جراح عمومی دارای یک پیام: “توقف خرید ماسک!”


Passengers wear face masks to protect against the spread of the coronavirus as they arrive at LAX airport in Los Angeles, California on February 29, 2020.

مسافران پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر گسترش coronavirus به عنوان آنها می رسند در فرودگاه LAX در لس آنجلس کالیفرنیا در فوریه 29, 2020.

علامت RALSTON/گتی ایماژ

به نظر می رسد جراح عمومی داشته است. و او یک درخواست ساده برای آمریکایی ها: توقف خرید ماسک صورت. او خیلی جدی در مورد این پیام است که او آن را نوشته است در همه کلاه. “به طور جدی مردم” جراح عمومی جروم آدامز در توئیتر نوشت: “توقف خرید ماسک!” آدامز در ادامه به توجه داشته باشید که ماسک ها “موثر نیست” برای عموم مردم و تقاضا از کسانی که به آن نیاز نیست قرار می دهد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در خطر است.

در بعدی, صدای جیر جیر, Adams گفت که بهترین چیزی که مردم می توانید انجام دهید برای محافظت از خود از coronavirus است برای شستن دست های خود را به طور منظم و در خانه بمانند اگر آنها احساس بیمار. آدامز است که به سختی به تنهایی در خود روبرو است. معاون رئیس جمهور مایک پنس حمایت همان پیام در طول یک کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در کنار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “رئیس جمهور با اشاره ماسک” پنس گفت. “امروز صبح ما صحبت زیادی در مورد اضافی تجهیزات پزشکی. اجازه دهید من بسیار روشن است و من مطمئن هستم که این پزشکان که در اینجا منعکس خواهد شد این عنوان: آمریکا به طور متوسط نیازی به بیرون رفتن و خرید یک ماسک.”

بهداشت حرفه ای و مقامات دولتی در سراسر جهان شده اند با دعوت از مردم به توقف خرید ماسک به عنوان برخی از آنها با استفاده از این وضعیت و به شدت از افزایش قیمت ها به خصوص در N95 ماسک. 10 بسته از این ماسک که به فروش می رسد برای $18.20 یک ماه پیش در حال حاضر هزینه 99.99 $در آمازون, یادداشت های رادیو فردا. دیگر خرده فروشان که فروش بسیار پایین قیمت ها تا حد زیادی خارج از بورس. در ایتالیا میلان معاون دادستان گفت: مسئولان تا به حال تصمیم به باز کردن یک تحقیق در میان گزارش شدید قیمت سنگ آهن در بازار. “ما تصمیم به باز کردن یک بررسی پس از گزارش های رسانه ها از قیمت های منحصر برداشته تا این محصولات در وب سایت خرید و فروش آنلاین در دو روز گذشته” Tiziana Siciliano و گفتگو کرد.

سازمان بهداشت جهانی نیز هشدار داده بود که کاهش عرضه است. “شدید وجود دارد گونه های در تجهیزات حفاظتی در سراسر جهان,” دکتر گفت: Michael J. Ryan مدیر اجرایی بهداشت و درمان اضطراری در برنامه سازمان بهداشت جهانی در طول یک جلسه در روز جمعه. “نگرانی اصلی ما این است که به اطمینان حاصل شود که ما خط مقدم سلامت کارگران محافظت شده و آنها تجهیزات آنها نیاز به انجام کار خود را.” اما با وجود تمام هشدارها و اطمینان داد که آنها بی اثر برای مردم عادی به نظر می رسد بعید است به کاهش تقاضا پس از بیرون رفتن برای خرید ماسک بیشتر در مورد روانشناسی. “Coronavirus در حال آمدن است و ما احساس می کنیم و نه درمانده” ویلیام Schaffner, یک استاد طب پیشگیری در دانشگاه دانشکده پزشکی با سی ان ان گفت. “با گرفتن ماسک و پوشیدن آنها را حرکت می دهیم منبع کنترل تا حدودی به خودمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>