دیوان عالی کشور را نگران کننده منظور به طور موثر disenfranchise هزاران نفر از رای دهندگان ویسکانسین

دیوان عالی آمریکا اکثریت جمهوری خواه در یک مورد است که به معنای واقعی کلمه با عنوان جمهوری خواه کمیته ملی v. کمیته ملی حزب دموکراتتحویل یک تصمیم گیری است که به طور موثر disenfranchise ده ها هزار نفر از رای دهندگان ویسکانسین. آن را طوری در خواست از ایران.

این مورد ناشی از ویسکانسین تصمیم به برگزاری آن در بهار انتخابات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس حتی به عنوان نزدیک به یک دوجین کشورهای دیگر را انتخاب کرده اند برای به تعویق انداختن مشابه انتخابات به منظور حفاظت از ایمنی از رای دهندگان. دموکرات امیدوار به دفاع از کاهش حکم دادگاه اجازه داده است که رای غیابی محسوب می شود تا زمانی که آنها وارد در تعیین مکان سنجی توسط مارس 13, تمدید اعطا شده توسط یک قاضی به حساب دم coronavirus-موجب هرج و مرج در انتخابات روز 7 آوریل. جمهوری خواهان با موفقیت خواسته دادگاه نیاز به این رای به شهریور با 7 آوریل.

تمام پنج تن از دادگاه خواهان رای برای حزب جمهوری خواه است ، تمام چهار دادگاه دموکرات ها رای برای حزب دموکرات ،

تصمیم حمل قبر پیامدهای برای ایالت ویسکانسین و دموکراسی به طور گسترده تر. به عنوان عدالت اموزش Bader Ginsburg یادداشت در مخالفت با “انتخابات مقدماتی یک صندلی در ویسکانسین دیوان عالی کشور سه کرسی در ویسکانسین دادگاه تجدید نظر بیش از 100 دیگر judgeships بیش از 500 هیئت مدیره مدرسه صندلی و چند هزار نفر دیگر موقعیت” در معرض خطر هستند در ویسکانسین انتخابات که فردا برگزار خواهد شد. از همه این کرسی دادگاه عالی ایالت مسابقه بین وقت محافظه کار عدالت و دانیل کلی و چلنجر قاضی جیل Karofsky است به شدت مورد بحث و مجادله.

آوریل 7, انتخابات شکل دادن به یک trainwreck است. ترین نظرسنجی کارگران حاضر به کار انتخابات از ترس از ابتلا به کروناویروس که مجبور رژیم صهیونیستی است. تونی Evers (D) تماس بگیرید تا گارد ملی به منظور حفظ نظرسنجی باز است. اما حتی این اندازه گیری به نظر می رسد محزون می خوانی ناکافی است. در میلواکی, انتخابات ریاست جمهوری افغانستان اعلام کرد که دولت تنها به اندازه کافی انتخابات کارگران برای باز کردن پنج نظرسنجی مکان — زمانی که شهر به طور معمول باید 180 رای گیری ،

در همین حال دولت دریافت کرده له از absentee ballot درخواست — حدود 1.2 میلیون هنگامی که آن را به طور معمول دریافت کمتر از 250000 نفر در بهار انتخابات. که سمت چپ مقامات دولتی تقلا برای ارسال برگه های رای برای رای دهندگان در روز انتخابات. و در بالای همه این عوارض در یک دولت قانون مورد نیاز تمام برگه های رای به دریافت کمیسیون های انتخاباتی 8 ساعت در مارس 7, و یا دیگری آن رای گیری خواهد شد.

ده ها هزار نفر از رای دهندگان در حال انتظار نمی رود حتی خود را دریافت برگه های رای تا بعد از روز انتخابات به طور موثر محرومیت آنها از طریق هیچ گسل از خود را.

در پاسخ به این دم فاجعه قاضی ویلیام کانلی یک اوباما منصوب به یک دادگاه فدرال در ویسکانسین دستور داد که آخرین مهلت برای دریافت برگه های رای به تمدید 4 بعد از ظهر در آوریل 13. در پاسخ به این منظور حزب جمهوری خواه خواسته دادگاه عالی برای تغییر کانلی تصمیم به نیاز تمام برگه های رای به شهریور آوریل 7 و یا آنها را شمارش نمی شود.

دیوان عالی آمریکا اکثریت جمهوری خواه اعطا ایران با این درخواست خاص.

دوباره بسیاری از رای دهندگان در حال انتظار نمی رود خود را برای دریافت رای گیری تا بعد از این 7 آوریل مهلت. به عنوان عدالت Ginsburg, یادداشت ها “از صبح روز یکشنبه 12,000 آراء بنا به گزارش ها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است فرستاده خواهد شد” بنابراین تعداد رای دهندگان محروم توسط دادگاه را در حزب جمهوری خواه است که به احتمال زیاد به طور گسترده ای. تصمیم دادگاه در جمهوریعلاوه بر این اوج یک هفته طولانی تلاش جمهوریخواهان برای خنثی کردن تلاشهای مختلف توسط دموکرات ها به جای رای دهندگان که ممکن است محروم توسط coronavirus.

نظر اکثریت است که بدون علامت به شدت متکی به دادگاه تصمیم قبلی در Purcell v. گونزالس (2006). Purcell این معنی نیست که یک تصمیم معروف. آن را دریافت کمتری عناوین که دادگاه تصمیم گیری قابل توجه بسیار پایین از قانون حق رای و یا اجازه حزبی gerrymandering. اما آن را ثابت می شود یکی از بزرگترین خار در کنار رای گیری طرفداران حقوق. و تصمیم دادگاه در جمهوری سمان Purcell‘s status به عنوان یکی از بزرگترین موانع در مواجهه با یک رای گیری حق litigator زمان.

به طور خلاصه Purcell برگزار شد که دادگاه باید تمایلی به دست کردن سفارشات تأثیر یک دولت مراحل انتخابات به عنوان روز انتخابات تساوی رسيد. “دستور دادگاه مؤثر بر انتخابات” دادگاه هشدار داد در Purcell “می تواند خود را در نتیجه سردرگمی رای دهندگان و در نتیجه انگیزه ای باقی می ماند به دور از انتخابات. به عنوان یک انتخابات تساوی نزدیک است که خطر افزایش خواهد یافت.”

وجود دارد برخی از حکمت به این مبهم راهنما. رای دهندگان ممکن است کاملا اشتباه اگر یک موج از دستورات دادگاه در حال دست به دست نزدیک به انتخابات ، برای مثال اگر دادگاه عالی ایالات متحده نیز اعلام و پس از غروب آفتاب در آستانه انتخابات است که رای دهندگان باید ایمیل خود را از برگه های رای توسط آوریل 7 و یا محروم از جمله سفارش شده است به احتمال زیاد به اشتباه برخی از رای دهندگان و منجر به آنها را قادر به رای دادن.

در هر صورت دلایل خوبی وجود دارد که چرا Purcell‘s هشدار در مورد دادگاه تصمیم گیری رای گیری حقوق از موارد بیش از حد نزدیک به انتخابات باید به عنوان خوانده شده بی شفقت فرمان. برای یک چیز, عواقب رای گیری جدید قانون ممکن است ظاهر شوند تا زمانی که قانون است که در واقع عامل نزدیک به یک روز انتخابات. رای گیری طرفداران حقوق ممکن است یاد بگیرند که رای دهندگان در حال تلاش برای به دست آوردن رای غیابی برای مثال تا زمانی که انتخابات نزدیک است و بسیاری از رای دهندگان شکایت دارند که آنها دریافت نکرده اند. اگر دادگاه نمی تواند دخالت در این شرایط بسیاری از موانع به حق رای خواهد رفت unaddressed.

به عنوان حزب دموکرات ناموفق استدلال در مختصر خود را در حزب جمهوری خواه مورد دستور دادگاه نیست و تنها چیزی که می تواند “در نتیجه سردرگمی رای دهندگان و در نتیجه انگیزه ای باقی می ماند به دور از انتخابات.” در حزب جمهوری خواهرای دهندگان سردرگمی و انگیزه ای باقی می ماند به دور از انتخابات به وجود آمد از “COVID-19 همه گیر و سردرگمی رای دهندگان و انتخابات هرج و مرج’ آن را باعث شده است.”

تا همین اواخر دموکراتیک مختصر توضیح داد: “ویسکانسین رای دهندگان منطقی انتظار آنها خواهد بود یا قادر به رای دادن با خیال راحت در فرد در روز انتخابات و یا از طریق یک قابل اعتماد با عملکرد خوب سیستم رای گیری غایب.” کسانی که رای دهندگان آموخته بسیار نزدیک به انتخابات است که این معقول انتظار اشتباه بود. و قاضی کانلی را به منظور تلاش برای کاهش این اختلال ناشی از این بیماری همه گیر.

با این وجود جمهوری خواه رفتار Purcell‘s هشدار در مورد آخرین لحظه انتخابات سفارشات به عنوان چیزی بسیار نزدیک به الزامی است. “با تغییر قوانین انتخابات پس از نزدیک به انتخابات تاریخ” دادگاه اکثریت جمهوری خواه ادعای “دادگاه منطقه contravened این دادگاه سوابق و اشتباه با سفارش جمله امداد.”

“این دادگاه” نظر اکثریت افزود: “بارها تاکید کرد که کاهش دادگاه های فدرال باید معمولا نه تغییر قوانین انتخابات در آستانه انتخابات هستیم.”

این تبدیل از Purcell از دستورالعمل به چیزی نزدیک به یک اجباری فرمان است به احتمال زیاد به عواقب گسترده برای انتخابات آینده. این بدان معنی است که اگر حق رای طرفداران کشف در آخرین روزهای قبل از انتخابات است که دولت جدید قانون محرومیت آفریقایی رای دهندگان — و یا یک بیماری همه گیر را نگه می دارد به دور ترین رای دهندگان دادگاه فدرال به احتمال زیاد ممکن است دخالت نمی کند. این بدان معنی است که بسیاری از مشکلات است که بعید به کشف شود تا روز انتخابات خود را خواهد رفت unaddressed.

تصمیم دیوان عالی آمریکا در حزب جمهوریخواه است capstone از یک هفته طولانی و تلاش های حزب جمهوری خواه آن را دشوار است برای رای دهندگان در واقع به بازیگران در یک رای گیری در ویسکانسین. هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. Evers به نام دولت و قوه مقننه به جلسه و خواسته آن برای به تاخیر انداختن انتخابات است. اما جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری به پایان رسید که جلسه فقط ثانیه پس از آن برگزار شد. پس از Evers عمل خود را در قدرت برای به تاخیر انداختن انتخابات, دولت, دیوان عالی کشور رای دادند در امتداد خطوط حزبی به لغو Evers باشد. جمهوری خواهان نیز رد Evers پیشنهاد به طور خودکار ایمیل آراء هر رای دهنده در دولت است.

پس زمینه در اینجا این است که جمهوری خواهان امید به نگه داشتن بر روی یک صندلی در دادگاه عالی ایالت است که برای grabs در روز انتخابات. به عنوان استاد حقوق و قانون انتخابات متخصص ریک Hasen به تازگی اشاره کرد: “تنها 38 درصد از رای دهندگان که درخواست کرده بود یک غایب رای گیری در به شدت دموکراتیک Milwaukee County بازگشته بود یکی در مقایسه با بیش از 56 درصد از غایب رای دهندگان در نزدیکی جمهوری خواه متمایل Waukesha County است.” بنابراین حداقل برخی از شواهد که اگر اضافی رای دهندگان قادر به بازگشت به خود را در برگه های رای جمهوری خواهان خواهد بود-نشان داده شده در برگه های رای که در حال شمارش است.

همچنین شایان ذکر است که اگر ویسکانسین به حال انتخابات آزاد و عادلانه در انتخاب دولت خود را قانونگذاران Evers به احتمال زیاد شده اند قادر به کار با یک دموکرات مجلس قانونگذاری به اطمینان حاصل شود که روز سه شنبه انتخابات خواهد بود انجام شده نسبتا. در سال 2018 و 54 درصد از رای دهندگان انتخاب نامزد حزب دموکرات برای دولت و مجلس است. اما جمهوریخواهان اند تا به طور کامل gerrymandered دولت است که آنها غالب در 63 از دولت 99 مجمع نژادها.

وجود دارد به مراتب بیشتر در معرض خطر در ویسکانسین علاوه بر این از یک دادگاه عالی ایالت صندلی. ویسکانسین به خوبی می تواند محوری چرخش دولت است که تصمیم می گیرد 2020 انتخابات ریاست جمهوری. این سوال که آیا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا جو بایدن اشغال کاخ سفید در سال آینده می تواند به راحتی تعیین می شود که انسان دریافت ویسکانسین را آرا.

و تصمیم دادگاه در حزب جمهوری خواه نشان می دهد که دیوان عالی کشور را به مذاکرات گسترده ای راه گریز که آن را به چگونه ما باید انتخابات انجام شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>