دادگاه عالی تدریس سرگرمی لابی آن را بالاتر از قانون


A Hobby Lobby store

یک سرگرمی لابی فروشگاه تصویر در توتووا, New Jersey on Aug. 5, 2018.

مایکل Brochstein/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

سرگرمی لابی ملی زنجیره ای از صنایع دستی فروشگاه های انجام شده در یک نوع عمل انفرادی از سرپیچی از قانون امتناع, از فروشگاه های سراسر کشور از آنجا که صاحبان آن می خواهم برای باز بماند در طول یک بیماری همه گیر. این زیر سه هفته از اصرار که آن را نمی خواهد نزدیک خلاصه ای شلیک (توسط ایمیل) از کارکنان و سپس همانند بازگشایی در انتخاب متحده در نقض پناهگاه در محل سفارشات. هر بخشی از شما به نوعی تعجب است که سرگرمی لابی معتقد است که خود را بالاتر از قانون ؟

فقط چند سال پیش هیچ کمتر از یک موسسه از دیوان عالی ایالات متحده اعلام کرد که این شرکت می تواند به سادگی چشم پوشی از قانون فدرال زمانی که می خواستم به انکار پیشگیری از بارداری مراقبت به کارکنان آن است. داشتن شده است خوشا با حق به دامن قانون آن را به عنوان مناسب می داند و صرف نظر از مضرات آن باران را بر هر کس دیگری سرگرمی لابی گام به این بیماری همه گیر خود خاص ضد علم و در جنگ با این کشور است—فقط به عنوان ساموئل Alito دعوت آن می شود.

در سال 2014 توسط 5-4 رای دیوان عالی کشور تعیین شده است که در زیر فدرال مذهبی مرمت آزادی عمل مذهبی صاحبان این برای سود صنایع دستی فروشگاه های عرضه می تواند معاف خود از بارداری حکم از قانون مراقبت مقرون به صرفه. این ACA تا به حال ارائه شده است که کسب و کار با بیش از 50 مورد نیاز کارکنان برای ارائه به کارگران تولد کنترل پوشش به عنوان بخشی از یک پایه مراقبت های پیشگیرانه بسته و یا پرداخت جریمه. صاحبان سرگرمی لابی ادعا یک باور مذهبی است که برخی از دستگاه های کنترل تولد شد abortifacients به دنبال انکار است که پوشش. مورد Burwell v. سرگرمی لابیمجموعه ای جدید پست هدف در آزادی مذهبی جنگ در دادگاه های آمریکا. برای سود شرکت ها می تواند ادعا می کنند به افراد مذهبی و انتخاب کردن از کل تعهدات قانونی. Alito در نظر اکثریت این بود که قاطعانه برگزاری بسیار باریک و خاص:

ما را نگه ندارد به عنوان اصل مخالفت مدعی است که برای سود شرکت ها و دیگر شرکت های تجاری می تواند “انتخاب کردن از هر قانون (صرفه جویی در تنها قوانین مالیاتی) آنها قضاوت ناسازگار با خود را صمیمانه برگزار شد اعتقادات مذهبی.” و نه ما به عنوان مخالفت پیداست که چنین شرکت ها را مهار آزاد به اقداماتی که تحمیل “معایب … بر دیگران” و یا که نیاز به “عموم مردم [به] انتخاب کنید تا تب.” و ما قطعا نمی نگه دارید و یا نشان می دهد که “RFRA خواسته های محل اقامت از یک شرکت برای سود اعتقادات مذهبی بدون توجه به تاثیر آن اقامت ممکن است در … هزاران نفر از زنان شاغل سرگرمی لابی.”

این یک teensy کمی در مورد در مورد یک teensy مادر و پاپ شرکت با صمیمانه برگزار شد اعتقادات مذهبی.

عدالت اموزش Bader Ginsburg نوشته اصلی مخالفان است که به کمک سیمان و وضعیت او به عنوان بدنام RBG اختلاف نظر داشتند. او باز مخالفت با این هشدار:

در یک تصمیم تکان دهنده وسعت نظر دادگاه دارد که شرکت های تجاری از جمله شرکت های بزرگ همراه با مشارکت و مالکیت انحصاری می توانید انتخاب کردن از هر قانون (صرفه جویی در تنها قوانین مالیاتی) آنها قضاوت ناسازگار با خود را صمیمانه برگزار شد اعتقادات مذهبی. قانع کننده دولتی منافع در انطباق با قانون و معایب است که دین مبتنی بر opt – outs تحمیل بر دیگران را نگه دارید بدون نوسان دادگاه تصمیم می گیرد حداقل زمانی که وجود دارد این است که یک “محدودیت کمتر جایگزین.” و یک جایگزین دادگاه نشان می دهد همیشه وجود دارد خواهد بود هر زمان که در ازای tolling یک شرکت ادعا یک دین مبتنی بر معافیت دولت یعنی عموم می توانید انتخاب کنید تا تب.

این بود که فقط وسعت اکثریت برگزاری است که نگران Ginsburg که معتقد بودند هیچ چیز در آن برای جلوگیری از مذهبی دیگر برای سود شرکت ها از همین امید بستن به خارج به طور کلی قوانین قابل اجرا است. تحت اکثریت منطق دینی مرمت آزادی عمل “خواسته های محل اقامت از یک شرکت برای سود اعتقادات مذهبی بدون توجه به تاثیر آن اقامت ممکن است در اشخاص ثالث که سهم شرکت صاحبان ایمان دینی است.” کارکنان سرگرمی لابی که سهم صاحبان ارزش های مذهبی خواهد بود مادی آسیب تصمیم گیری و موارد آن را دنبال کنید. زنانی که مورد نیاز است و نمی تواند استطاعت گران پیشگیری از بارداری مراقبت خواهد رنج می برند. Alito به نظر می رسید unbothered به اصطلاح شخص ثالث, اثرات, اما عدالت گینزبرگ presciently بود نگران است.

بازگشت در سال 2014 دادگاه عالی نمی تواند حتی زحمت به آدرس شخص ثالث و مضرات آن ایجاد شد که آن را “فقط” کنترل تولد را تکذیب کرد به سرگرمی لابی کارگران است.

شش سال بعد ما شاهد بلند و ضخیم شدن رشته ای از موارد مطرح شده توسط مخالفان مذهبی که همه نوع ادعا در مورد اولویت های خود ادیان و ضمنی و بی ربطی از مضرات متولد توسط هر کس دیگری. پس از آن باید به سختی به عنوان یک شگفتی به هر کسی که سرگرمی لابی خود را به نظر می رسد که منجر به حرکت به سرپیچی از دستورات دولت مورد نیاز برای کسب و کارهای غیر ضروری به طول COVID-19 بیماری همه گیر. سرگرمی لابی یک بار دیگر است که در آن برای سرگرمی لابی های مذهبی, موسسه و ضرب و شتم قلب معنوی اعتقاد. به هر کس دیگری ؟ موفق باشید.

و بنابراین سرگرمی لابی بازگشایی فروشگاه های این هفته با وجود اقامت در خانه سفارشات توسط فرمانداران در کلرادو اوهایو و ویسکانسین و ایندیانا است. دولت به طور کلی وکیل در کلورادو و اوهایو تهدید زنجیره ای با تحریم ها اگر آنها را بلافاصله. این Milwaukee Journal Sentinel گزارش داد که برخی از ویسکانسین سرگرمی, لابی, فروشگاه, حال بازگشایی در دوشنبه داشتن بسته در هفته گذشته در حال حاضر ارسال علائم نشان می دهد آنها “ضروری کسب و کار” از آنجا که آنها در حال حاضر “ارائه PPE, ماسک, لوازم آموزشی, لوازم اداری, لوازم و اجزای مختلف برای صفحه اصلی کسب و کارهای کوچک.” پس از تهدید به اقدام قانونی در ایالت کلورادو و اوهایو فروشگاه به نظر می رسد در نهایت بسته شدن درهای خود را.

سرگرمی لابی بنیانگذار و مدیر عامل دیوید سبز شده است آشکارا مبارز در مورد باقی مانده باز از طریق این بیماری همه گیر. در 19 مارس او با ارسال نامه ای به کارکنان ضمن تشکر از “خدا که ما را هدایت از طریق این طوفان” امیدوار به نگه داشتن شرکت و اصرار دارد که همسرش باربارا “نماز جنگجو” خود در خانواده به او اطمینان داد که کارگران همه قادر به کار با خیال راحت پس از مشورت با خداوند است. سپس در اواخر هفته گذشته سبز اخراج هزاران نفر از کارکنان ساعتی و لغو بیمه خود را از طریق ایمیل. به عنوان میکا شوارتزمن سریع به یاد داشته باشید در توییتر در دهان استدلال سرگرمی لابی در 2014, خانواده سبز بود و اصرار داشت که آن را نمی تواند رها کارکنان به دفع کردن برای خود در مبادلات نتیجه تسکین این شرکت را مذهبی بار به صندوق پیشگیری از بارداری, چرا که ظاهرا خانواده دین در آن مورد نیاز برای ارائه به کارکنان مراقبت های بهداشتی. دیگر نه.

در حال حاضر که برخی از فروشگاه ها باز باقی می ماند آن است بیشتر گزارش شده است که آنها تمیز بودن به استانداردهای مناسب و کارکنان شده است با توجه به دستکش های حفاظتی چون بسیاری از ساعتی کارگران گذاشته است. این شرکت شده است فوق العاده بی علاقه در سلامت و رفاه کارکنان خریداران و یا هر کس دیگری. و چرا آنها باید باشد ؟ دیوان عالی کشور گفت: David سبز هیچ یک از کسانی که منافع مناسب بود که آن را به بیمه درمانی و وضعیت ویژه سرگرمی لابی و سبز بدون شک هنوز هم معتقد است آن. بازگشت در سال 2014 دادگاه عالی نمی تواند حتی زحمت به آدرس شخص ثالث و مضرات آن ایجاد شد که آن را “فقط” کنترل تولد را تکذیب کرد به کارگران آن است. امروز سرگرمی لابی معتقد است که می تواند چشم پوشی شخص ثالث مضرات و چرا باید آن را نمی? پس از همه, این است که فقط یک بیماری همه گیر.

در مخالفت در Hobby Lobby, Ginsburg برجسته بین آزادی مذهبی برای مردم و منافع شرکت های بزرگ: “سازمان های مذهبی وجود دارد برای ترویج منافع اشخاص اشتراک به همان ایمان مذهبی. نه برای سود شرکت ها. کارگران که حفظ این عملیات از این شرکت ها معمولا کشیده شده است از یک جامعه مذهبی است.” وی در ادامه هشدار داد از شیب لغزنده است که به دنبال: “دادگاه تعیین که RFRA به گسترش برای سود شرکت ها موظف است به اثرات نامطلوب. اگر چه دادگاه تلاش برای کابین آن زبان به نزدیک برگزار می شود شرکت های منطق خود به گسترش شرکت های هر اندازه عمومی و یا خصوصی. شکی نیست که RFRA ادعا را تکثیر برای دادگاه گسترده مفهوم شرکت تشخص—همراه با آن خطاهای دیگر در construing RFRA—دعوت برای سود اشخاص به دنبال دین مبتنی بر معافیت از مقررات آنها خیال تهاجمی به خود ایمان است.”

دادگاه است که در این لحظه آماده به بیشتر تقویت فردی مذهبی و آزادیهای آسیب اشخاص ثالث. این موارد همواره به عنوان بازیگران خوردگی مخالف صدای کوچک اما توانا مذهبی داود علیه بی اهمیت آزادی های مدنی از بی نام و بی اهمیت شخص ثالث Goliaths. اما coronavirus به سرعت در حال ثابت کرد که یک چند کوچک و توانا مذهبی داود می تواند به سرعت آلوده کل جمعیت چه کسی را انتخاب نمی پایبند به اصول مذهبی از کسانی که بی پروا تصمیم گیری. این بار سوم احزاب مادربزرگ ها در خانه های پرستاری از کودکان مبتلا به آسم و افراد مسن فروشگاه و انبار کارگران است. کسانی که به اشخاص ثالث بوده است نامرئی آمار به دادگاه برای مدتی در حال حاضر. آنها را نمی توان نامرئی آمار برای مدت طولانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>