دیوان عالی کشور در اواخر شب اعدام تصمیم گیری نیست فقط بی رحمانه است. آن را از نظر قانونی غیرقابل دفاع.


A Supreme Court police officers removes Randy Gardner from the building. Gardner is wearing his executed brother's prison jumpsuit. Behind him, protesters unfurl a banner that reads STOP EXECUTIONS on the steps of the Supreme Court.
رندی گاردنر حذف شده است توسط پلیس در حالی که با پوشیدن خود را اعدام برادر زندان jumpsuit در طول یک ضد مجازات اعدام اعتراض در دادگاه عالی ایالات متحده در 17 ژانویه 2017 در واشنگتن ،
معاونت/گتی ایماژ

توسط یک 5-4 رای دادگاه عالی اجازه داده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای اجرای Daniel Lee در مختصری منظور صادر شده در 2 صبح روز سه شنبه. یک جلاد کشته لی با مصرف بیش از حد از پنتوباربیتال سدیم در 4 صبح در اولین فدرال اعدام از سال 2003. با توجه به وکیل اموزش فریدمن Lee, باقی مانده بسته به gurney به مدت چهار ساعت در حالی که وزارت دادگستری به دنبال چراغ سبز از دیوان عالی کشور است. دولت و سپس اعدام او بدون اطلاع فریدمن که مشتری او کشته خواهد شد.

دیوان عالی کشور در اواخر شب سفارش بدون علامت بود اما با تمام پنج محافظه کار قضات. تمام چهار لیبرال قضات عقیده داشت. اکثر زمان قابل ملاحظه ای بی اعتنا موضع نسبت لی ادعا می کنند که دولت روش اعدام را تشکیل می دهند بی رحمانه و غیر معمول مجازات در نقض 8هفتم متمم. جایگزین خود را slapdash قضاوت برای کسانی که از دو دادگاه های پایین و چند متخصصان پزشکی که طرفه با لی پنج قضات تایید شتابزده اعدام است که ممکن است به مبلغ شکنجه. در واقع اکثر نشانه های است که آن را دیگر تحمل “آخرین لحظه” درخواست برای توقف قریب الوقوع اعدام—حتی اگر این مجازات ممکن است تحمیل فاحش و قابل اجتناب و عذاب است. به عبارت دیگر محافظه کار قضات را دخالت برای جلوگیری از شهروندان از رای گیری با خیال راحت در طول یک بیماری همه گیر اما آنها نمی خواهد به اطمینان حاصل شود که جامعه را مجازات نهایی است تجویز قانون اساسی.

در ماه جولای سال 2019 دادستان کل ویلیام Barr اعلام کرد که از سرگیری فدرال اعدام برخی از زمان در سال 2019 پس از نزدیک به دو دهه وقفه در عمل. دولت فدرال قبلا با استفاده از یک سه-مواد مخدر پروتکل برای تزریق کشنده, یک روش دیوان عالی کشور تایید و در سال 2008 آن را پیدا نمی کند ایجاد یک “خطر قابل توجهی از درد شدید است.” اما مواد مخدر در این پروتکل هستند دشوار است برای به دست آوردن چرا که بسیاری از تولید کنندگان حاضر به عرضه آنها برای تزریق کشنده و بین المللی و قانون منع فروش خود را به ایالات متحده زندانها. بنابراین بر جای آنها را تنها با یک آرام بخش پنتوباربیتال.

در صبح روز دوشنبه ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه تانیا S. Chutkan مسدود چهار اعدامها از جمله لی. در یک دقیق حکم Chutkan اشاره کرد که پنتوباربیتال “است که به احتمال بسیار زیاد به علت شاکیان درد شدید و درد و رنج بی نیاز در طول اعدام.” متخصصان پزشکی با تخصص در مواد مخدر اثرات شهادت دادند که “اکثر زندانیان اعدام از طریق پنتوباربیتال تزریق دچار فلش ادم ریوی در طی عمل.” این وضعیت “تولید احساس غرق شدن و خفگی” و در نتیجه “درد شدید و ترور و وحشت است.” یک کارشناس اعلام کرد که این یک “پزشکی مجازی یقین است که اگر نه همه زندانیان را تجربه مشقت بار و رنج” در هنگام کشته با پنتوباربیتال.

برای جلوگیری از این شکنجه لی و همکار خود شاکیان درخواست انسانی تر روش اعدام. از آنها خواسته برای یک دوز مخدر مانند مورفین و یا فنتانیل به کسل کننده از مرگ و میر خود را. دیوان عالی کشور حکم داده است که هنگامی که یک روش اعدام ارائه قابل توجهی خطر آسیب زندانیان ممکن است تقاضا کمتر دردناک جایگزین آن است که اگر “شناخته شده و در دسترس” حتی اگر آن را به صراحت مجاز توسط قانون. Chutkan یافت که این “ساده علاوه بر اجرای روش” می تواند “به راحتی و به سرعت اجرا” برای کاهش زندانیان رنج می برند. زیرا بر خلاف قانون اساسی اعدام تحمیل نهایی “آسیب های جبران ناپذیر” در مورد زندانیان با هیچ سود واقعی به دولت و یا در مکان های عمومی, Chutkan متوقف قریب الوقوع تزریق کشنده.

قربانیان اعضای خانواده به شدت مخالف لی اعدام است.

با سرعت چشمگیر, U. s. دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار تایید Chutkan را سفارش اواخر دوشنبه شب را به دقت در استدلال نظر و سپس مجموعه ای از تسریع برنامه به سرعت شنیدن این زندانیان اعتراض. این دی سی مدار دیدم بدون نیاز به عجله اعدام در نور از جمله قبر قانون اساسی quandaries. تصمیم خود را با حمایت قاضی پاتریشیا Millett (یک باراک اوباما منصوب), قاضی دیوید Tatel (یک بیل کلینتون منصوب) و توماس گریفیث (جورج دبلیو بوش منصوب). به عنوان گریفیث رای نشان می دهد این منظور بود که هیچ طرفدار الغای برده داری لیبرال نفس بیش از حد, اما سخت کوش تلاش برای حل و فصل “رمان و دشوار قانون اساسی سوالات” بی درنگ از طریق “بیشتر حقیقی و حقوقی توسعه”

فقط پس از 2 a. m., اما دیوان عالی کشور به پنج محافظه کاران معکوس سی مدار انداخت بیرون Chutkan اقامت و پاک راه را برای لی اعدام است. خود را کوتاه و مختصر تصمیم اخراج از دست این زندانیان ادعا که پنتوباربیتال را تحمیل نیازی درد. دولت آنها اشاره کرد: “تولید رقابت شهادت متخصص از خود نشان می دهد که هر ادم ریوی رخ می دهد تنها پس از زندانی مرده است و یا ارائه شده است به طور کامل insensate.” و ظاهرا صرف وجود “رقابت” شهادت ساخته شده اجرای روش به اندازه کافی انسانی است. دادگاه عالی به طور معمول در نظر تعدادی از عوامل از زمانی که تصمیم گیری که آیا برای حمایت پایین تر دادگاه اقامت از جمله آسیب های جبران ناپذیر و منافع عمومی است. در عین حال SCOTUS به طور کامل نادیده گرفته و این عوامل در آن فاصله به اجازه اعدام.

دقیقا به همین دلیل بود بر خیلی بی تاب برای قرار دادن لی به مرگ ؟ در بیانیه ای اعلام کرد که “ما آن را مدیون به قربانیان و خانواده های آنها برای حمل به جلو حکم.” هنوز قربانیان اعضای خانواده به شدت مخالف لی اعدام است. حداقل آنها احساس موظف به شاهد مرگ خود را اگر آن را به رخ می دهد و آنها واصل طرح دعوی در دادگاه به دنبال به تاخیر انداختن آن را به طوری که آنها می تواند در فرد است که وزارت دادگستری با موفقیت شکست داد. سرب دادستان که سعی لی به عنوان به خوبی به عنوان قاضی که او را محکوم و همچنین مخالفت با اعدام او. پیدا کردن آنها را خودسرانه و ناعادلانه که لی دریافت حکم سرمایه برای کشتن یک خانواده سه زمانی که “سر دسته” این وحشتناک, طرح Chevie Kehoe, دریافت, زندگی در زندان است.

در مخالفت با عدالت Sonia Sotomayor محکوم همکاران او برای پذیرش DOJ را “مصنوعی ادعای ضرورت برای کوتاه کردن عادی رویه قضایی بررسی است.” او اشاره کرد: “مجموعه یک سنت خطرناک.” اکثریت “برای همیشه محروم” زندانیان از توانایی خود را “با فشار یک قانون اساسی چالش به خود تزریق کشنده” در “بیشتر از مضرات جبران ناپذیر.” با انجام این کار این دادگاه استعفا “نقش خود را در حفاظت قوی فدرال بررسی قضایی.”

اگر چه هیچ عدالت ضمیمه شده نام خود را به نظر اکثریت این سنگدلانه حاکم است که نتیجه عملی از عدالت برت Kavanaugh جایگزینی عدالت آنتونی کندی. متوسط سرمایه مجازات کندی اغلب خو محافظه کاران’ غیرت مجازات اعدام آنها را وادار به تن کردن شور و شوق خود را برای عمل به نفع او رای دهند. Kavanaugh در مقابل به نظر می رسد فقط به عنوان مشتاق به عنوان همکاران محافظه کار خود را به نگه داشتن ماشین آلات از مرگ در حرکت است. در سال 2019 او بازیگران پنجم رای در یک شگفت انگیز تصمیم که زدم دهه سابقه آن را تقریبا غیر ممکن است برای زندانیان به چالش کشنده تزریق. در همان زمان دادگاه هشدار داد زندانیان به فایل “last-minute” چالش های خود را به اعدام.

اما لی طرح دعوی در دادگاه را بوجود می آیند نه در آخرین لحظه. به خلاف او و دیگر زندانیان محکوم به اعدام به چالش کشیده خود را اعدام فقط پس از بار اعلام کرد قصد خود را برای انجام آنها از یک سال پیش. دو دادگاه های پایین وزن شواهد و نشان داد که ادعای خود را تا به حال خوانده اند. پنج دیوان عالی کشور نگاه خود را بیش از پرونده های حقوقی و تصمیم گرفت که “رقابت” شهادت داد و آنها را به اندازه کافی پوشش اجازه اعدام بدون نگاه مانند آنها لاستیکی مهر کردن در شب. به عنوان یک نتیجه در 4 صبح روز سه شنبه دولت فدرال کشته شدن یک مرد دانستن و کامل است که لحظات پایانی خود صرف ممکن است در قانون اساسی عذاب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>