دیوان عالی کشور حاشیه زنان در حمایت از مذهبی کارفرمایان


Protesting women carry signs
Saul لوئب/گتی ایماژ

در یک 7-2 تصمیم روز چهارشنبه, دیوان عالی کشور تایید مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره حکومت است که تا حد زیادی گسترش مذهبی معافیت به پیشگیری از بارداری حکم از قانون مراقبت مقرون به صرفه. تحت خواهر کوچک فقیر v. پنسیلوانیایک کارفرما با یک “صمیمانه برگزار مذهبی یا اخلاقی اعتراض” به ارائه این پوشش ممکن است در حال حاضر کاهش به پوشش کارکنان خود را جلوگیری از بارداری. دولت در برآورد شفاهی که گسترش مذهبی معافیت می تواند به عنوان بسیاری به عنوان 125,000 زنان از دست دادن خود را قانونی موظف پیشگیری از بارداری پوشش. این یکی از دو برنده بزرگ امروز برای مذهبی کارفرمایان به دنبال پایان اجرای قوانین در نظر گرفته شده برای محافظت از کارگران است.

مورد آخرین اودیسه دادخواهی در اطراف مذهبی مخالفان و کارفرما تحت پوشش پیشگیری از بارداری. زمانی که ACA تصویب شد در سال 2010, کارفرمایان مجبور به ارائه هزینه پیشگیری از بارداری پوشش به عنوان بخشی از مراقبت های بهداشتی پیشگیرانه. اما دولت اوباما ایجاد باریک حک کردن است که اجازه خانه عبادت به انتخاب کردن از بارداری دستور. از حکومت به مذهبی غیر انتفاعی محل اقامت و اجازه داد که آنها را به انتخاب کردن از ارائه وسایل پیشگیری از بارداری پوشش اگر آنها “خود گواهی” یا به نوشته توجه خود را مذهبی اعتراض که در آن نقطه خود را بیمه و یا دولت خواهد پرداخت برای پوشش. بیشتر دادخواهی کرد که حتی خود گواهینامه نیاز تلقی شد و باعث سقط جنین. در سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش این دسته از مذهبی معافیت شامل حال بیشتر کارفرمایان که می خواستم به رایگان از تعهد خود را برای پوشش کارگران پیشگیری از بارداری. هر غیر انتفاعی و یا برای سود کارفرما از جمله داد و ستد عمومی شرکت در حال حاضر می تواند معاف دلایل مذهبی و کارفرمایان و مدارس با “اخلاقی” اما نه مذهبی در اعتراض به کنترل تولد نیز می تواند ادعای معافیت. یک دادگاه تجدید نظر فدرال در فیلادلفیا امر به معروف کسانی که قوانین جدید در سراسر کشور. وزارت دادگستری و کاتولیک غیر انتفاعی خواهران های کمی از فقیر پرسید: دیوان عالی کشور به معکوس آن احکام. نیوجرسی پیوست پنسیلوانیا در کت و شلوار. که مورد شنیده بود توسط دادگاه در ماه مه. طرح دعوی در دادگاه به طور موثر بدبختانه موضوع دادخواهی در این موارد از “می توانید مذهبی مخالفان انصراف از بارداری دستور?” به “می تواند برگ برنده دولت اجازه می دهد هر کسی که به انتخاب کردن تا زمانی که آنها ادعا می کنند یک یا مذهبی ‘اخلاقی’ اعتراض به جلوگیری از بارداری?”

در نظر اکثریت عدالت کلارنس توماس تعیین می شود که برگ برنده دولت “تا به حال قدرت به ارائه معافیت از مقررات بهداشتى مورد نیاز برای کارفرمایان و مذهبی با وجدان اعتراض.” پنسیلوانیا نیز استدلال کرد که دولت نورد حکومت بدون کافی روند اما توماس را رد کرد که ایده حل سراسر کشور دستور و remanding پرونده را به دادگاه های پایین تر. “تنها سوال ما امروز آن چیزی است که به زبان ساده از اساسنامه اجازه,” توماس نوشت. “و به زبان ساده اساسنامه به وضوح اجازه می دهد تا این بخش برای ایجاد استانداردهای مراقبت پیشگیرانه و همچنین مذهبی و اخلاقی معافیت.”

زنان در حال حاضر تحمل فشار از خاموش شدن ناگهانی و مراقبت از کودکان ممکن است در حال حاضر از دست دادن دسترسی به حیاتی پیشگیری از بارداری پوشش.

توماس ملحق شد توسط قاضی جان رابرتز و کاردانی قضات ساموئل Alito نیل Gorsuch و برت Kavanaugh. Alito (پیوست Gorsuch) نوشت که او رفته اند بسیار بیشتر با این استدلال که قبل از دولت امتناع از گسترش اسکان به صادقانه مذهبی معترضان نقض آزادی مذهبی مرمت عمل می کنند. قضات النا کاگان و استفان Breyer پیوست در باریک تصمیم به ارسال پرونده به دادگاه های پایین تر برای بررسی این نظریه که بله دولت دارای اختیارات لازم برای اعلام معافیت. اما آنها به نظر می رسید نامشخص جدید معافیت خواهد زنده ماندن کاهش دادگاه موشکافی. به عنوان کاگان نوشت: دولت ممکن است مورد استفاده قرار گیرد “استدلال تصمیم گیری” و دادگاه های پایین باید تلاش برای حل و فصل موضوع در دور بعدی. سپس او را به خود جلب کرد یک تصمیم گیری عقلانی-ساخت نقشه برای آینده دادخواهی: “آژانس می کند تا زمانی که آن را ‘یک توضیح رضایت بخش برای آن عمل’—هنگامی که آن را شکست خورده است را به منظور جلب یک ارتباط منطقی بین این مشکل را شناسایی کرده و راه حل آن را انتخاب کرده است و یا زمانی که آن روند تفکر نشان می دهد ‘روشن خطا در قضاوت است.’ “

قضات اموزش Bader Ginsburg و Sonia Sotomayor عقیده داشت با Ginsburg نوشتن به عنوان او در سرگرمی لابیبه اشاره است که در مورد آنچه که باید مراقب باشید انطباق دو رقابت و منافع دین و سلامت) تعادل دوباره در حال اریب به طور چشمگیری به دور از بهداشت زنان. “انطباق ادعای آزادی مذهبی این دادگاه گرفته شده از یک رویکرد متعادل است که اجازه نمی دهد که اعتقادات مذهبی به پایمال کردن حقوق و منافع دیگران که به اشتراک گذاری آن اعتقادات,” او نوشت. “امروز برای اولین بار دادگاه کست کاملا کنار جبران حقوق و منافع در آن تعصب و غیرت برای تضمین حقوق مذهبی به nth درجه است.”

Ginsburg با اشاره به دولت تخمین زده است که بین 70,500 و 126,400 زنان خود را از دست “هیچ هزینه خدمات بهداشتى” اگر بیشتر کارفرمایان بودند معاف از ارائه آن. بازتاب ترس خود در بیان شفاهی است که دادگاه به نظر می رسد به نوشته سلامت زنان و برابری منافع خارج از معادله در دسترس نباشد او نوشت: “این دادگاه برگ زنان کارگر به دفع کردن برای خود به دنبال پیشگیری از بارداری پوشش از منابع دیگر از کارفرمای خود بیمه گر و غایب دیگری در دسترس منبع مالی برای پرداخت هزینه برای پیشگیری از بارداری و خدمات را از جیب خود.”

این خرس ذکر است که این تصمیم گیری پایین می آید در این میان از یک بیماری همه گیر در کنار فلج ملی با از دست دادن شغل و مشکلات مالی. زنان در حال حاضر تحمل فشار از خاموش شدن ناگهانی و مراقبت از کودکان ممکن است در حال حاضر از دست دادن دسترسی به حیاتی پیشگیری از بارداری پوشش. زنان فقیر و زنان از رنگ خواهد بود سخت ترین ضربه در عین حال دوباره. به عنوان Ginsburg می نویسد: “بیش از 2.9 میلیون آمریکایی—از جمله حدود 580,000 زنان در سن باروری—دریافت بیمه از طریق سازمان به تازگی واجد شرایط برای این پتو معافیت. کاردینال اهمیت این معافیت شامل هیچ جایگزین مکانیزم برای اطمینان از تاثیر زنان ادامه داد: دسترسی به وسایل پیشگیری از بارداری پوشش.” بدون بیمه زنان می توانید انتظار به پرداخت 600 دلار به 1000 دلار در سال برای دهان و دندان و پیشگیری از بارداری و بیشتر برای آیودی.

به عنوان مخالفت یادداشت های متحرک سازی ایده پشت مذهبی تسهیلات است که دولت ممکن است مطمئنا جای دین اما آن را نمی ممکن است به نفع پیروان مذهبی در هزینه حقوق “اشخاص ثالث.” اشخاص ثالث در اینجا زنانی که به سادگی کاهش یافته اکثر محاسبات. هفته گذشته من نگران چگونه حتی تصمیم گیری در ژوئن پزشکیظاهرا طرفدار زن حکم به نظر می رسید که پاک باروری زنان از چالش های برگزاری در این مورد. همان به نظر می رسد درست از زنانی که نمی, به اشتراک گذاشتن دیدگاه های مذهبی خود را در مدارس و یا کارفرمایان که منافع شده اند در کنار این نمایان آزمون تعادل. هر زمان که بحث ما در مورد باروری زنان آزادی در امریکا در حال دور محروم با هزار و یک برش کوچک ما نیست فقط ارجاع اینکه درمانگاه در لوئیزیانا ممکن است برای زنده ماندن تا زمانی که مقررات تصویب رسید. ما در حال صحبت کردن در مورد یک وب سایت از تصمیم گیری است که تنزل رتبه دادن به تماشاگران. با این مذهبی آيات موارد ما شاهد تاری از زنان در قانون اساسی و حقوق قانونی به پس زمینه منافع از هر کس دیگری از جمله مذهبی خود کارفرمایان قرار گرفته و به عنوان منحصر به فرد و فوری است. به عنوان مذهبی مخالفان همچنان به حمایت, حقوق, و حقوق فراهم شده به زنان تحت قانون خطوط روند مشخص است. آن را مفید به یادآوری است که آنچه در دادگاه, آب دهان دور نمی توان ثابت در جلسه قانونی و یا یکی که به شرح زیر است. بله دولت بعدی می تواند تغییر انتخاب کردن قوانین دوباره. اما دادگاه نظارت بر زمین لرزه و تغییر پایدار به دور از مقاطعه سلامت زنان به تصویر.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ های قانونی در پوشش گوش دادن به Amicus زیر و یا اشتراک به نمایش در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcher, Google Playو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>