنا تایید.

این انزجار لایحه Barr انباشته گسترده است و هر دو حزب.

Barr دروغ بیش از برمن شلیک برجسته شد بیش از آخر هفته به عنوان گزیده ای از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون کتاب منتشر شد. بولتون بازگو تبادل بین تهمت و رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان در مورد منطقه جنوبی در سال 2018 که در آن اردوغان اصرار داشت که یک بانک ترکیه تحت بررسی توسط SDNY بی گناه بود که مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که “او را به مراقبت از همه چیز و توضیح داد که منطقه جنوبی دادستان بودند و نه مردم اما اوباما مردم مشکل است که ثابت خواهد بود زمانی که آنها به جای خود مردم است.” وال استریت ژورنال بیشتر گزارش آخر این هفته برمن اخیرا حاضر به امضای نامه ای از وزارت دادگستری است که تا به حال با انتقاد شهردار نیویورک, بیل د Blasio این شهر را برای اجرای اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای جلوگیری از تجمعات مذهبی اما نه برای های اخیر تظاهرات خیابانی بیش از racialized پلیس.

به عبارت دیگر, آن را قطعا ممکن است اگر چه DOJ سخنگوی آن را انکار می کند که دوباره بر بدست crossways با خود بخش بیش از آزادی مذهبی. اما در حالی که این ویژه جمعه شب قتل عام به نظر می رسد به نتیجه معکوس نیست که ما را از هر گونه نزدیک به یک بار استعفا یا یک بار استیضاح. و به عنوان Barr خود را ساخته شده, ساده, هر چیزی از خروج خود را به عنوان ملت وکیل به معنی او برنده روز پس از مخوف روز.

هنوز انزجار لایحه Barr انباشته گسترده است و هر دو حزب. لیندزی گراهام ابراز ترس در راه برمن شلیک به کار گرفته شد. در این روز سه شنبه بیش از 80 درصد از جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده حقوق امضا نامه ای در محکومیت بر یک GWU آلوم و عضو دانشکده حقوق هیئت مشاوران برای یک سری طولانی از بی قانون اقدامات از تحریف مولر یافته به پاکسازی لافایت مربع است. “پس از 2019 دادستان کل بر ساخته شده است که وزارت دادگستری غیر قابل تشخیص برای کسانی از ما که جایزه استقلال خود را از سیاست و تعهد خود را به بالاترین استانداردهای حرفه ای قانونی” این امضا کنندگان توجه داشته باشید در این نامه است. “ما نمی توانیم سکوت در پی آسیب او انجام داده است به یکپارچگی بخش حاکمیت قانون و نظم مبتنی بر قانون اساسی.” این نامه در بالای نامه از DOJ آلوم نشان می دهد که تا چه حد معروف محفوظ حرفه ای قانونی است عقب کشیدم و وحشت در بار کامل تحقیر برای قانونی و نهادی ارزش که گروه به طور سنتی ممتاز بالاتر از تعصب.

دیوان عالی کشور نیز ممکن است با توجه به حرفه ای قانونی را رد دادستان کل. پس از همه, امضا برای این نامه هستند مربیان و وکلا با handprints در سراسر سیستم دادگاه فدرال. به برمن شلیک و متعاقب آن GWU نامه آمده فقط به عنوان Barr DOJ وضعیتی وخیم از یکی از بدترین هفته در دیوان عالی ایالات متحده. نقطه عطفی شکست در هر دو عنوان هفتم و DACA فسخ موارد نه تنها ضربات بدن برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در امضای خود مسائل مربوط به آزادی مذهبی را به تبعیض و اجرای مهاجرت بلکه ضربات برای وزارت دادگستری حتی اگر آنها سرچشمه تحت سابق دادستان کل جف جلسات. به DOJ شده است بی امان در تلاش است که دیوان عالی تمیز کردن آن نشت در حال اجرا موارد به طور مستقیم به جان رابرتز’ درب. دادگاه رفته است همراه با این مطالبات در بسیاری از موارد غالبا بالابری پایین تر از دادگاه باقی می ماند و اجازه می دهد تا تهمت سیاست های دولت برای رفتن به اثر حتی به عنوان آنها در دادگاه به چالش کشید. اما فریبندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن مناقصه—به خصوص در مواردی با درهم و برهم lawyering و ترک DOJ وکلای—ممکن است با پوشیدن لباس نازک. هفته گذشته ضرر و زیان به علاوه امتناع دادگاه را تا وزارت دادگستری این حمله در کالیفرنیا پناهگاه های شهر, قوانین ممکن است سیگنال است که بار به عنوان بسیاری به عنوان برگ برنده خود را پوشیده است و خود را خوش آمدید در دیوان عالی کشور است.

در یکی شروع به تعجب که آیا بر یک کتاب درسی zealot که مراقبت در همه برای حفظ ظاهر از نزاکت یا استقلال, ممکن است در نهایت بازی خود را در قاضی جان رابرتز که جوایز کسانی که همه چیز حتی بالاتر حزبی نتایج. به عنوان Preet Bharara با اشاره به این آخر هفته گذشته آهسته فروپاشی یکپارچگی DOJ چیزی است که می توان با قوانین و مقررات مربوط. وزارت دادگستری و باارزش استقلال نتیجه decadeslong هنجارها و پس از واترگیت نبرد برای اعتماد عمومی است. لایحه Barr نمی کند مورد لعنت به هنجارهای یا اعتماد عمومی اما جان رابرتز در مورد مراقبت از آنها یک معامله بزرگ و او ممکن است به اثبات می شود یک مرد است که می تواند تفاوت را در خود ترمیم.

بی پایان دوره را نشان می دهد میزان رابرتز’ اهانت به یک DOJ که می خواهد دادگاه به انجام منفور کار اجازه می دهد LGBTQ تبعیض برش IF و مجازات پناهگاه شهرستانها همه به عنوان DOJ وکلا به نوبه خود در کار جنس بنجل و غیرقابل دفاع تجزیه و تحلیل. رابرتز در حال حاضر خسته از انجام چنین در سال گذشته سرشماری موارد است. آن باقی مانده است دیده شود که آیا او خواهد شد و ثبت نام کردن در نهایت محصول کار پشت رئیس جمهور سوابق مالی ادعا می کند.

برای کسانی که بشدت نا امید شده توسط رابرتز امتناع از استفاده از این مجلس با استیضاح محاکمه به کف دست زدن در مغلوب ساختن پیشی جستن و Trumpism که بپرسید شد, حداقل در نظر من همیشه بیش از حد و بیش از حد دراماتیک از یک مرد که نمی خواهید در محل موردتوجه وتماشای عموم هر گونه بیش از لازم است. جان رابرتز هرگز یکی به رفتن mano a mano علیه رئیس جمهور. اما فقط به عنوان بار به نظر می رسد خوشحال می شود برای از بین بردن حکومت قانون آجر در تاریکی شب در طول سال رئیس دادگستری ممکن است آماده برای خنثی کردن او در مورد آجر به آجر در باریک نظرات که جلب توجه کمی در این لحظه اما زمین یک ضربه بدن در مجموع. در حال حاضر بار به نظر می رسد غیر قابل توقف به سادگی از آنجا که او مصمم است تا با استفاده از قدرت و اعتبار از وزارت دادگستری برای مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن ترین و بی اهمیت و توهین آمیز شخصی در میدان جنگ در جنگهای. اما به عنوان وکلا در داخل DOJ و در سراسر کشور به صدا به نگرانی های خود را, آنها ممکن است یک متحد در داخل که متنفر خوردگی از عدالت و قانون به عنوان آنجا که آنها انجام می دهند. از آن آسان است برای توصیف بار به عنوان غیر قابل توقف به سادگی از آنجا که هیچ مقدار از خشم عمومی به نظر می رسد به او را متوقف کند. اما در برخی از نقطه Barr احتمالا بیش از حد برای جان رابرتز و این ممکن است آغاز یک پایان—و آن را ممکن است در حال حاضر آغاز شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>